AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Serie B ♂ · sob. 24 kwi 2027 · 14:00

Catanzaro – Sampdoria

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Catanzaro DNDNN od najstarszego do najnowszego

11/10/2026dom.Mantova Serie B ♂1 – 3D
16/10/2026wyj.Verona Serie B ♂2 – 2N
24/10/2026dom.Ascoli Serie B ♂1 – 6D
27/10/2026wyj.Benevento Serie B ♂1 – 1N
31/10/2026dom.Padova Serie B ♂1 – 1N

Sampdoria DDNDV od najstarszego do najnowszego

09/10/2026wyj.Avellino Serie B ♂1 – 4D
18/10/2026dom.Arezzo Serie B ♂1 – 2D
24/10/2026wyj.Sudtirol Serie B ♂1 – 1N
27/10/2026wyj.Ascoli Serie B ♂0 – 2D
31/10/2026dom.Virtus Entella Serie B ♂2 – 0V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Catanzaro mecze bez zwycięstwa: 10 na wyjeździe mecze z rzędu z golem: 7 mecze bez zwycięstwa: 6 mecze bez zwycięstwa: 3 u siebie remisy z rzędu: 2
po remisie 1-1 z Padova · 0 Z, 3 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 13 stracone)

Sampdoria mecze bez zwycięstwa: 8 na wyjeździe
po zwycięstwie 2-0 z Virtus Entella · 1 Z, 1 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (5 strzelone, 9 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Catanzaro

Atak · gole na mecz: 1,10 (1,00 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 12,6 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,00 (1,50 u siebie, 2,20 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 15, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 11,5 · spalone na mecz: 1,7 · żółte: 2,00 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · M. Pigliacelli rotacja · obrony: 1, 33% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,00 · ocena 7,3

Trener · G. Gorgone od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 4 od 2022
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 3-3-3-1 ×1, 3-5-2 ×1)

Forma (API-Football): LLLWLLD

Sampdoria

Atak · gole na mecz: 1,00 (1,30 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 13,4 strzałów na mecz, 30% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 0 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,10 (1,70 u siebie, 2,50 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 14, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 12,8 · spalone na mecz: 1,9 · żółte: 2,20 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · P. Vindahl rotacja · obrony: 1, 33% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,00 · ocena 6,9

Trener · Bernardo Corradi od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-3-3, trois attaquants · attaque en difficulté · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 4-3-2-1 ×3, 4-2-3-1 ×1)

Forma (API-Football): DLLLWLL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Catanzaro

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Sampdoria

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,7 dla Catanzaro, 9,6 dla Sampdoria · Oczekiwane żółte kartki: 3,4 · Oczekiwane spalone: 5,0

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: L. InsigneLorenzo Insigne

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sampdoria5302—27,0
2025-26Pescara135 (1 z karnych)31—27,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,8 na mecz), N. KoffiN'Dri Philippe Koffi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Catanzaro6004—15,5
2025-26Catanzaro101 (1 z karnych)03—06,3
2024-25Sochaux000——0—
2023-24Sochaux1822——2—
2023-24Reims000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), E. PecorinoEmanuele Pecorino
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Catanzaro61 (1 z karnych)14—06,6
2025-26Sudtirol1003—06,5
2024-25Frosinone201016—16,7
2024-25Sudtirol—00————
2023-24Sudtirol264040—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), G. AlesiGabriele Alesi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Catanzaro1001—16,2
2025-26Catanzaro000——0—
2024-25Sampdoria—00————
2023-24Sampdoria100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Catanzaro

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
31 E. PecorinoEmanuele Pecorino
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Catanzaro61 (1 z karnych)14—06,6
2025-26Sudtirol1003—06,5
2024-25Frosinone201016—16,7
2024-25Sudtirol—00————
2023-24Sudtirol264040—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %110,3932 %
19 N. KoffiN'Dri Philippe Koffi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Catanzaro6004—15,5
2025-26Catanzaro101 (1 z karnych)03—06,3
2024-25Sochaux000——0—
2023-24Sochaux1822——2—
2023-24Reims000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %000,0049 %
9 P. IemmelloPietro Iemmello
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271101—07,2
2025-261001—06,2
2024-253817117—77,1
2023-243817 (1 z karnych)719—37,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %101,1124 %

