AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Primeira Liga ♂ · niedz. 21 mar 2027 · 12:00

Estoril – Porto

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Estoril DDDDD od najstarszego do najnowszego

14/09/2026wyj.Sp Braga Primeira Liga ♂0 – 1D
20/09/2026dom.Casa Pia Primeira Liga ♂1 – 2D
10/10/2026wyj.Academico Viseu Primeira Liga ♂1 – 2D
25/10/2026dom.Moreirense Primeira Liga ♂1 – 3D
31/10/2026wyj.Porto Primeira Liga ♂0 – 4D

Porto VVVVV od najstarszego do najnowszego

12/09/2026wyj.Casa Pia Primeira Liga ♂4 – 1V
20/09/2026dom.Benfica Primeira Liga ♂3 – 1V
10/10/2026wyj.Maritimo Primeira Liga ♂2 – 1V
24/10/2026wyj.Gil Vicente Primeira Liga ♂1 – 0V
31/10/2026dom.Estoril Primeira Liga ♂4 – 0V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Estoril mecze bez zwycięstwa: 18 mecze bez zwycięstwa: 10 u siebie mecze bez zwycięstwa: 9 na wyjeździe porażki z rzędu: 5 porażki z rzędu: 5 na wyjeździe
po porażce 0-4 z Porto · 0 Z, 0 R, 5 P w ostatnich 5 meczach (3 strzelone, 12 stracone)

Porto mecze z rzędu z golem: 20 zwycięstwa z rzędu: 11 mecze bez porażki: 10 u siebie zwycięstwa z rzędu: 8 u siebie zwycięstwa z rzędu: 5 na wyjeździe mecze bez straty gola: 2
po zwycięstwie 4-0 z Estoril · 5 Z, 0 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (14 strzelone, 3 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Estoril

Atak · gole na mecz: 0,50 (0,50 u siebie, 0,50 na wyjeździe) · 11,6 strzałów na mecz, 33% celnych · bez gola w 50% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 61-75. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,50 (1,30 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 13% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 19, czerwone: 2

Dyscyplina · faule na mecz: 12,5 · spalone na mecz: 0,8 · żółte: 2,20 i czerwone kartki: 0,70 na mecz (fiches de match, mecze: 17)

Bramkarz · Joel Robles · obrony: 18, 64% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,25 · ocena 7,0

Trener · Vasco Matos od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 4 od 2017
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 61e et la 75e minute (także 3-4-3 ×1, 3-4-2-1 ×1)

Forma (API-Football): DLLLDLLL

Porto

Atak · gole na mecz: 2,50 (2,30 u siebie, 2,80 na wyjeździe) · 15,6 strzałów na mecz, 37% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 3 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 0,50 (0,50 u siebie, 0,50 na wyjeździe) · 50% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 8, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 14,6 · spalone na mecz: 2,3 · żółte: 2,10 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · J. Afonso rotacja · obrony: 0 · ocena 0,0

Trener · F. Farioli od 01/06/2025 · prowadzone kluby: 4 od 2021
System: 4-3-3, trois attaquants · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 31e et la 45e minute

Forma (API-Football): WWWWWWWW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Estoril

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Porto

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: J. Bednarek (Czerwona kartka), D. Prpic (Off the roster), Gabriel Mec (Off the roster), V. Sousa (Noga), William Gomes (Kostka)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,1 dla Estoril, 11,7 dla Porto · Oczekiwane żółte kartki: 3,9 · Oczekiwane spalone: 4,0

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: SamuFábio Samuel Amorim da Silva

