AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Primeira Liga ♂ · Link stały · Historia klubu

Alverca

45mecze (2 sezon(y) w bazie)
29 %zwycięstwa
1,09gole strzelone / mecz
1545Elo ClubElo
Co to jest?
L'Elo est une note de niveau (comme aux échecs) : elle monte quand une équipe bat plus forte qu'elle, baisse quand elle perd contre plus faible. Autour de 1 500 : niveau moyen européen ; 1 800 et plus : les tout meilleurs clubs. Comparable d'un pays à l'autre.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

VVVDD ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Wszystkie rozgrywki porażki z rzędu: 2 mecze bez gola: 2
po porażce 0-1 z Benfica · 3 Z, 0 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (8 strzelone, 4 stracone)

Zmiany miejsca w tabeli
Co to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.

14812162021 J1J5J10J11 1. kolejka (09/08/2026): 18. miejsce, 0 pkt2. kolejka (15/08/2026): 16. miejsce, 1 pkt4. kolejka (22/08/2026): 17. miejsce, 1 pkt5. kolejka (29/08/2026): 15. miejsce, 2 pkt6. kolejka (05/09/2026): 18. miejsce, 2 pkt7. kolejka (12/09/2026): 12. miejsce, 5 pkt8. kolejka (19/09/2026): 12. miejsce, 8 pkt9. kolejka (12/10/2026): 11. miejsce, 11 pkt10. kolejka (24/10/2026): 10. miejsce, 11 pkt11. kolejka (02/11/2026): 12. miejsce, 11 pkt

12. miejsce po 11. kolejce · najlepsze 10., najgorsze 18. · Porównaj z inną drużyną →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Alverca

Atak · gole na mecz: 1,60 (1,30 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 10,2 strzałów na mecz, 36% celnych · bez gola w 13% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,50 (1,30 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 13% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 18, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 13,0 · spalone na mecz: 1,2 · żółte: 2,20 i czerwone kartki: 0,70 na mecz (fiches de match, mecze: 39)

Bramkarz · Mateus Oliveira · obrony: 24, 89% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,38 · ocena 6,8

Trener · Sergio Ferreira od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2025
System: 3-4-3, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 3-4-2-1 ×3)

Forma (API-Football): LDLDLWWW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Alverca

