AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Premier League ♂ · sob. 02 sty 2027 · 16:00

Sunderland – Hull

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Sunderland DDDND od najstarszego do najnowszego

20/09/2026wyj.Man City Premier League ♂3 – 5D
10/10/2026dom.Brighton Premier League ♂0 – 2D
18/10/2026wyj.Bournemouth Premier League ♂0 – 2D
25/10/2026dom.Leeds Premier League ♂0 – 0N
31/10/2026wyj.Coventry Premier League ♂1 – 3D

Hull DNDNN od najstarszego do najnowszego

19/09/2026wyj.Newcastle Premier League ♂1 – 2D
11/10/2026dom.Everton Premier League ♂2 – 2N
17/10/2026wyj.Fulham Premier League ♂0 – 1D
25/10/2026dom.Brentford Premier League ♂1 – 1N
31/10/2026dom.Ipswich Premier League ♂2 – 2N

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Sunderland mecze bez zwycięstwa: 7 mecze bez zwycięstwa: 5 na wyjeździe mecze bez zwycięstwa: 3 u siebie porażki z rzędu: 3 na wyjeździe
po porażce 1-3 z Coventry · 0 Z, 1 R, 4 P w ostatnich 5 meczach (4 strzelone, 12 stracone)

Hull mecze bez zwycięstwa: 7 mecze bez porażki: 5 u siebie mecze bez zwycięstwa: 4 u siebie mecze bez zwycięstwa: 3 na wyjeździe remisy z rzędu: 2
po remisie 2-2 z Ipswich · 0 Z, 3 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 8 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Sunderland

Atak · gole na mecz: 0,90 (0,30 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 11,8 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 43% meczów · karne: 1 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,00 (1,30 u siebie, 2,50 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 14, czerwone: 2

Dyscyplina · faule na mecz: 12,3 · spalone na mecz: 2,2 · żółte: 2,40 i czerwone kartki: 0,60 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · R. Roefs rotacja · obrony: 2, 67% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,50 · ocena 6,4

Trener · R. Le Bris od 01/07/2024 · prowadzone kluby: 3 od 2015
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 31e et la 45e minute

Forma (API-Football): LWDLLLL

Hull

Atak · gole na mecz: 1,10 (1,30 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 10,7 strzałów na mecz, 32% celnych · bez gola w 29% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,00 (0,70 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 43% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 21, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 10,9 · spalone na mecz: 1,0 · żółte: 3,00 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 7)

Bramkarz · D. Phillips rotacja · obrony: 5, 83% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,50 · ocena 7,1

Trener · S. Jakirović od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 8 od 2017
System: 5-4-1, défense à trois centraux · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 16e et la 30e minute

Forma (API-Football): WWDDLDL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Sunderland

  • Zawieszenie Kevin Danso · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Bournemouth – Sunderland) prawdopodobne zawieszenie 18/10/2026
  • Kontuzja D. Ballard · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja R. Mundle · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja T. Meunier · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja W. Isidor · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: K. Danso (Czerwona kartka), A. Browne (Off the roster), B. Brobbey (Inactive), C. Talbi (Off the roster), J. Angulo (Off the roster), J. Ta Bi (Off the roster), M. Ellborg (Off the roster)

Hull

  • Kontuzja C. Hughes · Pachwina nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja D. Gyabi · Pachwina nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja E. Matazo · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja I. Ansah · Plecy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja J. Butland · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja M. Targett · Kostka nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja N. Mendy · Pachwina nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: L. Gourna-Douath (Łydka), M. Cho (Uraz mięśniowy), R. Vaz (Ścięgno Achillesa)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,4 dla Sunderland, 10,5 dla Hull · Oczekiwane żółte kartki: 3,8 · Oczekiwane spalone: 4,6

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
N. MukieleNordan Mukiele
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Montpellier8119—26,8
2026-27Sunderland2016—26,3
2025-26Sunderland1001—07,0
2025-26Rennes000——0—
2024-25Leverkusen27106—46,9
2024-25Paris SG000——0—
2023-24Paris SG160014—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sunderland1,810,4532 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: N. AnguloNilson David Angulo Ramírez