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Vitória SC81013—16,9
2026-27St Mirren5123—15,8
2026-27Porto2001—06,4
2026-27Spain200——0—
2025-26CS Marítimo33001—47,2
2025-26Maritimo33001—47,2
2025-26Vitória SC286 (1 z karnych)343—46,7
2025-26Porto100——06,7
2024-25Vitória SC312149—37,0
2024-25Porto3019 (4 z karnych)335—3 17,2
2024-25CS Marítimo300——0—
2024-25Maritimo300——0—
2024-25Alaves—00————
2024-25Ath Madrid—00————
2024-25Casa Pia000——0—
2023-24Alaves348130—66,7
2023-24Vizela324 (2 z karnych)260—77,2
2023-24Vitória SC324 (2 z karnych)260—77,2
2023-24Maritimo1500——2—
2023-24CS Marítimo1500——2—
2023-24Granada1101—07,3
2023-24Casa Pia000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), Y. BegraouiYanis Redha Begraoui
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Estoril7200—16,9
2025-26Estoril3420 (5 z karnych)124—16,9
2024-25Estoril3411 (2 z karnych)319—16,9
2024-25Toulouse—00————
2024-25Pau FC—00————
2023-24Pau FC192211—06,8
2023-24Toulouse000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), S. GiménezSantiago Tomás Giménez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Porto21 (1 z karnych)01—04,7
2025-26Milan1202—08,2
2024-25Milan145211—3 16,6
2024-25Feyenoord55 (1 z karnych)12—17,4
2023-24Feyenoord121——19,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), O. PietuszewskiOskar Pietuszewski
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Poland200——0—
2026-27Porto2101—17,0
2025-26Porto163215—27,0
2025-26Jagiellonia92111—07,0
2024-25Jagiellonia000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Estoril

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
14 Y. BegraouiYanis Redha Begraoui
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Estoril7200—16,9
2025-26Estoril3420 (5 z karnych)124—16,9
2024-25Estoril3411 (2 z karnych)319—16,9
2024-25Toulouse—00————
2024-25Pau FC—00————
2023-24Pau FC192211—06,8
2023-24Toulouse000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

10 %200,2975 %
2 Ricard SánchezRicard Sánchez Sendra
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Estoril81012—16,8
2025-26Estoril262436—96,7
2024-25Granada333428—7 16,7
2023-24Granada000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,1583 %
99 R. GuitaneRafik Guitane
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Estoril7100—06,9
2025-26Estoril30359—37,0
2024-25Estoril21046—06,8
2024-25Sp Braga000——0—
2024-25SC Braga000——0—
2023-24Estoril335311—07,1
2023-24Reims—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,2449 %
7 André LacximicantAndré Filipe Ferreira Lacximicant
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Estoril8002—06,7
2025-26Estoril223224—46,6
2024-25Estoril000——0—
2024-25Sp Braga—00————
2024-25SC Braga—00————
2023-24Estoril14117—06,6
2023-24Casa Pia13117—06,6
2023-24Sp Braga—017——6,6
2023-24SC Braga—017——6,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %000,0066 %

Porto

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
18 N. PérezPatricio Nehuén Pérez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Porto5102—07,3
2025-26Porto—00————
2024-25Porto251238—11 16,9
2024-25Udinese2003—07,0
2023-24Udinese000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %100,6124 %
97 Gabriel VeronGabriel Veron Fonseca de Souza
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26Nacional131012—26,7
2024-25Porto000——0—
2023-24Porto000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %00—60 %
29 S. GiménezSantiago Tomás Giménez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Porto21 (1 z karnych)01—04,7
2025-26Milan1202—08,2
2024-25Milan145211—3 16,6
2024-25Feyenoord55 (1 z karnych)12—17,4
2023-24Feyenoord121——19,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %102,0915 %
8 Victor Mow FroholdtVictor Mow Froholdt
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Denmark812——1—
2026-27Porto110——0—
2025-26Porto346639—26,9
2025-26FC Copenhagen1002—07,9
2024-25FC Copenhagen293216—47,1
2023-24FC Copenhagen5112—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %10—10 %
77 O. PietuszewskiOskar Pietuszewski
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Poland200——0—
2026-27Porto2101—17,0
2025-26Porto163215—27,0
2025-26Jagiellonia92111—07,0
2024-25Jagiellonia000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %104,2915 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Estoril — 5-3-2

