Premier League ♂ · sob. 20 mar 2027 · 15:00
Fulham – Liverpool
Aktualność informacji 4 do sprawdzenia
- Kadra Fulham : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Fulham : 25/10/2026 do sprawdzenia
- Kadra Liverpool : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Liverpool : 23/10/2026 do sprawdzenia
Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.
Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
Fulham NDVVN od najstarszego do najnowszego
| 20/09/2026 | dom. | Man United Premier League ♂ | 1 – 1 | N |
| 10/10/2026 | wyj. | Ipswich Premier League ♂ | 1 – 2 | D |
| 17/10/2026 | dom. | Hull Premier League ♂ | 1 – 0 | V |
| 24/10/2026 | wyj. | Coventry Premier League ♂ | 1 – 0 | V |
| 31/10/2026 | wyj. | Aston Villa Premier League ♂ | 1 – 1 | N |
Liverpool VDVVD od najstarszego do najnowszego
| 20/09/2026 | wyj. | Bournemouth Premier League ♂ | 1 – 0 | V |
| 11/10/2026 | dom. | Man City Premier League ♂ | 0 – 3 | D |
| 17/10/2026 | wyj. | Brentford Premier League ♂ | 2 – 1 | V |
| 25/10/2026 | dom. | Brighton Premier League ♂ | 2 – 0 | V |
| 01/11/2026 | dom. | Arsenal Premier League ♂ | 0 – 1 | D |
Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Fulham mecze z rzędu z golem: 5 mecze bez porażki: 3
po remisie 1-1 z Aston Villa · 2 Z, 2 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (5 strzelone, 4 stracone)
Liverpool mecze bez porażki: 4 na wyjeździe zwycięstwa z rzędu: 3 na wyjeździe
po porażce 0-1 z Arsenal · 3 Z, 0 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (5 strzelone, 5 stracone)
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Fulham
Atak · gole na mecz: 1,00 (1,50 u siebie, 0,30 na wyjeździe) · 14,4 strzałów na mecz, 28% celnych · bez gola w 29% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,40 (1,80 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 29% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 14, czerwone: 1
Dyscyplina · faule na mecz: 10,6 · spalone na mecz: 1,4 · żółte: 2,10 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 19)
Bramkarz · B. Lecomte rotacja · obrony: 2, 50% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,00 · ocena 6,4
Trener · Alvaro Arbeloa od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 31e et la 45e minute
Forma (API-Football): LLLDDLW
Liverpool
Atak · gole na mecz: 1,30 (0,70 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 15,4 strzałów na mecz, 33% celnych · bez gola w 29% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,10 (1,70 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 43% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 61-75. minuty · żółte: 19, czerwone: 1
Dyscyplina · faule na mecz: 12,2 · spalone na mecz: 1,8 · żółte: 2,10 i czerwone kartki: 0,50 na mecz (fiches de match, mecze: 18)
Bramkarz · G. Mamardashvili rotacja · obrony: 5, 83% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,00 · ocena 7,8
Trener · Andoni Iraola od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 5 od 2018
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute
Forma (API-Football): DDWDWLW
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Fulham
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: R. Sessegnon (Czerwona kartka), H. Larsson (Pachwina)
Liverpool
- Kontuzja B. Barcola · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja C. Bradley · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja D. Szoboszlai · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja G. Leoni · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja H. Ekitike · Ścięgno Achillesa nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja J. Frimpong · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: R. Gravenberch (Czerwona kartka), A. Isak (Udo), C. Gakpo (Kostka), F. Chiesa (Off the roster), V. Munoz (Kolano), W. Endo (Off the roster)
SędziaCo to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Co to jest?
Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).
Ryzyko dyscyplinarneCo to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Co to jest?
Oczekiwane faule: 10,2 dla Fulham, 12,2 dla Liverpool · Oczekiwane żółte kartki: 3,7 · Oczekiwane spalone: 4,7
Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.
Napastnicy najczęściej na spalonym: L. KoumasLewis Koumas M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Liverpool 1 0 0 0 — 0 6,4 2026-27 Wales 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Hull 1 0 0 1 — 0 6,6 2025-26 Birmingham City FC 1 0 0 1 — 0 6,6 2025-26 Birmingham 1 0 0 1 — 0 6,6 2025-26 Stoke — 0 0 — — — — 2025-26 Stoke City — 0 0 — — — — 2024-25 Stoke 43 3 2 33 — 5 6,5 2024-25 Stoke City 43 3 2 33 — 5 6,5 2024-25 Liverpool 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Liverpool 0 0 0 — — 0 — Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 2 0 0 1 — 0 6,9 2025-26 3 0 1 2 — 0 7,3 Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 2 2 0 1 — 0 8,0 2025-26 2 0 0 — — 0 6,8 2024-25 31 8 1 11 — 1 6,8 2023-24 26 9 1 25 — 1 7,1 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sweden 4 1 3 4 — 0 7,0 2026-27 Liverpool 1 0 0 0 — 0 6,6 2025-26 Liverpool 1 1 0 — — 0 7,9 2024-25 Newcastle 34 23 (4 z karnych) 6 27 — 1 7,3 2023-24 Newcastle 31 21 (5 z karnych) 2 14 — 1 7,2
Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.