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sunderland2001—06,7
2025-26Anderlecht2106—17,1
2025-26Sunderland1003—06,7
2024-25Anderlecht340326—16,8
2023-24Anderlecht340326—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), C. TalbiChemsdine Talbi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sunderland1100—08,2
2025-26Sunderland200——06,6
2024-25Club Brugge000——0—
2023-24Club Brugge000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), M. FofanaMalick Martin Fofana
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Antwerp8008—06,9
2026-27Lyon2101—07,3
2026-27Belgium100——06,5
2026-27Sunderland1000—06,7
2026-27Kortrijk000——06,9
2025-26Lyon4001—06,9
2025-26Antwerp210——07,5
2024-25Lyon295413—27,0
2024-25Amiens000——0—
2023-24Gent1920——1—
2023-24Lyon17303—06,8
2023-24Buyuksehyr200——1—
2023-24Amiens100——0—
2023-24Samsunspor020——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), O. McBurnieOliver Robert McBurnie
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hull70111—36,6
2026-27Scotland2004—06,5
2025-26Hull1102—07,2
2024-25Las Palmas383632—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Sunderland

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
28 E. Le FéeEnzo Jérémy Le Fée
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sunderland21 (1 z karnych)03—16,9
2025-26Sunderland1002—07,3
2024-25Sunderland181321—37,1
2024-25Roma6006—16,9
2024-25Rennes000——0—
2023-24Rennes250124—37,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %100,7424 %
7 C. TalbiChemsdine Talbi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sunderland1100—08,2
2025-26Sunderland200——06,6
2024-25Club Brugge000——0—
2023-24Club Brugge000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %101,0524 %

Hull

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
9 O. McBurnieOliver Robert McBurnie
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hull70111—36,6
2026-27Scotland2004—06,5
2025-26Hull1102—07,2
2024-25Las Palmas383632—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

14 %010,0081 %
6 S. AjayiOluwasemilogo Adesewo Ibidapo Ajayi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hull7101—16,7
2025-26Hull24118—26,9
2024-25West Brom170010—46,9
2023-24West Brom27219—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

12 %100,1581 %
26 K. DowellKieran O'Neill Dowell
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hull1101—04,3
2025-26Rangers3004—16,6
2025-26Hull100——06,9
2024-25Birmingham City FC195 (2 z karnych)416—27,3
2024-25Birmingham195 (2 z karnych)416—27,3
2024-25Rangers12008—16,8
2023-24Rangers12225—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %101,1124 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Sunderland — 4-3-3