Trener : Vasco Matos od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026

Joel Robles Blázquez Estoril · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Estoril · 2025-26: mecze 31, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Estoril · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Leeds · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 1 J. RoblesRicard Sánchez Sendra Estoril · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Estoril · 2025-26: mecze 26, gole 2, asysty 4, faule 36, spalone —, żółte kartki 9, ocena 6,7 Granada · 2024-25: mecze 33, gole 3, asysty 4, faule 28, spalone —, żółte kartki 7, czerwone: 1, ocena 6,7 Granada · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2 R. SánchezIsmael Sierra Arnal Estoril · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Villarreal · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Betis · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Estoril · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Osasuna · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 15 I. SierraAntef Tsoungui Estoril · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Estoril · 2025-26: mecze 23, gole 0, asysty 0, faule 40, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,7 Feyenoord · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Oud-Heverlee Leuven · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Feyenoord · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 5 A. TsounguiFrancisco Reis Ferreira Estoril · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 3, ocena 5,9 Estoril · 2025-26: mecze 27, gole 2, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Benfica · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 4 FerroFernando Medrano Gastañaga Estoril · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 5,6 Mirandes · 2025-26: mecze 31, gole 2, asysty 3, faule 39, spalone —, żółte kartki 10, czerwone: 1, ocena 6,6 Tenerife · 2024-25: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,6 Tenerife · 2023-24: mecze 21, gole 0, asysty 2, faule 20, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 3 F. MedranoJoão António Antunes Carvalho Estoril · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 SC Braga · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sp Braga · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Estoril · 2025-26: mecze 33, gole 6, asysty 11, faule 32, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,1 Sp Braga · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 SC Braga · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Estoril · 2024-25: mecze 28, gole 6, asysty 3, faule 27, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 6,9 SC Braga · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sp Braga · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Olympiakos · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Olympiakos · 2023-24: mecze 15, gole 1, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 12 J. CarvalhoJordan William Holsgrove Estoril · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Estoril · 2025-26: mecze 33, gole 1, asysty 7, faule 34, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,2 Estoril · 2024-25: mecze 28, gole 1, asysty 4, faule 35, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,2 Olympiakos · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Estoril · 2023-24: mecze 15, gole 2, asysty 2, faule 17, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 7,0 Olympiakos · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 10 J. HolsgroveMilan Robin Estoril · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Le Mans · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Le Mans · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,0 Le Mans · 2024-25: mecze 31, gole 3, asysty 1, faule 25, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Martigues · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Martigues · 2023-24: mecze 32, gole 3, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 44 M. RobinYanis Redha Begraoui Estoril · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Estoril · 2025-26: mecze 34, gole 20, asysty 1, faule 24, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Estoril · 2024-25: mecze 34, gole 11, asysty 3, faule 19, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Toulouse · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Pau FC · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Pau FC · 2023-24: mecze 19, gole 2, asysty 2, faule 11, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Toulouse · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 14 Y. BegraouiAndré Filipe Ferreira Lacximicant Estoril · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Estoril · 2025-26: mecze 22, gole 3, asysty 2, faule 24, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,6 Estoril · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sp Braga · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 SC Braga · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Estoril · 2023-24: mecze 14, gole 1, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Casa Pia · 2023-24: mecze 13, gole 1, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Sp Braga · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 SC Braga · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 7 A. Lacximicant
Joel Robles Blázquez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Estoril8000—07,0
2025-26Estoril3100——36,8
2024-25Estoril000——0—
2023-24Leeds—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ricard Sánchez Sendra
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Estoril81012—16,8
2025-26Estoril262436—96,7
2024-25Granada333428—7 16,7
2023-24Granada000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ismael Sierra Arnal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Estoril70010—36,8
2025-26Villarreal000——0—
2024-25Betis—00————
2024-25Estoril000——0—
2024-25Osasuna000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Antef Tsoungui
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Estoril70012—16,5
2025-26Estoril230040—86,7
2024-25Feyenoord000——0—
2024-25Oud-Heverlee Leuven000——0—
2023-24Feyenoord000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Francisco Reis Ferreira
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Estoril6006—35,9
2025-26Estoril272017—46,8
2023-24Benfica000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Fernando Medrano Gastañaga
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Estoril5018—15,6
2025-26Mirandes312339—10 16,6
2024-25Tenerife17009—46,6
2023-24Tenerife210220—36,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

