AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Premier League ♂ · sob. 10 kwi 2027 · 10:00

Bournemouth – Man City

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Bournemouth DDVVV od najstarszego do najnowszego

20/09/2026dom.Liverpool Premier League ♂0 – 1D
10/10/2026wyj.Chelsea Premier League ♂1 – 5D
18/10/2026dom.Sunderland Premier League ♂2 – 0V
25/10/2026wyj.Man United Premier League ♂3 – 0V
31/10/2026dom.Leeds Premier League ♂2 – 0V

Man City VVVDD od najstarszego do najnowszego

20/09/2026dom.Sunderland Premier League ♂5 – 3V
11/10/2026wyj.Liverpool Premier League ♂3 – 0V
17/10/2026dom.Ipswich Premier League ♂3 – 2V
24/10/2026wyj.Aston Villa Premier League ♂1 – 2D
31/10/2026dom.Brighton Premier League ♂0 – 1D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Bournemouth mecze z rzędu z golem: 4 zwycięstwa z rzędu: 3 mecze bez straty gola: 3
po zwycięstwie 2-0 z Leeds · 3 Z, 0 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (8 strzelone, 6 stracone)

Man City porażki z rzędu: 2
po porażce 0-1 z Brighton · 3 Z, 0 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (12 strzelone, 8 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Bournemouth

Atak · gole na mecz: 1,30 (1,30 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 14,9 strzałów na mecz, 30% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,90 (1,00 u siebie, 3,00 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 21, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 12,2 · spalone na mecz: 1,5 · żółte: 2,60 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · M. Di Gregorio rotacja · obrony: 1, 100% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 6,9

Trener · M. Rose od 01/09/2026 · prowadzone kluby: 8 od 2012
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute

Forma (API-Football): LDDDLLW

Man City

Atak · gole na mecz: 2,05 · 17,3 strzałów na mecz, 34% celnych

Obrona · stracone na mecz: 1,00

Dyscyplina · faule na mecz: 9,7 · spalone na mecz: 1,4 · żółte: 1,60 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 19)

Bramkarz · Paweł Sokół

Trener · Enzo Maresca od 29/06/2026
System: attaque prolifique derrière une défense solide

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Bournemouth

  • Kontuzja A. Scott · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja E. J. Kroupi · Stopa nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja J. Araujo · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: D. Jebbison (Off the roster), F. Forster (Off the roster), J. Sanchez (Off the roster), M. Aarons (Off the roster), V. Milosavljevic (Off the roster)

Man City

Brak znanych nieobecności na dzień 25/10/2026.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,0 dla Bournemouth, 11,1 dla Man City · Oczekiwane żółte kartki: 3,5 · Oczekiwane spalone: 4,8

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: EvanilsonFrancisco Evanilson de Lima Barbosa

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bournemouth2102—17,3
2025-26Bournemouth366126—16,6
2024-25Bournemouth3110137—1 17,1
2024-25Porto000——0—
2023-24Porto2713 (2 z karnych)337—5 17,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,8 na mecz), Á. RodríguezÁlvaro Daniel Rodríguez Muñoz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bournemouth1000—06,6
2025-26Elche2003—16,8
2024-25Getafe302030—66,9
2024-25Real Madrid00030—06,9
2023-24Elche210——0 16,6
2023-24Real Madrid100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), B. DoakBen Gannon Doak
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Scotland3003—06,5
2026-27Bournemouth1013—07,7
2025-26Bournemouth1001—06,5
2025-26Liverpool000——0—
2024-25Middlesbrough243726—77,0
2024-25Liverpool000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Adam CarsonAdam Carson

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Bournemouth

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
10 R. ChristieRyan Christie
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Scotland3002—16,5
2026-27Bournemouth1302—09,7
2025-26Bournemouth1002—07,3
2024-25Bournemouth292343—97,1
2023-24Bournemouth370548—67,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %303,0024 %
9 EvanilsonFrancisco Evanilson de Lima Barbosa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bournemouth2102—17,3
2025-26Bournemouth366126—16,6
2024-25Bournemouth3110137—1 17,1
2024-25Porto000——0—
2023-24Porto2713 (2 z karnych)337—5 17,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %100,6434 %

Man City

Za mało danych, by oszacować strzelców.

