LaLiga ♂ · Link stały · Historia klubu
Getafe
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
VDNDV ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze bez porażki: 8 u siebie mecze bez zwycięstwa: 7 na wyjeździe porażki z rzędu: 6 na wyjeździe
po zwycięstwie 3-1 z Sevilla · 2 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (5 strzelone, 9 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
12. miejsce po 11. kolejce · najlepsze 4., najgorsze 17. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Getafe
Atak · gole na mecz: 0,60 (1,00 u siebie, 0,00 na wyjeździe) · 9,5 strzałów na mecz, 28% celnych · bez gola w 44% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,20 (0,60 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 22% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 34, czerwone: 4
Dyscyplina · faule na mecz: 14,8 · spalone na mecz: 2,2 · żółte: 3,00 i czerwone kartki: 0,80 na mecz (fiches de match, mecze: 51)
Bramkarz · David Soria rotacja · obrony: 4, 50% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,33 · ocena 6,5
Trener · José Bordalás od 01/04/2023 · prowadzone kluby: 5 od 2009
System: 4-4-2 · attaque en difficulté · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 3-5-2 ×2, 5-3-2 ×1)
Forma (API-Football): LWLDDLWLD
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Getafe
- Zawieszenie Dakonam Ortega Djené · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Getafe – Vallecano) prawdopodobne zawieszenie 19/10/2026
- Kontuzja C. Uche · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja Juanmi · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja O. Mangala · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja Z. Romero · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: Djene (Czerwona kartka), I. Azon (Kontuzja)
Composition probable — 4-4-2Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | 38 | 0 | 0 | — | — | 2 | 7,1 |
| 2023-24 | 38 | 0 | 0 | 1 | — | 3 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Johan Andrés Mojica Palacio| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Getafe | 3 | 1 | 1 | 3 | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | Mallorca | 35 | 0 | 4 | 29 | — | 6 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Mallorca | 37 | 1 | 2 | 18 | — | 5 | 6,8 |
| 2024-25 | Villarreal | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Osasuna | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Mallorca | 33 | 0 | 3 | 22 | — | 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Osasuna | 30 | 0 | 3 | 22 | — | 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Villarreal | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jean Yves Valou| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Getafe | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Villarreal | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Daniel Carvajal Ramos| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Real Madrid | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Real Madrid | 8 | 1 | 0 | 3 | — | 2 | 7,3 |
| 2023-24 | Real Madrid | 28 | 4 | 3 | 23 | — | 4 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Djené Dakonam Ortega| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | 32 | 0 | 0 | 40 | — | 10 1 | 6,7 |
| 2023-24 | 33 | 0 | 0 | 51 | — | 14 1 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Martín Adrián Satriano Costa| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Getafe | 3 | 0 | 2 | 2 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Getafe | 18 | 6 | 1 | 21 | — | 5 | 6,8 |
| 2025-26 | Lyon | 6 | 1 | 0 | 5 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | Lens | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,0 |
| 2024-25 | Lens | 7 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Brest | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Inter | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Brest | 33 | 4 | 4 | 18 | — | 4 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Francho Serrano Gracia| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Getafe | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Zaragoza | 34 | 1 | 6 | 16 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Zaragoza | 37 | 4 | 2 | 9 | — | 3 | 6,9 |
| 2023-24 | Zaragoza | 22 | 3 | 1 | 6 | — | 1 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Francisco Femenía Far| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Getafe | 3 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,3 |
| 2025-26 | Getafe | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Getafe | 30 | 0 | 1 | 21 | — | 7 | 6,9 |
| 2024-25 | Villarreal | 28 | 0 | 1 | 21 | — | 7 | 6,9 |
