Ekstraklasa ♂ · Link stały · Historia klubu
Radomiak Radom
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
DDDDD ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze bez zwycięstwa: 8 na wyjeździe mecze bez zwycięstwa: 6 porażki z rzędu: 5 porażki z rzędu: 3 na wyjeździe
po porażce 3-4 z Pogon Szczecin · 0 Z, 0 R, 5 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 15 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
16. miejsce po 12. kolejce · najlepsze 1., najgorsze 16. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Radomiak Radom
Atak · gole na mecz: 0,80 (1,20 u siebie, 0,40 na wyjeździe) · 14,1 strzałów na mecz, 28% celnych · bez gola w 45% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta
Obrona · stracone na mecz: 2,20 (1,70 u siebie, 2,80 na wyjeździe) · 18% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 22, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 13,4 · spalone na mecz: 1,2 · żółte: 2,40 i czerwone kartki: 0,60 na mecz (fiches de match, mecze: 52)
Bramkarz · F. Majchrowicz · obrony: 29, 66% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,50 · ocena 6,5
Trener · Rafal Grzyb od 01/09/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-1-4-1 · attaque en difficulté · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 4-2-3-1 ×2, 4-4-1-1 ×1)
Forma (API-Football): LLLDWDLLLL
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Radomiak Radom
- Zawieszenie Ibrahima Camará · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Pogon Szczecin – Radomiak Radom) prawdopodobne zawieszenie 24/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Composition probable — 4-2-3-1Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Radomiak Radom | 10 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Radomiak Radom | 34 | 0 | 1 | 1 | — | 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Gornik Zabrze | 12 | 0 | 0 | 1 | — | 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Radomiak Radom | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Radomiak Radom | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jan Grzesik| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 11 | 1 | 2 | 13 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | 34 | 7 | 5 | 29 | — | 2 | 7,0 |
| 2024-25 | 24 | 3 | 6 | 30 | — | 2 | 7,2 |
| 2023-24 | 28 | 1 | 1 | 18 | — | 5 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Zié Mohamed Ouattara| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 10 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | 25 | 1 | 4 | 28 | — | 6 | 6,9 |
| 2024-25 | 23 | 2 | 1 | 17 | — | 6 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Filip Koperski| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Radomiak Radom | 9 | 1 | 0 | 11 | — | 1 | 7,2 |
| 2024-25 | Lechia Gdansk | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Lechia Gdansk | 6 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Conrado Buchanelli Holz| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Radomiak Radom | 7 | 0 | 0 | 11 | — | 2 | 5,4 |
| 2024-25 | Lechia Gdansk | 13 | 0 | 2 | 14 | — | 4 1 | 6,6 |
| 2023-24 | Lechia Gdansk | 10 | 0 | 0 | — | — | 2 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Rafał Wolski| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 11 | 3 (2 z karnych) | 0 | 16 | — | 2 | 6,9 |
| 2025-26 | 30 | 5 | 7 | 45 | — | 7 | 6,9 |
| 2024-25 | 25 | 1 | 6 | 17 | — | 4 | 7,0 |
| 2023-24 | 27 | 2 | 5 | 25 | — | 4 1 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Christos Donis| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 10 | 0 | 0 | 10 | — | 3 | 6,8 |
| 2025-26 | 27 | 0 | 1 | 23 | — | 6 | 6,7 |
| 2024-25 | 22 | 0 | 0 | 19 | — | 9 | 6,8 |
| 2023-24 | 24 | 1 | 1 | 26 | — | 5 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ronaldo Lumungo Afonso| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Radomiak Radom | 9 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Guimaraes | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Vitória SC | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Guimaraes | 24 | 7 | 0 | — | — | 2 | — |
