Scottish Premiership ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis
St Mirren
Wat is dit?
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
DDVND laatste 5 wedstrijden, van oudste naar meest recente
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Alle competities 4 nederlagen op rij uit
komt van een 0-1-nederlaag tegen Motherwell · 1 W, 1 G, 3 V in de laatste 5 wedstrijden (4 gescoord, 11 tegen)
Verloop van de standWat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Wat is dit?
8e na 12 speeldag(en) · beste 1e, slechtste 8e · Vergelijken met een ander team →
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
St Mirren
Aanval · 1,00 doelpunt(en) per wedstrijd (1,30 thuis, 0,80 uit) · 11,5 schoten per wedstrijd, 33% op doel · niet gescoord in 33% van de wedstrijden · strafschoppen 2 benut · sterkste fase: 31-45e minuut
Verdediging · 1,90 tegen per wedstrijd (2,00 thuis, 1,80 uit) · 33% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 0-15e minuut · 22 geel, 0 rood
Discipline · 13,1 overtreding(en) per wedstrijd · 2,1 buitenspel per wedstrijd · 2,30 geel en 0,50 rood per wedstrijd (fiches de match, 52 wedstrijd(en))
Doelman · J. Chapman · 31 redding(en), 78% van de schoten op doel gestopt · 1,00 tegen per 90 min · cijfer 7,2
Trainer · Craig McLeish sinds 01/12/2025 · 1 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (ook 5-4-1 ×1, 4-4-2 ×1)
Vorm (API-Football): WWDWLLLLL
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
St Mirren
Geen bekende afwezige per 23/10/2026.
Composition probable — 4-2-3-1Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | St Mirren | 9 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Huddersfield | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Huddersfield | 23 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Huddersfield | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Alexandros Gogić| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 1 | 12 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | 36 | 1 | 1 | 33 | — | 8 | 6,9 |
| 2023-24 | 38 | 2 | 1 | 33 | — | 6 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Declan Christopher John| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | St Mirren | 8 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | St Mirren | 24 | 2 | 1 | 5 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | St Mirren | 24 | 2 | 1 | 5 | — | 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Bolton | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Bolton Wanderers FC | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Henry Fieldson| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 1 | 6 | — | 1 | 6,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Calvin William Ramsay| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | St Mirren | 7 | 0 | 0 | 6 | — | 2 | 6,5 |
| 2025-26 | Liverpool | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Kilmarnock | 8 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Liverpool | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Bolton | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2023-24 | Bolton Wanderers FC | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2023-24 | Preston North End FC | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2023-24 | Preston | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2023-24 | Liverpool | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Ryan Carr| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | St Mirren | 9 | 0 | 0 | 21 | — | 5 | 6,7 |
| 2024-25 | Ipswich | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Ipswich | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Ismeal Kabia| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | St Mirren | 7 | 0 | 0 | 8 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Arsenal | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Arsenal | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Luke Gerald Michael Thomas| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | St Mirren | 9 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Leicester | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,5 |
| 2025-26 | Bristol City | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Leicester | 14 | 0 | 0 | 16 | — | 3 | 6,9 |
| 2024-25 | Bristol City | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Middlesbrough | 12 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Bristol City | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Leicester | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Paul Nsio| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | St Mirren | 8 | 1 | 0 | 22 | — | 2 | 6,6 |
| 2024-25 | Rangers | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Christopher Robert Mochrie| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 0 | 9 | — | 1 | 5,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Killian Phillips| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | St Mirren | 5 | 3 (1 strafsch.) | 1 | 8 | — | 2 | 7,4 |
| 2026-27 | Rep. Of Ireland | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | St Mirren | 4 | 4 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2025-26 | Ross County | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | St Mirren | 35 | 4 | 1 | 45 | — | 9 | 6,9 |
| 2024-25 | Ipswich | 19 | 0 | 0 | 28 | — | 5 | 6,6 |
| 2024-25 | Crystal Palace | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Huddersfield | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Ross County | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | West Ham | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Aberdeen | 10 | 0 | 0 | 9 | — | 0 | 6,5 |
| 2023-24 | West Ham | 8 | 0 | 0 | 3 | — | 2 | 6,7 |
| 2023-24 | Crystal Palace | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Huddersfield | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 9 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.
