AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Ligue 2 ♂ · pt. 22 sty 2027 · 20:00

Reims – Red Star

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Reims NNVNV od najstarszego do najnowszego

18/09/2026dom.Montpellier Ligue 2 ♂1 – 1N
10/10/2026wyj.Nantes Ligue 2 ♂0 – 0N
16/10/2026dom.Dijon Ligue 2 ♂4 – 2V
26/10/2026wyj.Boulogne Ligue 2 ♂1 – 1N
02/11/2026dom.Sochaux Ligue 2 ♂2 – 0V

Red Star VVDDD od najstarszego do najnowszego

19/09/2026wyj.Guingamp Ligue 2 ♂3 – 1V
10/10/2026wyj.Clermont Ligue 2 ♂3 – 2V
17/10/2026dom.St Etienne Ligue 2 ♂0 – 1D
26/10/2026wyj.Montpellier Ligue 2 ♂1 – 2D
02/11/2026dom.Nancy Ligue 2 ♂1 – 4D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Reims mecze bez porażki: 18 mecze bez porażki: 10 u siebie mecze bez porażki: 9 na wyjeździe
po zwycięstwie 2-0 z Sochaux · 2 Z, 3 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (8 strzelone, 4 stracone)

Red Star porażki z rzędu: 3
po porażce 1-4 z Nancy · 2 Z, 0 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (8 strzelone, 10 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Reims

Atak · gole na mecz: 2,10 (2,60 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 12,5 strzałów na mecz, 41% celnych · bez gola w 22% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,20 (1,80 u siebie, 0,50 na wyjeździe) · 22% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 15, czerwone: 2

Dyscyplina · faule na mecz: 12,2 · spalone na mecz: 2,9 · żółte: 1,80 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 17)

Bramkarz · T. Hülsmann · obrony: 27, 71% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,22 · ocena 7,0

Trener · N. Usaï od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 8 od 2014
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 4-4-2 ×2, 4-1-4-1 ×1)

Forma (API-Football): DDWWDWDDW

Red Star

Atak · gole na mecz: 1,30 (0,50 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 14,1 strzałów na mecz, 36% celnych · bez gola w 22% meczów · karne: 1 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 0-15. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,10 (1,30 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 33% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 25, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 17,6 · spalone na mecz: 2,4 · żółte: 2,70 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 9)

Bramkarz · G. Poussin · obrony: 24, 73% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,00 · ocena 6,8

Trener · Damien Perrinelle od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 4-1-3-2 ×1)

Forma (API-Football): WDDLWWWWL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Reims

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Red Star

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,7 dla Reims, 13,7 dla Red Star · Oczekiwane żółte kartki: 3,2 · Oczekiwane spalone: 5,5

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
J. Ikanga A NgeleJovany Ikanga A Ngele
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Red Star94 (1 z karnych)218—27,0
2025-26Red Star296239—26,9
2024-25Dijon2660——2—
2024-25Red Star000——0—
2023-24Red Star1310——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Red Star2,370,2725 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: J. Ikanga A NgeleJovany Ikanga A Ngele

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Red Star94 (1 z karnych)218—27,0
2025-26Red Star296239—26,9
2024-25Dijon2660——2—
2024-25Red Star000——0—
2023-24Red Star1310——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,9 na mecz), S. SoumanoSambou Soumano
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Reims91 (1 z karnych)18—06,6
2025-26Lorient2001—06,4
2024-25Lorient3214 (4 z karnych)333—17,0
2023-24Lorient—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Y. El KachatiYoussef El Kachati
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Reims82111—16,8
2025-26Nijmegen3004—06,7
2024-25Telstar3719 (2 z karnych)656—97,3
2023-24Telstar236329—57,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), A. KashiAhmed Kashi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Annecy6003—17,0
2026-27Reims3012—06,8
2025-26Annecy341241—56,9
2024-25Annecy341033—76,9
2023-24Annecy261136—56,8
2023-24Martigues—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Reims

