AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Conference League ♂ · Link stały · Historia klubu

Gent

8mecze (1 sezon(y) w bazie)
38 %zwycięstwa
0,75gole strzelone / mecz
1642Elo ClubElo
Co to jest?
L'Elo est une note de niveau (comme aux échecs) : elle monte quand une équipe bat plus forte qu'elle, baisse quand elle perd contre plus faible. Autour de 1 500 : niveau moyen européen ; 1 800 et plus : les tout meilleurs clubs. Comparable d'un pays à l'autre.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

NNVVD ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Wszystkie rozgrywki mecze bez porażki: 4 u siebie
po porażce 0-2 z SC Braga · 2 Z, 2 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (5 strzelone, 5 stracone)

Zmiany miejsca w tabeli
Co to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.

14812162024283236404448525660646872768084889296100104108112116120124128132136140144148152156160164165 J1J5J8 1. kolejka (23/07/2026): 78. miejsce, 1 pkt2. kolejka (30/07/2026): 80. miejsce, 2 pkt3. kolejka (06/08/2026): 49. miejsce, 5 pkt4. kolejka (13/08/2026): 50. miejsce, 6 pkt5. kolejka (20/08/2026): 43. miejsce, 7 pkt6. kolejka (27/08/2026): 23. miejsce, 10 pkt7. kolejka (15/10/2026): 14. miejsce, 13 pkt8. kolejka (22/10/2026): 17. miejsce, 13 pkt

17. miejsce po 8. kolejce · najlepsze 14., najgorsze 80. · Porównaj z inną drużyną →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Gent

Atak · gole na mecz: 1,90 (1,80 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 15,0 strzałów na mecz, 49% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 0,50 (0,50 u siebie, 0,50 na wyjeździe) · 50% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 12, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 10,2 · spalone na mecz: 1,0 · żółte: 1,50 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 6)

Bramkarz · D. Roef · obrony: 22, 85% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,50 · ocena 7,2

Trener · I. Leko od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 9 od 2014
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-2-3-1 ×1)

Forma (API-Football): WWWWWDWW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Gent

