AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Championship ♂ · śr. 07 kwi 2027 · 14:45

West Brom – Derby

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

West Brom VVNVN od najstarszego do najnowszego

13/10/2026wyj.Wrexham Championship ♂2 – 1V
17/10/2026dom.Blackburn Championship ♂3 – 2V
24/10/2026wyj.Preston Championship ♂1 – 1N
31/10/2026wyj.West Ham Championship ♂3 – 1V
03/11/2026dom.Southampton Championship ♂1 – 1N

Derby DDNDD od najstarszego do najnowszego

14/10/2026wyj.QPR Championship ♂1 – 4D
17/10/2026dom.Stoke Championship ♂0 – 1D
24/10/2026wyj.Sheffield United Championship ♂1 – 1N
31/10/2026wyj.Millwall Championship ♂1 – 4D
03/11/2026dom.Norwich Championship ♂0 – 4D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

West Brom mecze bez porażki: 5 mecze z rzędu z golem: 5 mecze bez porażki: 3 na wyjeździe
po remisie 1-1 z Southampton · 3 Z, 2 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (10 strzelone, 6 stracone)

Derby mecze bez zwycięstwa: 10 mecze bez zwycięstwa: 8 u siebie mecze bez zwycięstwa: 5 na wyjeździe porażki z rzędu: 2
po porażce 0-4 z Norwich · 0 Z, 1 R, 4 P w ostatnich 5 meczach (3 strzelone, 14 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

West Brom

Atak · gole na mecz: 1,40 (1,50 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 12,3 strzałów na mecz, 31% celnych · bez gola w 18% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 61-75. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,10 (1,00 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 18% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 61-75. minuty · żółte: 22, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 9,5 · spalone na mecz: 1,9 · żółte: 2,00 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 16)

Bramkarz · M. O’Leary rotacja · obrony: 1, 50% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,96 · ocena 7,2

Trener · E. Ramsay od 01/04/2026 · prowadzone kluby: 3 od 2016
System: équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 61e et la 75e minute

Forma (API-Football): WLDWWDLLWW

Derby

Atak · gole na mecz: 0,80 (0,70 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 12,2 strzałów na mecz, 33% celnych · bez gola w 36% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,80 (1,70 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 9% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 25, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 13,0 · spalone na mecz: 2,8 · żółte: 2,30 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 15)

Bramkarz · J. Widell Zetterström rotacja · obrony: 2, 50% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,89 · ocena 7,3

Trener · J. Eustace od 01/02/2025 · prowadzone kluby: 5 od 2016
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 5-3-2 ×1)

Forma (API-Football): DLWLLLDDLL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

West Brom

  • Kontuzja M. Johnston · Noga nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja N. Galves · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja T. Collyer · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Derby

  • Zawieszenie Dion Sanderson · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Sheffield United – Derby) prawdopodobne zawieszenie 24/10/2026
  • Kontuzja C. Forsyth · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja C. Taylor · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja D. Murkin · Mięsień dwugłowy uda nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja E. Cashin · Inactive nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja L. Travis · Kostka nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja M. Clarke · Łydka nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja P. Agyemang · Ścięgno Achillesa nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja S. Langas · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: J. Widell Zetterstrom (Kolano), M. Johnston (Inactive)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 12,0 dla West Brom, 13,1 dla Derby · Oczekiwane żółte kartki: 4,1 · Oczekiwane spalone: 4,7

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
D. OzohDavid Ikechukwu Ozoh
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Derby70014—36,6
2026-27Derby County FC4007—16,6
2025-26Derby County FC100——07,0
2025-26Derby100——07,0
2024-25Derby10106—06,9
2024-25Derby County FC10106—06,9
2024-25Crystal Palace000——0—
2023-24Crystal Palace9002—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Derby1,860,3629 %
H. MeisterHenrik Wendel Meister
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Derby60012—16,3
2026-27Derby County FC3009—05,9
2026-27Pisa100——06,9
2025-26Pisa100——06,9
2024-25Pisa152010—56,4
2024-25Rennes4103—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Derby2,270,2126 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: K. TundeK. Tunde

