Jupiler Pro League ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis
Standard
Wat is dit?
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
DDDDN laatste 5 wedstrijden, van oudste naar meest recente
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Alle competities 5 wedstrijden zonder overwinning 3 nederlagen op rij uit
komt van een 1-1-gelijkspel tegen Kortrijk · 0 W, 1 G, 4 V in de laatste 5 wedstrijden (5 gescoord, 10 tegen)
Verloop van de standWat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Wat is dit?
9e na 10 speeldag(en) · beste 3e, slechtste 11e · Vergelijken met een ander team →
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Standard
Aanval · 1,60 doelpunt(en) per wedstrijd (1,30 thuis, 2,00 uit) · 10,6 schoten per wedstrijd, 34% op doel · niet gescoord in 13% van de wedstrijden · strafschoppen 2 benut · sterkste fase: 61-75e minuut
Verdediging · 1,60 tegen per wedstrijd (0,80 thuis, 2,50 uit) · 25% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 9 geel, 1 rood
Discipline · 9,5 overtreding(en) per wedstrijd · 1,9 buitenspel per wedstrijd · 1,50 geel en 0,40 rood per wedstrijd (fiches de match, 45 wedstrijd(en))
Doelman · M. Epolo · 21 redding(en), 62% van de schoten op doel gestopt · 1,63 tegen per 90 min · cijfer 7,1
Trainer · V. Euvrard sinds 01/07/2025 · 8 club(s) getraind sinds 2014
Systeem: 4-3-3, trois attaquants · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 61e et la 75e minute (ook 4-2-3-1 ×1)
Vorm (API-Football): DDWWWLLL
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Standard
- Schorsing G. Mortensen · Rode kaart in de laatste wedstrijd (Standard – Charleroi) waarschijnlijke schorsing 11/10/2026
Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.
Composition probable — 4-3-3Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 0 | 1 | — | 2 | 7,1 |
| 2025-26 | 29 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,3 |
| 2024-25 | 34 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2023-24 | 34 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,3 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Ibe Tom Hautekiet| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Standard | 8 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Standard | 36 | 2 | 0 | 27 | — | 3 | 6,9 |
| 2024-25 | Standard | 33 | 0 | 0 | 24 | — | 6 | 7,0 |
| 2023-24 | Standard | 33 | 0 | 0 | 24 | — | 6 | 7,0 |
| 2023-24 | Club Brugge | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Ibrahim Karamoko| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Standard | 8 | 0 | 1 | 11 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Standard | 31 | 1 | 0 | 37 | — | 8 | 6,8 |
| 2025-26 | Bastia | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Standard | 17 | 0 | 0 | 26 | — | 5 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Marlon Joseph Fossey| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 1 | 4 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | 20 | 1 | 2 | 9 | — | 2 1 | 6,9 |
| 2024-25 | 36 | 0 | 2 | 15 | — | 2 | 7,1 |
| 2023-24 | 36 | 0 | 2 | 15 | — | 2 | 7,1 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Dimitri Dominique Lavalée| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Sturm Graz | 4 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Sturm Graz | 30 | 1 | 2 | 29 | — | 6 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Sturm Graz | 22 | 2 | 0 | 38 | — | 8 1 | 7,1 |
| 2023-24 | Mechelen | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Alexis Trouillet| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Standard | 8 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 7,2 |
| 2025-26 | Rodez | 21 | 0 | 1 | 17 | — | 3 | 6,7 |
| 2024-25 | Rodez | 11 | 0 | 1 | 17 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Panathinaikos | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Volos NFC | 24 | 1 (1 strafsch.) | 0 | 16 | — | 3 | 6,8 |
| 2023-24 | Panathinaikos | — | 0 (1 strafsch.) | 0 | 16 | — | — | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Tobias Mohr| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Standard | 6 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Standard | 38 | 2 | 2 | 18 | — | 5 | 6,9 |
| 2024-25 | Schalke 04 | 27 | 3 | 4 | 16 | — | 4 | 7,0 |
| 2023-24 | Schalke 04 | 19 | 1 | 1 | 20 | — | 2 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Donfack Ryan Gloire Fosso Ymefack| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Standard | 6 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,7 |
| 2026-27 | Sturm Graz | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,3 |
| 2025-26 | Sturm Graz | 14 | 1 | 0 | 15 | — | 3 | 6,6 |
| 2025-26 | For Sittard | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | For Sittard | 30 | 1 | 1 | 22 | — | 6 | 6,9 |
| 2023-24 | FC Vaduz | 30 | 1 | 1 | 22 | — | 6 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Adnane Abid| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Standard | 8 | 3 | 2 | 6 | — | 1 | 7,8 |
| 2025-26 | Standard | 34 | 2 | 5 | 19 | — | 5 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Standard | 14 | 0 | 1 | 10 | — | 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Genk | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Dennis-Yerai Eckert Ayensa| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Standard | 8 | 4 (1 strafsch.) | 1 | 8 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Standard | 35 | 5 (1 strafsch.) | 0 | 30 | — | 2 | 6,6 |
| 2024-25 | Standard | 33 | 7 (1 strafsch.) | 0 | 31 | — | 2 | 7,2 |
| 2024-25 | St. Gilloise | 3 | 1 (1 strafsch.) | 0 | 31 | — | 0 | 7,2 |
| 2023-24 | St. Gilloise | 31 | 8 | 0 | — | — | 1 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Salieu Drammeh| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 2 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 11 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (25/10/2026) behouden.
