Ligue 1 ♂ · Link stały · Historia klubu
Monaco
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
VNDND ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze bez zwycięstwa: 4 mecze bez porażki: 4 u siebie mecze bez zwycięstwa: 3 na wyjeździe
po porażce 1-3 z Paris FC · 1 Z, 2 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 8 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
7. miejsce po 9. kolejce · najlepsze 1., najgorsze 7. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Monaco
Atak · gole na mecz: 1,40 (2,00 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 12,8 strzałów na mecz, 37% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta
Obrona · stracone na mecz: 0,90 (1,00 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 29% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 15, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 12,9 · spalone na mecz: 2,2 · żółte: 2,10 i czerwone kartki: 0,50 na mecz (fiches de match, mecze: 53)
Bramkarz · L. Hrádecký rotacja · obrony: 12, 75% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,33 · ocena 7,2
Trener · Filipe Luís od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 3 od 2024
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 4-4-2 ×1)
Forma (API-Football): WWWDWDL
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Monaco
- Kontuzja E. Dier · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja S. Idumbo · Pachwina nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Podane przez jedno medium, do potwierdzenia: Ansu Fati (Niedostępność, L'Équipe)
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: P. Brunner (Zawieszony)
Composition probable — 4-2-3-1Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Monaco | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2026-27 | Finland | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,6 |
| 2025-26 | Monaco | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,5 |
| 2025-26 | Leverkusen | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Monaco | 10 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,4 |
| 2024-25 | Leverkusen | 4 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,4 |
| 2023-24 | Leverkusen | 33 | 0 | 0 | — | — | 2 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Sadibou Sané| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Monaco | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Metz | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Metz | 28 | 0 | 0 | 20 | — | 5 | 7,1 |
| 2023-24 | Metz | 14 | 0 | 0 | 11 | — | 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Vanderson de Oliveira Campos| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | 31 | 1 | 3 | 28 | — | 6 1 | 7,1 |
| 2023-24 | 20 | 3 | 1 | 45 | — | 5 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jordan Teze| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Monaco | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Monaco | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Monaco | 19 | 1 | 0 | 10 | — | 2 1 | 6,8 |
| 2024-25 | PSV Eindhoven | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,4 |
| 2023-24 | PSV Eindhoven | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Christian Mawissa Elebi| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Monaco | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Monaco | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,0 |
| 2024-25 | Monaco | 31 | 0 | 0 | 19 | — | 3 | 6,6 |
| 2024-25 | Toulouse | 0 | 0 | 0 | 19 | — | 0 | 6,6 |
| 2023-24 | Toulouse | 17 | 2 | 0 | 13 | — | 3 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Lamine Camara| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Monaco | 3 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Monaco | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Monaco | 29 | 2 | 7 | 45 | — | 10 1 | 7,3 |
| 2024-25 | Metz | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Metz | 31 | 1 | 5 | 46 | — | 3 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Aleksandr Golovin| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | 21 | 3 | 0 | 25 | — | 1 | 7,1 |
| 2023-24 | 25 | 6 | 6 | 25 | — | 9 1 | 7,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Edan Diop| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Monaco | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 7,3 |
| 2025-26 | Cercle Brugge | 33 | 7 (1 z karnych) | 3 | 30 | — | 7 | 7,0 |
