AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Ligue 1 ♂ · zo 08 nov 2026 · 19:45

Lens – Marseille

Actualiteit van de informatie 5 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Kansen
Wat is dit?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

44 %1 — Lens
25 %Gelijk
31 %2 — Marseille

Verwachte score 2 – 1 (9 %) · verwachte doelpunten 1,96 – 1,49

Wat is dit?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· waarschijnlijkste uitslag: thuisoverwinning · betrouwbaarheid gemiddeld
Wat is dit?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Lezing: van 10 wedstrijden als deze zou Lens er ongeveer 4 winnen en de andere 6 niet.

Twee meningen 1 · N · 2

Wat is dit?
Deux façons d'estimer le même match. Les cotes du marché : ce que les bookmakers pensent, une fois leur marge retirée ; elles réagissent vite aux blessures et aux compositions. Notre modèle : les résultats passés seulement (force des équipes, Elo, avantage du terrain). Quand les deux se rejoignent, la prévision est solide ; quand ils s'écartent de plus de 12 points, le match est moins évident qu'il n'y paraît.

De markt (bookmakers)44 · 25 · 31
Ons model (competitie en Elo)47 · 25 · 28

✓ Beide meningen komen overeen: de voorspelling houdt stand met twee verschillende methodes.

Bron: cotes du marché · berekend op 06/11/2026. Geen quoteringen hier: quoteringen en signalen staan in de accountruimte.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Lens DVVVD van oudste naar meest recente

18/09/2026uitMonaco Ligue 1 ♂1 – 2D
09/10/2026thuisLyon Ligue 1 ♂2 – 1V
17/10/2026uitTroyes Ligue 1 ♂3 – 1V
24/10/2026thuisParis FC Ligue 1 ♂2 – 1V
30/10/2026uitLille Ligue 1 ♂0 – 1D

Marseille DVVVV van oudste naar meest recente

20/09/2026thuisParis SG Ligue 1 ♂1 – 2D
11/10/2026uitTroyes Ligue 1 ♂2 – 0V
18/10/2026uitAngers Ligue 1 ♂5 – 2V
25/10/2026thuisLe Havre Ligue 1 ♂4 – 3V
01/11/2026thuisToulouse Ligue 1 ♂2 – 0V

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Lens geen reeks (twee gelijke uitslagen op rij)
komt van een 0-1-nederlaag tegen Lille · 3 W, 0 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (8 gescoord, 6 tegen)

Marseille 5 wedstrijden met een doelpunt 4 overwinningen op rij
komt van een 2-0-zege tegen Toulouse · 4 W, 0 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (14 gescoord, 7 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Lens

Aanval · 2,00 doelpunt(en) per wedstrijd (2,30 thuis, 1,80 uit) · 18,2 schoten per wedstrijd, 34% op doel · niet gescoord in 14% van de wedstrijden · strafschoppen 3 benut · sterkste fase: 46-60e minuut

Verdediging · 1,60 tegen per wedstrijd (1,30 thuis, 1,80 uit) · 0% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 31-45e minuut · 14 geel, 2 rood

Discipline · 11,3 overtreding(en) per wedstrijd · 1,7 buitenspel per wedstrijd · 2,10 geel en 0,40 rood per wedstrijd (fiches de match, 19 wedstrijd(en))

Doelman · R. Risser rotatie · 6 redding(en), 100% van de schoten op doel gestopt · 0,00 tegen per 90 min · cijfer 8,9

Trainer · Yannick Cahuzac sinds 01/09/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 3-4-2-1, défense à trois centraux · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 46e et la 60e minute

Vorm (API-Football): WLLDLWW

Marseille

Aanval · 2,00 doelpunt(en) per wedstrijd (2,30 thuis, 1,80 uit) · 15,4 schoten per wedstrijd, 35% op doel · niet gescoord in 29% van de wedstrijden · strafschoppen 2 benut, 1 gemist · sterkste fase: 76-90e minuut

Verdediging · 1,40 tegen per wedstrijd (1,70 thuis, 1,30 uit) · 29% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 0-15e minuut · 11 geel, 1 rood