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Composition probable — 4-3-3
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Davy Roef 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2025-26: mecze 41, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 2024-25: mecze 26, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 2023-24: mecze 26, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 33 D. RoefSiebe Van der Heyden Gent · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 Gent · 2025-26: mecze 36, gole 2, asysty 1, faule 51, spalone —, żółte kartki 11, ocena 6,8 St Pauli · 2024-25: mecze 13, gole 1, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 Mallorca · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Mallorca · 2023-24: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,6 St. Gilloise · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 44 S. Van der HeydenChristian Albert Elliot Burgess Gent · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Swansea City AFC · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 St. Gilloise · 2025-26: mecze 37, gole 5, asysty 0, faule 33, spalone —, żółte kartki 11, ocena 7,1 Swansea City AFC · 2025-26: mecze 4, gole 2, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 St. Gilloise · 2024-25: mecze 31, gole 1, asysty 2, faule 27, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,2 Swansea City AFC · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Ipswich · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Ipswich · 2023-24: mecze 39, gole 2, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 St. Gilloise · 2023-24: mecze 31, gole 1, asysty 2, faule 27, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,2 16 C. BurgessMaksim Paskotši Gent · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Estonia · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Gent · 2025-26: mecze 22, gole 4, asysty 1, faule 24, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Grasshoppers · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 Grasshoppers · 2024-25: mecze 31, gole 1, asysty 0, faule 27, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Grasshoppers · 2023-24: mecze 31, gole 0, asysty 0, faule 29, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Tottenham · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 3 M. PaskotšiMouhamed El Bachir Ngom Gent · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Grasshoppers · 2025-26: mecze 16, gole 0, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 5 M. NgomTiago Filipe Alves Araújo Gent · 2026-27: mecze 8, gole 2, asysty 2, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 Gent · 2025-26: mecze 33, gole 1, asysty 4, faule 18, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,9 Gent · 2024-25: mecze 24, gole 0, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Estoril · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Estoril · 2023-24: mecze 29, gole 2, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 6,8 20 T. AraújoTibe De Vlieger 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 2, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2025-26: mecze 25, gole 1, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 2024-25: mecze 25, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2023-24: mecze 25, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 27 T. De VliegerMichel-Ange Balikwisha Gent · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Celtic · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Celtic · 2025-26: mecze 15, gole 4, asysty 3, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Antwerp · 2025-26: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Antwerp · 2024-25: mecze 15, gole 4, asysty 3, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Antwerp · 2023-24: mecze 15, gole 4, asysty 3, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 7 M. BalikwishaMomodou Lamin Sonko 2026-27: mecze 8, gole 2, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 2025-26: mecze 28, gole 0, asysty 2, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 2024-25: mecze 36, gole 2, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 2023-24: mecze 36, gole 2, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 11 M. SonkoI. Cisse Charleroi · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Gent · 2026-27: mecze 6, gole 3, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,9 Nancy · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Gent · 2025-26: mecze 12, gole 1, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 75 I. CisseJ. Y. Vergara Ortega 2026-27: mecze 7, gole 3, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 47 J. Y. Vergara Ortega
Davy Roef
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27800——07,2
2025-264100——07,3
2024-252600——17,5
2023-242600——17,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Siebe Van der Heyden
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Gent8016—37,1
2025-26Gent362151—116,8
2024-25St Pauli131016—36,6
2024-25Mallorca2002—06,6
2023-24Mallorca6008—2 16,6
2023-24St. Gilloise000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Christian Albert Elliot Burgess
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Gent8101—07,5
2026-27Swansea City AFC1001—17,3
2025-26St. Gilloise375033—117,1
2025-26Swansea City AFC4203—17,2
2024-25St. Gilloise311227—97,2
2024-25Swansea City AFC1012—16,9
2024-25Ipswich1012—16,9
2023-24Ipswich392110—37,1
2023-24St. Gilloise311227—97,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Maksim Paskotši
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Gent4002—07,0
2026-27Estonia210——07,4
2025-26Gent224124—16,9
2025-26Grasshoppers2101—27,2
2024-25Grasshoppers311027—46,8
2023-24Grasshoppers310029—36,7
2023-24Tottenham000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mouhamed El Bachir Ngom
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Gent70013—07,0
2025-26Grasshoppers160113—56,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tiago Filipe Alves Araújo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Gent8225—17,5
2025-26Gent331418—86,9
2024-25Gent240110—26,6
2024-25Estoril000——0—
2023-24Estoril292113—4 16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tibe De Vlieger
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2771 (1 z karnych)29—07,2
2025-26251 (1 z karnych)020—57,2
2024-2525001—06,5
2023-2425001—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Michel-Ange Balikwisha
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Gent6106—07,1
2026-27Celtic000——0—
2025-26Celtic154316—17,2
2025-26Antwerp41 (1 z karnych)06—07,0
2024-25Antwerp154316—17,2
2023-24Antwerp154316—17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Momodou Lamin Sonko
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278212—17,2
2025-2628027—26,6
2024-2536217—06,7
2023-2436217—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ibrahim Cisse
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Charleroi7013—16,8
2026-27Gent6304—1 16,9
2026-27Nancy1000—07,2
2025-26Gent12108—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

J. Y. Vergara Ortega
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277307—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (22/10/2026) zachowanych.

Transfery
Co to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.

Transfery nie zostały jeszcze pobrane: pojawiają się przy kolejnych pobraniach, po kilka drużyn naraz.

W prasie
Co to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.