TransfersWat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Wat is dit?
Aanwinsten 43
- 31/08/2026 A. ZeqiriAndi Avdi Zeqiri
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Standard 1 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Widzew Łódź 24 1 1 29 — 5 6,5 2025-26 Rizespor 3 0 0 — — 0 — 2025-26 Genk — 0 0 — — — — 2024-25 Standard 5 0 0 2 — 0 7,0 2024-25 Genk 2 0 0 2 — 0 7,0 2024-25 Rizespor 0 1 0 — — 0 — 2023-24 Rizespor 35 5 5 19 — 4 6,9 2023-24 Genk 30 7 0 — — 4 — 2023-24 Brighton 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Widzew Łódź - 13/08/2026 R. FossoDonfack Ryan Gloire Fosso Ymefack
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Standard 6 0 0 3 — 1 6,7 2026-27 Sturm Graz 1 0 0 1 — 1 6,3 2025-26 Sturm Graz 14 1 0 15 — 3 6,6 2025-26 For Sittard 2 0 0 1 — 0 7,0 2024-25 For Sittard 30 1 1 22 — 6 6,9 2023-24 FC Vaduz 30 1 1 22 — 6 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Sturm Graz - 12/08/2026 R. FossoDonfack Ryan Gloire Fosso Ymefack
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Standard 6 0 0 3 — 1 6,7 2026-27 Sturm Graz 1 0 0 1 — 1 6,3 2025-26 Sturm Graz 14 1 0 15 — 3 6,6 2025-26 For Sittard 2 0 0 1 — 0 7,0 2024-25 For Sittard 30 1 1 22 — 6 6,9 2023-24 FC Vaduz 30 1 1 22 — 6 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Sturm Graz - 30/07/2026 S. JasperSylvester Alexander Jasper
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Standard 2 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Slask Wroclaw 15 0 1 9 — 3 6,7 2024-25 Portimonense 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Portimonense 25 2 2 25 — 2 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Železničar Pančevo - 29/07/2026 S. JasperSylvester Alexander Jasper
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Standard 2 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Slask Wroclaw 15 0 1 9 — 3 6,7 2024-25 Portimonense 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Portimonense 25 2 2 25 — 2 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Železničar Pančevo - 16/07/2026 R. TouzgharRayan Touzghar
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Standard 8 0 0 10 — 0 6,6 2025-26 Pau FC 33 3 3 46 — 6 6,8 2024-25 Pau FC 9 0 0 3 — 1 6,3 2024-25 Concarneau 6 0 0 6 — 1 6,8 2024-25 Guingamp 4 0 0 3 — 1 6,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van PAU - 15/07/2026 R. TouzgharRayan Touzghar
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Standard 8 0 0 10 — 0 6,6 2025-26 Pau FC 33 3 3 46 — 6 6,8 2024-25 Pau FC 9 0 0 3 — 1 6,3 2024-25 Concarneau 6 0 0 6 — 1 6,8 2024-25 Guingamp 4 0 0 3 — 1 6,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van PAU - 10/07/2026 A. TrouilletAlexis Trouillet
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Standard 8 0 0 3 — 1 7,2 2025-26 Rodez 21 0 1 17 — 3 6,7 2024-25 Rodez 11 0 1 17 — 0 6,8 2024-25 Panathinaikos 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Volos NFC 24 1 (1 strafsch.) 0 16 — 3 6,8 2023-24 Panathinaikos — 0 (1 strafsch.) 0 16 — — 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Rodez - 09/07/2026 A. TrouilletAlexis Trouillet
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Standard 8 0 0 3 — 1 7,2 2025-26 Rodez 21 0 1 17 — 3 6,7 2024-25 Rodez 11 0 1 17 — 0 6,8 2024-25 Panathinaikos 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Volos NFC 24 1 (1 strafsch.) 0 16 — 3 6,8 2023-24 Panathinaikos — 0 (1 strafsch.) 0 16 — — 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Rodez - 30/06/2026 B. NsimbaBruny Nsimba
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Standard 6 1 0 1 — 0 6,7 2025-26 Dender 30 9 (4 strafsch.) 4 27 — 3 6,8 2024-25 Dender 35 9 (3 strafsch.) 4 30 — 6 1 6,9 2023-24 Dender 21 9 2 31 — 5 7,2 2023-24 Beveren — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Dender - 30/06/2026 D. LavaléeDimitri Dominique Lavalée
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Sturm Graz 4 0 0 4 — 0 6,7 2024-25 Sturm Graz 30 1 2 29 — 6 1 7,0 2023-24 Sturm Graz 22 2 0 38 — 8 1 7,1 2023-24 Mechelen 3 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Sturm Graz - 30/06/2026 L. GoemaereLaurens Goemaere
