Scottish Premiership ♂ · dum. 20 dic. 2026 · 16:00
Rangers – Hearts
Freschezza di l'infurmazioni 4 da verificà
- Gruppu di Rangers : u 23/10/2026 da verificà
- Assenti di Rangers : u 23/10/2026 da verificà
- Gruppu di Hearts : u 25/10/2026 da verificà
- Assenti di Hearts : u 25/10/2026 da verificà
Certe infurmazioni sò vechje: da cunfruntà cù l'annunzii di i club nanzu à scumette.
Ùn ci hè ancu previsione per sta partita : ghjunghje cù a prossima racolta.
FormaChì ghjè ?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Chì ghjè ?
Rangers VVNVN da u più anticu à u più recente
| 20/09/2026 | for. | Celtic Scottish Premiership ♂ | 1 – 0 | V |
| 10/10/2026 | cas. | Kilmarnock Scottish Premiership ♂ | 3 – 1 | V |
| 17/10/2026 | for. | Dundee Scottish Premiership ♂ | 2 – 2 | N |
| 24/10/2026 | cas. | St Johnstone Scottish Premiership ♂ | 4 – 0 | V |
| 28/10/2026 | for. | Hearts Scottish Premiership ♂ | 2 – 2 | N |
Hearts NVDVN da u più anticu à u più recente
| 19/09/2026 | for. | Kilmarnock Scottish Premiership ♂ | 1 – 1 | N |
| 10/10/2026 | cas. | St Mirren Scottish Premiership ♂ | 5 – 0 | V |
| 18/10/2026 | for. | Celtic Scottish Premiership ♂ | 1 – 7 | D |
| 25/10/2026 | for. | Motherwell Scottish Premiership ♂ | 2 – 0 | V |
| 28/10/2026 | cas. | Rangers Scottish Premiership ♂ | 2 – 2 | N |
Tutte e cumpetizioni cunfuse ; u faccia à faccia quì sottu ùn ritene chè i scontri diretti, da u più recente à u più anticu.
Serie in corsuChì ghjè ?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Chì ghjè ?
Rangers 20 partite marchendu 9 partite senza scunfitta 7 partite senza scunfitta fora 4 vittorie di fila in casa
esce da un pattu 2-2 contr'à Hearts · 3 V, 2 P, 0 S in l'ultime 5 partite (12 gol fatti, 5 incassati)
Hearts 19 partite marchendu 9 partite senza scunfitta in casa
esce da un pattu 2-2 contr'à Rangers · 2 V, 2 P, 1 S in l'ultime 5 partite (11 gol fatti, 10 incassati)
Forze in presenzaChì ghjè ?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Chì ghjè ?
Rangers
Attaccu · 1,40 reta(e) per partita (1,50 in casa, 1,40 fora) · 18,2 tiri per partita, 35 % in u quadru · senza marcà in 0 % di e partite · rigori 1 marcatu(i), 1 mancatu(i) · tempu forte : 31-45a minuta
Difesa · 0,80 incassata(e) per partita (0,80 in casa, 0,80 fora) · 44 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 76-90a minuta · 15 gialla(e), 0 rossa(e)
Disciplina · 12,9 fallu(i) per partita · 1,3 fora di ghjocu per partita · 1,50 gialla(e) è 0,00 rossa(e) per partita (fiches de match, 17 partita(e))
Guardianu · I. Pandur rotazione · 8 parata(e), 89 % di i tiri in u quadru parati · 0,43 incassata(e) per 90 min · nota 7,7
Allenatore · Derek McInnes dapoi 01/07/2026 · 2 club allenatu(i) dapoi 2025
Sistema : 4-2-3-1, un seul avant-centre · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (ancu 4-4-2 ×1, 4-4-1-1 ×1)
Forma (API-Football) : DLWWWWWWD
Hearts
Attaccu · 1,95 reta(e) per partita · 15,6 tiri per partita, 32 % in u quadru
Difesa · 1,35 incassata(e) per partita
Disciplina · 11,7 fallu(i) per partita · 1,4 fora di ghjocu per partita · 1,80 gialla(e) è 0,40 rossa(e) per partita (fiches de match, 18 partita(e))
Guardianu · J. MacDonald
Allenatore · Angus Beith dapoi 01/07/2025 · 1 club allenatu(i) dapoi 2025
Sistema : attaque prolifique derrière une défense solide
Feriti è squalificatiChì ghjè ?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Chì ghjè ?