| 2023-24 | Getafe | 36 | 0 | 0 | 24 | — | 8 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Villarreal | 23 | 0 | 0 | 24 | — | 7 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mario Martín Rielves| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Getafe | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Real Madrid | 6 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Getafe | 2 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Real Madrid | 33 | 0 | 1 | 50 | — | 8 3 | 6,6 |
| 2024-25 | Valladolid | 30 | 0 | 1 | 50 | — | 7 2 | 6,6 |
| 2023-24 | Real Madrid | 5 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Iván Azón Monzón| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Getafe | 5 | 1 | 1 | 5 | — | 1 | 6,7 |
| 2026-27 | Como | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Ipswich | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Como | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Zaragoza | 23 | 6 | 2 | 27 | — | 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Como | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Zaragoza | 36 | 5 | 1 | 32 | — | 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ramón Terrats Espacio| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Getafe | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Villarreal | 5 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Espanol | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Villarreal | 11 | 0 | 1 | 13 | — | 1 | 7,1 |
| 2024-25 | Getafe | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Villarreal | 26 | 0 | 2 | 15 | — | 4 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (25/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 64
- 12/10/2026 Dani CarvajalDaniel Carvajal Ramos
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Real Madrid 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Real Madrid 8 1 0 3 — 2 7,3 2023-24 Real Madrid 28 4 3 23 — 4 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Real Madrid - 31/08/2026 Iván AzónIván Azón Monzón
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Getafe 5 1 1 5 — 1 6,7 2026-27 Como 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Ipswich 2 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Como — 0 0 — — — — 2024-25 Zaragoza 23 6 2 27 — 2 6,9 2024-25 Como 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Zaragoza 36 5 1 32 — 1 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Como - 29/08/2026 N. GudeljNemanja Gudelj
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Serbia 6 0 0 — — 0 — 2026-27 Getafe 1 1 0 — — 0 7,3 2025-26 Sevilla 34 2 0 40 — 9 6,7 2024-25 Sevilla 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Sevilla 1 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Sevilla - 17/08/2026 Francho SerranoFrancho Serrano Gracia
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Getafe 3 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Zaragoza 34 1 6 16 — 0 6,9 2024-25 Zaragoza 37 4 2 9 — 3 6,9 2023-24 Zaragoza 22 3 1 6 — 1 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Zaragoza - 12/08/2026 E. ÜnalEnes Ünal
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Getafe 2 2 0 4 — 0 7,8 2025-26 Bournemouth 1 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Bournemouth 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Bournemouth 16 2 2 10 — 1 6,7 2023-24 Getafe 3 0 1 5 — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Bournemouth - 12/08/2026 J. MojicaJohan Andrés Mojica Palacio
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Getafe 3 1 1 3 — 1 7,1 2025-26 Mallorca 35 0 4 29 — 6 1 6,7 2024-25 Mallorca 37 1 2 18 — 5 6,8 2024-25 Villarreal — 0 0 — — — — 2024-25 Osasuna — 0 0 — — — — 2023-24 Mallorca 33 0 3 22 — 1 6,7 2023-24 Osasuna 30 0 3 22 — 1 6,7 2023-24 Villarreal — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Mallorca - 11/08/2026 E. ÜnalEnes Ünal
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Getafe 2 2 0 4 — 0 7,8 2025-26 Bournemouth 1 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Bournemouth 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Bournemouth 16 2 2 10 — 1 6,7 2023-24 Getafe 3 0 1 5 — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Bournemouth - 11/08/2026 J. MojicaJohan Andrés Mojica Palacio
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Getafe 3 1 1 3 — 1 7,1 2025-26 Mallorca 35 0 4 29 — 6 1 6,7 2024-25 Mallorca 37 1 2 18 — 5 6,8 2024-25 Villarreal — 0 0 — — — — 2024-25 Osasuna — 0 0 — — — — 2023-24 Mallorca 33 0 3 22 — 1 6,7 2023-24 Osasuna 30 0 3 22 — 1 6,7 2023-24 Villarreal — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Mallorca - 05/08/2026 O. MangalaOrel Johnson Mangala