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
8 Y. FofanaYaya Kader Fofana
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Reims9716—17,5
2026-27Rizespor801——07,2
2026-27Sevilla6112—07,2
2025-26Rizespor2701——26,8
2025-26Milan2003—06,8
2025-26Reims000——0—
2025-26Angers—00————
2024-25Milan351628—56,9
2024-25Reims141116—46,9
2024-25Angers000——0—
2024-25Monaco00210—07,0
2023-24Monaco324437—37,2
2023-24Reims4002—06,8
2023-24Lens0002—06,8
2023-24Angers000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

40 %710,8485 %
61 C. KouranfalC. Kouranfal
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2772012—36,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

10 %200,4161 %
10 Y. El KachatiYoussef El Kachati
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Reims82111—16,8
2025-26Nijmegen3004—06,7
2024-25Telstar3719 (2 z karnych)656—97,3
2023-24Telstar236329—57,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %210,5246 %
27 D. GuindoDaouda Guindo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Reims91412—27,0
2025-26Brest100——06,6
2025-26Salzburg100——06,3
2024-25Brest4101—16,9
2024-25Salzburg4101—16,9
2023-24Salzburg18018—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %140,1185 %
22 S. KottoSamuel Junior Kotto
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Reims9107—17,2
2025-26Gent8005—0 16,4
2025-26Reims1001—06,6
2024-25Gent13004—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %100,1185 %

Red Star

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
7 D. DurandDamien Durand
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279503—17,2
2025-263413 (2 z karnych)311—17,1
2024-2534739—37,1
2023-243040——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

26 %500,6377 %
23 J. Ikanga A NgeleJovany Ikanga A Ngele
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Red Star94 (1 z karnych)218—27,0
2025-26Red Star296239—26,9
2024-25Dijon2660——2—
2024-25Red Star000——0—
2023-24Red Star1310——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

15 %420,8554 %
91 K. CabralKévin Cabral
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2771212—16,6
2025-26274330—36,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %120,1661 %
10 S. KhaouiSaîf-Eddine Khaoui
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279119—26,6
2025-26302 (1 z karnych)619—56,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %110,1869 %
17 S. RenelSamuel Renel
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277115—16,8
2025-265001—06,8
2024-25311323—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %110,2354 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Reims — 4-3-3

Trener : N. Usaï od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Tom Ritzy Hülsmann Reims · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Hartberg · 2025-26: mecze 30, gole 0, asysty 2, faule 2, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,9 1 T. HülsmannDaouda Guindo Reims · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 4, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Brest · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Salzburg · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Brest · 2024-25: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Salzburg · 2024-25: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Salzburg · 2023-24: mecze 18, gole 0, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 27 D. GuindoN'Tamon Elie Ahouonon 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 28 N. AhouononSamuel Junior Kotto Reims · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Gent · 2025-26: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,4 Reims · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Gent · 2024-25: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 22 S. KottoJ. Mambuku 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 21 J. MambukuYaya Kader Fofana Reims · 2026-27: mecze 9, gole 7, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 Rizespor · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Sevilla · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Rizespor · 2025-26: mecze 27, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Milan · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Reims · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Angers · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Milan · 2024-25: mecze 35, gole 1, asysty 6, faule 28, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Reims · 2024-25: mecze 14, gole 1, asysty 1, faule 16, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Angers · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Monaco · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 2, faule 10, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Monaco · 2023-24: mecze 32, gole 4, asysty 4, faule 37, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 Reims · 2023-24: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Lens · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Angers · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 8 Y. FofanaThéo Leoni Reims · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Reims · 2025-26: mecze 4, gole 2, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,0 Anderlecht · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Anderlecht · 2024-25: mecze 38, gole 2, asysty 2, faule 17, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Anderlecht · 2023-24: mecze 38, gole 2, asysty 2, faule 17, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 6 T. LeoniMohamed Hassouni Daramy Reims · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Denmark · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Reims · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Reims · 2024-25: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Reims · 2023-24: mecze 25, gole 4, asysty 5, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Ajax · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 9 M. DaramySambou Soumano Reims · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Lorient · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Lorient · 2024-25: mecze 32, gole 14, asysty 3, faule 33, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Lorient · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 99 S. SoumanoYoussef El Kachati Reims · 2026-27: mecze 8, gole 2, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Nijmegen · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Telstar · 2024-25: mecze 37, gole 19, asysty 6, faule 56, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,3 Telstar · 2023-24: mecze 23, gole 6, asysty 3, faule 29, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 10 Y. El KachatiA. Kashi Annecy · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Reims · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Annecy · 2025-26: mecze 34, gole 1, asysty 2, faule 41, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Annecy · 2024-25: mecze 34, gole 1, asysty 0, faule 33, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 Annecy · 2023-24: mecze 26, gole 1, asysty 1, faule 36, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 Martigues · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 62 A. Kashi
Tom Ritzy Hülsmann
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Reims900——07,0
2025-26Hartberg30022—6 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Daouda Guindo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Reims91412—27,0
2025-26Brest100——06,6
2025-26Salzburg100——06,3
2024-25Brest4101—16,9
2024-25Salzburg4101—16,9
2023-24Salzburg18018—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