  • Zawieszenie André Vidigal · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Alverca – Arouca) prawdopodobne zawieszenie 24/10/2026
  • Zawieszenie Steven Baseya · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Alverca – Arouca) prawdopodobne zawieszenie 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Composition probable — 3-4-3
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Matheus Mendes 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 2025-26: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 31 M. MendesIsaac James Ogiri Alverca · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 2, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Alverca · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lorient · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 12 I. JamesFrancisco Rodrigues Alverca · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Alverca · 2025-26: mecze 19, gole 0, asysty 0, faule 26, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Sp Braga · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 SC Braga · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 SC Braga · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sp Braga · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 55 F. ChissumbaSergi Gómez Solà Alverca · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,7 Alverca · 2025-26: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Espanol · 2024-25: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Espanol · 2023-24: mecze 34, gole 1, asysty 0, faule 23, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 21 S. GómezDavy Jean Carl Kamon Gui Alverca · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 3, ocena 5,8 Alverca · 2025-26: mecze 28, gole 1, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Dijon · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 6 D. GuiRayan Lucas Marques de Souza Alverca · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Bournemouth · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 Bournemouth · 2025-26: mecze 15, gole 5, asysty 2, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Sp Lisbon · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 35 RayanIan Luccas Baroni Boetto 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 25 I. LuccasNabili Zoubdi Touaizi Alverca · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 4,9 Alverca · 2025-26: mecze 33, gole 1, asysty 5, faule 26, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,7 Albacete · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Espanol · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2 ZoubdiLucas Figueiredo dos Santos 2026-27: mecze 8, gole 2, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 2025-26: mecze 27, gole 6, asysty 2, faule 28, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 22 FigueiredoFrancisco Jorge Tavares Oliveira Alverca · 2026-27: mecze 6, gole 2, asysty 2, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 7,6 Olympiakos · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Olympiakos · 2025-26: mecze 28, gole 4, asysty 5, faule 17, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Alverca · 2025-26: mecze 20, gole 2, asysty 4, faule 30, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,1 Mallorca · 2024-25: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 Olympiakos · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Wolves · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Stoke · 2023-24: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Stoke City · 2023-24: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Famalicao · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Olympiakos · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Wolves · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Benfica · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 10 ChiquinhoDawda Camara Sankharé Alverca · 2026-27: mecze 4, gole 3, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Girona · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Cadiz · 2025-26: mecze 34, gole 4, asysty 0, faule 43, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,6 Girona · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Parma · 2024-25: mecze 21, gole 0, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 Girona · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Parma · 2023-24: mecze 15, gole 2, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 19 D. Camara
Matheus Mendes Werneck de Oliveira
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277001—16,6
2025-26900——17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Isaac James Ogiri
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca8023—06,8
2025-26Alverca—00————
2024-25Lorient100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Francisco Rodrigues
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca7109—16,5
2025-26Alverca190026—36,7
2025-26Sp Braga400——16,8
2025-26SC Braga400——16,8
2024-25SC Braga000——0—
2024-25Sp Braga000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sergi Gómez Solà
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca5007—04,7
2025-26Alverca290014—16,6
2024-25Espanol12006—16,7
2023-24Espanol341023—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Davy Jean Carl Kamon Gui
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca70011—35,8
2025-26Alverca281119—36,7
2024-25Dijon000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rayan Lucas Marques de Souza
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca7017—06,6
2026-27Bournemouth1100—07,7
2025-26Bournemouth15529—17,0
2025-26Sp Lisbon000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ian Luccas Baroni Boetto
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276105—16,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nabili Zoubdi Touaizi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca4006—14,9
2025-26Alverca331 (1 z karnych)526—76,7
2024-25Albacete000——0—
2023-24Espanol000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lucas Figueiredo dos Santos
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2782013—17,1
2025-26276228—37,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Francisco Jorge Tavares Oliveira
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca62 (1 z karnych)210—1 17,6
2026-27Olympiakos100——0—
2025-26Olympiakos284517—06,7
2025-26Alverca202 (1 z karnych)430—67,1
2024-25Mallorca8006—26,5
2024-25Olympiakos000——0—
2024-25Wolves000——0—
2023-24Stoke3002—06,2
2023-24Stoke City3002—06,2
2023-24Famalicao000——0—
2023-24Olympiakos000——0—
2023-24Wolves000——0—
2023-24Benfica000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dawda Camara Sankharé
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca4303—16,8
2026-27Girona2004—16,3
2025-26Cadiz344043—46,6
2025-26Girona2002—06,5
2024-25Parma210017—36,6
2024-25Girona000——0—
2023-24Parma152014—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.

Transfery
Co to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.

Przyjścia 80

  • 03/09/2026 Matheus FrançaMatheus França de Oliveira
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Alverca3003—06,6
    2024-25Crystal Palace—00————
    2023-24Crystal Palace19016—16,6

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wypożyczenie od Crystal Palace
  • 31/08/2026 D. CamaraDawda Camara Sankharé
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Alverca4303—16,8
    2026-27Girona2004—16,3
    2025-26Cadiz344043—46,6
    2025-26Girona2002—06,5
    2024-25Parma210017—36,6
    2024-25Girona000——0—
    2023-24Parma152014—46,9

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od Girona
  • 30/08/2026 D. CamaraDawda Camara Sankharé
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Alverca4303—16,8
    2026-27Girona2004—16,3
    2025-26Cadiz344043—46,6
    2025-26Girona2002—06,5
    2024-25Parma210017—36,6
    2024-25Girona000——0—
    2023-24Parma152014—46,9