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Getafe 2 0 0 5 — 1 6,8 2026-27 Lyon 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Lyon 3 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Everton 19 1 0 24 — 2 6,9 2024-25 Lyon 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Nott'm Forest — 0 0 — — — — 2023-24 Nott'm Forest 20 1 0 23 — 6 6,7 2023-24 Lyon 8 2 0 11 — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Lyon - 04/08/2026 O. LopezO. Lopez
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od Mallorca U19 - 04/08/2026 S. SazonovSaba Sazonov
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Getafe 2 0 0 4 — 1 6,5 2026-27 Georgia 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Torino 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Torino 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Empoli 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Torino 12 0 0 10 — 2 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Torino - 28/07/2026 M. HamdouneMohamed Yassine Hamdoune
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Real Betis - 27/07/2026 JesúsJesús Martínez Girón
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Getafe 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Valladolid 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Valladolid 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Valladolid - 27/07/2026 M. HamdouneMohamed Yassine Hamdoune
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Real Betis - 22/07/2026 Ebrahima DrammehEbrahima Drammeh
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od La Canada U19 - 20/07/2026 Mady MacalouMady Macalou
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny od Getafe - 15/07/2026 Andrés GarcíaAndrés García Robledo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Getafe 3 1 0 2 — 0 6,8 2025-26 Aston Villa 1 0 0 1 — 1 6,3 2024-25 Levante 21 3 3 15 — 3 7,0 2024-25 Alcorcon 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Levante 27 1 3 29 — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Aston Villa - 07/07/2026 Francisco BurgosFrancisco Burgos
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny od Real Jaén - 07/07/2026 Ramón TerratsRamón Terrats Espacio
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Getafe 3 0 0 2 — 0 6,9 2025-26 Villarreal 5 0 0 2 — 0 6,6 2025-26 Espanol 2 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Villarreal 11 0 1 13 — 1 7,1 2024-25 Getafe 1 0 0 1 — 0 6,9 2023-24 Villarreal 26 0 2 15 — 4 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Villarreal - 06/07/2026 J. ValouJean Yves Valou
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Getafe 1 0 0 — — 0 6,5 2025-26 Villarreal — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Villarreal - 06/07/2026 Ramón TerratsRamón Terrats Espacio
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Getafe 3 0 0 2 — 0 6,9 2025-26 Villarreal 5 0 0 2 — 0 6,6 2025-26 Espanol 2 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Villarreal 11 0 1 13 — 1 7,1 2024-25 Getafe 1 0 0 1 — 0 6,9 2023-24 Villarreal 26 0 2 15 — 4 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Villarreal - 30/06/2026 S. BoselliJuan Sebastián Boselli Graf
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 1 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 11 0 0 6 — 4 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od River Plate - 30/06/2026 Z. RomeroZaid Abner Romero
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Getafe 2 0 0 2 — 1 6,4 2025-26 Club Brugge 18 2 0 8 — 2 1 7,1 2025-26 Getafe 15 1 0 11 — 4 7,0 2024-25 Club Brugge 35 0 0 4 — 1 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Club Brugge KV - 30/06/2026 M. SatrianoMartín Adrián Satriano Costa
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Getafe 3 0 2 2 — 1 7,0 2025-26 Getafe 18 6 1 21 — 5 6,8 2025-26 Lyon 6 1 0 5 — 0 6,4 2025-26 Lens 2 0 0 3 — 0 6,0 2024-25 Lens 7 0 0 4 — 0 6,6 2024-25 Brest — 0 0 — — — — 2024-25 Inter 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Brest 33 4 4 18 — 4 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Lyon - 30/06/2026 Mario MartínMario Martín Rielves
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Getafe 2 0 0 3 — 0 6,3 2025-26 Real Madrid 6 0 0 — — 0 — 2025-26 Getafe 2 1 0 1 — 0 7,3 2024-25 Real Madrid 33 0 1 50 — 8 3 6,6 2024-25 Valladolid 30 0 1 50 — 7 2 6,6 2023-24 Real Madrid 5 0 0 1 — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Real Madrid
Odejścia 70
- 01/09/2026 Y. NeyouYvan Latour Neyou Noupa
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Volos NFC 1 0 0 2 — 1 6,7 2025-26 Getafe 3 0 0 1 — 0 6,7 2024-25 Getafe 31 1 1 33 — 14 6,9 2024-25 Leganes 30 1 1 33 — 14 6,9 2023-24 Getafe 2 0 0 2 — 0 6,8 2023-24 Leganes 1 0 0 — — 0 — 2023-24 St Etienne — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Volos NFC - 31/08/2026 Juan BerrocalJuan Berrocal González