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Bournemouth — 4-3-3

Trener : M. Rose od 01/09/2026 · odczyt z 23/10/2026

Michele Di Gregorio Bournemouth · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Juventus · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Juventus · 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Monza · 2023-24: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 20 M. Di GregorioAdam James Smith Bournemouth · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Bournemouth · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Bournemouth · 2024-25: mecze 25, gole 0, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,6 Bournemouth · 2023-24: mecze 28, gole 0, asysty 2, faule 30, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,7 Lincoln · 2023-24: mecze 25, gole 1, asysty 0, faule 22, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Lincoln City FC · 2023-24: mecze 25, gole 1, asysty 0, faule 22, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 15 A. SmithBafodé Diakité Bournemouth · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Lille · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Bournemouth · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Lille · 2024-25: mecze 31, gole 4, asysty 1, faule 44, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,0 Lille · 2023-24: mecze 21, gole 5, asysty 2, faule 16, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 18 B. DiakitéJames Clayton Hill Bournemouth · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Bournemouth · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Bournemouth · 2024-25: mecze 10, gole 0, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Blackburn · 2023-24: mecze 18, gole 1, asysty 3, faule 12, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Blackburn Rovers FC · 2023-24: mecze 18, gole 1, asysty 3, faule 12, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Bournemouth · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 5 J. HillJulio César Soler Barreto 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2024-25: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 6 J. SolerLewis John Cook 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 2024-25: mecze 36, gole 1, asysty 3, faule 49, spalone —, żółte kartki 8, czerwone: 1, ocena 7,0 2023-24: mecze 33, gole 0, asysty 3, faule 39, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 7,0 4 L. CookRyan Christie Scotland · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Bournemouth · 2026-27: mecze 1, gole 3, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 9,7 Bournemouth · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Bournemouth · 2024-25: mecze 29, gole 2, asysty 3, faule 43, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,1 Bournemouth · 2023-24: mecze 37, gole 0, asysty 5, faule 48, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,1 10 R. ChristieDavid Robert Brooks Wales · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Bournemouth · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Bournemouth · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Bournemouth · 2024-25: mecze 29, gole 2, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Southampton · 2023-24: mecze 20, gole 2, asysty 6, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Bournemouth · 2023-24: mecze 13, gole 1, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 7 D. BrooksFrancisco Evanilson de Lima Barbosa Bournemouth · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Bournemouth · 2025-26: mecze 36, gole 6, asysty 1, faule 26, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Bournemouth · 2024-25: mecze 31, gole 10, asysty 1, faule 37, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 7,1 Porto · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Porto · 2023-24: mecze 27, gole 13, asysty 3, faule 37, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 7,3 9 EvanilsonÁlvaro Daniel Rodríguez Muñoz Bournemouth · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Elche · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Getafe · 2024-25: mecze 30, gole 2, asysty 0, faule 30, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,9 Real Madrid · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 30, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Elche · 2023-24: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,6 Real Madrid · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 30 Á. RodríguezBen Gannon Doak Scotland · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Bournemouth · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 Bournemouth · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Liverpool · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Middlesbrough · 2024-25: mecze 24, gole 3, asysty 7, faule 26, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,0 Liverpool · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 11 B. Doak
Michele Di Gregorio
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bournemouth1000—06,9
2025-26Juventus100——06,7
2024-25Juventus3300——07,0
2023-24Monza3300——07,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Adam James Smith
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bournemouth2012—07,1
2025-26Bournemouth000——0—
2024-25Bournemouth250019—76,6
2023-24Bournemouth280230—66,7
2023-24Lincoln251022—16,6
2023-24Lincoln City FC251022—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bafodé Diakité
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bournemouth1010—07,4
2025-26Lille100——06,7
2025-26Bournemouth100——06,7
2024-25Lille314144—77,0
2023-24Lille215216—37,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