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Club Brugge II - 29/06/2026 B. NsimbaBruny Nsimba
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Standard 6 1 0 1 — 0 6,7 2025-26 Dender 30 9 (4 strafsch.) 4 27 — 3 6,8 2024-25 Dender 35 9 (3 strafsch.) 4 30 — 6 1 6,9 2023-24 Dender 21 9 2 31 — 5 7,2 2023-24 Beveren — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Dender - 29/06/2026 B. ŠutaloBoško Šutalo
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Aris 5 0 0 7 — 2 6,4 2026-27 Aris Thessalonikis 3 0 0 2 — 0 6,5 2025-26 Cracovia 27 0 0 28 — 5 6,7 2025-26 Cracovia Krakow 27 0 0 28 — 5 6,7 2025-26 Standard — 0 0 — — — — 2024-25 Standard 30 1 0 34 — 6 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Cracovia Krakow - 29/06/2026 D. LavaléeDimitri Dominique Lavalée
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Sturm Graz 4 0 0 4 — 0 6,7 2024-25 Sturm Graz 30 1 2 29 — 6 1 7,0 2023-24 Sturm Graz 22 2 0 38 — 8 1 7,1 2023-24 Mechelen 3 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Sturm Graz - 29/06/2026 L. GoemaereLaurens Goemaere
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Club Brugge II - 29/06/2026 T. PoitouxTom Poitoux
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2023-24 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van MVV - 01/02/2026 Bernard NgueneBernard Nguene
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Standard 8 1 1 6 — 0 6,4 2025-26 Standard 14 1 0 6 — 1 6,7 2025-26 Nice 4 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Nice 4 0 0 1 — 0 6,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Nice - 30/01/2026 B. DizdarevićBelmin Dizdarević
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Standard 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Montpellier 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Montpellier 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Velež - 29/01/2026 B. DizdarevićBelmin Dizdarević
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Standard 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Montpellier 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Montpellier 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Velež - 20/01/2026 Bernard NgueneBernard Nguene
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Standard 8 1 1 6 — 0 6,4 2025-26 Standard 14 1 0 6 — 1 6,7 2025-26 Nice 4 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Nice 4 0 0 1 — 0 6,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Nice - 18/01/2026 Bernard NgueneBernard Nguene
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Standard 8 1 1 6 — 0 6,4 2025-26 Standard 14 1 0 6 — 1 6,7 2025-26 Nice 4 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Nice 4 0 0 1 — 0 6,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Nice - 15/01/2026 T. TeumaTeddy Teuma
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Malta 2 0 0 2 — 0 7,2 2025-26 Standard 9 0 1 8 — 2 6,7 2025-26 Reims 2 1 0 1 — 0 7,6 2024-25 Reims 23 1 (1 strafsch.) 0 11 — 1 6,7 2023-24 Reims 28 6 (1 strafsch.) 3 33 — 7 7,3 2023-24 St. Gilloise 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Reims - 14/01/2026 G. MortensenGustav Julius Mortensen
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Standard 6 0 0 6 — 1 1 6,6 2025-26 Standard 20 0 0 9 — 0 6,7 2024-25 Lyngby — 0 0 — — — — 2023-24 Lyngby 3 0 0 — — 0 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Lyngby - 30/12/2025 B. DizdarevićBelmin Dizdarević
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Standard 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Montpellier 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Montpellier 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Velež
Vertrekken 60
- 02/09/2026 A. CalutAlexandro Calut
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Standard 9 0 0 7 — 1 6,7 2024-25 Standard 12 0 0 5 — 1 6,5 2024-25 Oud-Heverlee Leuven — 0 0 — — — — 2023-24 Oud-Heverlee Leuven 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Olympic Charleroi - 31/08/2026 T. HenryThomas Michel David Henry