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Malaga 2 0 0 — — 0 6,8 2025-26 Getafe — 0 0 — — — — 2024-25 Getafe 33 0 0 17 — 8 1 6,6 2024-25 Eibar 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Getafe 3 0 0 1 — 0 7,3 2023-24 Eibar 1 0 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Malaga - 30/08/2026 Juan BerrocalJuan Berrocal González
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Malaga 2 0 0 — — 0 6,8 2025-26 Getafe — 0 0 — — — — 2024-25 Getafe 33 0 0 17 — 8 1 6,6 2024-25 Eibar 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Getafe 3 0 0 1 — 0 7,3 2023-24 Eibar 1 0 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Malaga - 27/08/2026 Javi MuñozJavier Muñoz Jiménez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Almeria 7 2 3 10 — 2 7,0 2025-26 Getafe 3 0 0 — — 0 7,1 2024-25 Las Palmas 36 1 3 30 — 5 6,9 2023-24 Las Palmas 37 2 3 37 — 6 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Almeria - 26/08/2026 Javi MuñozJavier Muñoz Jiménez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Almeria 7 2 3 10 — 2 7,0 2025-26 Getafe 3 0 0 — — 0 7,1 2024-25 Las Palmas 36 1 3 30 — 5 6,9 2023-24 Las Palmas 37 2 3 37 — 6 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Almeria - 24/08/2026 Z. TassounteIsmael Bekhoucha Lemlal
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Getafe 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Getafe 11 0 0 3 — 2 6,3 2023-24 Lommel SK — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Extremadura 1924 - 23/08/2026 Z. TassounteIsmael Bekhoucha Lemlal
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Getafe 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Getafe 11 0 0 3 — 2 6,3 2023-24 Lommel SK — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Extremadura 1924 - 20/08/2026 M. AleksandrovM. Aleksandrov
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Veres Rivne - 19/08/2026 M. AleksandrovM. Aleksandrov
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Veres Rivne - 11/08/2026 Diego RicoDiego Rico Salguero
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Osasuna 2 0 0 2 — 0 6,7 2025-26 Getafe 2 0 0 2 — 0 6,2 2024-25 Getafe 33 0 3 38 — 9 1 7,0 2024-25 Sociedad 0 0 3 38 — 0 7,0 2023-24 Getafe 32 0 7 32 — 10 7,0 2023-24 Sociedad 0 0 7 32 — 0 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Osasuna - 10/08/2026 Diego RicoDiego Rico Salguero
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Osasuna 2 0 0 2 — 0 6,7 2025-26 Getafe 2 0 0 2 — 0 6,2 2024-25 Getafe 33 0 3 38 — 9 1 7,0 2024-25 Sociedad 0 0 3 38 — 0 7,0 2023-24 Getafe 32 0 7 32 — 10 7,0 2023-24 Sociedad 0 0 7 32 — 0 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Osasuna - 05/08/2026 Domingos DuarteDomingos de Sousa Coutinho Meneses Duar
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 34 1 1 32 — 12 6,7 2024-25 22 1 0 24 — 4 2 6,9 2023-24 15 0 0 8 — 5 2 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Sao Paulo - 04/08/2026 Domingos DuarteDomingos de Sousa Coutinho Meneses Duar
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 34 1 1 32 — 12 6,7 2024-25 22 1 0 24 — 4 2 6,9 2023-24 15 0 0 8 — 5 2 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Sao Paulo - 04/08/2026 Gorka RiveraGorka Rivera Alonso
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 1 0 0 1 — 0 6,2 2023-24 1 0 0 — — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Unionistas de Salamanca - 21/07/2026 CobaCoba Gomes da Costa
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Anderlecht 5 0 0 4 — 2 6,4 2025-26 Getafe 2 0 0 1 — 2 6,7 2024-25 Getafe 30 1 1 10 — 4 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Al Kholood - 20/07/2026 CobaCoba Gomes da Costa
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Anderlecht 5 0 0 4 — 2 6,4 2025-26 Getafe 2 0 0 1 — 2 6,7 2024-25 Getafe 30 1 1 10 — 4 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Al Kholood - 10/07/2026 PeterPeter Federico González Carmona
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Gornik Zabrze 2 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Valladolid 36 6 1 33 — 6 6,8 2025-26 Getafe 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Getafe 38 0 0 9 — 1 6,5 2024-25 Real Madrid — 0 0 — — — — 2024-25 Valencia — 0 0 — — — — 2023-24 Getafe 16 0 0 11 — 1 6,7 2023-24 Valencia 15 0 0 11 — 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Gornik Zabrze - 09/07/2026 PeterPeter Federico González Carmona
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Gornik Zabrze 2 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Valladolid 36 6 1 33 — 6 6,8 2025-26 Getafe 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Getafe 38 0 0 9 — 1 6,5 2024-25 Real Madrid — 0 0 — — — — 2024-25 Valencia — 0 0 — — — — 2023-24 Getafe 16 0 0 11 — 1 6,7 2023-24 Valencia 15 0 0 11 — 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Gornik Zabrze - 05/07/2026 M. CuellarM. Cuellar