TransfersWat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Wat is dit?
Aanwinsten 63
- 02/09/2026 J. FarquharJ. Farquhar
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 1 0 0 — — 0 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Alloa Athletic - 29/08/2026 Louis JacksonLouis Jackson
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 1 0 0 0 — 0 2,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Manchester United - 29/08/2026 N. AgrafiotisNikolas Agrafiotis
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 St Mirren 4 1 (1 strafsch.) 1 7 — 1 6,5 2023-24 Excelsior 18 5 2 13 — 0 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van SV Wehen - 28/08/2026 Louis JacksonLouis Jackson
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 1 0 0 0 — 0 2,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Manchester United - 28/08/2026 N. AgrafiotisNikolas Agrafiotis
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 St Mirren 4 1 (1 strafsch.) 1 7 — 1 6,5 2023-24 Excelsior 18 5 2 13 — 0 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van SV Wehen - 24/08/2026 C. RamsayCalvin William Ramsay
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 St Mirren 7 0 0 6 — 2 6,5 2025-26 Liverpool 1 0 0 2 — 0 6,2 2024-25 Kilmarnock 8 0 0 3 — 0 6,6 2024-25 Liverpool — 0 0 — — — — 2023-24 Bolton 3 0 0 — — 0 6,5 2023-24 Bolton Wanderers FC 3 0 0 — — 0 6,5 2023-24 Preston North End FC 2 0 0 — — 0 6,5 2023-24 Preston 2 0 0 — — 0 6,5 2023-24 Liverpool — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Liverpool - 14/08/2026 Ismeal KabiaIsmeal Kabia
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 St Mirren 7 0 0 8 — 0 6,5 2025-26 Arsenal 1 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Arsenal 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Arsenal - 31/07/2026 L. ThomasLuke Gerald Michael Thomas
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 St Mirren 9 0 0 4 — 1 6,7 2025-26 Leicester 1 0 0 1 — 0 7,5 2025-26 Bristol City 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Leicester 14 0 0 16 — 3 6,9 2024-25 Bristol City 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Middlesbrough 12 0 0 — — 0 — 2023-24 Bristol City 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Leicester 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Bristol Rovers - 29/07/2026 P. NsioPaul Nsio
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 St Mirren 8 1 0 22 — 2 6,6 2024-25 Rangers 2 0 0 — — 0 6,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Rangers - 28/07/2026 T. SobowaleTunmise Sobowale
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 5 0 0 — — 0 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Shamrock Rovers - 13/07/2026 Eseosa SuleEseosa Sule
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 St Mirren 9 1 0 3 — 1 6,5 2025-26 West Brom 1 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Motherwell — 0 0 — — — — 2024-25 West Brom 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van West Brom - 12/07/2026 Eseosa SuleEseosa Sule
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 St Mirren 9 1 0 3 — 1 6,5 2025-26 West Brom 1 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Motherwell — 0 0 — — — — 2024-25 West Brom 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van West Brom - 08/07/2026 Henry FieldsonHenry Fieldson
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 7 0 1 6 — 1 6,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Queen's Park - 07/07/2026 Henry FieldsonHenry Fieldson
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 7 0 1 6 — 1 6,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Queen's Park - 30/06/2026 C. MochrieChristopher Robert Mochrie
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 8 0 0 9 — 1 5,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Airdrie United - 30/06/2026 J. ChapmanJacob Anthony Chapman
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 St Mirren 9 0 0 0 — 0 7,2 2025-26 Huddersfield 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Huddersfield 23 0 0 — — 1 6,9 2023-24 Huddersfield 2 0 0 — — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Huddersfield - 30/06/2026 R. CarrRyan Carr
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 St Mirren 9 0 0 21 — 5 6,7 2024-25 Ipswich 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Ipswich 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Ipswich - 30/06/2026 S. RamosSantiago Martín Ramos Mingo