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od Girona
  • 24/08/2026 G. da Silva SinfronioG. da Silva Sinfronio

    Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

    Transfer od Athletic Club
  • 23/08/2026 G. da Silva SinfronioG. da Silva Sinfronio

    Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

    Transfer od Athletic Club
  • 23/08/2026 Zé RafaelJosé Rafael Vivian
    SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-272000—04,3

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od Santos
  • 22/08/2026 Zé RafaelJosé Rafael Vivian
    SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-272000—04,3

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od Santos
  • 20/08/2026 André VidigalAndré Filipe Cunha Vidigal
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Alverca61 (1 z karnych)04—16,5
    2025-26Stoke—00————
    2025-26Stoke City—00————
    2024-25Stoke10002—06,6
    2024-25Stoke City10002—06,6
    2023-24Stoke City296017—26,7
    2023-24Stoke296017—26,7
    2023-24Maritimo000——0—
    2023-24CS Marítimo000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od Wycombe
  • 19/08/2026 André VidigalAndré Filipe Cunha Vidigal
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Alverca61 (1 z karnych)04—16,5
    2025-26Stoke—00————
    2025-26Stoke City—00————
    2024-25Stoke10002—06,6
    2024-25Stoke City10002—06,6
    2023-24Stoke City296017—26,7
    2023-24Stoke296017—26,7
    2023-24Maritimo000——0—
    2023-24CS Marítimo000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od Wycombe
  • 19/08/2026 M. JemideEyimofe Jemide
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Alverca000——0—
    2024-25Crystal Palace—00————

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od Crystal Palace
  • 18/08/2026 M. JemideEyimofe Jemide
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Alverca000——0—
    2024-25Crystal Palace—00————

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od Crystal Palace
  • 04/08/2026 Ian LuccasIan Luccas Baroni Boetto
    SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-276105—16,2

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od Cruzeiro
  • 03/08/2026 Ian LuccasIan Luccas Baroni Boetto
    SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-276105—16,2

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od Cruzeiro
  • 01/08/2026 SararáMateus Ferreira
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-26Portimonense4206—27,3
    2025-26Santa Clara—00————
    2024-25Alverca000——0—
    2023-24Santa Clara000——0—
    2023-24Alverca—00————

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od Santa Clara
  • 22/07/2026 JhonatanJhonatan Luiz da Siqueira
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Alverca0000—00,0
    2024-25Rio Ave800——06,8
    2023-24Rio Ave2600——47,3

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od Athletic Club
  • 21/07/2026 JhonatanJhonatan Luiz da Siqueira
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Alverca0000—00,0
    2024-25Rio Ave800——06,8
    2023-24Rio Ave2600——47,3

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od Athletic Club
  • 20/07/2026 Y. BojangYahya Bojang
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Alverca7004—35,7
    2025-26Odense270132—8 16,7
    2024-25Odense8009—4 16,7
    2023-24Odense000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od Odense
  • 19/07/2026 Y. BojangYahya Bojang
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Alverca7004—35,7
    2025-26Odense270132—8 16,7
    2024-25Odense8009—4 16,7
    2023-24Odense000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od Odense
  • 17/07/2026 S. MerhegSamy Jr. Merheg Enciso
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Alverca4000—05,2
    2025-26Sp Braga000——0—
    2025-26SC Braga000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od SC Braga
  • 15/07/2026 Vivaldo SemedoVivaldo Leandro Semedo Moura Sousa
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Alverca8309—16,7
    2025-26Watford254120—26,6
    2024-25Vizela2003—26,3
    2024-25Udinese000——0—
    2024-25Volendam—00————
    2023-24Volendam131014—16,6
    2023-24Udinese000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wypożyczenie od Watford
  • 13/07/2026 Tiago OctavioTiago Octavio

    Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

    Transfer od Leça
  • 12/07/2026 Tiago OctavioTiago Octavio

    Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

    Transfer od Leça
  • 03/07/2026 Toni TamaritToni Tamarit Tamarit
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Alverca1001—01,3
    2025-26Mirandes290214—16,7