| 2023-24 | Vitória SC | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Roberto Emanuel Oliveira Alves| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Radomiak Radom | 4 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Radomiak Radom | 23 | 4 (2 z karnych) | 3 | 18 | — | 4 | 6,9 |
| 2024-25 | Radomiak Radom | 25 | 0 | 2 | 27 | — | 4 | 7,0 |
| 2024-25 | Yverdon Sport | 6 | 0 | 1 | — | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Yverdon Sport | 20 | 1 | 1 | 14 | — | 2 | 6,6 |
| 2023-24 | Radomiak Radom | 7 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 7,0 |
| 2023-24 | FC ST. Gallen | 0 | 0 | 1 | 14 | — | 0 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Lucas Lima Linhares| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Radomiak Radom | 11 | 0 | 1 | 10 | — | 3 | 6,9 |
| 2025-26 | Radomiak Radom | 14 | 1 | 0 | 18 | — | 4 | 6,6 |
| 2025-26 | Santa Clara | 9 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,4 |
| 2024-25 | Legia | 24 | 5 | 3 | 19 | — | 3 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Guilherme Luiz Oliveira da Silva| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Radomiak Radom | 6 | 1 | 0 | 6 | — | 0 | 6,6 |
| 2026-27 | Goztep | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Goztep | 13 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 39
- 08/09/2026 A. DonisAnastasios Donis
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Aris 12 1 0 19 — 1 6,7 2025-26 Aris Thessalonikis 12 1 0 19 — 1 6,7 2023-24 Reims — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Aris Thessalonikis - 08/09/2026 Ruan IndioRuan Indio
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie od Cruzeiro U20 - 07/09/2026 A. DonisAnastasios Donis
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Aris 12 1 0 19 — 1 6,7 2025-26 Aris Thessalonikis 12 1 0 19 — 1 6,7 2023-24 Reims — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Aris Thessalonikis - 25/08/2026 Guilherme LuizGuilherme Luiz Oliveira da Silva
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Radomiak Radom 6 1 0 6 — 0 6,6 2026-27 Goztep 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Goztep 13 0 0 6 — 1 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Göztepe - 26/07/2026 R. LumungoR. Lumungo
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od Pacos Ferreira - 17/07/2026 K. SzcześniakKryspin Szcześniak
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Radomiak Radom 10 0 0 6 — 0 6,1 2025-26 Gornik Zabrze 16 0 1 12 — 2 6,7 2024-25 Gornik Zabrze 26 1 0 21 — 2 1 6,9 2023-24 Gornik Zabrze 25 1 0 35 — 8 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Gornik Zabrze - 13/07/2026 C. NunnelyChé Nunnely
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Radomiak Radom 8 0 0 2 — 1 5,9 2025-26 Kifisia 12 0 0 8 — 1 6,5 2025-26 Panserraikos 11 1 1 11 — 4 6,5 2024-25 Heerenveen 16 0 2 10 — 0 6,7 2023-24 Heerenveen 32 2 2 11 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Kifisia - 12/07/2026 C. NunnelyChé Nunnely
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Radomiak Radom 8 0 0 2 — 1 5,9 2025-26 Kifisia 12 0 0 8 — 1 6,5 2025-26 Panserraikos 11 1 1 11 — 4 6,5 2024-25 Heerenveen 16 0 2 10 — 0 6,7 2023-24 Heerenveen 32 2 2 11 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Kifisia - 08/07/2026 F. KoperskiFilip Koperski
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Radomiak Radom 9 1 0 11 — 1 7,2 2024-25 Lechia Gdansk 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Lechia Gdansk 6 0 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Olimpia Grudziądz - 07/07/2026 F. KoperskiFilip Koperski
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Radomiak Radom 9 1 0 11 — 1 7,2 2024-25 Lechia Gdansk 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Lechia Gdansk 6 0 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Olimpia Grudziądz - 06/07/2026 ConradoConrado Buchanelli Holz