João António Antunes Carvalho
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Estoril8013—26,7
2026-27SC Braga000——0—
2026-27Sp Braga000——0—
2025-26Estoril3361132—87,1
2025-26Sp Braga000——0—
2025-26SC Braga000——0—
2024-25Estoril286327—5 16,9
2024-25SC Braga000——0—
2024-25Sp Braga000——0—
2024-25Olympiakos000——0—
2023-24Olympiakos151110—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jordan William Holsgrove
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Estoril5014—17,1
2025-26Estoril331734—87,2
2024-25Estoril281435—67,2
2024-25Olympiakos—00————
2023-24Estoril152217—6 17,0
2023-24Olympiakos—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Milan Robin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Estoril3003—06,5
2026-27Le Mans100——06,5
2025-26Le Mans210——08,0
2024-25Le Mans313125—26,9
2024-25Martigues200——0—
2023-24Martigues3230——2—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yanis Redha Begraoui
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Estoril7200—16,9
2025-26Estoril3420 (5 z karnych)124—16,9
2024-25Estoril3411 (2 z karnych)319—16,9
2024-25Toulouse—00————
2024-25Pau FC—00————
2023-24Pau FC192211—06,8
2023-24Toulouse000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

André Filipe Ferreira Lacximicant
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Estoril8002—06,7
2025-26Estoril223224—46,6
2024-25Estoril000——0—
2024-25Sp Braga—00————
2024-25SC Braga—00————
2023-24Estoril14117—06,6
2023-24Casa Pia13117—06,6
2023-24Sp Braga—017——6,6
2023-24SC Braga—017——6,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Porto — 4-3-3

Trener : F. Farioli od 01/06/2025 · odczyt z 23/10/2026

João Paulo Santos da Costa 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 24 AndorinhaFrancisco Sampaio de Moura Porto · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 5,3 Porto · 2025-26: mecze 21, gole 2, asysty 2, faule 19, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 Porto · 2024-25: mecze 27, gole 3, asysty 9, faule 22, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 Famalicao · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Porto · 2023-24: mecze 33, gole 1, asysty 4, faule 36, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 Famalicao · 2023-24: mecze 33, gole 1, asysty 4, faule 36, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 74 F. MouraPatricio Nehuén Pérez Porto · 2026-27: mecze 5, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Porto · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Porto · 2024-25: mecze 25, gole 1, asysty 2, faule 38, spalone —, żółte kartki 11, czerwone: 1, ocena 6,9 Udinese · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Udinese · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 18 N. PérezChristopher Lloyd Smalling Porto · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Roma · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Roma · 2023-24: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 6 C. SmallingDominik Prpić 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 2025-26: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 21 D. PrpićSeko Mohamed Fofana Porto · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,5 Annecy · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Lecce · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Grazer AK · 2025-26: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,4 Rennes · 2025-26: mecze 12, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Porto · 2025-26: mecze 12, gole 3, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Lecce · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Rennes · 2024-25: mecze 16, gole 1, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Grazer AK · 2024-25: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule 26, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,7 Bordeaux · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 For Sittard · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Leverkusen · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 For Sittard · 2023-24: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Nurnberg · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Leverkusen · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lens · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 42 S. FofanaJoão Pedro Moreira Teixeira 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 92 J. Pedro Moreira TeixeiraTiago Silva 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 6 T. SilvaSantiago Tomás Giménez Porto · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,7 Milan · 2025-26: mecze 1, gole 2, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,2 Milan · 2024-25: mecze 14, gole 5, asysty 2, faule 11, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,6 Feyenoord · 2024-25: mecze 5, gole 5, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 Feyenoord · 2023-24: mecze 1, gole 2, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 9,1 29 S. GiménezSamuel Omorodion Aghehowa Vitória SC · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 St Mirren · 2026-27: mecze 5, gole 1, asysty 2, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 5,8 Porto · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Spain · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 CS Marítimo · 2025-26: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 Maritimo · 2025-26: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 Vitória SC · 2025-26: mecze 28, gole 6, asysty 3, faule 43, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Porto · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Vitória SC · 2024-25: mecze 31, gole 2, asysty 1, faule 49, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Porto · 2024-25: mecze 30, gole 19, asysty 3, faule 35, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 7,2 CS Marítimo · 2024-25: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Maritimo · 2024-25: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Alaves · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Ath Madrid · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Casa Pia · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Alaves · 2023-24: mecze 34, gole 8, asysty 1, faule 30, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,7 Vizela · 2023-24: mecze 32, gole 4, asysty 2, faule 60, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,2 Vitória SC · 2023-24: mecze 32, gole 4, asysty 2, faule 60, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,2 Maritimo · 2023-24: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 CS Marítimo · 2023-24: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 Granada · 2023-24: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Casa Pia · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 9 SamuOskar Pietuszewski Poland · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Porto · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Porto · 2025-26: mecze 16, gole 3, asysty 2, faule 15, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Jagiellonia · 2025-26: mecze 9, gole 2, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Jagiellonia · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 77 O. Pietuszewski
João Paulo Santos da Costa
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-270000—00,0
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Francisco Sampaio de Moura
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Porto4005—15,3
2025-26Porto212219—56,8
2024-25Porto273922—27,2
2024-25Famalicao4016—07,2
2023-24Porto331436—77,1
2023-24Famalicao331436—77,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Patricio Nehuén Pérez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Porto5102—07,3
2025-26Porto—00————
2024-25Porto251238—11 16,9
2024-25Udinese2003—07,0
2023-24Udinese000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Christopher Lloyd Smalling
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Porto0000—00,0
2024-25Roma000——0—
2023-24Roma8001—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dominik Prpić
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-270000—00,0
2025-26600——06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Seko Mohamed Fofana
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Porto2000—04,5
2026-27Annecy2002—06,5
2026-27Lecce000——0—
2025-26Grazer AK150013—0 16,4
2025-26Rennes12103—06,9
2025-26Porto12302—16,9
2025-26Lecce5003—06,3
2024-25Rennes16119—36,8
2024-25Grazer AK140026—66,7
2024-25Bordeaux—00————
2024-25For Sittard—00————
2024-25Leverkusen000——0—
2023-24For Sittard11006—06,7
2023-24Nurnberg000——0—
2023-24Leverkusen—00————
2023-24Lens—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