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27West Brom4002—05,3
2026-27Levante100——06,5
2025-26Levante210116—36,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), B. StewartBarney Stewart
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27West Brom2003—16,2
2025-26Falkirk—00————
2024-25Falkirk—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), A. HeggebøAune Selland Heggebø
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271001—05,9
2025-261101—07,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), R. BrewsterRhian Joel Brewster
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Derby8012—16,6
2026-27Derby County FC6011—16,5
2025-26Derby County FC1002—06,5
2025-26Derby1002—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

West Brom

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
21 I. PriceIsaac Jude Price
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Northern Ireland4103—17,2
2026-27West Brom22 (1 z karnych)0——07,6
2025-26West Brom101——07,2
2024-25Standard220013—37,0
2024-25West Brom171111—27,1
2023-24Standard220013—37,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %201,0326 %
11 J. MorganJimmy Jay Morgan
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272203—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %201,3326 %
9 J. BrayJ. Bray

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

3 %00—60 %
29 Harry WhitwellHarry Whitwell
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272111—07,4
2025-26000——0—
2024-25100——06,9
2023-24000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %110,7226 %

Derby

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
16 M. FuseiniMohammed Gadafi Fuseini
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Derby7118—26,8
2026-27Derby County FC4105—27,0
2026-27St. Gilloise2011—06,9
2025-26St. Gilloise9206—06,8
2024-25St. Gilloise348 (1 z karnych)126—46,7
2024-25Randers FC—00————
2023-24Randers FC159111—37,2
2023-24Sturm Graz13104—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %110,2245 %
20 A. MowattAlex James Mowatt
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Derby90011—36,9
2026-27Derby County FC7009—26,9
2026-27West Brom1001—07,3
2025-26West Brom1001—07,7
2024-25West Brom437227—67,2
2023-24West Brom452 (1 z karnych)519—47,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %000,0064 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

West Brom — 4-3-3

Trener : E. Ramsay od 01/04/2026 · odczyt z 23/10/2026

Max Edward O’Leary West Brom · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Rep. Of Ireland · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 West Brom · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,9 Bristol City · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Bristol City · 2024-25: mecze 48, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Bristol City · 2023-24: mecze 46, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 1 M. O’LearyBrayann Leanceley Christva Pereira West Brom · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Nijmegen · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Nijmegen · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 2, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Nijmegen · 2024-25: mecze 32, gole 3, asysty 2, faule 34, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Nijmegen · 2023-24: mecze 16, gole 0, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Auxerre · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 18 B. PereiraGeorge Hampton Campbell 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 6 G. CampbellConor Stephen Townsend West Brom · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,1 Ipswich · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Ipswich · 2024-25: mecze 32, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 West Brom · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 West Brom · 2023-24: mecze 44, gole 0, asysty 4, faule 25, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 22 C. TownsendCallum John Styles West Brom · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 West Brom · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 West Brom · 2024-25: mecze 34, gole 3, asysty 1, faule 46, spalone —, żółte kartki 10, ocena 6,9 Sunderland · 2023-24: mecze 12, gole 0, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 4 C. StylesIsaac Jude Price Northern Ireland · 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 West Brom · 2026-27: mecze 2, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 West Brom · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Standard · 2024-25: mecze 22, gole 0, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 West Brom · 2024-25: mecze 17, gole 1, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Standard · 2023-24: mecze 22, gole 0, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 21 I. PriceOusmane Diakité Sturm Graz · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 West Brom · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Cercle Brugge · 2025-26: mecze 25, gole 7, asysty 0, faule 29, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 6,6 Reims · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 West Brom · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Reims · 2024-25: mecze 31, gole 4, asysty 1, faule 36, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,5 West Brom · 2024-25: mecze 22, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Hartberg · 2023-24: mecze 31, gole 2, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 6,9 Reims · 2023-24: mecze 28, gole 5, asysty 1, faule 34, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Salzburg · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 17 O. DiakitéJimmy Jay Morgan 2026-27: mecze 2, gole 2, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 11 J. MorganK. Tunde West Brom · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,3 Levante · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Levante · 2025-26: mecze 21, gole 0, asysty 1, faule 16, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,5 26 K. TundeBarney Stewart West Brom · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 Falkirk · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Falkirk · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 9 B. StewartAune Selland Heggebø 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,9 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 19 A. Heggebø
Max Edward O’Leary
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27West Brom100——07,2
2026-27Rep. Of Ireland000——0—
2025-26West Brom100——05,9
2025-26Bristol City000——0—
2024-25Bristol City4800——36,8
2023-24Bristol City4600——27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Brayann Leanceley Christva Pereira
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27West Brom4005—16,5
2026-27Nijmegen3003—16,7
2025-26Nijmegen3026—17,2
2024-25Nijmegen323234—36,9
2023-24Nijmegen160112—16,7
2023-24Auxerre—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