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Radomiak Radom 7 0 0 11 — 2 5,4 2024-25 Lechia Gdansk 13 0 2 14 — 4 1 6,6 2023-24 Lechia Gdansk 10 0 0 — — 2 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Oţelul - 05/07/2026 ConradoConrado Buchanelli Holz
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Radomiak Radom 7 0 0 11 — 2 5,4 2024-25 Lechia Gdansk 13 0 2 14 — 4 1 6,6 2023-24 Lechia Gdansk 10 0 0 — — 2 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Oţelul - 30/06/2026 K. KarasekKacper Karasek
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Radomiak Radom 6 0 0 0 — 0 5,7 2025-26 Motor Lublin 14 1 0 4 — 1 1 6,5 2024-25 Nieciecza 29 11 0 — — 2 — 2023-24 Nieciecza 28 6 0 — — 8 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Motor Lublin - 30/06/2026 ManuEmanuel Fernando Candimba Gonçalves
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Radomiak Radom 6 0 0 1 — 0 5,6 2026-27 Benfica 3 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Benfica 3 0 0 1 — 0 6,7 2024-25 Vitória SC 15 1 1 16 — 2 6,7 2024-25 Benfica 3 0 0 1 — 0 6,7 2023-24 Vitória SC 23 2 0 27 — 5 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Estrela - 30/06/2026 N. DohojdaN. Dohojda
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Pilica Bialobrzegi - 30/06/2026 B. GradeckiBartłomiej Gradecki
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Radomiak Radom 1 0 0 0 — 0 1,3 2024-25 Wisla Plock 14 0 0 — — 1 — 2023-24 Wisla Plock 23 0 0 — — 3 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Ruch Chorzów - 30/06/2026 F. GouréBi Irié Fernand Gouré
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Radomiak Radom 11 0 0 4 — 1 6,4 2025-26 Westerlo 13 0 0 6 — 1 6,4 2024-25 FC Zurich 3 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Westerlo — 0 0 — — — — 2023-24 Westerlo 4 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od KVC Westerlo - 29/06/2026 B. GradeckiBartłomiej Gradecki
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Radomiak Radom 1 0 0 0 — 0 1,3 2024-25 Wisla Plock 14 0 0 — — 1 — 2023-24 Wisla Plock 23 0 0 — — 3 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Ruch Chorzów - 29/06/2026 Bryan AmetowouBryan Ametowou
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od Radomiak Radom - 29/06/2026 K. KarasekKacper Karasek
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Radomiak Radom 6 0 0 0 — 0 5,7 2025-26 Motor Lublin 14 1 0 4 — 1 1 6,5 2024-25 Nieciecza 29 11 0 — — 2 — 2023-24 Nieciecza 28 6 0 — — 8 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Motor Lublin - 29/06/2026 J. SnopczyńskiJakub Snopczyński
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 8 0 0 — — 0 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Star Starachowice - 10/02/2026 S. SoumahSalifou Soumah
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Panetolikos 4 1 0 3 — 1 4,4 2025-26 Radomiak Radom 12 1 0 4 — 0 6,6 2023-24 Le Havre 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Malmo FF - 25/01/2026 LuquinhasLucas Lima Linhares
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Radomiak Radom 11 0 1 10 — 3 6,9 2025-26 Radomiak Radom 14 1 0 18 — 4 6,6 2025-26 Santa Clara 9 0 0 4 — 1 6,4 2024-25 Legia 24 5 3 19 — 3 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Santa Clara - 30/12/2025 P. GolubickasPaulius Golubickas
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Lithuania 2 0 1 — — 0 6,7 2025-26 Radomiak Radom 3 0 0 2 — 0 6,4 2024-25 Radomiak Radom 11 0 1 4 — 1 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od KuPS - 30/12/2025 S. KilianekSzymon Kilianek
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Chełmianka Chełm
Odejścia 42
- 01/09/2026 J. BlascoJérémy Demian Blasco
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Radomiak Radom 2 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Radomiak Radom 15 1 0 9 — 1 1 6,6 2024-25 Huesca 41 1 0 10 — 2 6,8 2023-24 Huesca 42 0 0 20 — 4 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Ibiza - 31/08/2026 J. BlascoJérémy Demian Blasco