James Clayton Hill
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bournemouth1001—07,4
2025-26Bournemouth100——06,2
2024-25Bournemouth10017—16,7
2023-24Blackburn181312—37,0
2023-24Blackburn Rovers FC181312—37,0
2023-24Bournemouth000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Julio César Soler Barreto
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271000—07,2
2025-262003—06,6
2024-251300——06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lewis John Cook
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271000—07,2
2025-261001—06,3
2024-25361349—8 17,0
2023-24330339—5 17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ryan Christie
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Scotland3002—16,5
2026-27Bournemouth1302—09,7
2025-26Bournemouth1002—07,3
2024-25Bournemouth292343—97,1
2023-24Bournemouth370548—67,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

David Robert Brooks
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wales210——07,0
2026-27Bournemouth1011—07,6
2025-26Bournemouth100——06,6
2024-25Bournemouth292011—36,7
2023-24Southampton20269—27,1
2023-24Bournemouth13116—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Francisco Evanilson de Lima Barbosa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bournemouth2102—17,3
2025-26Bournemouth366126—16,6
2024-25Bournemouth3110137—1 17,1
2024-25Porto000——0—
2023-24Porto2713 (2 z karnych)337—5 17,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Álvaro Daniel Rodríguez Muñoz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bournemouth1000—06,6
2025-26Elche2003—16,8
2024-25Getafe302030—66,9
2024-25Real Madrid00030—06,9
2023-24Elche210——0 16,6
2023-24Real Madrid100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ben Gannon Doak
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Scotland3003—06,5
2026-27Bournemouth1013—07,7
2025-26Bournemouth1001—06,5
2025-26Liverpool000——0—
2024-25Middlesbrough243726—77,0
2024-25Liverpool000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Man City — 4-3-3

Trener : Enzo Maresca od 29/06/2026 · odczyt z 25/10/2026

Andrea Worrall A. WorrallAbdukodir Khusanov A. KhusanovAndy Thackeray A. ThackerayBert Read B. ReadBertram Jackson B. JacksonAdrián Bernabé 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 2024-25: mecze 23, gole 1, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 2023-24: mecze 34, gole 8, asysty 3, faule 34, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,4 A. BernabéAlbert Emptage A. EmptageAlbert Malam A. MalamAdam Carson A. CarsonAlexander Rowan A. RowanAllan Allan
Andrea Worrall

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Abdukodir Khusanov

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Andy Thackeray

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Bert Read

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Bertram Jackson

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Adrián Bernabé García
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Parma1002—06,5
2025-26Parma2003—16,9
2024-25Parma23119—17,1
2023-24Parma348334—67,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Albert Emptage

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Albert Malam

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Adam Carson

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Alexander Rowan

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Allan

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (znane pozycje, bez minut na boisku). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1zwycięstwa Bournemouth
1remis(y)
4zwycięstwa Man City
2,8gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Bournemouth 6, Man City 11 · obie drużyny strzelają w 83 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 67 % · żółte: 4,0, czerwone: 0,4 na mecz (raporty: 5) · sędziowie: A. Taylor ×2, Jarred Gillett, T. Bramall

Strzelcy w tych meczach : E. Haaland Man City, 3 · J. Gvardiol Man City, 2 · A. Semenyo Bournemouth, 1 · Bernardo Silva Man City, 1 · D. Jebbison Bournemouth, 1 · E. J. Kroupi Bournemouth, 1

DataMeczWynikZwycięzca
23/08/2026Man City – Bournemouth Premier League ♂2 – 1Man City
19/05/2026Bournemouth – Man City Premier League ♂1 – 1remis
02/11/2025Man City – Bournemouth Premier League ♂3 – 1Man City
20/05/2025Man City – Bournemouth Premier League ♂3 – 1Man City
02/11/2024Bournemouth – Man City Premier League ♂2 – 1Bournemouth
24/02/2024Bournemouth – Man City Premier League ♂0 – 1Man City

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Bournemouth – Man City →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Brak znanego nadawcy dla Canada (Québec).

Reszta EuropyKanał
FranceCanal+ prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13