N'Tamon Elie Ahouonon
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279008—27,0
2025-264002—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Samuel Junior Kotto
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Reims9107—17,2
2025-26Gent8005—0 16,4
2025-26Reims1001—06,6
2024-25Gent13004—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

J. Mambuku
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279009—06,8
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yaya Kader Fofana
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Reims9716—17,5
2026-27Rizespor801——07,2
2026-27Sevilla6112—07,2
2025-26Rizespor2701——26,8
2025-26Milan2003—06,8
2025-26Reims000——0—
2025-26Angers—00————
2024-25Milan351628—56,9
2024-25Reims141116—46,9
2024-25Angers000——0—
2024-25Monaco00210—07,0
2023-24Monaco324437—37,2
2023-24Reims4002—06,8
2023-24Lens0002—06,8
2023-24Angers000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Théo Leoni
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Reims9009—06,9
2025-26Reims4211—08,0
2025-26Anderlecht2002—06,9
2024-25Anderlecht382217—37,0
2023-24Anderlecht382217—37,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mohamed Hassouni Daramy
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Reims8106—07,0
2026-27Denmark3001—17,0
2025-26Reims300——06,7
2024-25Reims300——06,5
2023-24Reims254 (1 z karnych)57—07,0
2023-24Ajax000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sambou Soumano
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Reims91 (1 z karnych)18—06,6
2025-26Lorient2001—06,4
2024-25Lorient3214 (4 z karnych)333—17,0
2023-24Lorient—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Youssef El Kachati
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Reims82111—16,8
2025-26Nijmegen3004—06,7
2024-25Telstar3719 (2 z karnych)656—97,3
2023-24Telstar236329—57,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ahmed Kashi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Annecy6003—17,0
2026-27Reims3012—06,8
2025-26Annecy341241—56,9
2024-25Annecy341033—76,9
2023-24Annecy261136—56,8
2023-24Martigues—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Red Star — 4-3-3

Trener : Damien Perrinelle od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026