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od Villarreal
  • 30/06/2026 L. Giordano Giuntini SantiagoL. Giordano Giuntini Santiago

    Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

    Wolny od Mirandela
  • 30/06/2026 M. Essimi AtebaMarco Rachid Essimi Ateba
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Alverca4003—16,5
    2026-27Rodez2001—06,5
    2025-26Dunkerque195419—16,9
    2024-25Dunkerque12106—06,8

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od Dunkerque

Odejścia 65

  • 10/09/2026 S. DiarraSeydou Diarra
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27A. Lustenau9013—26,7
    2025-26Alverca200——06,5
    2024-25A. Lustenau2130——3 1—
    2024-25Lorient3002—06,5
    2024-25St Etienne—00————
    2023-24St Etienne100——0—
    2023-24Guingamp—00————
    2023-24Lorient000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wypożyczenie do União Santarém
  • 01/09/2026 M. Essimi AtebaMarco Rachid Essimi Ateba
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Alverca4003—16,5
    2026-27Rodez2001—06,5
    2025-26Dunkerque195419—16,9
    2024-25Dunkerque12106—06,8

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Rodez
  • 31/08/2026 A. SoumareAbderrahmane Soumare
    SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-270000—00,0
    2025-26—00————

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do União Santarém
  • 31/08/2026 M. Essimi AtebaMarco Rachid Essimi Ateba
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Alverca4003—16,5
    2026-27Rodez2001—06,5
    2025-26Dunkerque195419—16,9
    2024-25Dunkerque12106—06,8

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Rodez
  • 30/08/2026 A. SoumareAbderrahmane Soumare
    SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-270000—00,0
    2025-26—00————

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do União Santarém
  • 27/08/2026 F. MoraisF. Morais

    Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

    Transfer do Imisli FK
  • 26/08/2026 F. MoraisF. Morais

    Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

    Transfer do Imisli FK
  • 25/08/2026 M. NdiayeMbaye Jacques Ndiaye
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Motor Lublin112320—27,0
    2026-27Pogon Szczecin100——06,6
    2026-27Le Havre100——0—
    2026-27Levadiakos1001—13,1
    2026-27Clermont000——0—
    2025-26Motor Lublin248234—76,9
    2025-26Pogon Szczecin13108—26,7
    2025-26Clermont100——07,7
    2025-26Alverca—00————
    2024-25Clermont34004—2 17,0
    2024-25Motor Lublin283028—46,9
    2024-25Cremonese—00————
    2024-25Estoril000——0—
    2023-24Motor Lublin920——1—
    2023-24Clermont400——07,8
    2023-24Cremonese000——0—
    2023-24Estoril000——0—
    2023-24Pau FC—00————

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Le Havre
  • 24/08/2026 M. NdiayeMbaye Jacques Ndiaye
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Motor Lublin112320—27,0
    2026-27Pogon Szczecin100——06,6
    2026-27Le Havre100——0—
    2026-27Levadiakos1001—13,1
    2026-27Clermont000——0—
    2025-26Motor Lublin248234—76,9
    2025-26Pogon Szczecin13108—26,7
    2025-26Clermont100——07,7
    2025-26Alverca—00————
    2024-25Clermont34004—2 17,0
    2024-25Motor Lublin283028—46,9
    2024-25Cremonese—00————
    2024-25Estoril000——0—
    2023-24Motor Lublin920——1—
    2023-24Clermont400——07,8
    2023-24Cremonese000——0—
    2023-24Estoril000——0—
    2023-24Pau FC—00————

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Le Havre
  • 18/08/2026 J. MendesJordan Mendes Correia
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Rodez90124—26,7
    2026-27Samsunspor81111—06,6
    2025-26Rodez300257—86,8
    2025-26Samsunspor270120—4 16,6
    2025-26Alverca—00————
    2024-25FC Basel 1893291123—77,0
    2024-25Guingamp14215—06,8
    2024-25Sp Braga4007—06,5
    2024-25SC Braga4007—06,5
    2023-24Sp Braga100——0—
    2023-24SC Braga100——0—
    2023-24Laval—00————