| 2024-25 | Monaco | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Monaco | 10 | 0 | 0 | 7 | — | 3 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mamadou Coulibaly| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Monaco | 1 | 1 | 1 | — | — | 0 | 9,2 |
| 2025-26 | Monaco | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,2 |
| 2025-26 | Sudtirol | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Catanzaro | 27 | 1 | 0 | 9 | — | 3 | 6,5 |
| 2024-25 | Monaco | 6 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Salernitana | 1 | 0 | 0 | 9 | — | 1 | 6,5 |
| 2024-25 | Sudtirol | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Palermo | 19 | 1 | 1 | 11 | — | 5 | 6,7 |
| 2023-24 | Monaco | 5 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,4 |
| 2023-24 | Salernitana | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Stanis Idumbo-Muzambo| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Monaco | 3 | 0 | 2 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Monaco | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,2 |
| 2025-26 | Sevilla | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Sevilla | 36 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Paris Josua Brunner| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Monaco | 3 | 3 | 1 | 2 | — | 0 | 7,6 |
| 2025-26 | Monaco | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Cercle Brugge | 18 | 3 (1 z karnych) | 0 | 10 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Dortmund | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Dortmund | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (22/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 28
- 29/07/2026 M. AblineMatthis Abline
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Monaco 1 0 0 1 — 0 6,9 2025-26 Nantes 2 2 2 2 — 0 8,5 2024-25 Nantes 34 9 (1 z karnych) 2 34 — 3 6,9 2024-25 Rennes — 0 0 — — — — 2023-24 Nantes 22 5 0 10 — 1 6,9 2023-24 Rennes 0 0 0 10 — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Nantes - 28/07/2026 M. AblineMatthis Abline
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Monaco 1 0 0 1 — 0 6,9 2025-26 Nantes 2 2 2 2 — 0 8,5 2024-25 Nantes 34 9 (1 z karnych) 2 34 — 3 6,9 2024-25 Rennes — 0 0 — — — — 2023-24 Nantes 22 5 0 10 — 1 6,9 2023-24 Rennes 0 0 0 10 — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Nantes - 06/07/2026 Sadibou SanéSadibou Sané
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Monaco 3 0 0 3 — 0 6,9 2025-26 Metz 2 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Metz 28 0 0 20 — 5 7,1 2023-24 Metz 14 0 0 11 — 1 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Metz - 05/07/2026 A. AssabA. Assab
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od PSG U19 - 05/07/2026 Sadibou SanéSadibou Sané
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Monaco 3 0 0 3 — 0 6,9 2025-26 Metz 2 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Metz 28 0 0 20 — 5 7,1 2023-24 Metz 14 0 0 11 — 1 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Metz - 01/07/2026 M. DetourbetMathys Detourbet
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Monaco 2 0 1 3 — 1 6,7 2025-26 Troyes 2 0 1 4 — 0 6,8 2024-25 Troyes 13 0 0 2 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Manchester City - 30/06/2026 Flávio NazinhoFlávio Basilua Jacinto Nazinho
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Monaco 3 0 1 5 — 0 6,8 2025-26 Cercle Brugge 28 3 4 34 — 13 7,0 2024-25 Cercle Brugge 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Cercle Brugge 22 1 0 — — 5 1 — 2023-24 Sp Lisbon 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Cercle Brugge - 30/06/2026 Ansu FatiAnssumane Fati Vieira
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Monaco 1 1 0 1 — 0 8,2 2025-26 Monaco 25 11 (3 z karnych) 0 9 — 1 6,8 2024-25 Barcelona 22 0 0 2 — 1 6,9 2024-25 Brighton — 0 0 — — — — 2023-24 Brighton 24 2 0 6 — 2 6,7 2023-24 Barcelona 3 0 0 — — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Barcelona - 29/06/2026 R. MajeckiRadosław Majecki
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Monaco 3 0 0 1 — 0 1 6,3 2025-26 Brest 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Monaco 26 0 0 — — 1 6,9 2023-24 Monaco 12 0 0 — — 1 7,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Stade Brestois 29 - 29/06/2026 E. DiopEdan Diop