Discipline · 11,9 overtreding(en) per wedstrijd · 1,4 buitenspel per wedstrijd · 2,10 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · J. de Lange rotatie · 6 redding(en), 55% van de schoten op doel gestopt · 2,50 tegen per 90 min · cijfer 6,4

Trainer · Bruno Genesio sinds 01/07/2026 · 2 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 4-1-4-1 ×2, 4-4-2 ×1)

Vorm (API-Football): WLLLLWW

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Lens

  • Blessure A. Sima · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure I. Ganiou · Knie miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure J. Gradit · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure M. Nawrocki · Knie miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure O. Edouard · Blessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Gemeld door de pers en gecontroleerd (meerdere media, of afwezig op het laatste wedstrijdblad):

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: M. Udol (Rode kaart), I. Jourdren (Off the roster), M. Diarra (Off the roster), J. Chavez (Keuze van de trainer)

Marseille

  • Blessure A. Koum Mbondo · Inactive miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure D. Cornelius · Heup miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure F. Moumbagna · Inactive miste de vorige wedstrijd 25/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: P. Hojbjerg (Spierblessure)

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 12,1 voor Lens, 11,7 voor Marseille · Verwachte gele kaarten: 3,5 · Verwacht buitenspel: 3,1

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: F. ThauvinFlorian Tristán Mariano Thauvin

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lens1101—08,0
2025-26Lens43 (1 strafsch.)42—08,3
2024-25Udinese258 (1 strafsch.)310—07,2
2023-24Udinese295 (1 strafsch.)314—46,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), K. AbdallahKeyliane Hikram Abdallah
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272103—16,5
2025-26000——0—
2023-24100——06,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Lens

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
10 F. ThauvinFlorian Tristán Mariano Thauvin
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lens1101—08,0
2025-26Lens43 (1 strafsch.)42—08,3
2024-25Udinese258 (1 strafsch.)310—07,2
2023-24Udinese295 (1 strafsch.)314—46,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

7 %101,2024 %
8 N. Gane BernardinoN. Gane Bernardino

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

4 %00—60 %
28 J. KadileJunior Morau Kadile
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lens2001—04,5
2025-26Almere City203520—36,9
2025-26Servette FC1361027—27,7
2024-25Almere City305255—66,8
2024-25Laval2106—07,1
2023-24Laval362154—36,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %000,0024 %
9 T. HazardThorgan Ganael Francis Hazard
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lens5003—05,4
2025-26Anderlecht2014—06,5
2024-25Anderlecht181319—27,2
2023-24Anderlecht181319—27,2
2023-24Dortmund100——06,2
2023-24PSV Eindhoven000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %000,0024 %
7 F. SotocaFlorian Sotoca
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27000——0—
2025-26410——07,1
2024-25311115—2 17,0
2023-24327 (4 strafsch.)628—4 17,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

2 %00—15 %

Marseille

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
48 K. AbdallahKeyliane Hikram Abdallah
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272103—16,5
2025-26000——0—
2023-24100——06,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

9 %100,5634 %
70 U. Lamare El KadmiriU. Lamare El Kadmiri
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2025-263001—06,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %00—60 %
11 N. MaupayNeal Maupay
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Marseille2001—06,2
2025-26Sevilla122115—26,6
2025-26Marseille000——0—
2024-25Marseille224410—26,7
2024-25Brentford—00————
2024-25Everton000——0—
2023-24Brentford296319—86,8
2023-24Everton20319—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %000,0034 %
8 H. AbdelliHimad Said Abdelli
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Marseille2012—06,9
2025-26Angers132 (2 strafsch.)016—17,1
2025-26Marseille1003—16,2
2024-25Angers326 (3 strafsch.)148—47,0
2023-24Angers359 (6 strafsch.)250—77,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