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2023-24 Oud-Heverlee Leuven — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Zemplín Michalovce - 30/06/2026 Taylor HogarthTaylor Hogarth
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij van ST Mirren - 29/06/2026 C. MochrieChristopher Robert Mochrie
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 8 0 0 9 — 1 5,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Airdrie United - 29/06/2026 J. ChapmanJacob Anthony Chapman
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 St Mirren 9 0 0 0 — 0 7,2 2025-26 Huddersfield 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Huddersfield 23 0 0 — — 1 6,9 2023-24 Huddersfield 2 0 0 — — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Huddersfield - 29/06/2026 L. ThomasLuke Gerald Michael Thomas
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 St Mirren 9 0 0 4 — 1 6,7 2025-26 Leicester 1 0 0 1 — 0 7,5 2025-26 Bristol City 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Leicester 14 0 0 16 — 3 6,9 2024-25 Bristol City 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Middlesbrough 12 0 0 — — 0 — 2023-24 Bristol City 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Leicester 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Bristol Rovers - 29/06/2026 T. SobowaleTunmise Sobowale
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 5 0 0 — — 0 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Shamrock Rovers - 30/05/2026 J. ScottJames Ryan Scott
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Ross County — 0 0 — — — — 2025-26 St Mirren — 0 0 — — — — 2024-25 St Mirren 28 0 2 8 — 0 6,6 2023-24 St Mirren 16 1 0 4 — 0 6,6 2023-24 Hull 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Ross County - 30/05/2026 L. KennyLuke Kenny
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 2 0 0 — — 0 6,5 2023-24 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Arbroath
Vertrekken 58
- 15/09/2026 R. DuffR. Duff
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Renfrew - 01/09/2026 J. CalvinJalmaro Tyreese Calvin
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 5 0 0 4 — 0 6,4 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Calvin Jalmaro - 27/08/2026 Theo McCormickTheo McCormick
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Huur naar Kelty Hearts - 20/08/2026 R. IdowuRoland Idowu
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 2 0 1 — — 0 7,0 2025-26 4 1 0 — — 1 — 2024-25 31 4 (2 strafsch.) 2 30 — 5 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar FC Botosani - 19/08/2026 R. IdowuRoland Idowu
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 2 0 1 — — 0 7,0 2025-26 4 1 0 — — 1 — 2024-25 31 4 (2 strafsch.) 2 30 — 5 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar FC Botosani - 07/08/2026 T. FalconerT. Falconer
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Huur naar Kelty Hearts - 06/08/2026 J. FarquharJ. Farquhar
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 1 0 0 — — 0 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Alloa Athletic - 05/08/2026 S. ThompsonS. Thompson
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Caledonian Braves - 04/08/2026 M. MandronMikaël Yann Mathieu Mandron
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 11 1 1 16 — 0 6,7 2024-25 37 7 2 49 — 5 6,9 2023-24 36 8 3 43 — 2 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Stockport County - 03/08/2026 M. MandronMikaël Yann Mathieu Mandron
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 11 1 1 16 — 0 6,7 2024-25 37 7 2 49 — 5 6,9 2023-24 36 8 3 43 — 2 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Stockport County - 31/07/2026 Taylor HogarthTaylor Hogarth
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Huur naar Bonnyrigg Rose Athletic - 30/07/2026 Billy HutchinsonBilly Hutchinson
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Huur naar Stirling Albion - 30/07/2026 Taylor HogarthTaylor Hogarth
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Hogarth Taylor - 28/07/2026 T. SobowaleTunmise Sobowale
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 5 0 0 — — 0 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Shamrock Rovers - 27/07/2026 T. SobowaleTunmise Sobowale
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 5 0 0 — — 0 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Shamrock Rovers - 23/07/2026 I. ClarkI. Clark