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Radomiak Radom 2 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Radomiak Radom 15 1 0 9 — 1 1 6,6 2024-25 Huesca 41 1 0 10 — 2 6,8 2023-24 Huesca 42 0 0 20 — 4 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Ibiza - 19/07/2026 M. JerkeMichał Jerke
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Olimpia Grudziądz - 14/07/2026 Vasco LopesVasco Rafael Fortes Lopes
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sudtirol 1 0 0 3 — 1 3,5 2025-26 Radomiak Radom 23 0 1 16 — 2 6,6 2024-25 AVS 26 2 2 19 — 6 6,7 2023-24 AVS 24 3 0 — — 5 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Sudtirol - 08/07/2026 João PedroJoão Pedro Junqueira de Jesus
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Chelsea 1 0 0 0 — 0 3,5 2025-26 Radomiak Radom 11 0 0 12 — 3 6,5 2025-26 Chelsea 3 3 0 4 — 0 7,5 2025-26 Alverca 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Brighton 27 10 (5 z karnych) 6 26 — 4 1 7,2 2024-25 Chelsea 27 10 (5 z karnych) 6 26 — 4 1 7,2 2024-25 Rio Ave 5 0 1 3 — 0 6,9 2024-25 Alverca 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Guimaraes — 0 0 — — — — 2023-24 Chelsea 31 9 (4 z karnych) 3 19 — 2 7,2 2023-24 Brighton 31 9 (4 z karnych) 3 19 — 2 7,2 2023-24 Panetolikos 23 5 (2 z karnych) 2 11 — 3 6,8 2023-24 Chaves 13 0 0 7 — 1 6,6 2023-24 Guimaraes 8 1 0 — — 2 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Gwangju FC - 06/07/2026 M. KaputMichał Kaput
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Radomiak Radom 21 0 1 18 — 3 6,7 2024-25 Radomiak Radom 26 2 1 22 — 5 6,7 2024-25 Piast Gliwice 0 0 1 22 — 0 6,7 2023-24 Radomiak Radom 23 0 0 27 — 6 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do ŁKS Łódź - 04/07/2026 MauridesMaurides Roque Junior
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Radomiak Radom 26 7 2 11 — 1 7,0 2024-25 St Pauli 0 0 0 — — 0 — 2023-24 St Pauli 7 0 0 2 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Dinamo Batumi - 03/07/2026 MauridesMaurides Roque Junior
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Radomiak Radom 26 7 2 11 — 1 7,0 2024-25 St Pauli 0 0 0 — — 0 — 2023-24 St Pauli 7 0 0 2 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Dinamo Batumi - 30/06/2026 M. KaputMichał Kaput
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Radomiak Radom 21 0 1 18 — 3 6,7 2024-25 Radomiak Radom 26 2 1 22 — 5 6,7 2024-25 Piast Gliwice 0 0 1 22 — 0 6,7 2023-24 Radomiak Radom 23 0 0 27 — 6 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do ŁKS Łódź - 29/06/2026 João PedroJoão Pedro Junqueira de Jesus
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Chelsea 1 0 0 0 — 0 3,5 2025-26 Radomiak Radom 11 0 0 12 — 3 6,5 2025-26 Chelsea 3 3 0 4 — 0 7,5 2025-26 Alverca 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Brighton 27 10 (5 z karnych) 6 26 — 4 1 7,2 2024-25 Chelsea 27 10 (5 z karnych) 6 26 — 4 1 7,2 2024-25 Rio Ave 5 0 1 3 — 0 6,9 2024-25 Alverca 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Guimaraes — 0 0 — — — — 2023-24 Chelsea 31 9 (4 z karnych) 3 19 — 2 7,2 2023-24 Brighton 31 9 (4 z karnych) 3 19 — 2 7,2 2023-24 Panetolikos 23 5 (2 z karnych) 2 11 — 3 6,8 2023-24 Chaves 13 0 0 7 — 1 6,6 2023-24 Guimaraes 8 1 0 — — 2 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Joao Pedro - 29/06/2026 S. SoumahSalifou Soumah
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Panetolikos 4 1 0 3 — 1 4,4 2025-26 Radomiak Radom 12 1 0 4 — 0 6,6 2023-24 Le Havre 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Malmo FF - 29/06/2026 Vasco LopesVasco Rafael Fortes Lopes
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sudtirol 1 0 0 3 — 1 3,5 2025-26 Radomiak Radom 23 0 1 16 — 2 6,6 2024-25 AVS 26 2 2 19 — 6 6,7 2023-24 AVS 24 3 0 — — 5 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Sudtirol - 29/06/2026 LeândroLeândro Rossi Pereira