Sampdoria

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
10 L. InsigneLorenzo Insigne
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sampdoria5302—27,0
2025-26Pescara135 (1 z karnych)31—27,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

14 %300,8749 %
11 T. BegićTjaš Begić
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sampdoria7102—06,9
2026-27Slovenia2012—04,4
2025-26Sampdoria193019—46,9
2025-26Parma000——0—
2024-25Frosinone221010—46,8
2024-25Parma000——0—
2023-24Parma8015—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,3032 %
45 A. MakoumbouAntoine Makoumbou
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sampdoria6002—16,8
2026-27Samsunspor100——06,2
2025-26Samsunspor100——0 1—
2024-25Cagliari330327—4 16,6
2023-24Cagliari321028—5 26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %000,0066 %
16 Y. VerschaerenYari Verschaeren
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sampdoria7022—06,5
2025-26Anderlecht111——07,6
2024-25Anderlecht35447—17,1
2023-24Anderlecht35447—17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %020,0057 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Catanzaro — 4-3-3

Trener : G. Gorgone od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026

Mirko Pigliacelli Catanzaro · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Catanzaro · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,2 Catanzaro · 2024-25: mecze 35, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Palermo · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Palermo · 2023-24: mecze 37, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Catanzaro · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 22 M. PigliacelliMarco Imperiale Catanzaro · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Carrarese · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Carrarese · 2024-25: mecze 36, gole 0, asysty 0, faule 25, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,9 Carrarese · 2023-24: mecze 42, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 7 3 M. ImperialeMatias Antonini Lui 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2024-25: mecze 27, gole 0, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 2023-24: mecze 17, gole 4, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 4 M. AntoniniMarco Ruggero Catanzaro · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Spezia · 2025-26: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Juve Stabia · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Juve Stabia · 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 2, faule 60, spalone —, żółte kartki 9, ocena 6,9 24 M. RuggeroBruno Verrengia 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 26 B. VerrengiaSamuel Giovane Catanzaro · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 5,1 Palermo · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,9 Carrarese · 2024-25: mecze 29, gole 1, asysty 3, faule 35, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,7 Ascoli · 2023-24: mecze 33, gole 0, asysty 1, faule 37, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,6 14 S. GiovaneFederico Di Francesco Catanzaro · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Catanzaro · 2025-26: mecze 19, gole 1, asysty 2, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Palermo · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Palermo · 2024-25: mecze 26, gole 1, asysty 6, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Palermo · 2023-24: mecze 36, gole 5, asysty 2, faule 41, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Lecce · 2023-24: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 29 F. Di FrancescoAntonio Candela Catanzaro · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Empoli · 2025-26: mecze 16, gole 0, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Spezia · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Venezia · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Venezia · 2024-25: mecze 19, gole 0, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 Valladolid · 2024-25: mecze 16, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Venezia · 2023-24: mecze 40, gole 1, asysty 3, faule 46, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 27 A. CandelaN'Dri Philippe Koffi Catanzaro · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 5,5 Catanzaro · 2025-26: mecze 10, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Sochaux · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sochaux · 2023-24: mecze 18, gole 2, asysty 2, faule —, spalone —, żółte kartki 2 Reims · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 19 N. KoffiEmanuele Pecorino Catanzaro · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Sudtirol · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Frosinone · 2024-25: mecze 20, gole 1, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Sudtirol · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sudtirol · 2023-24: mecze 26, gole 4, asysty 0, faule 40, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 31 E. PecorinoGabriele Alesi Catanzaro · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 Catanzaro · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sampdoria · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sampdoria · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 30 G. Alesi
Mirko Pigliacelli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Catanzaro100——07,3
2025-26Catanzaro100——08,2
2024-25Catanzaro3500——27,1
2024-25Palermo—00————
2023-24Palermo3700——07,1
2023-24Catanzaro100——06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marco Imperiale
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Catanzaro5012—16,4
2025-26Carrarese1001—06,5
2024-25Carrarese360025—3 16,9
2023-24Carrarese4210——7—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Matias Antonini Lui
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271003—16,2
2025-261001—07,2
2024-25270012—47,1
2023-24174019—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marco Ruggero
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Catanzaro100——06,7
2025-26Spezia9007—26,6
2025-26Juve Stabia1002—06,3
2024-25Juve Stabia310260—96,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bruno Verrengia
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271002—06,5
2025-261001—06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Samuel Giovane
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Catanzaro4003—15,1
2025-26Palermo100——05,9
2024-25Carrarese291335—86,7
2023-24Ascoli330137—66,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Federico Di Francesco
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Catanzaro5001—16,5
2025-26Catanzaro19129—26,8
2025-26Palermo—00————
2024-25Palermo261611—26,9
2023-24Palermo365241—56,9
2023-24Lecce210——06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Antonio Candela
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Catanzaro1002—06,6
2025-26Empoli160020—16,6
2025-26Spezia201——06,9
2025-26Venezia—00————
2024-25Venezia190114—26,5
2024-25Valladolid16005—16,4
2023-24Venezia401346—76,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