George Hampton Campbell
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272001—07,4
2025-261001—16,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Conor Stephen Townsend
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27West Brom200——06,1
2025-26Ipswich—00————
2024-25Ipswich32012—17,0
2024-25West Brom000——0—
2023-24West Brom440425—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Callum John Styles
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27West Brom201——06,7
2025-26West Brom1001—07,3
2024-25West Brom343146—106,9
2023-24Sunderland120112—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Isaac Jude Price
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Northern Ireland4103—17,2
2026-27West Brom22 (1 z karnych)0——07,6
2025-26West Brom101——07,2
2024-25Standard220013—37,0
2024-25West Brom171111—27,1
2023-24Standard220013—37,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Oumar Diakité
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sturm Graz2003—06,5
2026-27West Brom2004—16,7
2025-26Cercle Brugge257 (1 z karnych)029—4 16,6
2025-26Reims2002—06,8
2025-26West Brom100——07,2
2024-25Reims314136—66,5
2024-25West Brom220010—16,8
2023-24Hartberg312018—5 16,9
2023-24Reims285134—46,7
2023-24Salzburg000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jimmy Jay Morgan
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272203—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

K. Tunde
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27West Brom4002—05,3
2026-27Levante100——06,5
2025-26Levante210116—36,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Barney Stewart
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27West Brom2003—16,2
2025-26Falkirk—00————
2024-25Falkirk—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Aune Selland Heggebø
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271001—05,9
2025-261101—07,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Derby — 4-3-3