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Radomiak Radom 3 0 0 1 — 2 6,3 2024-25 Radomiak Radom 18 2 1 9 — 4 6,8 2024-25 Stal Mielec — 0 0 — — — — 2023-24 Radomiak Radom 27 0 1 10 — 4 6,5 2023-24 Stal Mielec 10 0 0 4 — 1 1 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Leandro - 29/06/2026 J. Wilson-EsbrandJoshua Darius Kamani Wilson-Esbrand
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Radomiak Radom 8 0 1 4 — 0 6,6 2024-25 Stoke 6 0 1 3 — 0 6,2 2024-25 Stoke City 6 0 1 3 — 0 6,2 2023-24 Reims 11 1 1 6 — 1 6,8 2023-24 Cardiff City FC 11 0 0 — — 1 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Manchester City - 29/06/2026 M. KaputMichał Kaput
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Radomiak Radom 21 0 1 18 — 3 6,7 2024-25 Radomiak Radom 26 2 1 22 — 5 6,7 2024-25 Piast Gliwice 0 0 1 22 — 0 6,7 2023-24 Radomiak Radom 23 0 0 27 — 6 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Kaput Michal - 12/03/2026 CapitaOsvaldo Pedro Capemba
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 16 6 1 20 — 2 7,0 2024-25 12 5 0 7 — 2 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Sporting Kansas City - 11/03/2026 CapitaOsvaldo Pedro Capemba
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 16 6 1 20 — 2 7,0 2024-25 12 5 0 7 — 2 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Sporting Kansas City - 27/01/2026 K. HarcinskiKrystian Harcinski
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Stal Stalowa Wola - 26/01/2026 K. HarcinskiKrystian Harcinski
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Stal Stalowa Wola - 15/01/2026 P. GolubickasPaulius Golubickas
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Lithuania 2 0 1 — — 0 6,7 2025-26 Radomiak Radom 3 0 0 2 — 0 6,4 2024-25 Radomiak Radom 11 0 1 4 — 1 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do FK Zalgiris Vilnius - 14/01/2026 P. GolubickasPaulius Golubickas
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Lithuania 2 0 1 — — 0 6,7 2025-26 Radomiak Radom 3 0 0 2 — 0 6,4 2024-25 Radomiak Radom 11 0 1 4 — 1 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do FK Zalgiris Vilnius - 13/01/2026 DepúLaurindo Dilson Maria Aurélio
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Radomiak Radom 8 0 0 1 — 0 6,4 2024-25 Gil Vicente 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Gil Vicente 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Young Africans - 12/01/2026 DepúLaurindo Dilson Maria Aurélio
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Radomiak Radom 8 0 0 1 — 0 6,4 2024-25 Gil Vicente 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Gil Vicente 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Young Africans - 15/11/2025 Guilherme da Gama ZimovskiGuilherme da Gama Zimovski
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 19 0 1 3 — 1 6,5 2023-24 8 1 0 2 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Guilherme - 29/08/2025 D. StepienD. Stepien
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Polonia Nysa
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 25/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Vai abastecer? Preço dos combustíveis com grande descida na próxima semana Record · pt. 11:44
- Oblak, de la leyenda al desafío más grande Mundo Deportivo · czw. 18:39
- Raphinha renueva y sueña en grande: "Me encantaría terminar mi carrera en el Barça" Mundo Deportivo · czw. 14:24 · Transfer
- El Oporto se estrena a lo grande con un recital de Gabri Veiga Mundo Deportivo · śr. 23:20
- Mou da la bienvenida a Rafa Nadal: "Es un orgullo muy grande tenerlo con nosotros" Mundo Deportivo · śr. 22:15
- La grande émotion de José Mourinho après le décès de Jesús de Miguel Foot Mercato · wt. 22:35
- Tiago Fernandes: «Somos um clube grande e temos de jogar assim em qualquer estádio» Record · wt. 21:39
- Neemias Queta exibe-se em grande plano mas não evita derrota dos Celtics Record · wt. 08:51
- Hidalgo: "Ha sido un subidón grande" Mundo Deportivo · wt. 00:15
- “Lucumí sabía que iba a llegar a un grande...” AS · pon. 18:47 · Transfer