Najbliższe mecze

Ostatnie mecze

DataMeczWynik
22/10/2026SC Braga – Gent2 – 0
15/10/2026Gent – Aarhus1 – 0
27/08/2026Hibernian – Gent2 – 3
20/08/2026Gent – Hibernian0 – 0
13/08/2026Gent – IFK Goteborg1 – 1
06/08/2026IFK Goteborg – Gent0 – 1
30/07/2026Gent – LNZ Cherkasy0 – 0
23/07/2026LNZ Cherkasy – Gent0 – 0

Występy zawodników
Co to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.

#ZawodnikPozycjaWiekMeczeW podstawowym składzieMinutyGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcenaStatus
33D. RoefDavy Roef
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27800——07,2
2025-264100——07,3
2024-252600——17,5
2023-242600——17,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz318872000——07,2podstawowy skład
44S. Van der HeydenSiebe Van der Heyden
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Gent8016—37,1
2025-26Gent362151—116,8
2024-25St Pauli131016—36,6
2024-25Mallorca2002—06,6
2023-24Mallorca6008—2 16,6
2023-24St. Gilloise000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2788720016—37,1podstawowy skład
20Tiago AraújoTiago Filipe Alves Araújo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Gent8225—17,5
2025-26Gent331418—86,9
2024-25Gent240110—26,6
2024-25Estoril000——0—
2023-24Estoril292113—4 16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2588719225—17,5podstawowy skład
16C. BurgessChristian Albert Elliot Burgess
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Gent8101—07,5
2026-27Swansea City AFC1001—17,3
2025-26St. Gilloise375033—117,1
2025-26Swansea City AFC4203—17,2
2024-25St. Gilloise311227—97,2
2024-25Swansea City AFC1012—16,9
2024-25Ipswich1012—16,9
2023-24Ipswich392110—37,1
2023-24St. Gilloise311227—97,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca3488675101—07,5podstawowy skład
11M. SonkoMomodou Lamin Sonko
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278212—17,2
2025-2628027—26,6
2024-2536217—06,7
2023-2436217—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2088641212—17,2podstawowy skład
5M. NgomMouhamed El Bachir Ngom
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Gent70013—07,0
2025-26Grasshoppers160113—56,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca25775670013—07podstawowy skład
17M. Delorge-KnieperMathias Delorge-Knieper
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Gent8003—17,1
2025-26Gent200314—17,0
2024-25Gent361334—37,0
2024-25St Truiden00334—07,0
2023-24St Truiden4010——6—
2023-24Gent361334—37,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2186476003—17,1podstawowy skład
47J. Y. Vergara OrtegaJ. Y. Vergara Ortega
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277307—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik1876531307—17podstawowy skład
22Leonardo LopesLeonardo Adelino da Silva Lopes
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Gent8009—26,8
2025-26Gent371122—36,8
2024-25Gent170121—6 16,8
2024-25Cercle Brugge—00————
2023-24Cercle Brugge170121—6 16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2785498009—26,8rotacja
57M. VolckaertMatties Volckaert
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277016—06,8
2025-260009—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2374439016—06,8rotacja
27T. De VliegerTibe De Vlieger
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2771 (1 z karnych)29—07,2
2025-26251 (1 z karnych)020—57,2
2024-2525001—06,5
2023-2425001—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2074419129—07,2rotacja
7M. BalikwishaMichel-Ange Balikwisha
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Gent6106—07,1
2026-27Celtic000——0—
2025-26Celtic154316—17,2
2025-26Antwerp41 (1 z karnych)06—07,0
2024-25Antwerp154316—17,2
2023-24Antwerp154316—17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2464361106—07,1rotacja
14Kyrell WilsonKyrell Wilson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Gent4003—16,5
2025-26Falkirk283134—46,6
2024-25Swansea320——0—
2024-25Swansea City AFC000——0—
2023-24Swansea100——0—
2023-24Swansea City AFC000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2143174003—16,5rotacja
75I. CisseIbrahim Cisse
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Charleroi7013—16,8
2026-27Gent6304—1 16,9
2026-27Nancy1000—07,2
2025-26Gent12108—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik1862170304—1 16,9rotacja
8L. BénesLászló Bénes
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Gent4002—06,7
2025-26Kayserispor327234—3 17,0
2025-26Union Berlin—00————
2024-25Union Berlin232110—46,7