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Standard 21 3 (1 strafsch.) 2 34 — 6 6,5 2024-25 Palermo 32 2 1 31 — 2 6,6 2024-25 Verona 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Verona 18 3 0 15 — 2 2 6,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Reggiana - 31/08/2026 T. NkadaTimothé Nkada
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Troyes 5 1 0 1 — 0 6,8 2026-27 Standard 1 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 Standard 30 4 (1 strafsch.) 1 8 — 1 1 6,4 2024-25 Rodez 31 17 (3 strafsch.) 5 26 — 1 7,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Estac Troyes - 30/08/2026 T. HenryThomas Michel David Henry
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Standard 21 3 (1 strafsch.) 2 34 — 6 6,5 2024-25 Palermo 32 2 1 31 — 2 6,6 2024-25 Verona 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Verona 18 3 0 15 — 2 2 6,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Reggiana - 23/08/2026 B. ŠutaloBoško Šutalo
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Aris 5 0 0 7 — 2 6,4 2026-27 Aris Thessalonikis 3 0 0 2 — 0 6,5 2025-26 Cracovia 27 0 0 28 — 5 6,7 2025-26 Cracovia Krakow 27 0 0 28 — 5 6,7 2025-26 Standard — 0 0 — — — — 2024-25 Standard 30 1 0 34 — 6 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Aris Thessalonikis - 11/08/2026 M. ŠimičićM. Šimičić
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer naar Keflavik - 10/08/2026 M. ŠimičićM. Šimičić
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer naar Keflavik - 07/08/2026 S. AssengueSteeven Assengue
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 6 0 0 3 — 0 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Excelsior Virton - 29/07/2026 G. KyeiGrejohn Kyei
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 Charleroi 12 1 0 8 — 0 6,7 2024-25 Standard 6 0 0 8 — 0 6,7 2024-25 Clermont — 0 0 — — — — 2023-24 Clermont 26 2 (1 strafsch.) 1 29 — 1 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Kyei Grejohn - 27/07/2026 R. MutebaRené Mitongo Muteba
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Trabzonspor 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Standard 7 0 0 4 — 0 6,4 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Trabzonspor - 26/07/2026 R. MutebaRené Mitongo Muteba
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Trabzonspor 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Standard 7 0 0 4 — 0 6,4 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Trabzonspor - 25/07/2026 Charli SpodenCharli Spoden
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 1 0 0 1 — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Spoden Charli - 20/07/2026 T. TeumaTeddy Teuma
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Malta 2 0 0 2 — 0 7,2 2025-26 Standard 9 0 1 8 — 2 6,7 2025-26 Reims 2 1 0 1 — 0 7,6 2024-25 Reims 23 1 (1 strafsch.) 0 11 — 1 6,7 2023-24 Reims 28 6 (1 strafsch.) 3 33 — 7 7,3 2023-24 St. Gilloise 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Sliema Wanderers - 19/07/2026 L. KuavitaLéandre Filipe Kuavita
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Beveren 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Standard 13 0 0 4 — 3 6,6 2023-24 Standard 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Genoa 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar SK Beveren - 15/07/2026 N. MehssatouNayel Rayan Mehssatou Sepúlveda
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Kortrijk 6 0 0 3 — 0 6,4 2025-26 Standard 29 0 1 12 — 2 6,7 2024-25 Kortrijk 35 4 1 16 — 3 6,9 2024-25 Standard 33 4 1 16 — 3 6,9 2023-24 Standard 33 4 1 16 — 3 6,9 2023-24 Kortrijk 32 1 0 — — 7 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Kortrijk - 14/07/2026 N. MehssatouNayel Rayan Mehssatou Sepúlveda
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Kortrijk 6 0 0 3 — 0 6,4 2025-26 Standard 29 0 1 12 — 2 6,7 2024-25 Kortrijk 35 4 1 16 — 3 6,9 2024-25 Standard 33 4 1 16 — 3 6,9 2023-24 Standard 33 4 1 16 — 3 6,9 2023-24 Kortrijk 32 1 0 — — 7 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Kortrijk - 10/07/2026 R. SaïdRafiki Saïd Ahamada
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Wolves 4 0 0 3 — 1 6,7 2025-26 Standard 37 8 4 21 — 4 7,1 2024-25 Troyes — 0 0 — — — — 2023-24 Troyes 35 9 (2 strafsch.) 3 40 — 4 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Wolves - 09/07/2026 R. SaïdRafiki Saïd Ahamada