ArbitruChì ghjè ?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Chì ghjè ?
Arbitru ùn hè ancu designatu in i nostri dati (designazione cunnisciuta qualchì ghjornu nanzu à a partita).
Risicu disciplinariuChì ghjè ?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Chì ghjè ?
Falli aspettati : 12,5 per Rangers, 11,1 per Hearts · Carte gialle aspettate : 3,3 · Fora di ghjocu aspettati : 4,7
Arbitru micca ancu designatu : media di a cumpetizione.
Attaccanti u più spessu fora di ghjocu : K. KelsyKevin Jesús Kelsy Genez P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 5 1 0 6 — 0 6,7 Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Czechia 2 0 0 3 — 0 6,5 2026-27 Rangers 2 1 0 4 — 0 7,1 2025-26 Hansa Rostock 18 5 4 15 — 1 7,2 2025-26 Rangers 9 1 1 10 — 0 6,4 2024-25 Hansa Rostock 12 3 1 17 — 0 7,0 Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Rangers 2 0 1 1 — 0 7,1 2025-26 Gent 6 0 1 2 — 2 6,9 2025-26 Hannover 1 0 0 1 — 0 6,9 2024-25 Kaiserslautern 25 4 2 21 — 3 7,1 2024-25 Gent 3 1 0 2 — 1 7,0 2023-24 Gornik Zabrze 18 7 (3 rig.) 1 21 — 4 7,3 2023-24 Gent 6 0 0 — — 1 — Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2024-25 0 3 0 — — — —
Stima à partesi da a cumpusizione probabile è da e statistiche di a stagione : tassi per 90 minuti di ogni titulare (avvicinati à a media di u postu quandu hà ghjucatu pocu), di fronte à a severità di l'arbitru. Ùn hè micca una previsione ufficiale.
Marcatori probabiliChì ghjè ?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Chì ghjè ?
Rangers
| Ghjucatore | Marca | Gol | Passate | Gol / 90 min | Ghjoca | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19 K. KelsyKevin Jesús Kelsy Genez
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 7 % | 1 | 0 | 0,35 | 38 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20 R. NaderiRyan Don Naderi
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 5 % | 1 | 0 | 0,54 | 30 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26 B. BouananiBadredine Bouanani
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 4 % | 1 | 0 | 0,58 | 30 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 Minsu KimMinsu Kim
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 3 % | 0 | 0 | 0,00 | 61 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 K. GlasgowK. Glasgow Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte. | 3 % | 0 | 0 | — | 60 % |
Hearts
Ùn ci hè abbastanza dati per stimà i marcatori.
Prubabilità chì un ghjucatore marchi almenu un gol : gol aspettati di a so squadra (mudellu) sparti secondu a so parte di i gol di a stagione, u so postu è u so tempu di ghjocu, po pisati secondu a so prubabilità di ghjucà. Statistica, micca cunsigliu.
Cumpusizioni probabiliChì ghjè ?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Chì ghjè ?