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Monaco 1 0 0 2 — 1 7,3 2025-26 Cercle Brugge 33 7 (1 z karnych) 3 30 — 7 7,0 2024-25 Monaco 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Monaco 10 0 0 7 — 3 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Cercle Brugge - 29/06/2026 L. MichalLucas Michal
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Cercle Brugge 6 0 0 3 — 0 6,5 2025-26 Metz 9 0 0 3 — 1 6,3 2025-26 Monaco 1 0 0 4 — 0 6,7 2024-25 Monaco 15 0 0 5 — 0 6,6 2023-24 Monaco 1 0 0 1 — 0 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Metz - 29/06/2026 V. KonatéValy Konaté
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Cercle Brugge 8 0 0 13 — 2 6,8 2025-26 Cercle Brugge 13 0 0 10 — 2 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Cercle Brugge - 01/02/2026 S. AdingraSimon Adingra
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ajax 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Monaco 1 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Sunderland 1 0 0 2 — 0 6,0 2024-25 Brighton 29 2 2 13 — 0 6,7 2023-24 Brighton 31 6 1 29 — 3 7,0 2023-24 St. Gilloise 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Sunderland - 12/01/2026 W. FaesWout Felix Lina Faes
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Monaco 14 0 0 14 — 3 6,8 2025-26 Leicester 1 0 0 2 — 0 7,0 2024-25 Leicester 34 1 0 23 — 4 6,8 2023-24 Leicester 43 2 0 31 — 6 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Leicester - 23/09/2025 I. ToureI. Toure
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Monaco U19 - 07/09/2025 M. OyatambweMatthias Wamu Oyatambwe
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od KRC Genk II - 06/09/2025 M. OyatambweMatthias Wamu Oyatambwe
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od KRC Genk II - 31/08/2025 E. ChukwuaniE. Chukwuani
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od Brondby - 31/08/2025 Yanis Benchaouch MartyYanis Benchaouch Marty
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Red Star 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Monaco 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Monaco - 30/08/2025 S. Idumbo-MuzamboStanis Idumbo-Muzambo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Monaco 3 0 2 1 — 0 6,9 2025-26 Monaco 3 0 0 3 — 1 6,2 2025-26 Sevilla 1 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Sevilla 36 1 1 1 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Sevilla - 29/08/2025 E. ChukwuaniE. Chukwuani
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od Brondby - 29/08/2025 S. Idumbo-MuzamboStanis Idumbo-Muzambo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Monaco 3 0 2 1 — 0 6,9 2025-26 Monaco 3 0 0 3 — 1 6,2 2025-26 Sevilla 1 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Sevilla 36 1 1 1 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Sevilla - 07/08/2025 L. HrádeckýLukáš Hrádecký
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Monaco 3 0 0 — — 0 7,2 2026-27 Finland 2 0 0 — — 0 7,6 2025-26 Monaco 1 0 0 — — 0 7,5 2025-26 Leverkusen — 0 0 — — — — 2024-25 Monaco 10 0 0 — — 1 7,4 2024-25 Leverkusen 4 0 0 — — 1 7,4 2023-24 Leverkusen 33 0 0 — — 2 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Bayer Leverkusen - 09/07/2025 D. DunneD. Dunne
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od Cork City - 01/07/2025 Ansu FatiAnssumane Fati Vieira
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Monaco 1 1 0 1 — 0 8,2 2025-26 Monaco 25 11 (3 z karnych) 0 9 — 1 6,8 2024-25 Barcelona 22 0 0 2 — 1 6,9 2024-25 Brighton — 0 0 — — — — 2023-24 Brighton 24 2 0 6 — 2 6,7 2023-24 Barcelona 3 0 0 — — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Barcelona
Odejścia 51
- 30/09/2026 K. DiattaKrépin Diatta
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Watford 2 0 0 1 — 0 7,2 2025-26 Monaco 1 0 0 1 — 0 7,0 2024-25 Monaco 24 0 0 14 — 3 6,6 2023-24 Monaco 26 0 2 18 — 2 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Watford - 02/09/2026 Y. LienardYann François Lienard
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Monaco 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Cercle Brugge 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Monaco 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Monaco 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Monaco 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Cercle Brugge - 01/09/2026 T. KehrerJan Thilo Kehrer