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Chaves
  • 17/08/2026 J. MendesJordan Mendes Correia
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Rodez90124—26,7
    2026-27Samsunspor81111—06,6
    2025-26Rodez300257—86,8
    2025-26Samsunspor270120—4 16,6
    2025-26Alverca—00————
    2024-25FC Basel 1893291123—77,0
    2024-25Guingamp14215—06,8
    2024-25Sp Braga4007—06,5
    2024-25SC Braga4007—06,5
    2023-24Sp Braga100——0—
    2023-24SC Braga100——0—
    2023-24Laval—00————

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Chaves
  • 03/08/2026 Léo ChúLeonardo Alves Chú Franco
    SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-26—00————

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wypożyczenie do Avai
  • 02/08/2026 SararáMateus Ferreira
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-26Portimonense4206—27,3
    2025-26Santa Clara—00————
    2024-25Alverca000——0—
    2023-24Santa Clara000——0—
    2023-24Alverca—00————

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny do Tondela
  • 24/07/2026 Felipe LimaLima Felipe
    SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-26400——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wypożyczenie do Benfica
  • 07/07/2026 Kauan GomesKauan de Souza Gomes
    SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-264002—06,2

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wypożyczenie do SC Covilha
  • 01/07/2026 Sandro LimaSandro César Cordovil de Lima
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27FC Ararat-Armenia6100—00,0
    2026-27Ararat-Armenia4113—16,7
    2025-26Alverca295227—2 16,6
    2024-25Pendikspor100——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny do Ararat-Armenia
  • 30/06/2026 LincolnLincoln Henrique Oliveira dos Santos
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-26Alverca100——0—
    2024-25Hull11015—06,7
    2024-25Altach2002—06,6
    2024-25Fenerbahce000——0—
    2023-24Fenerbahce000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Bursaspor
  • 30/06/2026 Sandro LimaSandro César Cordovil de Lima
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27FC Ararat-Armenia6100—00,0
    2026-27Ararat-Armenia4113—16,7
    2025-26Alverca295227—2 16,6
    2024-25Pendikspor100——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny do Ararat-Armenia
  • 29/06/2026 André GomesAndré Nogueira Gomes
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Casa Pia500——06,5
    2025-26Alverca25001—46,8
    2025-26Lille2002—06,9
    2025-26Benfica100——0—
    2024-25Lille200024—36,8
    2024-25Benfica000——0—
    2024-25Everton—00————
    2023-24Everton000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wypożyczenie do Benfica
  • 29/06/2026 D. AqueuD. Aqueu

    Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

    Wolny do Aqueu Diogo
  • 29/06/2026 Fabrício GarciaFabrício Garcia Andrade
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Estoril6000—06,6
    2025-26Estoril700——16,5
    2025-26Alverca6101—06,9
    2024-25Estoril240029—36,6
    2023-24Estoril10206—16,9

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wypożyczenie do Estoril
  • 29/06/2026 Francisco ChissumbaFrancisco Rodrigues
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Alverca7109—16,5
    2025-26Alverca190026—36,7
    2025-26Sp Braga400——16,8
    2025-26SC Braga400——16,8
    2024-25SC Braga000——0—
    2024-25Sp Braga000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wypożyczenie do SC Braga
  • 29/06/2026 J. GanhaoJ. Ganhao

    Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

    Wolny do Ganhao Jose
  • 29/06/2026 Kaiky NavesKaiky Marques Naves
    SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-26322032—9 17,0

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wypożyczenie do Palmeiras
  • 29/06/2026 M. MilovanovićMarko Milovanović
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Portsmouth1002—06,2
    2025-26Alverca319 (3 z karnych)232—36,7
    2024-25Almeria62 (1 z karnych)012—26,8
    2024-25Heerenveen2001—06,5
    2023-24Almeria111015—06,5

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wypożyczenie do Almeria

Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 25/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.