2 %010,0034 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Lens — 3-4-2-1

Trainer : Yannick Cahuzac sinds 01/09/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Robin Risser Birckel Lens · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,9 France · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Lens · 2025-26: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Red Star · 2024-25: 20 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,1 Strasbourg · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Dijon · 2023-24: 30 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel Strasbourg · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 40 R. RisserJean-Clair Dimitri Roger Todibo Lens · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 West Ham · 2025-26: 23 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 6,6 Nice · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel West Ham · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Nice · 2023-24: 30 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, 1 rood, cijfer 7,1 20 J. TodiboSaud Abdullah Salem Abdulhamid Lens · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Lens · 2025-26: 33 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 4 assist(s), 54 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,3 Roma · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Roma · 2024-25: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 23 S. AbdulhamidSamson Baidoo Lens · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,1 Lens · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Salzburg · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Salzburg · 2024-25: 30 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 7,2 Salzburg · 2023-24: 22 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 6 S. BaidooMatthieu Udol Lens · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Lens · 2025-26: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Metz · 2024-25: 32 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 7 assist(s), 42 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,5 Metz · 2023-24: 30 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 4 assist(s), 35 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 14 M. UdolMichaël Bruno Dominique Cuisance Lens · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Hertha · 2025-26: 4 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Hertha · 2024-25: 32 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 7 assist(s), 48 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,3 Osnabruck · 2023-24: 25 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 7,0 Venezia · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Hertha · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 27 M. CuisanceRuben Aguilar Lens · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Lens · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Lens · 2024-25: 19 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,1 Lens · 2023-24: 25 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,1 Monaco · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 2 R. AguilarAmadou Haidara Lens · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Lens · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 RB Leipzig · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel RB Leipzig · 2024-25: 30 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,8 RB Leipzig · 2023-24: 21 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,2 21 A. HaidaraThorgan Ganael Francis Hazard Lens · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,4 Anderlecht · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Anderlecht · 2024-25: 18 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,2 Anderlecht · 2023-24: 18 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,2 Dortmund · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 PSV Eindhoven · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 9 T. HazardYacine Titraoui Lens · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Charleroi · 2025-26: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, 1 rood Charleroi · 2024-25: 28 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,2 8 Y. TitraouiFlorian Tristán Mariano Thauvin Lens · 2026-27: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,0 Lens · 2025-26: 4 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 4 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,3 Udinese · 2024-25: 25 wedstrijden, 8 doelpunt(en), 3 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Udinese · 2023-24: 29 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 3 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 10 F. Thauvin
Robin Risser Birckel
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lens100——08,9
2026-27France000——0—
2025-26Lens500——16,7
2024-25Red Star20001—37,1
2024-25Strasbourg000——0—
2023-24Dijon3000——2—
2023-24Strasbourg000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jean-Clair Dimitri Roger Todibo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lens3004—06,7
2025-26West Ham23018—5 16,6
2024-25Nice000——0—
2024-25West Ham000——0—
2023-24Nice300225—2 17,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Saud Abdullah Salem Abdulhamid
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lens1001—06,7
2025-26Lens333454—57,3
2025-26Roma—00————
2024-25Roma31012—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Samson Baidoo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lens2001—16,1
2025-26Lens3012—07,3
2025-26Salzburg200——06,7
2024-25Salzburg300019—5 17,2
2023-24Salzburg22216—17,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Matthieu Udol
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lens1011—06,6
2025-26Lens5007—16,8
2024-25Metz324742—67,5
2023-24Metz303435—57,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Michaël Bruno Dominique Cuisance
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lens1001—06,9
2025-26Hertha4116—07,3
2024-25Hertha326 (2 strafsch.)748—67,3
2023-24Osnabruck253 (3 strafsch.)128—87,0
2023-24Venezia—00————
2023-24Hertha—0 (3 strafsch.)128——7,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ruben Aguilar
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lens100——07,2
2025-26Lens100——07,3
2024-25Lens191214—47,1
2023-24Lens251320—37,1
2023-24Monaco00320—07,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Amadou Haidara
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lens100——07,0
2025-26Lens300——06,7
2025-26RB Leipzig000——0—
2024-25RB Leipzig300123—76,8
2023-24RB Leipzig212114—57,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Thorgan Ganael Francis Hazard
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lens5003—05,4
2025-26Anderlecht2014—06,5
2024-25Anderlecht181319—27,2
2023-24Anderlecht181319—27,2
2023-24Dortmund100——06,2
2023-24PSV Eindhoven000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Yacine Titraoui
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lens100——06,6
2025-26Charleroi500——2 1—
2024-25Charleroi282131—37,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Florian Tristán Mariano Thauvin
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lens1101—08,0
2025-26Lens43 (1 strafsch.)42—08,3
2024-25Udinese258 (1 strafsch.)310—07,2
2023-24Udinese295 (1 strafsch.)314—46,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 9 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.