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do Atlético Madrid II - 04/07/2026 D. CaceresD. Caceres
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Cordoba 4 0 0 4 — 1 6,5 2025-26 Getafe 3 0 0 4 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Cordoba - 04/07/2026 M. CuellarM. Cuellar
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do Atlético Madrid II - 03/07/2026 D. CaceresD. Caceres
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Cordoba 4 0 0 4 — 1 6,5 2025-26 Getafe 3 0 0 4 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Cordoba - 30/06/2026 Hugo SolozábalHugo Solozábal Granados
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Andorra 7 0 1 8 — 3 5,8 2025-26 Getafe 2 0 0 2 — 0 6,4 2024-25 Leganes 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Leganes 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do FC Andorra - 30/06/2026 Juan IglesiasJuan Antonio Iglesias Sánchez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sevilla 9 1 0 8 — 3 6,9 2025-26 Getafe 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Getafe 37 0 1 45 — 4 6,9 2023-24 Getafe 23 0 2 16 — 4 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Sevilla - 30/06/2026 Luis MillaLuis Milla Manzanares
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Como 7 0 0 2 — 0 6,9 2025-26 Getafe 1 0 0 1 — 0 6,7 2024-25 Getafe 33 1 (1 z karnych) 4 38 — 6 7,1 2023-24 Getafe 27 0 1 43 — 6 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Como
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 24/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Iñigo Pérez: “No tengo una presión añadida a la presión que tengo desde el día uno” AS · pt. 13:34
- LaLiga denuncia insultos a Oscar Puente y Pedro Sánchez en Getafe, Santander y Elche Marca · pt. 10:32
- Mort de Jesus de Miguel: quand une musique électro perturbe la minute de silence lors de Getafe-Brighton RMC Sport · pt. 06:52
- Un trio de leaders accompagne Monaco, la belle histoire de Lincoln Red Imps et Getafe à l'agonie : ce qu'il faut retenir de la soirée de Ligue Conférence L'Équipe · czw. 22:42
- Getafe - Brighton, en imágenes Mundo Deportivo · czw. 22:26
- 0-1. El Getafe sigue sin arrancar en Europa Mundo Deportivo · czw. 22:19
- El Brighton tortura al Getafe AS · czw. 22:04
- Getafe 1-0 Brighton: resumen, goles y resultado AS · czw. 22:01 · Reakcja
- Yalcouye header secures narrow win for Brighton at Getafe Sky Sports · czw. 22:00
- Getafe 0 - 1 Brighton, en directo: resultado, resumen y goles | Conference League Mundo Deportivo · czw. 21:53
- El Brighton pone a prueba al imprevisible Getafe de Bordalás Mundo Deportivo · czw. 06:00
- Getafe recoloca ‘la manta’ de Luis García AS · śr. 23:17
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Getafe 661 21N 132 LaLiga ♂ · niedz. 20:00 Getafe
Ath Madrid 171 25N 582 LaLiga ♂ · niedz. 16:00 Espanol
Getafe nadchodzące LaLiga ♂ · niedz. 16:00 Getafe
Valencia nadchodzące LaLiga ♂ · niedz. 16:00 Sociedad
Getafe nadchodzące LaLiga ♂ · niedz. 16:00 Getafe
Levante nadchodzące LaLiga ♂ · niedz. 16:00 Real Madrid
Getafe nadchodzące LaLiga ♂ · niedz. 16:00 Elche
Getafe nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 01/11/2026 | Getafe – Sevilla | 3 – 1 |
| 25/10/2026 | Ath Bilbao – Getafe | 4 – 0 |
| 19/10/2026 | Getafe – Vallecano | 1 – 1 |
| 10/10/2026 | Barcelona – Getafe | 3 – 0 |
| 20/09/2026 | Getafe – Malaga | 1 – 0 |
| 17/09/2026 | Betis – Getafe | 1 – 0 |
| 13/09/2026 | Getafe – La Coruna | 1 – 1 |
| 07/09/2026 | Getafe – Celta | 1 – 1 |
| 31/08/2026 | Osasuna – Getafe | 1 – 0 |
| 23/08/2026 | Getafe – Santander | 1 – 0 |
| 15/08/2026 | Alaves – Getafe | 3 – 0 |
| 23/05/2026 | Getafe – Osasuna | 1 – 0 |
| 17/05/2026 | Elche – Getafe | 1 – 0 |
| 13/05/2026 | Getafe – Mallorca | 3 – 1 |
| 10/05/2026 | Oviedo – Getafe | 0 – 0 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20 | Iván AzónIván Azón Monzón
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 23 | 5 | 4 | 337 | 1 | 1 | 5 | — | 1 | 6,7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | D. DakonamDjené Dakonam Ortega
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 34 | 3 | 3 | 270 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | David SoriaDavid Soria Solís
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 32 | 3 | 3 | 270 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | M. SatrianoMartín Adrián Satriano Costa
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | 3 | 3 | 270 | 0 | 2 | 2 | — | 1 | 7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | Francho SerranoFrancho Serrano Gracia
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | 3 | 3 | 248 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | Ramón TerratsRamón Terrats Espacio