2024-25Hamburg000——0—
2023-24Hamburg2713 (3 z karnych)1124—4 17,7
2023-24Union Berlin—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2842182002—06,7rotacja
37A. KadriAbdelkahar Kadri
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Gent3001—06,9
2025-26Gent210——0—
2024-25Kortrijk295 (1 z karnych)814—8 17,2
2024-25Gent295 (1 z karnych)814—8 17,2
2023-24Kortrijk3554——6—
2023-24Gent295 (1 z karnych)814—8 17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2532158001—06,9rezerwowy
3M. PaskotšiMaksim Paskotši
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Gent4002—07,0
2026-27Estonia210——07,4
2025-26Gent224124—16,9
2025-26Grasshoppers2101—27,2
2024-25Grasshoppers311027—46,8
2023-24Grasshoppers310029—36,7
2023-24Tottenham000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2241199002—07rotacja
45B. GooreBi Christ Hyllarion Goore
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27400——06,6
2025-26345424—26,7
2024-2512004—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik204111000——06,6rotacja
10A. OmgbaAimé Ntsama Omgba
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Gent4003—16,5
2025-26Gent20007—06,6
2024-25Gent11006—06,5
2024-25NAC Breda000——0—
2023-24NAC Breda4014—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik234177003—16,5rotacja
59E. SeckEl Hadji Seck
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275101—06,8
2025-26000——06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik185081101—06,8rotacja
39A. AyindéAbdul Rachid Ayindé
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27200——0—
2025-26200——06,6
2024-25—00————
2023-242013—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2020200——0—rezerwowy
21M. DeanMax Jimmy Dean
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27101——07,7
2025-26237 (2 z karnych)112—2 16,7
2024-25176 (1 z karnych)113—36,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik21102801——07,7rezerwowy
30K. PeersmanKjell Peersman
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Gent000——0—
2025-26Gent000——0—
2024-25PSV Eindhoven—00————
2023-24PSV Eindhoven000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz2100—00——0—niewykorzystany
56M. DialloMamadou Aliou Diallo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Gent000——0—
2025-26Gent000——0—
2024-25St Truiden000——0—
2024-25Boulogne—00————
2023-24Boulogne2490——4—
2023-24Servette FC000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca1700—00——0—niewykorzystany
28M. El ÂdfaouiMohammed Jamel El Âdfaoui
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27000——0—
2025-264011—06,8
2024-25200——06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik1700—00——0—niewykorzystany
18M. SamoiseMatisse Samoise
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27000——0—
2025-26182220—56,8
2024-25320255—8 26,7
2023-24320255—8 26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2400—00——0—niewykorzystany
50Noa VandenabeeleNoa Vandenabeele
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz1600—00——0—niewykorzystany
61Abubakar AbdullahiAbubakar Abdullahi

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Napastnik19—————————
31B. EversBas Evers
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-25000——0—
2023-24—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz17—————————
35G. De MeyerGilles De Meyer
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26100——06,9
2024-2512103—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca19—————————
54H. VernemmenHannes Vernemmen
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-261001—06,3
2024-25—00————
2023-24000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca20—————————
29L. CoomanL. Cooman

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Obrońca23—————————
19M. DiopMouhamed Diop
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Troyes7006—16,5
2026-27Riga6002—06,6
2026-27Auxerre6010—05,6
2025-26Grenoble3100——27,2
2025-26Gent3001—06,5
2025-26Troyes3114—27,2
2025-26Dunkerque100——06,3
2024-25Grenoble32001—07,3
2024-25Troyes—00————
2023-24Troyes363228—56,8
2023-24Grenoble000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik20—————————
95Y. MohammedY. Mohammed

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Napastnik18—————————

Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.

Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 8

Historia bezpośrednich meczów

Wszystkie mecze Gent przeciwko:

Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13