Prawdopodobni strzelcyCo to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Co to jest?
Fulham
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17 A. IwobiAlexander Chuka Iwobi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 9 % | 1 | 0 | 0,15 | 81 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 Rodrigo MunizRodrigo Muniz Carvalho
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 5 % | 2 | 0 | 1,28 | 34 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
32 E. Smith RoweEmile Smith Rowe
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 3 % | 1 | 0 | 0,57 | 34 % |
Liverpool
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 F. WirtzFlorian Richard Wirtz
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 8 % | 0 | 2 | 0,00 | 81 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 40 Joshua AbeJoshua Abe Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | 4 % | 0 | 0 | — | 60 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 A. Mac AllisterAlexis Mac Allister
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 3 % | 1 | 1 | 1,00 | 24 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18 C. GakpoCody Mathès Gakpo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 3 % | 1 | 1 | 1,00 | 24 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 V. van DijkVirgil van Dijk
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 3 % | 0 | 0 | 0,00 | 81 % |
Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.
Przewidywane składyCo to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
Fulham — 4-3-3
Trener : Alvaro Arbeloa od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Fulham | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | Fulham | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Montpellier | 30 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Montpellier | 30 | 0 | 1 | — | — | 1 | 7,2 |
| 2023-24 | Monaco | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Joachim Christian Andersen| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Denmark | 4 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Fulham | 2 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 7,3 |
| 2026-27 | Aarhus | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Silkeborg | 13 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | Aarhus | 7 | 0 | 1 | 6 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Fulham | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Silkeborg | 32 | 4 | 1 | 21 | — | 4 | 6,9 |
| 2024-25 | Fulham | 29 | 0 | 0 | 2 | — | 6 1 | 6,3 |
| 2024-25 | Aarhus | 16 | 0 | 1 | 11 | — | 3 | 6,7 |
| 2024-25 | Crystal Palace | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,3 |
| 2023-24 | Crystal Palace | 38 | 2 | 3 | 43 | — | 7 | 7,0 |
| 2023-24 | Aarhus | 19 | 0 | 1 | 16 | — | 5 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Antonee Robinson| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | 36 | 0 | 10 | 31 | — | 8 | 7,1 |
| 2023-24 | 37 | 0 | 6 | 34 | — | 6 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jorge Cuenca Barreno| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Fulham | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,2 |
| 2025-26 | Fulham | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Fulham | 26 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Villarreal | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Villarreal | 29 | 3 | 1 | 25 | — | 7 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Kenny Joelle Tete| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 7,3 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | 24 | 0 | 2 | 35 | — | 5 | 7,0 |
| 2023-24 | 28 | 1 | 0 | 16 | — | 2 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alexander Chuka Iwobi| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Fulham | 7 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7,6 |
| 2025-26 | Fulham | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | Fulham | 38 | 9 | 6 | 19 | — | 1 | 7,3 |
| 2023-24 | Fulham | 30 | 5 | 0 | — | — | 2 | 7,0 |
| 2023-24 | Everton | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Emile Smith Rowe| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Fulham | 2 | 1 | 0 | 2 | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | Fulham | 3 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Fulham | 34 | 6 | 3 | 19 | — | 3 | 6,9 |
| 2024-25 | Arsenal | 0 | 0 | 3 | 19 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Fulham | 31 | 0 | 1 | 5 | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | Arsenal | 13 | 0 | 1 | 5 | — | 0 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Harrison James Reed| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | 4 | 0 | 1 | 5 | — | 1 | 7,1 |
| 2024-25 | 12 | 0 | 0 | 6 | — | 2 | 6,4 |
| 2023-24 | 27 | 0 | 2 | 26 | — | 6 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Kevin Santos Lopes de Macedo| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | 3 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 7,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Rodrigo Muniz Carvalho| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 2 | 0 | 1 | — | 0 | 8,0 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | 31 | 8 | 1 | 11 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | 26 | 9 | 1 | 25 | — | 1 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Gonzalo García Torres| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Fulham | 2 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 7,2 |
| 2026-27 | Spain | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2025-26 | Real Madrid | 6 | 4 | 1 | 3 | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Real Madrid | 6 | 0 | 1 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2023-24 | Real Madrid | 6 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Liverpool — 4-3-3
Trener : Andoni Iraola od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Georgia | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,6 |
| 2026-27 | Liverpool | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,8 |
| 2025-26 | Liverpool | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Valencia | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Liverpool | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Valencia | 37 | 0 | 0 | 3 | — | 3 1 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Virgil van Dijk| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Liverpool | 7 | 0 | 0 | 3 | — | 2 | 7,2 |