Marseille — 4-2-3-1

Trainer : Bruno Genesio sinds 01/07/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Jeffrey de Lange Marseille · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 Marseille · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Go Ahead Eagles · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Marseille · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Go Ahead Eagles · 2023-24: 36 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,2 1 J. de LangeNayef Aguerd Marseille · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Marseille · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 West Ham · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Sociedad · 2024-25: 21 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,2 West Ham · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel West Ham · 2023-24: 21 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 21 N. AguerdUlisses Alexandre Garcia Lopes Marseille · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Sassuolo · 2025-26: 13 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 Marseille · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood, cijfer 6,3 Marseille · 2024-25: 26 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 Young Boys · 2023-24: 14 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 5 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 Marseille · 2023-24: 13 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 25 U. GarciaAbdoul Bamo Meité Marseille · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 3,3 Lorient · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Montpellier · 2024-25: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, 1 rood, cijfer 6,3 Marseille · 2024-25: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Marseille · 2023-24: 16 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Lorient · 2023-24: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 18 B. MeitéGeoffrey Edwin Kondogbia Marseille · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,1 Marseille · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Marseille · 2024-25: 25 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Marseille · 2023-24: 26 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Ath Madrid · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 19 G. KondogbiaAdilson Angel Abreu de Almeida Gomes Marseille · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Venezia · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Marseille · 2025-26: 14 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 Zaragoza · 2025-26: 13 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,6 Wolves · 2025-26: 12 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Marseille · 2024-25: 24 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Lille · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Lille · 2023-24: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 8 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,3 7 A. GomesNouhoum Kamissoko 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 42 N. KamissokoHimad Said Abdelli Marseille · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Angers · 2025-26: 13 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Marseille · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,2 Angers · 2024-25: 32 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 1 assist(s), 48 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 Angers · 2023-24: 35 wedstrijden, 9 doelpunt(en), 2 assist(s), 50 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,5 8 H. AbdelliIgor Guilherme Barbosa da Paixão Marseille · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Marseille · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Feyenoord · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Feyenoord · 2024-25: 34 wedstrijden, 16 doelpunt(en), 10 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,6 Feyenoord · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 14 I. PaixãoAmine Harit 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 5,8 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 77 A. HaritKeyliane Hikram Abdallah 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 48 K. Abdallah
Jeffrey de Lange
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Marseille2000—06,4
2025-26Marseille000——0—
2024-25Go Ahead Eagles000——0—
2024-25Marseille000——0—
2023-24Go Ahead Eagles3600——47,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Nayef Aguerd
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Marseille2003—06,2
2025-26Marseille100——07,2
2025-26West Ham100——06,3
2024-25Sociedad210011—57,2
2024-25West Ham000——0—
2023-24West Ham211010—26,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ulisses Alexandre Garcia Lopes
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Marseille2000—06,6
2025-26Sassuolo131211—36,9
2025-26Marseille4004—1 16,3
2024-25Marseille26228—26,9
2023-24Young Boys141513—27,1
2023-24Marseille130015—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Abdoul Bamo Meité
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Marseille1002—13,3
2025-26Lorient4006—16,8
2024-25Montpellier7001—2 16,3
2024-25Marseille3001—06,3
2023-24Marseille1600——17,0
2023-24Lorient200——07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Geoffrey Edwin Kondogbia
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Marseille1000—06,1
2025-26Marseille1002—06,9
2024-25Marseille250019—17,0
2023-24Marseille260025—37,0
2023-24Ath Madrid0002—06,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Adilson Angel Abreu de Almeida Gomes
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Marseille2001—06,5
2026-27Venezia1001—06,5
2025-26Marseille143019—36,9
2025-26Zaragoza13006—36,6
2025-26Wolves12007—16,7
2024-25Marseille24114—16,8
2024-25Lille000——0—
2023-24Lille310831—57,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Nouhoum Kamissoko
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271001—07,2
2025-26300——06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Himad Said Abdelli
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Marseille2012—06,9
2025-26Angers132 (2 strafsch.)016—17,1
2025-26Marseille1003—16,2
2024-25Angers326 (3 strafsch.)148—47,0
2023-24Angers359 (6 strafsch.)250—77,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Igor Guilherme Barbosa da Paixão
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Marseille2001—06,9
2025-26Marseille100——06,2
2025-26Feyenoord100——06,7
2024-25Feyenoord34161020—07,6
2023-24Feyenoord100——16,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Amine Harit
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272002—15,8
2025-26000——0—
2024-25000——0—
2023-24000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Keyliane Hikram Abdallah
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272103—16,5
2025-26000——0—
2023-24100——06,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 8 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (22/10/2026) behouden.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