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ajax 1 0 1 1 — 0 6,9 2026-27 Monaco 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Monaco 3 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Monaco 27 4 0 23 — 1 7,1 2023-24 Monaco 15 1 1 17 — 3 7,2 2023-24 West Ham 4 0 0 2 — 2 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Ajax - 17/08/2026 P. PogbaPaul Labile Pogba
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Monaco 6 0 0 2 — 0 6,8 2024-25 Juventus 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Juventus 2 0 0 3 — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Pogba Paul - 05/08/2026 M. AklioucheMaghnes Akliouche
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 France 1 0 0 — — 0 6,3 2026-27 Paris SG 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Monaco 1 0 0 1 — 0 5,9 2024-25 Monaco 32 5 (1 z karnych) 10 31 — 2 7,3 2023-24 Monaco 28 7 4 33 — 5 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Paris Saint Germain - 04/08/2026 M. AklioucheMaghnes Akliouche
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 France 1 0 0 — — 0 6,3 2026-27 Paris SG 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Monaco 1 0 0 1 — 0 5,9 2024-25 Monaco 32 5 (1 z karnych) 10 31 — 2 7,3 2023-24 Monaco 28 7 4 33 — 5 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Paris Saint Germain - 30/07/2026 L. MichalLucas Michal
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Cercle Brugge 6 0 0 3 — 0 6,5 2025-26 Metz 9 0 0 3 — 1 6,3 2025-26 Monaco 1 0 0 4 — 0 6,7 2024-25 Monaco 15 0 0 5 — 0 6,6 2023-24 Monaco 1 0 0 1 — 0 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Cercle Brugge - 29/07/2026 J. TincresJoan Tincres
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Amiens 6 0 0 3 — 0 6,4 2024-25 Monaco 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Le Havre - 29/07/2026 L. MichalLucas Michal
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Cercle Brugge 6 0 0 3 — 0 6,5 2025-26 Metz 9 0 0 3 — 1 6,3 2025-26 Monaco 1 0 0 4 — 0 6,7 2024-25 Monaco 15 0 0 5 — 0 6,6 2023-24 Monaco 1 0 0 1 — 0 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Cercle Brugge - 28/07/2026 R. ValmeRitchy Valme
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Annecy 7 0 0 5 — 1 6,6 2024-25 Monaco — 0 0 — — — — 2023-24 Monaco 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Aubagne - 28/07/2026 J. TincresJoan Tincres
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Amiens 6 0 0 3 — 0 6,4 2024-25 Monaco 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Le Havre - 27/07/2026 R. ValmeRitchy Valme
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Annecy 7 0 0 5 — 1 6,6 2024-25 Monaco — 0 0 — — — — 2023-24 Monaco 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Aubagne - 23/07/2026 A. BambaAxel Bamba
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Pau FC 7 0 0 10 — 3 6,8 2026-27 Newcastle 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Monaco 1 0 0 — — 0 5,9 2025-26 Angers 1 0 0 2 — 0 7,0 2024-25 Ajaccio 32 3 0 23 — 4 6,9 2024-25 Angers 31 0 0 10 — 2 6,7 2024-25 Monaco 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Sp Gijon 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Angers 33 0 0 18 — 5 6,8 2023-24 Sp Gijon 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Newcastle - 22/07/2026 A. BambaAxel Bamba
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Pau FC 7 0 0 10 — 3 6,8 2026-27 Newcastle 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Monaco 1 0 0 — — 0 5,9 2025-26 Angers 1 0 0 2 — 0 7,0 2024-25 Ajaccio 32 3 0 23 — 4 6,9 2024-25 Angers 31 0 0 10 — 2 6,7 2024-25 Monaco 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Sp Gijon 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Angers 33 0 0 18 — 5 6,8 2023-24 Sp Gijon 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Newcastle - 20/07/2026 A. ZoukrouA. Zoukrou
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Auxerre - 19/07/2026 A. ZoukrouA. Zoukrou
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Auxerre - 16/07/2026 R. MajeckiRadosław Majecki
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Monaco 3 0 0 1 — 0 1 6,3 2025-26 Brest 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Monaco 26 0 0 — — 1 6,9 2023-24 Monaco 12 0 0 — — 1 7,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Pafos - 15/07/2026 Yanis Benchaouch MartyYanis Benchaouch Marty
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Red Star 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Monaco 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do RED Star FC 93 - 14/07/2026 Yanis Benchaouch MartyYanis Benchaouch Marty