- Pedro Figueiredo termina em oitavo na Grande Final do Challenge Tour de golfe Record · niedz. 18:58
- Momentos de grande tensão entre manifestantes pela habitação e PSP em Lisboa Record · niedz. 09:31
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Radomiak Radom 551 24N 212 Ekstraklasa ♂ · sob. 18:00 Radomiak Radom
Wisla 311 27N 422 Ekstraklasa ♂ · sob. 18:00 Jagiellonia
Radomiak Radom nadchodzące Ekstraklasa ♂ · sob. 18:00 Radomiak Radom
Rakow nadchodzące Ekstraklasa ♂ · sob. 18:00 Wieczysta Kraków
Radomiak Radom nadchodzące Ekstraklasa ♂ · sob. 18:00 Radomiak Radom
GKS Katowice nadchodzące Ekstraklasa ♂ · sob. 18:00 Gornik Zabrze
Radomiak Radom nadchodzące Ekstraklasa ♂ · sob. 18:00 Radomiak Radom
Legia nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 24/10/2026 | Pogon Szczecin – Radomiak Radom | 4 – 3 |
| 19/10/2026 | Wisla Plock – Radomiak Radom | 1 – 0 |
| 12/10/2026 | Radomiak Radom – Motor Lublin | 2 – 3 |
| 20/09/2026 | Lech Poznan – Radomiak Radom | 5 – 1 |
| 14/09/2026 | Radomiak Radom – Piast Gliwice | 0 – 2 |
| 05/09/2026 | Widzew Łódź – Radomiak Radom | 0 – 0 |
| 29/08/2026 | Radomiak Radom – Cracovia | 2 – 1 |
| 23/08/2026 | Radomiak Radom – Zaglebie | 0 – 0 |
| 14/08/2026 | Legia – Radomiak Radom | 5 – 0 |
| 08/08/2026 | Radomiak Radom – Gornik Zabrze | 1 – 3 |
| 02/08/2026 | GKS Katowice – Radomiak Radom | 3 – 1 |
| 24/07/2026 | Radomiak Radom – Wieczysta Kraków | 2 – 1 |
| 23/05/2026 | Gornik Zabrze – Radomiak Radom | 6 – 2 |
| 16/05/2026 | Radomiak Radom – Lech Poznan | 1 – 3 |
| 11/05/2026 | Cracovia – Radomiak Radom | 0 – 0 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | J. GrzesikJan Grzesik
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 31 | 11 | 11 | 990 | 1 | 2 | 13 | — | 0 | 6,7 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 82 | LuquinhasLucas Lima Linhares
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 29 | 11 | 10 | 851 | 0 | 1 | 10 | — | 3 | 6,9 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | R. WolskiRafał Wolski
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 33 | 11 | 10 | 837 | 3 | 0 | 16 | — | 2 | 6,9 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | F. MajchrowiczFilip Majchrowicz
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 25 | 10 | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,5 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | K. SzcześniakKryspin Szcześniak
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 24 | 10 | 10 | 900 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,1 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | Z. OuattaraZié Mohamed Ouattara
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 26 | 10 | 10 | 884 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,6 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 77 | C. DonisChristos Donis
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 31 | 10 | 8 | 727 | 0 | 0 | 10 | — | 3 | 6,8 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 90 | Ronaldo AfonsoRonaldo Lumungo Afonso
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | 9 | 8 | 638 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 6,5 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 72 | F. KoperskiFilip Koperski
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 9 | 7 | 675 | 1 | 0 | 11 | — | 1 | 7,2 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 97 | ConradoConrado Buchanelli Holz
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 28 | 7 | 5 | 404 | 0 | 0 | 11 | — | 2 | 5,4 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | I. CamaráIbrahima Camará
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 27 | 11 | 4 | 475 | 1 | 1 | 9 | — | 1 | 7 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | F. GouréBi Irié Fernand Gouré
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 23 | 11 | 4 | 370 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,4 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | A. TapsobaAbdoul Fessal Tapsoba