Rangers — 4-3-3
Allenatore : Derek McInnes dapoi 01/07/2026 · rilevatu u 23/10/2026
| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rangers | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,7 |
| 2026-27 | Croatia | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Hull | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Hull | 46 | 0 | 0 | — | — | 3 | 7,0 |
| 2023-24 | For Sittard | 16 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Hull | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Emmanuel Oluwasegun Fernandez| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 7,4 |
| 2025-26 | 4 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,3 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
James Regan Penrice| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rangers | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | AEK | 19 | 0 | 0 | 32 | — | 7 | 6,8 |
| 2024-25 | Livingston | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Livingston | 24 | 0 | 2 | 12 | — | 3 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Olwethu Makhanya| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,5 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Dujon Henriques Sterling| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | 31 | 0 | 2 | 22 | — | 3 1 | 6,8 |
| 2024-25 | 20 | 0 | 0 | 14 | — | 5 | 6,9 |
| 2023-24 | 31 | 0 | 2 | 22 | — | 3 1 | 6,8 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Minsu Kim| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rangers | 7 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,8 |
| 2026-27 | Girona | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 2 | 6,7 |
| 2025-26 | Andorra | 40 | 6 | 4 | 33 | — | 6 | 6,7 |
| 2024-25 | Girona | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Badredine Bouanani| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rangers | 4 | 1 | 0 | 3 | — | 1 | 7,2 |
| 2026-27 | Stuttgart | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Stuttgart | 10 | 2 | 0 | 5 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Nice | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Nice | 26 | 3 (1 rig.) | 3 | 13 | — | 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Lorient | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Lorient | 11 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2023-24 | Nice | 7 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Tochi Phil Chukwuani| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rangers | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Rangers | 15 | 2 | 0 | 15 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Sturm Graz | 5 | 0 | 0 | 12 | — | 1 1 | 6,4 |
| 2024-25 | Sturm Graz | 29 | 3 | 1 | 21 | — | 6 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Lyngby | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Lyngby | 31 | 4 | 2 | 48 | — | 4 | 7,0 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Kevin Jesús Kelsy Genez| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 5 | 1 | 0 | 6 | — | 0 | 6,7 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ryan Don Naderi| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Czechia | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,5 |
| 2026-27 | Rangers | 2 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Hansa Rostock | 18 | 5 | 4 | 15 | — | 1 | 7,2 |
| 2025-26 | Rangers | 9 | 1 | 1 | 10 | — | 0 | 6,4 |
| 2024-25 | Hansa Rostock | 12 | 3 | 1 | 17 | — | 0 | 7,0 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Daisuke Yokota| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rangers | 2 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Gent | 6 | 0 | 1 | 2 | — | 2 | 6,9 |
| 2025-26 | Hannover | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Kaiserslautern | 25 | 4 | 2 | 21 | — | 3 | 7,1 |
| 2024-25 | Gent | 3 | 1 | 0 | 2 | — | 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Gornik Zabrze | 18 | 7 (3 rig.) | 1 | 21 | — | 4 | 7,3 |
| 2023-24 | Gent | 6 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu.
Hearts — 4-3-3
Allenatore : Angus Beith dapoi 01/07/2025 · rilevatu u 25/10/2026
Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.
A. WilsonÙn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.
Euan Glasgow| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-25 | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Gregor Burn| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-25 | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
J. RadcliffeÙn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.
Alfie Osborne| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-25 | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Aiden Haddow| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-25 | 0 | 3 | 0 | — | — | — | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Bobby McLuckie| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-25 | 0 | 4 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | 0 | 10 | 0 | — | — | — | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Connor Dow| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-25 | 0 | 3 | 0 | — | — | — | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Callen Robb| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-25 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
E. BanksÙn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.
Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (posti cunnisciuti, senza tempu di ghjocu). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu.
Faccia à facciaChì ghjè ?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Chì ghjè ?
6 scontru(i) : Rangers 11 reta(e), Hearts 11 · e duie squadre marcanu in 83 % di i casi · più di 2,5 gol in 83 % · 4,4 gialla(e) è 0,0 rossa(e) per partita (5 scheda(e)) · arbitri : J. Beaton ×3, D. Robertson ×2
Marcatori di sti duelli : Chermiti Rangers, 6 · C. Braga Hearts, 2 · D. Sterling Rangers, 2 · L. Shankland Hearts, 2 · M. Leonard Hearts, 2 · S. Kingsley Hearts, 2
| Data | Partita | Risultatu | Vincitore |
|---|---|---|---|
| 28/10/2026 | Hearts – Rangers Scottish Premiership ♂ | 2 – 2 | patta |
| 04/05/2026 | Hearts – Rangers Scottish Premiership ♂ | 2 – 1 | Hearts |
| 15/02/2026 | Rangers – Hearts Scottish Premiership ♂ | 4 – 2 | Rangers |
| 21/12/2025 | Hearts – Rangers Scottish Premiership ♂ | 2 – 1 | Hearts |
| 13/09/2025 | Rangers – Hearts Scottish Premiership ♂ | 0 – 2 | Hearts |
| 16/02/2025 | Hearts – Rangers Scottish Premiership ♂ | 1 – 3 | Rangers |
Da a più recente à a più anziana.
Tutta a storia Rangers – Hearts →
Diffusione TVChì ghjè ?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Chì ghjè ?
Diffusione scunnisciuta : nè canale annunziatu, nè diritti indicati per sta cumpetizione.