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Wolves 4 0 0 3 — 1 6,7 2025-26 Standard 37 8 4 21 — 4 7,1 2024-25 Troyes — 0 0 — — — — 2023-24 Troyes 35 9 (2 strafsch.) 3 40 — 4 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Wolves - 07/07/2026 O. OlivierOscar Olivier
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2023-24 — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Olivier Oscar - 01/07/2026 K. LokemboKilian Lokembo Lokaso
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 Standard 1 0 0 — — 0 6,7 2023-24 Charleroi — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Lokembo Lokaso Kilian - 30/06/2026 D. BatesDavid Robert Bates
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Standard 18 1 0 15 — 3 6,9 2024-25 Standard 9 0 0 5 — 0 7,1 2024-25 Mechelen 0 0 0 5 — 0 7,1 2023-24 Mechelen 9 0 0 5 — 0 7,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Amed - 29/06/2026 A. CalutAlexandro Calut
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Standard 9 0 0 7 — 1 6,7 2024-25 Standard 12 0 0 5 — 1 6,5 2024-25 Oud-Heverlee Leuven — 0 0 — — — — 2023-24 Oud-Heverlee Leuven 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Calut Alexandro - 29/06/2026 B. Bolingoli-MbomboBoli Bolingoli-Mbombo
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Standard 3 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Standard 16 0 0 19 — 4 6,7 2024-25 Mechelen — 0 0 — — — — 2023-24 Mechelen 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Bolingoli Boli - 29/06/2026 L. KuavitaLéandre Filipe Kuavita
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Beveren 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Standard 13 0 0 4 — 3 6,6 2023-24 Standard 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Genoa 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Kuavita Leandre - 29/06/2026 M. GodfroidMatteo Godfroid
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Godfroid Matteo
Sinds het begin van vorig seizoen, volgens API-Football, vastgelegd op 24/10/2026. Bedragen zoals de bron ze geeft, vaak ontbrekend: er wordt geen marktwaarde berekend.
In de persWat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Wat is dit?
- LIVE! Nach einem Standard: VfB gleicht bei Galatasaray aus kicker · di 13:13
- Leonardo Jardim derrota Pedro Emanuel e Flamengo abre fosso para o Palmeiras na liderança do Brasileirão Record · vr 02:19
- Fosso de Alvalade voltou e em grande: Sporting está já a 9 pontos da liderança Record · ma 04:44
- LIVE! Gürpüz nutzt MSV-Nachlässigkeit - RWE-Konter sitzt - Meppen erhöht per Standard kicker · di 20:49
- LIVE! Auch Masouras nutzt einen Standard: Der FCN führt wieder kicker · za 22:25
Koppen uit de media, met links naar hun artikelen. Automatisch gekoppeld: een fout blijft mogelijk.
Volgende wedstrijden
Standard 391 29N 332 Jupiler Pro League ♂ · zo 18:30 Standard
Club Brugge komt eraan Jupiler Pro League ♂ · za 20:45 Waregem
Standard komt eraan Jupiler Pro League ♂ · zo 13:30 Standard
Anderlecht komt eraan Jupiler Pro League ♂ · za 20:45 Standard
St. Gilloise komt eraan Jupiler Pro League ♂ · zo 13:30 St Truiden
Standard komt eraan Jupiler Pro League ♂ · za 17:00 Standard
Westerlo komt eraan Jupiler Pro League ♂ · za 17:00 Cercle Brugge
Standard komt eraan
Laatste wedstrijden
| Datum | Wedstrijd | Uitslag |
|---|---|---|
| 31/10/2026 | Standard – Kortrijk | 1 – 1 |
| 25/10/2026 | Genk – Standard | 2 – 1 |
| 11/10/2026 | Standard – Charleroi | 0 – 1 |
| 18/09/2026 | Gent – Standard | 2 – 1 |
| 12/09/2026 | Westerlo – Standard | 4 – 2 |
| 05/09/2026 | Standard – Antwerp | 1 – 0 |
| 29/08/2026 | Oud-Heverlee Leuven – Standard | 1 – 2 |
| 21/08/2026 | Standard – RAAL La Louviere | 2 – 0 |
| 16/08/2026 | Mechelen – Standard | 3 – 3 |
| 08/08/2026 | Standard – Cercle Brugge | 2 – 2 |
| 23/05/2026 | Standard – Charleroi | 0 – 2 |
| 19/05/2026 | Westerlo – Standard | 1 – 2 |
| 16/05/2026 | Standard – Genk | 0 – 0 |
| 08/05/2026 | Standard – Oud-Heverlee Leuven | 2 – 1 |
| 03/05/2026 | Antwerp – Standard | 0 – 5 |
SpelersprestatiesWat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Wat is dit?