Trener : R. Le Bris od 01/07/2024 · odczyt z 23/10/2026

Robin Roefs Sunderland · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Netherlands · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sunderland · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,3 Nijmegen · 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Nijmegen · 2023-24: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 22 R. RoefsNordi Mukiele Mulere Montpellier · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Sunderland · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,3 Sunderland · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Rennes · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Leverkusen · 2024-25: mecze 27, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Paris SG · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Paris SG · 2023-24: mecze 16, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 20 N. MukieleOmar Federico Alderete Fernández Sunderland · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Sunderland · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Getafe · 2024-25: mecze 34, gole 1, asysty 0, faule 33, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,0 Getafe · 2023-24: mecze 31, gole 0, asysty 1, faule 34, spalone —, żółte kartki 8, czerwone: 1, ocena 6,7 15 O. AldereteDayann Methalie Sunderland · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Toulouse · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,2 Toulouse · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 6 D. MethalieJenson Oliver Jones 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 48 J. JonesEnzo Jérémy Le Fée Sunderland · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Sunderland · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Sunderland · 2024-25: mecze 18, gole 1, asysty 3, faule 21, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 Roma · 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Rennes · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rennes · 2023-24: mecze 25, gole 0, asysty 1, faule 24, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 28 E. Le FéeGranit Xhaka Switzerland · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,6 Sunderland · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Sunderland · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,6 Leverkusen · 2024-25: mecze 33, gole 2, asysty 7, faule 33, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,4 Leverkusen · 2023-24: mecze 33, gole 3, asysty 0, faule 30, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,5 Arsenal · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 34 G. XhakaChristopher Rigg 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,3 2024-25: mecze 45, gole 4, asysty 1, faule 32, spalone —, żółte kartki 9, ocena 6,9 2023-24: mecze 21, gole 2, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 11 C. RiggNilson David Angulo Ramírez Sunderland · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Anderlecht · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Sunderland · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Anderlecht · 2024-25: mecze 34, gole 0, asysty 3, faule 26, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Anderlecht · 2023-24: mecze 34, gole 0, asysty 3, faule 26, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 10 N. AnguloChemsdine Talbi Sunderland · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,2 Sunderland · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Club Brugge · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Club Brugge · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 7 C. TalbiMalick Martin Fofana Antwerp · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Lyon · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Belgium · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Sunderland · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Kortrijk · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Lyon · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Antwerp · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Lyon · 2024-25: mecze 29, gole 5, asysty 4, faule 13, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Amiens · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Gent · 2023-24: mecze 19, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 Lyon · 2023-24: mecze 17, gole 3, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Buyuksehyr · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 Amiens · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Samsunspor · 2023-24: mecze 0, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 39 M. Fofana
Robin Roefs
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sunderland2000—06,4
2026-27Netherlands000——0—
2025-26Sunderland200——08,3
2024-25Nijmegen3300——07,1
2023-24Nijmegen500——07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nordan Mukiele
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Montpellier8119—26,8
2026-27Sunderland2016—26,3
2025-26Sunderland1001—07,0
2025-26Rennes000——0—
2024-25Leverkusen27106—46,9
2024-25Paris SG000——0—
2023-24Paris SG160014—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Omar Federico Alderete Fernández
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sunderland1000—07,2
2025-26Sunderland100——07,5
2024-25Getafe341033—87,0
2023-24Getafe310134—8 16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dayann Methalie
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sunderland1001—07,1
2025-26Toulouse50013—26,2
2024-25Toulouse000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jenson Oliver Jones
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-270000—00,0
2025-260002—06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Enzo Jérémy Le Fée
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sunderland21 (1 z karnych)03—16,9
2025-26Sunderland1002—07,3
2024-25Sunderland181321—37,1
2024-25Roma6006—16,9
2024-25Rennes000——0—
2023-24Rennes250124—37,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Granit Xhaka
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Switzerland61 (1 z karnych)04—27,6
2026-27Sunderland2010—07,3
2025-26Sunderland200——17,6
2024-25Leverkusen332733—37,4
2023-24Leverkusen333030—57,5
2023-24Arsenal000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Christopher Rigg
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271002—07,3
2025-261001—05,3
2024-25454132—96,9
2023-24212010—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nilson David Angulo Ramírez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sunderland2001—06,7
2025-26Anderlecht2106—17,1
2025-26Sunderland1003—06,7
2024-25Anderlecht340326—16,8
2023-24Anderlecht340326—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Chemsdine Talbi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sunderland1100—08,2
2025-26Sunderland200——06,6
2024-25Club Brugge000——0—
2023-24Club Brugge000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Malick Martin Fofana
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Antwerp8008—06,9
2026-27Lyon2101—07,3
2026-27Belgium100——06,5
2026-27Sunderland1000—06,7
2026-27Kortrijk000——06,9
2025-26Lyon4001—06,9
2025-26Antwerp210——07,5
2024-25Lyon295413—27,0
2024-25Amiens000——0—
2023-24Gent1920——1—
2023-24Lyon17303—06,8
2023-24Buyuksehyr200——1—
2023-24Amiens100——0—
2023-24Samsunspor020——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Hull — 4-3-3