Gaëtan Poussin Red Star · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Red Star · 2025-26: mecze 32, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Zaragoza · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Zaragoza · 2024-25: mecze 41, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Zaragoza · 2023-24: mecze 42, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,1 Bordeaux · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 16 G. PoussinDylan Durivaux 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 2025-26: mecze 34, gole 1, asysty 3, faule 22, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 2024-25: mecze 34, gole 0, asysty 2, faule 26, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 20 D. DurivauxThéo Magnin Red Star · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Servette FC · 2025-26: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Red Star · 2025-26: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Servette FC · 2024-25: mecze 28, gole 0, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Servette FC · 2023-24: mecze 27, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 2 T. MagninMatthieu Emmanuel Wilfrid Huard Red Star · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Red Star · 2025-26: mecze 26, gole 1, asysty 0, faule 32, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,7 Red Star · 2024-25: mecze 23, gole 0, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 6,9 Ajaccio · 2024-25: mecze 22, gole 0, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 6,9 Brescia · 2023-24: mecze 19, gole 0, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,5 3 M. HuardElyaz Zidane Fernández 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 4 E. ZidaneIslamdine Halifa 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 2, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 19 I. HalifaDamien Durand 2026-27: mecze 9, gole 5, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 2025-26: mecze 34, gole 13, asysty 3, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 2024-25: mecze 34, gole 7, asysty 3, faule 9, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 2023-24: mecze 30, gole 4, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 7 D. DurandKémo Cissé Red Star · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Red Star · 2025-26: mecze 27, gole 1, asysty 3, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Red Star · 2024-25: mecze 30, gole 4, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Annecy · 2024-25: mecze 14, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,4 St Etienne · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Red Star · 2023-24: mecze 29, gole 7, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 St Etienne · 2023-24: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 11 K. CisséKévin Cabral 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 2, faule 12, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 2025-26: mecze 27, gole 4, asysty 3, faule 30, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 91 K. CabralJovany Ikanga A Ngele Red Star · 2026-27: mecze 9, gole 4, asysty 2, faule 18, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Red Star · 2025-26: mecze 29, gole 6, asysty 2, faule 39, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Dijon · 2024-25: mecze 26, gole 6, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 Red Star · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Red Star · 2023-24: mecze 13, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 23 J. Ikanga A NgeleI. Despotovic Lausanne · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Red Star · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 9 I. Despotovic
Gaëtan Poussin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Red Star9000—26,8
2025-26Red Star3200——27,0
2025-26Zaragoza—00————
2024-25Zaragoza4110——26,9
2023-24Zaragoza4200——16,1
2023-24Bordeaux—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dylan Durivaux
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279008—17,1
2025-26341322—37,2
2024-25340226—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Théo Magnin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Red Star9018—16,8
2025-26Servette FC15002—16,7
2025-26Red Star10004—06,6
2024-25Servette FC280016—26,7
2023-24Servette FC27005—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Matthieu Emmanuel Wilfrid Huard
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Red Star90016—16,5
2025-26Red Star261032—56,7
2024-25Red Star230119—4 16,9
2024-25Ajaccio220119—4 16,9
2023-24Brescia190016—36,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Elyaz Zidane Fernández
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2780114—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Islamdine Halifa
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279029—27,0
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Damien Durand
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279503—17,2
2025-263413 (2 z karnych)311—17,1
2024-2534739—37,1
2023-243040——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kémo Cissé
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Red Star90011—16,6
2025-26Red Star271314—16,7
2024-25Red Star304112—16,7
2024-25Annecy141 (1 z karnych)05—0 16,4
2024-25St Etienne000——0—
2023-24Red Star2970——0—
2023-24St Etienne8004—16,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kévin Cabral
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2771212—16,6
2025-26274330—36,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jovany Ikanga A Ngele
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Red Star94 (1 z karnych)218—27,0
2025-26Red Star296239—26,9
2024-25Dijon2660——2—
2024-25Red Star000——0—
2023-24Red Star1310——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

I. Despotovic
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lausanne2010—06,6
2026-27Red Star2001—06,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

4zwycięstwa Reims
1remis(y)
0zwycięstwa Red Star
2,8gole na mecz

bezpośrednie mecze: 5 · gole: Reims 10, Red Star 4 · obie drużyny strzelają w 60 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 60 % · żółte: 6,0, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 1) · sędziowie: Geoffrey Kubler

Strzelcy w tych meczach : Y. El Kachati Reims, 2 · S. Khaoui Red Star, 1 · S. Kotto Reims, 1 · S. Soumano Reims, 1

DataMeczWynikZwycięzca
29/08/2026Red Star – Reims Ligue 2 ♂1 – 4Reims
18/04/2026Reims – Red Star Ligue 2 ♂3 – 2Reims
13/12/2025Red Star – Reims Ligue 2 ♂0 – 0remis
30/01/2017Red Star – Reims Ligue 2 ♂0 – 1Reims
22/08/2016Reims – Red Star Ligue 2 ♂2 – 1Reims

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Reims – Red Star →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Brak znanego nadawcy dla Luxembourg.

Reszta EuropyKanał
France kraj rozgrywekbeIN Sports prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13