| 2026-27 | Netherlands | 4 | 1 | 1 | 2 | — | 0 | 7,4 |
| 2025-26 | Liverpool | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 5,9 |
| 2024-25 | Liverpool | 5 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,5 |
| 2023-24 | Liverpool | 36 | 2 | 2 | 23 | — | 3 1 | 7,4 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Konstantinos Tsimikas| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Greece | 4 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 6,7 |
| 2026-27 | Liverpool | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Roma | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Liverpool | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Liverpool | 13 | 0 | 3 | 11 | — | 0 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Miloš Kerkez| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Liverpool | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,2 |
| 2026-27 | Aris Thessalonikis | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2026-27 | Aris | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Liverpool | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | For Sittard | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Aris Thessalonikis | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Aris | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Bournemouth | 38 | 2 | 5 | 30 | — | 4 | 7,0 |
| 2024-25 | Liverpool | 5 | 0 | 0 | 5 | — | 2 | 6,8 |
| 2024-25 | Aris | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Aris Thessalonikis | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2023-24 | Bournemouth | 31 | 0 | 1 | 25 | — | 4 1 | 6,7 |
| 2023-24 | AZ Alkmaar | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ronald Federico Araújo da Silva| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Liverpool | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | Barcelona | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Barcelona | 12 | 1 | 1 | 9 | — | 3 | 7,1 |
| 2023-24 | Barcelona | 25 | 1 | 2 | 25 | — | 6 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Florian Richard Wirtz| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Liverpool | 7 | 0 | 2 | 14 | — | 1 | 6,6 |
| 2026-27 | Germany | 4 | 0 | 3 | 1 | — | 0 | 7,7 |
| 2025-26 | Liverpool | 1 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 6,2 |
| 2025-26 | Leverkusen | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Leverkusen | 9 | 6 (1 z karnych) | 1 | 6 | — | 2 | 7,8 |
| 2024-25 | Liverpool | 5 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,5 |
| 2023-24 | Leverkusen | 32 | 11 (1 z karnych) | 11 | 23 | — | 3 | 7,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alexis Mac Allister| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 1 | 1 | 3 | — | 0 | 8,8 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 5,3 |
| 2024-25 | 4 | 0 | 1 | 3 | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | 33 | 5 (1 z karnych) | 5 | 53 | — | 7 1 | 7,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Cody Mathès Gakpo| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Netherlands | 4 | 3 | 1 | 3 | — | 0 | 7,4 |
| 2026-27 | Liverpool | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 7,9 |
| 2025-26 | Liverpool | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Liverpool | 5 | 1 | 2 | 6 | — | 0 | 7,3 |
| 2023-24 | Liverpool | 35 | 8 | 5 | 28 | — | 1 | 7,1 |
| 2023-24 | PSV Eindhoven | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Lewis Koumas| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Liverpool | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,4 |
| 2026-27 | Wales | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Hull | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Birmingham City FC | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Birmingham | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Stoke | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2025-26 | Stoke City | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Stoke | 43 | 3 | 2 | 33 | — | 5 | 6,5 |
| 2024-25 | Stoke City | 43 | 3 | 2 | 33 | — | 5 | 6,5 |
| 2024-25 | Liverpool | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Liverpool | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alexander Isak| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sweden | 4 | 1 | 3 | 4 | — | 0 | 7,0 |
| 2026-27 | Liverpool | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Liverpool | 1 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,9 |
| 2024-25 | Newcastle | 34 | 23 (4 z karnych) | 6 | 27 | — | 1 | 7,3 |
| 2023-24 | Newcastle | 31 | 21 (5 z karnych) | 2 | 14 | — | 1 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Federico Chiesa| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Liverpool | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Liverpool | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Liverpool | 4 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Juventus | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Juventus | 33 | 9 (1 z karnych) | 2 | 13 | — | 1 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Bezpośrednie meczeCo to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Co to jest?
bezpośrednie mecze: 6 · gole: Fulham 8, Liverpool 11 · obie drużyny strzelają w 67 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 67 % · żółte: 2,7, czerwone: 0,2 na mecz (raporty: 6) · sędziowie: C. Pawson ×2, Thomas Bramall, A. Taylor
Strzelcy w tych meczach : C. Gakpo Liverpool, 2 · Diogo Jota Liverpool, 2 · Rodrigo Muniz Fulham, 2 · A. Iwobi Fulham, 1 · A. Mac Allister Liverpool, 1 · Andreas Pereira Fulham, 1
| Data | Mecz | Wynik | Zwycięzca |
|---|---|---|---|
| 12/09/2026 | Liverpool – Fulham Premier League ♂ | 0 – 0 | remis |
| 11/04/2026 | Liverpool – Fulham Premier League ♂ | 2 – 0 | Liverpool |
| 04/01/2026 | Fulham – Liverpool Premier League ♂ | 2 – 2 | remis |
| 06/04/2025 | Fulham – Liverpool Premier League ♂ | 3 – 2 | Fulham |
| 14/12/2024 | Liverpool – Fulham Premier League ♂ | 2 – 2 | remis |
| 21/04/2024 | Fulham – Liverpool Premier League ♂ | 1 – 3 | Liverpool |
Od najnowszych do najstarszych.
Pełna historia Fulham – Liverpool →
Transmisja TVCo to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Co to jest?
Brak znanego nadawcy dla Sénégal.
| Reszta Europy | Kanał |
|---|---|
| France | Canal+ prawa na sezon |