João Pedro Moreira Teixeira
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-270000—00,0
2025-26000——0—
2024-25000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tiago Silva
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-270000—00,0
2025-26100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Santiago Tomás Giménez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Porto21 (1 z karnych)01—04,7
2025-26Milan1202—08,2
2024-25Milan145211—3 16,6
2024-25Feyenoord55 (1 z karnych)12—17,4
2023-24Feyenoord121——19,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Fábio Samuel Amorim da Silva
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Vitória SC81013—16,9
2026-27St Mirren5123—15,8
2026-27Porto2001—06,4
2026-27Spain200——0—
2025-26CS Marítimo33001—47,2
2025-26Maritimo33001—47,2
2025-26Vitória SC286 (1 z karnych)343—46,7
2025-26Porto100——06,7
2024-25Vitória SC312149—37,0
2024-25Porto3019 (4 z karnych)335—3 17,2
2024-25CS Marítimo300——0—
2024-25Maritimo300——0—
2024-25Alaves—00————
2024-25Ath Madrid—00————
2024-25Casa Pia000——0—
2023-24Alaves348130—66,7
2023-24Vizela324 (2 z karnych)260—77,2
2023-24Vitória SC324 (2 z karnych)260—77,2
2023-24Maritimo1500——2—
2023-24CS Marítimo1500——2—
2023-24Granada1101—07,3
2023-24Casa Pia000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Oskar Pietuszewski
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Poland200——0—
2026-27Porto2101—17,0
2025-26Porto163215—27,0
2025-26Jagiellonia92111—07,0
2024-25Jagiellonia000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1zwycięstwa Estoril
0remis(y)
5zwycięstwa Porto
2,8gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Estoril 3, Porto 14 · obie drużyny strzelają w 33 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 67 % · żółte: 5,8, czerwone: 0,8 na mecz (raporty: 5) · sędziowie: L. M. Branco Godinho, Andre Filipe Domingues Narciso, Hélder Malheiro

Strzelcy w tych meczach : Galeno Porto, 2 · Y. Begraoui Estoril, 2 · Cassiano Estoril, 1 · D. Namaso Porto, 1 · Pepe Porto, 1 · Pepê Porto, 1

DataMeczWynikZwycięzca
31/10/2026Porto – Estoril Primeira Liga ♂4 – 0Porto
12/04/2026Estoril – Porto Primeira Liga ♂1 – 3Porto
30/11/2025Porto – Estoril Primeira Liga ♂1 – 0Porto
30/03/2025Estoril – Porto Primeira Liga ♂1 – 2Porto
03/11/2024Porto – Estoril Primeira Liga ♂4 – 0Porto
30/03/2024Estoril – Porto Primeira Liga ♂1 – 0Estoril

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Estoril – Porto →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13