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Red Star 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Monaco 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do RED Star FC 93 - 11/07/2026 N. DendaniN. Dendani
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Liège - 10/07/2026 N. DendaniN. Dendani
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Liège - 30/06/2026 K. OuattaraKassoum Ouattara
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Besiktas 6 0 0 0 — 1 6,7 2025-26 Monaco 1 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Monaco 25 0 1 10 — 2 6,6 2023-24 Monaco 14 1 0 10 — 2 6,8 2023-24 Amiens 10 0 0 11 — 1 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Beşiktaş - 30/06/2026 N. BabaïNazim Babaï
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 — 0 0 — — — — 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Caen - 30/06/2026 Bechir YacoubBechir Yacoub
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do US Monastirienne - 30/06/2026 Caio HenriqueCaio Henrique Oliveira Silva
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ajax 5 0 1 4 — 0 6,4 2025-26 Monaco 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Monaco 33 0 6 16 — 3 7,1 2023-24 Monaco 9 0 5 2 — 0 7,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Ajax
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 25/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- La liste de la RD Congo avec Banzuzi mais toujours sans Brunner Foot Mercato · pt. 10:28
- Takumi Minamino et Mathys Detourbet, seules lumières dans l'ennui pour Monaco, difficile vainqueur de Nordsjælland en Ligue Conférence L'Équipe · pt. 05:37
- El Mónaco mantiene el pleno y pinchazo del Atalanta Mundo Deportivo · czw. 23:14 · Kontuzja
- Detourbet : «J'étais un peu timide en début de saison» L'Équipe · czw. 23:12
- Un trio de leaders accompagne Monaco, la belle histoire de Lincoln Red Imps et Getafe à l'agonie : ce qu'il faut retenir de la soirée de Ligue Conférence L'Équipe · czw. 22:42
- C4 : Monaco poursuit son sans-faute face à Nordsjælland Foot Mercato · czw. 22:21
- Ligue Conférence: Monaco continue de briller sur la scène européenne en dominant Nordsjælland RMC Sport · czw. 21:57
- Vainqueur de Nordsjaelland, Monaco enchaîne un troisième succès en Ligue Conférence L'Équipe · czw. 21:56
- Où voir Monaco-Nordsjaelland ? L'Équipe · czw. 19:04
- Valère Germain de retour à Monaco ? Foot Mercato · czw. 15:39
- Decisión radical del Mónaco con Ansu Fati Mundo Deportivo · czw. 14:57 · Kontuzja
- Jean-Luc Ettori, légende de Monaco, honoré par... l'Athletic Bilbao L'Équipe · czw. 14:39
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Monaco 231 23N 542 Ligue 1 ♂ · sob. 19:45 Monaco
Auxerre 681 19N 142 Ligue 1 ♂ · niedz. 19:45 Lyon
Monaco nadchodzące Ligue 1 ♂ · sob. 16:00 Monaco
Angers nadchodzące Ligue 1 ♂ · sob. 16:00 Rennes
Monaco nadchodzące Ligue 1 ♂ · sob. 16:00 Monaco
Nice nadchodzące Ligue 1 ♂ · sob. 16:00 Monaco
Brest nadchodzące Ligue 1 ♂ · sob. 16:00 Troyes
Monaco nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 01/11/2026 | Paris FC – Monaco | 3 – 1 |
| 25/10/2026 | Monaco – Lille | 1 – 1 |
| 18/10/2026 | Lorient – Monaco | 1 – 0 |
| 10/10/2026 | Monaco – Toulouse | 2 – 2 |
| 18/09/2026 | Monaco – Lens | 2 – 1 |
| 12/09/2026 | Strasbourg – Monaco | 1 – 1 |
| 04/09/2026 | Paris SG – Monaco | 1 – 2 |
| 30/08/2026 | Monaco – Marseille | 2 – 0 |
| 23/08/2026 | Le Havre – Monaco | 0 – 1 |
| 17/05/2026 | Strasbourg – Monaco | 5 – 4 |
| 10/05/2026 | Monaco – Lille | 0 – 1 |
| 02/05/2026 | Metz – Monaco | 1 – 2 |
| 25/04/2026 | Toulouse – Monaco | 2 – 2 |
| 19/04/2026 | Monaco – Auxerre | 2 – 2 |
| 10/04/2026 | Paris FC – Monaco | 4 – 1 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | L. HrádeckýLukáš Hrádecký
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 36 | 3 | 3 | 270 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | Paris Josua BrunnerParis Josua Brunner
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 19 | 3 | 3 | 270 | 3 | 1 | 2 | — | 0 | 7,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 72 | Sadibou SanéSadibou Sané
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 3 | 3 | 270 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | L. CamaraLamine Camara