Trener : S. Jakirović od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026

Dillon Phillips Hull · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Hull · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Rotherham · 2024-25: mecze 46, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 St Johnstone · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 St Johnstone · 2023-24: mecze 33, gole 0, asysty 2, faule 72, spalone —, żółte kartki 10, ocena 6,9 Rotherham · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 12 D. PhillipsOluwasemilogo Adesewo Ibidapo Ajayi Hull · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Hull · 2025-26: mecze 24, gole 1, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 West Brom · 2024-25: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 West Brom · 2023-24: mecze 27, gole 2, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 6 S. AjayiLucas Herrington 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 22 L. HerringtonBrooke Dion Nelson Norton-Cuffy Hull · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Genoa · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Genoa · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Genoa · 2024-25: mecze 26, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Millwall · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Millwall · 2023-24: mecze 40, gole 2, asysty 4, faule 18, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Arsenal · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Coventry · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 18 B. Norton-CuffyLewie Coyle 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2024-25: mecze 44, gole 1, asysty 2, faule 40, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,1 2023-24: mecze 40, gole 1, asysty 1, faule 30, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 2 L. CoyleLucas Gourna-Douath Hull · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Le Havre · 2025-26: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule 24, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 Salzburg · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Salzburg · 2024-25: mecze 11, gole 0, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Roma · 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Salzburg · 2023-24: mecze 28, gole 0, asysty 2, faule 42, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 7,0 29 L. Gourna-DouathJens Hjertø-Dahl 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 14 J. Hjertø-DahlBenjamin Sorba William Thomas Stoke City · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Stoke · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Wales · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 2, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Hull · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Stoke · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Stoke City · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Nantes · 2024-25: mecze 29, gole 1, asysty 3, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Huddersfield · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Huddersfield · 2023-24: mecze 41, gole 4, asysty 8, faule 34, spalone —, żółte kartki 10, ocena 7,2 7 S. ThomasOliver Robert McBurnie Hull · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 Scotland · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Hull · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Las Palmas · 2024-25: mecze 38, gole 3, asysty 6, faule 32, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 9 O. McBurnieMohamed-Ali Cho Nice · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Hull · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Nice · 2025-26: mecze 7, gole 1, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Nice · 2024-25: mecze 29, gole 3, asysty 4, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Sociedad · 2023-24: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Nice · 2023-24: mecze 17, gole 1, asysty 2, faule 17, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 50 M. ChoRobinio Vaz Hull · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,1 Roma · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Roma · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Marseille · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sochaux · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 47 R. Vaz
Dillon Phillips
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hull2000—07,1
2025-26Hull100——06,5
2024-25Rotherham46001—16,9
2024-25St Johnstone—00————
2023-24St Johnstone330272—106,9
2023-24Rotherham2001—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Oluwasemilogo Adesewo Ibidapo Ajayi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hull7101—16,7
2025-26Hull24118—26,9
2024-25West Brom170010—46,9
2023-24West Brom27219—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lucas Herrington
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272001—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Brooke Dion Nelson Norton-Cuffy
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hull3001—16,6
2026-27Genoa101——07,2
2025-26Genoa2001—06,9
2024-25Genoa26007—06,5
2024-25Millwall—00————
2023-24Millwall402418—46,7
2023-24Arsenal000——0—
2023-24Coventry—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lewie Coyle
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271002—06,9
2025-262002—06,6
2024-25441240—67,1
2023-24401130—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lucas Gourna-Douath
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hull2003—16,8
2025-26Le Havre150024—56,8
2025-26Salzburg2001—06,2
2024-25Salzburg110111—46,9
2024-25Roma6009—26,6
2023-24Salzburg280242—4 17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jens Hjertø-Dahl
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272000—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Benjamin Sorba William Thomas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Stoke City2011—07,2
2026-27Stoke2011—07,2
2026-27Wales202——07,6
2026-27Hull1001—06,9
2025-26Stoke100——06,3
2025-26Stoke City100——06,3
2024-25Nantes291313—36,7
2024-25Huddersfield000——0—
2023-24Huddersfield414834—107,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Oliver Robert McBurnie
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hull70111—36,6
2026-27Scotland2004—06,5
2025-26Hull1102—07,2
2024-25Las Palmas383632—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mohamed-Ali Cho
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Nice1002—06,3
2026-27Hull1001—06,3
2025-26Nice7111—06,8
2024-25Nice293412—26,9
2023-24Sociedad17005—06,4
2023-24Nice171217—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Robinio Vaz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hull1000—06,1
2026-27Roma000——0—
2025-26Roma2003—06,5
2025-26Marseille000——0—
2023-24Sochaux—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2zwycięstwa Sunderland
1remis(y)
3zwycięstwa Hull
2,3gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Sunderland 7, Hull 7 · obie drużyny strzelają w 33 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 33 %

DataMeczWynikZwycięzca
06/05/2017Hull – Sunderland Premier League ♂0 – 2Sunderland
19/11/2016Sunderland – Hull Premier League ♂3 – 0Sunderland
03/03/2015Hull – Sunderland Premier League ♂1 – 1remis
26/12/2014Sunderland – Hull Premier League ♂1 – 3Hull
08/02/2014Sunderland – Hull Premier League ♂0 – 2Hull
02/11/2013Hull – Sunderland Premier League ♂1 – 0Hull

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Sunderland – Hull →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

France · prawa na sezon: Canal+ kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Premier League : Canal+ (2025-2028). À vérifier.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13