Trener : J. Eustace od 01/02/2025 · odczyt z 23/10/2026

Jacob Mikael Widell Zetterström Sweden · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,0 Derby · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Derby County FC · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Derby County FC · 2025-26: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Derby · 2025-26: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Derby · 2024-25: mecze 40, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Derby County FC · 2024-25: mecze 40, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 1 J. Widell ZetterströmRyan Peter Hedges Derby · 2026-27: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Derby County FC · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Blackburn Rovers FC · 2025-26: mecze 24, gole 1, asysty 2, faule 26, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Blackburn · 2025-26: mecze 24, gole 1, asysty 2, faule 26, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Blackburn Rovers FC · 2024-25: mecze 42, gole 1, asysty 2, faule 46, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Blackburn · 2024-25: mecze 42, gole 1, asysty 2, faule 46, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Blackburn · 2023-24: mecze 17, gole 2, asysty 3, faule 10, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Blackburn Rovers FC · 2023-24: mecze 17, gole 2, asysty 3, faule 10, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 26 R. HedgesRyan Simasiku Nyambe Derby · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Derby County FC · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Derby County FC · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Derby · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Derby · 2024-25: mecze 20, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Derby County FC · 2024-25: mecze 20, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Derby · 2023-24: mecze 19, gole 0, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Derby County FC · 2023-24: mecze 19, gole 0, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 24 R. NyambeJoe Ward Derby County FC · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,9 Derby · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,9 Derby County FC · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Derby · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Swansea City AFC · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Derby · 2024-25: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Derby County FC · 2024-25: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Crystal Palace · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,1 Derby · 2023-24: mecze 29, gole 2, asysty 3, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Derby County FC · 2023-24: mecze 29, gole 2, asysty 3, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Crystal Palace · 2023-24: mecze 26, gole 0, asysty 1, faule 22, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 23 J. WardMax Johnston Rep. Of Ireland · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 West Brom · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Derby · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Derby County FC · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 West Brom · 2025-26: mecze 34, gole 2, asysty 9, faule 20, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Derby County FC · 2025-26: mecze 15, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Derby · 2025-26: mecze 15, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Sturm Graz · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 West Brom · 2024-25: mecze 40, gole 3, asysty 5, faule 15, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Sturm Graz · 2024-25: mecze 25, gole 1, asysty 5, faule 7, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Celtic · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sturm Graz · 2023-24: mecze 23, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 West Brom · 2023-24: mecze 20, gole 7, asysty 2, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Celtic · 2023-24: mecze 9, gole 2, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 22 M. JohnstonAlex James Mowatt Derby · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Derby County FC · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 West Brom · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 West Brom · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 West Brom · 2024-25: mecze 43, gole 7, asysty 2, faule 27, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,2 West Brom · 2023-24: mecze 45, gole 2, asysty 5, faule 19, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 20 A. MowattDavid Ikechukwu Ozoh Derby · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 Derby County FC · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Derby County FC · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Derby · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Derby · 2024-25: mecze 10, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Derby County FC · 2024-25: mecze 10, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Crystal Palace · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Crystal Palace · 2023-24: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 4 D. OzohMohammed Gadafi Fuseini Derby · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Derby County FC · 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 St. Gilloise · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 St. Gilloise · 2025-26: mecze 9, gole 2, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 St. Gilloise · 2024-25: mecze 34, gole 8, asysty 1, faule 26, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Randers FC · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Randers FC · 2023-24: mecze 15, gole 9, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 Sturm Graz · 2023-24: mecze 13, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 16 M. FuseiniRhian Joel Brewster Derby · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Derby County FC · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Derby County FC · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Derby · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 10 R. BrewsterHenrik Wendel Meister Derby · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Derby County FC · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,9 Pisa · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Pisa · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Pisa · 2024-25: mecze 15, gole 2, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,4 Rennes · 2024-25: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 19 H. MeisterCarlton John Morris Derby County FC · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Derby · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Derby County FC · 2025-26: mecze 31, gole 12, asysty 2, faule 43, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 Derby · 2025-26: mecze 31, gole 12, asysty 2, faule 43, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 Luton · 2024-25: mecze 41, gole 8, asysty 2, faule 61, spalone —, żółte kartki 10, ocena 7,0 Luton · 2023-24: mecze 38, gole 11, asysty 4, faule 49, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 9 C. Morris
Jacob Mikael Widell Zetterström
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sweden200——08,0
2026-27Derby100——07,3
2026-27Derby County FC100——07,3
2025-26Derby County FC600——17,0
2025-26Derby600——17,0
2024-25Derby40002—26,9
2024-25Derby County FC40002—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ryan Peter Hedges
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Derby10005—16,7
2026-27Derby County FC7003—06,7
2025-26Blackburn Rovers FC241226—36,9
2025-26Blackburn241226—36,9
2024-25Blackburn Rovers FC421246—46,9
2024-25Blackburn421246—46,9
2023-24Blackburn172310—27,1
2023-24Blackburn Rovers FC172310—27,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ryan Simasiku Nyambe
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Derby5003—06,3
2026-27Derby County FC3001—06,3
2025-26Derby County FC000——0—
2025-26Derby000——0—
2024-25Derby200011—26,7
2024-25Derby County FC200011—26,7
2023-24Derby190015—16,9
2023-24Derby County FC190015—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Joe Ward
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Derby County FC100——05,9
2026-27Derby100——05,9
2025-26Derby County FC2101—06,9
2025-26Derby2101—06,9
2025-26Swansea City AFC1001—06,7
2024-25Derby17002—16,5
2024-25Derby County FC17002—16,5
2024-25Crystal Palace2004—16,1
2023-24Derby29237—06,9
2023-24Derby County FC29237—06,9
2023-24Crystal Palace260122—46,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Michael Andrew Johnston
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rep. Of Ireland400——0—
2026-27West Brom100——06,7
2026-27Derby100——06,9
2026-27Derby County FC100——06,9
2025-26West Brom342920—37,0
2025-26Derby County FC15014—16,6
2025-26Derby15014—16,6
2025-26Sturm Graz101——07,4
2024-25West Brom403515—37,0
2024-25Sturm Graz25157—36,8
2024-25Celtic000——0—
2023-24Sturm Graz23014—26,6
2023-24West Brom207213—17,1
2023-24Celtic9206—07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alex James Mowatt
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Derby90011—36,9
2026-27Derby County FC7009—26,9
2026-27West Brom1001—07,3
2025-26West Brom1001—07,7
2024-25West Brom437227—67,2
2023-24West Brom452 (1 z karnych)519—47,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