N'Dri Philippe Koffi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Catanzaro6004—15,5
2025-26Catanzaro101 (1 z karnych)03—06,3
2024-25Sochaux000——0—
2023-24Sochaux1822——2—
2023-24Reims000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Emanuele Pecorino
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Catanzaro61 (1 z karnych)14—06,6
2025-26Sudtirol1003—06,5
2024-25Frosinone201016—16,7
2024-25Sudtirol—00————
2023-24Sudtirol264040—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gabriele Alesi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Catanzaro1001—16,2
2025-26Catanzaro000——0—
2024-25Sampdoria—00————
2023-24Sampdoria100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Sampdoria — 4-3-3

Trener : Bernardo Corradi od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Peter Vindahl Jensen Sampdoria · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 AZ Alkmaar · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Nurnberg · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 AZ Alkmaar · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 1 P. VindahlFilippo Delli Carri Sampdoria · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Monza · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 Monza · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Padova · 2024-25: mecze 39, gole 5, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 6 Padova · 2023-24: mecze 39, gole 4, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4 15 F. Delli CarriFabio Depaoli 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,3 2024-25: mecze 33, gole 4, asysty 2, faule 55, spalone —, żółte kartki 9, ocena 6,9 2023-24: mecze 33, gole 4, asysty 3, faule 54, spalone —, żółte kartki 12, ocena 7,0 23 F. DepaoliAlessandro Di Pardo Sampdoria · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Sampdoria · 2025-26: mecze 16, gole 1, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Cagliari · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Modena · 2024-25: mecze 26, gole 2, asysty 2, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,8 Cagliari · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Cagliari · 2023-24: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 29 A. Di PardoManuel Cicconi Sampdoria · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Sampdoria · 2025-26: mecze 16, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Carrarese · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Carrarese · 2024-25: mecze 27, gole 3, asysty 5, faule 23, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,0 Carrarese · 2023-24: mecze 42, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 12 7 M. CicconiAntoine Makoumbou Sampdoria · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Samsunspor · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Samsunspor · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1 Cagliari · 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 3, faule 27, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 6,6 Cagliari · 2023-24: mecze 32, gole 1, asysty 0, faule 28, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 2, ocena 6,7 45 A. MakoumbouYari Verschaeren Sampdoria · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 2, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Anderlecht · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Anderlecht · 2024-25: mecze 35, gole 4, asysty 4, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Anderlecht · 2023-24: mecze 35, gole 4, asysty 4, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 16 Y. VerschaerenTjaš Begić Sampdoria · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Slovenia · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,4 Sampdoria · 2025-26: mecze 19, gole 3, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Parma · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Frosinone · 2024-25: mecze 22, gole 1, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Parma · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Parma · 2023-24: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 11 T. BegićLorenzo Insigne Sampdoria · 2026-27: mecze 5, gole 3, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Pescara · 2025-26: mecze 13, gole 5, asysty 3, faule 1, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,3 10 L. InsigneYann Dorgelès Isaac Karamoh Sampdoria · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Porto · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Torino · 2024-25: mecze 29, gole 0, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 Montpellier · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Montpellier · 2023-24: mecze 12, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Torino · 2023-24: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 14 Y. KaramohDanel Sinani Sampdoria · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Luxembourg · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 St Pauli · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 St Pauli · 2024-25: mecze 33, gole 2, asysty 1, faule 25, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 St Pauli · 2023-24: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,4 20 D. Sinani
Peter Vindahl Jensen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sampdoria100——06,9
2024-25AZ Alkmaar—00————
2023-24Nurnberg000——0—
2023-24AZ Alkmaar—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Filippo Delli Carri
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sampdoria5003—16,6
2026-27Monza100——07,9
2025-26Monza1004—06,2
2024-25Padova3950——6—
2023-24Padova3940——4—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Fabio Depaoli
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274002—06,5
2025-26100——08,3
2024-25334255—96,9
2023-24334354—127,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alessandro Di Pardo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sampdoria100——06,2
2025-26Sampdoria16118—17,0
2025-26Cagliari2001—07,0
2024-25Modena262211—2 16,8
2024-25Cagliari000——0—
2023-24Cagliari15003—06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Manuel Cicconi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sampdoria100——06,7
2025-26Sampdoria16013—06,9
2025-26Carrarese1001—07,3
2024-25Carrarese273523—67,0
2023-24Carrarese4210——12—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Antoine Makoumbou
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sampdoria6002—16,8
2026-27Samsunspor100——06,2
2025-26Samsunspor100——0 1—
2024-25Cagliari330327—4 16,6
2023-24Cagliari321028—5 26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yari Verschaeren
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sampdoria7022—06,5
2025-26Anderlecht111——07,6
2024-25Anderlecht35447—17,1
2023-24Anderlecht35447—17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tjaš Begić
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sampdoria7102—06,9
2026-27Slovenia2012—04,4
2025-26Sampdoria193019—46,9
2025-26Parma000——0—
2024-25Frosinone221010—46,8
2024-25Parma000——0—
2023-24Parma8015—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lorenzo Insigne
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sampdoria5302—27,0
2025-26Pescara135 (1 z karnych)31—27,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yann Dorgelès Isaac Karamoh
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sampdoria200——06,4
2025-26Porto100——06,3
2024-25Torino290112—26,5
2024-25Montpellier—00————
2023-24Montpellier12107—16,5
2023-24Torino10002—06,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Danel Sinani
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sampdoria100——06,3
2026-27Luxembourg1001—06,2
2025-26St Pauli3005—06,6
2024-25St Pauli332125—36,9
2023-24St Pauli7103—26,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

0zwycięstwa Catanzaro
4remis(y)
2zwycięstwa Sampdoria
2,8gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Catanzaro 7, Sampdoria 10 · obie drużyny strzelają w 67 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 67 % · żółte: 4,8, czerwone: 0,5 na mecz (raporty: 6) · sędziowie: Giovanni Ayroldi, S. Sozza, Federico Dionisi

Strzelcy w tych meczach : F. Borini Sampdoria, 3 · P. Iemmello Catanzaro, 3 · A. Oliveri Catanzaro, 1 · F. Depaoli Sampdoria, 1 · G. Tutino Sampdoria, 1 · L. Insigne Sampdoria, 1

DataMeczWynikZwycięzca
19/09/2026Sampdoria – Catanzaro Serie B ♂2 – 1Sampdoria
25/01/2026Catanzaro – Sampdoria Serie B ♂0 – 0remis
01/10/2025Sampdoria – Catanzaro Serie B ♂0 – 0remis
04/05/2025Catanzaro – Sampdoria Serie B ♂2 – 2remis
30/11/2024Sampdoria – Catanzaro Serie B ♂3 – 3remis
10/05/2024Catanzaro – Sampdoria Serie B ♂1 – 3Sampdoria

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Catanzaro – Sampdoria →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13