W prasie
Co to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.

Najbliższe mecze

Ostatnie mecze

DataMeczWynik
02/11/2026Benfica – Alverca1 – 0
24/10/2026Alverca – Arouca0 – 1
12/10/2026Famalicao – Alverca1 – 4
19/09/2026Alverca – Rio Ave1 – 0
12/09/2026Nacional – Alverca1 – 3
05/09/2026Alverca – Sp Braga1 – 2
29/08/2026Alverca – Santa Clara1 – 1
22/08/2026Sporting Clube de Portugal – Alverca3 – 1
22/08/2026Sp Lisbon – Alverca3 – 1
15/08/2026Alverca – Estrela2 – 2
09/08/2026Porto – Alverca2 – 0
16/05/2026Famalicao – Alverca1 – 0
10/05/2026Alverca – Estoril1 – 1
02/05/2026Porto – Alverca1 – 0
24/04/2026Alverca – Arouca2 – 1

Występy zawodników
Co to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.

#ZawodnikPozycjaWiekMeczeW podstawowym składzieMinutyGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcenaStatus
1Mateus OliveiraMatheus Mendes Werneck de Oliveira
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278011—16,8
2025-26100——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz2488720011—16,8podstawowy skład
12I. JamesIsaac James Ogiri
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca8023—06,8
2025-26Alverca—00————
2024-25Lorient100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2288684023—06,8podstawowy skład
22FigueiredoLucas Figueiredo dos Santos
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2782013—17,1
2025-26276228—37,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik25886282013—17,1podstawowy skład
14S. BaseyaSteven Baseya
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca7004—06,7
2025-26Alverca12003—16,9
2024-25Strasbourg000——0—
2023-24Strasbourg100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2177630004—06,7rotacja
4Y. BojangYahya Bojang
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca7004—35,7
2025-26Odense270132—8 16,7
2024-25Odense8009—4 16,7
2023-24Odense000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2176522004—35,7rotacja
6D. GuiDavy Jean Carl Kamon Gui
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca70011—35,8
2025-26Alverca281119—36,7
2024-25Dijon000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik20764960011—35,8rotacja
10ChiquinhoFrancisco Jorge Tavares Oliveira
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca62 (1 z karnych)210—1 17,6
2026-27Olympiakos100——0—
2025-26Olympiakos284517—06,7
2025-26Alverca202 (1 z karnych)430—67,1
2024-25Mallorca8006—26,5
2024-25Olympiakos000——0—
2024-25Wolves000——0—
2023-24Stoke3002—06,2
2023-24Stoke City3002—06,2
2023-24Famalicao000——0—
2023-24Olympiakos000——0—
2023-24Wolves000——0—
2023-24Benfica000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik26664672210—1 17,6rotacja
25Ian LuccasIan Luccas Baroni Boetto
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276105—16,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2366456105—16,2rotacja
9Vivaldo SemedoVivaldo Leandro Semedo Moura Sousa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca8309—16,7
2025-26Watford254120—26,6
2024-25Vizela2003—26,3
2024-25Udinese000——0—
2024-25Volendam—00————
2023-24Volendam131014—16,6
2023-24Udinese000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2185382309—16,7rotacja
55Francisco ChissumbaFrancisco Rodrigues
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca7109—16,5
2025-26Alverca190026—36,7
2025-26Sp Braga400——16,8
2025-26SC Braga400——16,8
2024-25SC Braga000——0—
2024-25Sp Braga000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2175450109—16,5rotacja
35RayanRayan Lucas Marques de Souza
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca7017—06,6
2026-27Bournemouth1100—07,7
2025-26Bournemouth15529—17,0
2025-26Sp Lisbon000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2175415017—06,6rotacja
21Sergi GómezSergi Gómez Solà
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca5007—04,7
2025-26Alverca290014—16,6
2024-25Espanol12006—16,7
2023-24Espanol341023—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca3454368007—04,7rezerwowy
2ZoubdiNabili Zoubdi Touaizi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca4006—14,9
2025-26Alverca331 (1 z karnych)526—76,7
2024-25Albacete000——0—
2023-24Espanol000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2544291006—14,9rezerwowy
20Diogo Filipe Spencer MarquesDiogo Filipe Spencer Marques
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca4038—24,8
2025-26AVS131215—26,6