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 24 | 9 | 4 | 446 | 0 | 0 | 15 | — | 3 | 6,4 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | C. NunnelyChé Nunnely
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 26 | 8 | 4 | 326 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 5,9 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 80 | Guilherme LuizGuilherme Luiz Oliveira da Silva
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 20 | 6 | 4 | 361 | 1 | 0 | 6 | — | 0 | 6,6 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | Adrián DiéguezAdrián Diéguez Grande
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 29 | 4 | 4 | 315 | 0 | 0 | 8 | — | 3 | 3,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | R. AlvesRoberto Emanuel Oliveira Alves
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 28 | 4 | 3 | 240 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | S. KingueSteve Kingue
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 25 | 2 | 2 | 180 | 1 | 0 | 2 | — | 1 | 6,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | Romário BaróRomário Manuel Silva Baró
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 26 | 5 | 1 | 117 | 0 | 1 | 3 | — | 0 | 5,5 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | ElvesElves Umar Baldé
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 26 | 2 | 1 | 65 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 4,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 99 | B. GradeckiBartłomiej Gradecki
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 26 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 1,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | ManuEmanuel Fernando Candimba Gonçalves
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 20 | 6 | 0 | 79 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 5,6 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | K. KarasekKacper Karasek
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 6 | 0 | 67 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 5,7 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | Adam ŻabickiAdam Żabicki
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | N. DohojdaN. Dohojda
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | Oskar MarkiewiczOskar Markiewicz
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 26 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 47 | S. KilianekSzymon Kilianek
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 44 | W. KoptasWiktor Koptas
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 21 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | A. DonisAnastasios Donis
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 29 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| — | Bryan AmetowouBryan Ametowou Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Napastnik | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| — | J. SnopczyńskiJakub Snopczyński
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | M. CichockiMateusz Cichocki
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 33 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | Ruan IndioRuan Indio Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Napastnik | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 12
Odeszli w trakcie sezonu 1
Zawodnicy, którzy grali w Radomiak Radom w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.
| Zawodnik | Pozycja | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J. Blasco | Obrońca | 2 | 0 | 9 | 0 | 0 | 6,7 |
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Radomiak Radom przeciwko:
- Cracovia
- Cracovia Krakow
- GKS Katowice
- Gornik Zabrze
- Jagiellonia
- Korona Kielce
- Lech Poznan
- Legia
- Motor Lublin
- Piast Gliwice
- Pogon Szczecin
- Rakow
- Slask Wroclaw
- Widzew Łódź
- Wieczysta Kraków
- Wisla
- Wisla Plock
- Zaglebie
- Zaglebie Lubin
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.