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 3 | 3 | 239 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 7,2 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | S. Idumbo-MuzamboStanis Idumbo-Muzambo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 3 | 3 | 209 | 0 | 2 | 1 | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | D. ZakariaDenis Lemi Zakaria Lako Lado
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 29 | 3 | 2 | 186 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | E. DierEric Jeremy Edgar Dier
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Obrońca | 32 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | C. Mawissa ElebiChristian Mawissa Elebi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | 2 | 2 | 170 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | VandersonVanderson de Oliveira Campos
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 24 | 2 | 2 | 131 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | Flávio NazinhoFlávio Basilua Jacinto Nazinho
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 3 | 1 | 131 | 0 | 1 | 5 | — | 0 | 6,8 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | J. TezeJordan Teze
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 26 | 2 | 1 | 125 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | M. BierethMika Miles Biereth
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 22 | 2 | 1 | 116 | 2 | 0 | — | — | 0 | 7,1 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | M. DetourbetMathys Detourbet
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 18 | 2 | 1 | 90 | 0 | 1 | 3 | — | 1 | 6,7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | A. GolovinAleksandr Golovin
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 29 | 2 | 1 | 86 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 37 | E. DiopEdan Diop
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 7,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | Ansu FatiAnssumane Fati Vieira
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 1 | 1 | 77 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 8,2 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | M. CoulibalyMamadou Coulibaly
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 1 | 1 | 65 | 1 | 1 | — | — | 0 | 9,2 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | M. SalisuMohammed Salisu Abdul Karim
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 26 | 1 | 1 | 59 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | T. MinaminoTakumi Minamino
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 30 | 1 | 1 | 59 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 46 | A. SoubeirA. Soubeir
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 3 | 0 | 73 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | F. BalogunFolarin Jerry Balogun
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 24 | 3 | 0 | 70 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,4 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 47 | S. BenzahraS. Benzahra
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 18 | 2 | 0 | 25 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | M. AblineMatthis Abline
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 22 | 1 | 0 | 26 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 49 | I. TouréTouré
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 18 | 1 | 0 | 14 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 42 | O. KonateO. Konate
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 19 | 1 | 0 | 9 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 41 | A. AssabA. Assab
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | P. KöhnPhilipp François Köhn
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 27 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | Pape CabralPape Cabral
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 44 | S. NibombéSamuel Kondi Nibombé
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 40 | J. StawieckiJules Stawiecki
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | M. OyatambweMatthias Wamu Oyatambwe
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 9
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Monaco przeciwko:
- Angers
- Auxerre
- Brest
- Le Havre
- Le Mans
- Lens
- Lille
- Lorient
- Lyon
- Marseille
- Nice
- Paris FC
- Paris SG
- Rennes
- Strasbourg
- Toulouse
- Troyes
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.