3overwinning(en) Lens
0gelijk
3overwinning(en) Marseille
2,7doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Lens 7 doelpunt(en), Marseille 9 · beide scoren in 67% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 67% · 4,8 geel en 0,0 rood per wedstrijd (5 verslag(en)) · scheidsrechters: B. Bastien ×2, E. Wattellier ×2, Stephanie Frappart

Doelpuntenmakers in deze duels : A. Gouiri Marseille, 2 · A. Fulgini Lens, 1 · E. Nwaneri Marseille, 1 · Luis Henrique Marseille, 1 · M. Greenwood Marseille, 1 · N. El Aynaoui Lens, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
24/01/2026Marseille – Lens Ligue 1 ♂3 – 1Marseille
25/10/2025Lens – Marseille Ligue 1 ♂2 – 1Lens
08/03/2025Marseille – Lens Ligue 1 ♂0 – 1Lens
23/11/2024Lens – Marseille Ligue 1 ♂1 – 3Marseille
28/04/2024Marseille – Lens Ligue 1 ♂2 – 1Marseille
12/11/2023Lens – Marseille Ligue 1 ♂1 – 0Lens

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Lens – Marseille →

In de pers
Wat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.

Koppen uit de media, met links naar hun artikelen. Automatisch gekoppeld: een fout blijft mogelijk.

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Irlande · Ligue 1+ enige uitzender van de competitie

Elders in EuropaZender
France land van de competitieLigue 1+ of beIN Sports rechten van het seizoen
AllemagneDAZN enige uitzender van de competitie
AutricheDAZN enige uitzender van de competitie
BelgiqueDAZN enige uitzender van de competitie
Canada (Québec)beIN Sports enige uitzender van de competitie
DanemarkViaplay enige uitzender van de competitie
EspagneDAZN enige uitzender van de competitie
États-Unis (New York)beIN Sports enige uitzender van de competitie
GrèceOpen TV enige uitzender van de competitie
ItalieLigue 1+ enige uitzender van de competitie
LuxembourgDAZN enige uitzender van de competitie
MarocbeIN Sports enige uitzender van de competitie
Pays-BasViaplay enige uitzender van de competitie
PologneEleven Sports enige uitzender van de competitie
PortugalSport TV enige uitzender van de competitie
Royaume-UniLigue 1+ of Amazon Prime Video rechten van het seizoen
SénégalCanal+ of SuperSport rechten van het seizoen
SuisseDAZN of Sky Switzerland rechten van het seizoen
TunisiebeIN Sports enige uitzender van de competitie
TurquiebeIN Sports enige uitzender van de competitie
Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13