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Huur naar Albion Rovers - 08/07/2026 D. NlunduluDan Nlundulu
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 St Mirren — 0 0 — — — — 2024-25 Bolton Wanderers FC 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Bolton 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Bolton 21 1 2 11 — 1 6,6 2023-24 Bolton Wanderers FC 21 1 2 11 — 1 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Petrolul Ploiesti - 08/07/2026 Dan NlunduluDan Nlundulu
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Petrolul Ploiesti - 07/07/2026 Dan NlunduluDan Nlundulu
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Petrolul Ploiesti - 01/07/2026 M. FreckletonMiguel Freckleton
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 LASK 4 0 0 0 — 0 6,7 2025-26 St Mirren 2 0 0 — — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Lask Linz - 30/06/2026 C. McKennaCallan McKenna
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 Bournemouth 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Bournemouth 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar East Kilbride - 30/06/2026 C. McMenaminConor McMenamin
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 30 1 1 21 — 4 6,7 2024-25 14 4 1 4 — 1 7,0 2023-24 30 1 1 21 — 4 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Coleraine FC - 30/06/2026 O. SmythOisin Smyth
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 38 4 (1 strafsch.) 0 13 — 1 6,9 2024-25 38 4 (1 strafsch.) 0 13 — 1 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Partick - 30/06/2026 S. TanserScott Tanser
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Falkirk 3 0 0 5 — 0 6,5 2025-26 St Mirren 30 0 0 19 — 4 6,7 2024-25 St Mirren 34 1 1 21 — 6 2 6,7 2023-24 St Mirren 38 2 4 29 — 6 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Falkirk - 30/06/2026 M. O'HaraM. O'Hara
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Kilmarnock
Sinds het begin van vorig seizoen, volgens API-Football, vastgelegd op 25/10/2026. Bedragen zoals de bron ze geeft, vaak ontbrekend: er wordt geen marktwaarde berekend.
In de persWat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Wat is dit?
- Ferguson harbours Rangers ambition - gossip BBC Sport · do 08:27
- Fadinger's penalty downs St Mirren to end Motherwell's winless run Sky Sports · za 18:08
- La extraña sanción a Jonathan Linares por un árbitro de femenino Mundo Deportivo · di 07:00 · Schorsing
- St Mirren 2-1 Dundee Sky Sports · zo 02:34
- Ramsay and Sule fire St Mirren to victory over Dundee Sky Sports · za 23:21
- Improved second-half display helps Aberdeen beat St Mirren Sky Sports · zo 12:51
- Hearts 5-0 St Mirren Sky Sports · zo 11:55
- Five-star Hearts thrash St Mirren for biggest home win since 2023 Sky Sports · zo 08:29
- Cláudio Braga marca na goleada do Hearts Record · za 21:22
- Kingdom Hearts Collection já chegou Record · vr 17:49
Koppen uit de media, met links naar hun artikelen. Automatisch gekoppeld: een fout blijft mogelijk.
Volgende wedstrijden
Rangers 141 20N 662 Scottish Premiership ♂ · za 16:00 Celtic
St Mirren 801 13N 72 Scottish Premiership ♂ · za 16:00 St Mirren
Kilmarnock komt eraan Scottish Premiership ♂ · wo 20:45 St Johnstone
St Mirren komt eraan Scottish Premiership ♂ · za 16:00 St Mirren
Hearts komt eraan Scottish Premiership ♂ · za 16:00 Dundee United
St Mirren komt eraan Scottish Premiership ♂ · za 16:00 St Mirren
Falkirk komt eraan Scottish Premiership ♂ · za 16:00 Dundee
St Mirren komt eraan
Laatste wedstrijden
| Datum | Wedstrijd | Uitslag |
|---|---|---|
| 31/10/2026 | Motherwell – St Mirren | 1 – 0 |
| 28/10/2026 | St Mirren – Hibernian | 1 – 1 |
| 24/10/2026 | St Mirren – Dundee | 2 – 1 |
| 17/10/2026 | Aberdeen – St Mirren | 3 – 1 |
| 10/10/2026 | Hearts – St Mirren | 5 – 0 |
| 19/09/2026 | St Mirren – Dundee United | 0 – 3 |
| 09/09/2026 | Rangers – St Mirren | 1 – 0 |
| 05/09/2026 | St Mirren – Celtic | 1 – 2 |
| 02/09/2026 | Kilmarnock – St Mirren | 0 – 1 |
| 30/08/2026 | St Mirren – Motherwell | 3 – 3 |
| 08/08/2026 | St Mirren – St Johnstone | 1 – 0 |
| 01/08/2026 | Falkirk – St Mirren | 0 – 2 |
| 17/05/2026 | St Mirren – Dundee United | 1 – 1 |
| 12/05/2026 | Aberdeen – St Mirren | 0 – 2 |
| 09/05/2026 | St Mirren – Kilmarnock | 0 – 3 |
SpelersprestatiesWat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Wat is dit?