| # | Speler | Positie | Leeftijd | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | A. AbidAdnane Abid
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 22 | 8 | 8 | 720 | 3 | 2 | 6 | — | 1 | 7,8 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | I. HautekietIbe Tom Hautekiet
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 23 | 8 | 8 | 720 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,7 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | I. KaramokoIbrahim Karamoko
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 24 | 8 | 8 | 720 | 0 | 1 | 11 | — | 1 | 6,8 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | M. EpoloMatthieu Luka Epolo
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 20 | 8 | 8 | 720 | 0 | 0 | 1 | — | 2 | 7,1 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 94 | C. NielsenCasper Mørup Nielsen
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 31 | 8 | 8 | 695 | 2 | 3 | 5 | — | 1 | 7,3 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | A. TrouilletAlexis Trouillet
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 25 | 8 | 8 | 645 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 7,2 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | M. FosseyMarlon Joseph Fossey
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 27 | 8 | 7 | 608 | 0 | 1 | 4 | — | 0 | 6,8 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 84 | R. TouzgharRayan Touzghar
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 22 | 8 | 7 | 555 | 0 | 0 | 10 | — | 0 | 6,6 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | D. Eckert AyensaDennis-Yerai Eckert Ayensa
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 28 | 8 | 7 | 543 | 4 | 1 | 8 | — | 0 | 7 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | Bernard NgueneBernard Nguene
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 19 | 8 | 7 | 486 | 1 | 1 | 6 | — | 0 | 6,4 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | G. MortensenGustav Julius Mortensen
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 21 | 6 | 6 | 513 | 0 | 0 | 6 | — | 1 1 | 6,6 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | S. DrammehSalieu Drammeh
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 22 | 7 | 2 | 278 | 2 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | H. LawrenceHenry Lawrence
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 24 | 5 | 2 | 199 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | T. MohrTobias Mohr
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 30 | 6 | 1 | 141 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,5 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | M. IlaimaharitraMarco Ilaimaharitra
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 30 | 2 | 1 | 101 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,1 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 77 | B. NsimbaBruny Nsimba
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 25 | 6 | 0 | 99 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 80 | R. FossoDonfack Ryan Gloire Fosso Ymefack
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 23 | 6 | 0 | 90 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | D. DierckxDaan Dierckx
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 22 | 2 | 0 | 37 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | S. JasperSylvester Alexander Jasper
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 24 | 2 | 0 | 30 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | A. ZeqiriAndi Avdi Zeqiri
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 26 | 1 | 0 | 25 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | L. GoemaereLaurens Goemaere
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | L. PirardLucas Frédéric Pirard
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 30 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | M. El HankouriMohammed El Hankouri
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 28 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 | N. SyNoa Sy
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 | B. DizdarevićBelmin Dizdarević
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 24 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | D. LavaléeDimitri Dominique Lavalée
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 28 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | J. HomawooJosué Homawoo
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 28 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.
Selectie per 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 10 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen
Vertrokken in de loop van het seizoen 1
Spelers die dit seizoen voor Standard speelden en niet meer tot de kern behoren: hun cijfers hier blijven hier, die van de nieuwe club staan op diens pagina.
| Speler | Positie | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T. Nkada | Aanvaller | 1 | 0 | 20 | 0 | 0 | 6,5 |
Historiek van de onderlinge duels
Alle wedstrijden van Standard tegen:
- Anderlecht
- Antwerp
- Beveren
- Cercle Brugge
- Charleroi
- Club Brugge
- Genk
- Gent
- Kortrijk
- Lommel SK
- Mechelen
- Oud-Heverlee Leuven
- RAAL La Louviere
- St Truiden
- St. Gilloise
- Waregem
- Westerlo
Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.