2025-26Alverca7003—06,7
2024-25Benfica000——0—
2023-24Benfica000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2243339038—24,8rezerwowy
19D. CamaraDawda Camara Sankharé
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca4303—16,8
2026-27Girona2004—16,3
2025-26Cadiz344043—46,6
2025-26Girona2002—06,5
2024-25Parma210017—36,6
2024-25Girona000——0—
2023-24Parma152014—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2343243303—16,8rezerwowy
33B. MeupiyouNdemeni Bastien Meupiyou Menadjou
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca2002—06,4
2025-26Alverca300030—6 16,5
2024-25Nantes000——0—
2024-25Wolves000——0—
2023-24Nantes000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2022173002—06,4rezerwowy
7André VidigalAndré Filipe Cunha Vidigal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca61 (1 z karnych)04—16,5
2025-26Stoke—00————
2025-26Stoke City—00————
2024-25Stoke10002—06,6
2024-25Stoke City10002—06,6
2023-24Stoke City296017—26,7
2023-24Stoke296017—26,7
2023-24Maritimo000——0—
2023-24CS Marítimo000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2761198104—16,5rotacja
27Toni TamaritToni Tamarit Tamarit
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca1001—01,3
2025-26Mirandes290214—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca201190001—01,3rezerwowy
17S. MerhegSamy Jr. Merheg Enciso
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca4000—05,2
2025-26Sp Braga000——0—
2025-26SC Braga000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik194094000—05,2rezerwowy
26Matheus FrançaMatheus França de Oliveira
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca3003—06,6
2024-25Crystal Palace—00————
2023-24Crystal Palace19016—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik213057003—06,6rezerwowy
8Vasco MoreiraVasco da Silva Moreira
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273011—03,8
2025-2616007—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik253056011—03,8rezerwowy
18Z. KassaryZakaria Kassary
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273003—04,7
2025-26300——06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik193050003—04,7rezerwowy
93Zé RafaelJosé Rafael Vivian
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272000—04,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik322036000—04,3rezerwowy
11C. NuozziCédric Nuozzi
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272000—02,2
2025-2625105—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik202024000—02,2rezerwowy
27A. SoumareAbderrahmane Soumare
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-270000—00,0
2025-26—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik19000000—00niewykorzystany
23André PauloAndré Filipe Eusébio Paulo
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-270000—00,0
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz29000000—00niewykorzystany
15I. JulianIkker Julian
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-270000—00,0
2025-26100——06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik20000000—00niewykorzystany
91JhonatanJhonatan Luiz da Siqueira
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca0000—00,0
2024-25Rio Ave800——06,8
2023-24Rio Ave2600——47,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz35000000—00niewykorzystany
24M. JemideEyimofe Jemide
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca000——0—
2024-25Crystal Palace—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca1900—00——0—niewykorzystany
77O. TorrellasO. Torrellas
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca1900—00——0—niewykorzystany
18G. da Silva SinfronioG. da Silva Sinfronio

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Napastnik19—————————
31Matheus MendesMatheus Mendes Werneck de Oliveira
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277001—16,6
2025-26900——17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz27—————————

Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.

Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 11

Odeszli w trakcie sezonu 1

Zawodnicy, którzy grali w Alverca w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.

ZawodnikPozycjaMeczeW podstawowym składzieMinutyGoleAsystyOcena
M. Essimi AtebaNapastnik4064006,5

Historia bezpośrednich meczów

Wszystkie mecze Alverca przeciwko:

Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13