David Ikechukwu Ozoh
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Derby70014—36,6
2026-27Derby County FC4007—16,6
2025-26Derby County FC100——07,0
2025-26Derby100——07,0
2024-25Derby10106—06,9
2024-25Derby County FC10106—06,9
2024-25Crystal Palace000——0—
2023-24Crystal Palace9002—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mohammed Gadafi Fuseini
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Derby7118—26,8
2026-27Derby County FC4105—27,0
2026-27St. Gilloise2011—06,9
2025-26St. Gilloise9206—06,8
2024-25St. Gilloise348 (1 z karnych)126—46,7
2024-25Randers FC—00————
2023-24Randers FC159111—37,2
2023-24Sturm Graz13104—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rhian Joel Brewster
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Derby8012—16,6
2026-27Derby County FC6011—16,5
2025-26Derby County FC1002—06,5
2025-26Derby1002—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Henrik Wendel Meister
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Derby60012—16,3
2026-27Derby County FC3009—05,9
2026-27Pisa100——06,9
2025-26Pisa100——06,9
2024-25Pisa152010—56,4
2024-25Rennes4103—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Carlton John Morris
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Derby County FC100——06,6
2026-27Derby100——06,6
2025-26Derby County FC3112 (3 z karnych)243—57,0
2025-26Derby3112 (3 z karnych)243—57,0
2024-25Luton418 (2 z karnych)261—107,0
2023-24Luton3811 (5 z karnych)449—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1zwycięstwa West Brom
1remis(y)
4zwycięstwa Derby
2,0gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: West Brom 4, Derby 8 · obie drużyny strzelają w 50 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 33 % · żółte: 3,4, czerwone: 0,2 na mecz (raporty: 5) · sędziowie: James Bell, A. Backhouse, R. Ricardo

Strzelcy w tych meczach : J. Yates Derby, 2 · A. Armstrong West Brom, 1 · A. Heggebo West Brom, 1 · A. Weimann Derby, 1 · C. Mepham West Brom, 1 · E. Adams Derby, 1

DataMeczWynikZwycięzca
09/09/2026Derby – West Brom Championship ♂0 – 1West Brom
23/01/2026Derby – West Brom Championship ♂1 – 1remis
13/09/2025West Brom – Derby Championship ♂0 – 1Derby
21/04/2025West Brom – Derby Championship ♂1 – 3Derby
26/12/2024Derby – West Brom Championship ♂2 – 1Derby
27/12/2021Derby – West Brom Championship ♂1 – 0Derby

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia West Brom – Derby →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13