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 25 | 3 | 3 | 245 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | Kiko FemeníaFrancisco Femenía Far
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 34 | 3 | 2 | 225 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | J. MojicaJohan Andrés Mojica Palacio
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 33 | 3 | 2 | 202 | 1 | 1 | 3 | — | 1 | 7,1 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | Z. RomeroZaid Abner Romero
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Obrońca | 26 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,4 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | E. ÜnalEnes Ünal
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 28 | 2 | 2 | 169 | 2 | 0 | 4 | — | 0 | 7,8 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | O. MangalaOrel Johnson Mangala
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Pomocnik | 27 | 2 | 2 | 169 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,8 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | Andrés GarcíaAndrés García Robledo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 3 | 1 | 115 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | Borja MayoralBorja Mayoral Moya
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 28 | 3 | 1 | 107 | 0 | 0 | 2 | — | 2 | 6,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | Mario MartínMario Martín Rielves
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 2 | 1 | 91 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | DavinchiDavid Cordón Mancha
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 18 | 2 | 1 | 68 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | S. SazonovSaba Sazonov
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 2 | 1 | 48 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | J. ValouJean Yves Valou
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | N. GudeljNemanja Gudelj
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 34 | 1 | 1 | 90 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | A. AbqarAbdelkabir Abqar
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 26 | 1 | 1 | 68 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 5,7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | Óscar LópezÓscar David López Raslan
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 2 | 0 | 10 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | Alberto RiscoAlberto Risco Alcántara
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 1 | 0 | 21 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | JoseluJosé Luis Pérez del Amo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 21 | 1 | 0 | 13 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | S. BoselliJuan Sebastián Boselli Graf
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | Curro BurgosFrancisco Burgos Barrionuevo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 | Diego FerrerDiego Ferrer Martínez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | Ebrahima DrammehEbrahima Drammeh
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | J. LetáčekJiří Letáček
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 26 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 | JesúsJesús Martínez Girón
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | M. HamdouneMohamed Yassine Hamdoune
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | Moha AchrafMoha Achraf
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 20 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 44 | Adrián RiquelmeAdrián Riquelme
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | Alvaro GutierrezAlvaro Gutierrez Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Pomocnik | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | Christantus UcheChristantus Ugonna Uche
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Pomocnik | 22 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | Dani CarvajalDaniel Carvajal Ramos
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 33 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 | Jorge BenitoJorge Benito de Valle Martín
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 41 | Jorge MontesJorge Montes
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| — | Mady MacalouMady Macalou Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Pomocnik | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 11
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Getafe przeciwko:
- Alaves
- Ath Bilbao
- Ath Madrid
- Barcelona
- Betis
- Celta
- Elche
- Espanol
- La Coruna
- Levante
- Malaga
- Osasuna
- Real Madrid
- Santander
- Sevilla
- Sociedad
- Valencia
- Vallecano
- Villarreal
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.