| # | Speler | Positie | Leeftijd | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | A. GogićAlexandros Gogić
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 31 | 9 | 9 | 810 | 0 | 1 | 12 | — | 1 | 6,8 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | J. ChapmanJacob Anthony Chapman
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 25 | 9 | 9 | 810 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,2 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | R. CarrRyan Carr
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 21 | 9 | 9 | 744 | 0 | 0 | 21 | — | 5 | 6,7 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | D. JohnDeclan Christopher John
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 30 | 8 | 8 | 719 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 6,4 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 48 | P. NsioPaul Nsio
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 19 | 8 | 8 | 697 | 1 | 0 | 22 | — | 2 | 6,6 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | C. MochrieChristopher Robert Mochrie
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 22 | 8 | 7 | 474 | 0 | 0 | 9 | — | 1 | 5,8 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 53 | Henry FieldsonHenry Fieldson
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 20 | 7 | 7 | 630 | 0 | 1 | 6 | — | 1 | 6 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 47 | C. RamsayCalvin William Ramsay
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 22 | 7 | 7 | 565 | 0 | 0 | 6 | — | 2 | 6,5 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | Ismeal KabiaIsmeal Kabia
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 20 | 7 | 7 | 550 | 0 | 0 | 8 | — | 0 | 6,5 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | F. TaylorFraser Cameron Taylor
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 22 | 7 | 5 | 368 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 88 | K. PhillipsKillian Phillips
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 23 | 5 | 5 | 426 | 3 | 1 | 8 | — | 2 | 7,4 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | Eseosa SuleEseosa Sule
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 19 | 9 | 4 | 381 | 1 | 0 | 3 | — | 1 | 6,5 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | N. AgrafiotisNikolas Agrafiotis
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 25 | 4 | 4 | 267 | 1 | 1 | 7 | — | 1 | 6,5 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | SamuFábio Samuel Amorim da Silva
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 25 | 5 | 3 | 282 | 1 | 2 | 3 | — | 1 | 5,8 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | M. FraserMarcus Ebenezer Fraser
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 31 | 4 | 3 | 239 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 6,7 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | J. RichardsonJayden De'Chante Richardson
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 25 | 5 | 2 | 253 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,7 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | L. ThomasLuke Gerald Michael Thomas
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 26 | 9 | 1 | 249 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | Louis JacksonLouis Jackson
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 20 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 2,3 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | J. YoungJake Alan Young
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 24 | 9 | 0 | 230 | 0 | 0 | 5 | — | 2 | 6,6 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | L. DonnellyLiam Francis Peadar Donnelly
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 29 | 3 | 0 | 98 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 4,9 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | J. FarquharJ. Farquhar
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 18 | 1 | 0 | 13 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | M. De BarrosM. De Barros
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 15 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 37 | C. McEvoyC. McEvoy
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | L. DouglasL. Douglas
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 16 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | P. UrminskýPeter Urminský
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 26 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | R. KingRichard Larkland King
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 24 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | R. MullenRyan Mullen
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 24 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | A. CampbellAllan Campbell
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 27 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 40 | C. McMillanC. McMillan
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 | Grant TamoseviciusGrant Tamosevicius
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | J. AyungaJonah Ananias Paul Ayunga
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 28 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | M. DijksteelMalik Marcel Dijksteel
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 24 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | S. MallanStevie Patrick Mallan
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 29 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.
Selectie per 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 12 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen
Vertrokken in de loop van het seizoen 1
Spelers die dit seizoen voor St Mirren speelden en niet meer tot de kern behoren: hun cijfers hier blijven hier, die van de nieuwe club staan op diens pagina.
| Speler | Positie | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| R. Idowu | Middenvelder | 2 | 0 | 26 | 0 | 1 | 7,0 |
Historiek van de onderlinge duels
Alle wedstrijden van St Mirren tegen:
Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.