AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Jupiler Pro League ♂ · sob. 23 sty 2027 · 16:00

Kortrijk – Anderlecht

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Kortrijk DVDND od najstarszego do najnowszego

13/09/2026wyj.RAAL La Louviere Jupiler Pro League ♂0 – 3D
20/09/2026dom.Beveren Jupiler Pro League ♂1 – 0V
10/10/2026wyj.Genk Jupiler Pro League ♂0 – 3D
31/10/2026wyj.Standard Jupiler Pro League ♂1 – 1N
04/11/2026dom.Mechelen Jupiler Pro League ♂1 – 3D

Anderlecht VVVDV od najstarszego do najnowszego

11/09/2026wyj.Mechelen Jupiler Pro League ♂1 – 0V
19/09/2026dom.Waregem Jupiler Pro League ♂3 – 0V
10/10/2026wyj.Cercle Brugge Jupiler Pro League ♂2 – 1V
25/10/2026wyj.Gent Jupiler Pro League ♂0 – 4D
31/10/2026dom.Westerlo Jupiler Pro League ♂4 – 1V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Kortrijk mecze bez zwycięstwa: 5 na wyjeździe mecze bez zwycięstwa: 3
po porażce 1-3 z Mechelen · 1 Z, 1 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (3 strzelone, 10 stracone)

Anderlecht mecze bez porażki: 7 u siebie
po zwycięstwie 4-1 z Westerlo · 4 Z, 0 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (10 strzelone, 6 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Kortrijk

Atak · gole na mecz: 0,30 (0,50 u siebie, 0,00 na wyjeździe) · 10,7 strzałów na mecz, 30% celnych · bez gola w 75% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,30 (2,00 u siebie, 2,50 na wyjeździe) · 13% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 61-75. minuty · żółte: 16, czerwone: 3

Dyscyplina · faule na mecz: 12,8 · spalone na mecz: 2,6 · żółte: 2,10 i czerwone kartki: 0,90 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · M. Ilić · obrony: 19, 61% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,00 · ocena 6,8

Trener · Michiel Jonckheere od 01/10/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 3-1-4-2 ×1, 4-4-1-1 ×1)

Forma (API-Football): LLLLLLWL

Anderlecht

Atak · gole na mecz: 1,10 (1,50 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 14,8 strzałów na mecz, 35% celnych · bez gola w 38% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 0,80 (0,30 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 50% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 17, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 13,4 · spalone na mecz: 1,3 · żółte: 2,30 i czerwone kartki: 0,80 na mecz (fiches de match, mecze: 16)

Bramkarz · C. Coosemans · obrony: 23, 79% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,75 · ocena 7,5

Trener · Vitor Bruno od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-4-2 · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 4-2-3-1 ×2, 4-3-3 ×1)

Forma (API-Football): WLLWDWWW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Kortrijk

  • Zawieszenie S. Campbell · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Genk – Kortrijk) prawdopodobne zawieszenie 10/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Anderlecht

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: G. Biancone (Mięsień dwugłowy uda), I. Camara (Stopa), I. Koutsoupias (Off the roster), K. Sardella (Udo), L. Hey (Noga)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 12,1 dla Kortrijk, 11,6 dla Anderlecht · Oczekiwane żółte kartki: 3,7 · Oczekiwane spalone: 4,8

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
M. KanaMarco Kana
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Anderlecht80011—46,9
2025-26Anderlecht2002—17,0
2024-25Anderlecht100——06,7
2024-25Kortrijk—00————
2023-24Kortrijk2000——5—
2023-24Anderlecht200——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Anderlecht1,490,4328 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: G. KoyalipouGoduine Koyalipou

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Kortrijk8002—06,4
2025-26Angers132 (1 z karnych)14—06,6
2025-26Levante3001—06,6
2024-25Lens18407—06,8
2024-25Beveren—00————
2023-24Beveren2414 (2 z karnych)020—27,1
2023-24Lausanne000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), T. AmbroseThierry Winston Jordan Ambrose
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2780110—36,8
2025-262910 (2 z karnych)921—47,6
2024-25333314—56,8
2023-24333314—56,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), J. Van LandschootJellert Van Landschoot
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27800——06,7
2025-263010114—47,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), D. SikanDanylo Sikan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Anderlecht8107—16,5
2026-27Ukraine2102—17,2
2025-26Trabzonspor173126—16,9
2025-26Anderlecht92113—16,8
2024-25Trabzonspor143126—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Kortrijk

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
68 T. AmbroseThierry Winston Jordan Ambrose
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2780110—36,8
2025-262910 (2 z karnych)921—47,6
2024-25333314—56,8
2023-24333314—56,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %010,0083 %

Anderlecht

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
21 T. BentayebTawfik Bentayeb
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Anderlecht6314—07,2
2025-26Troyes3203—07,0
2024-25Rodez2910122—56,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

10 %310,8349 %
14 D. SikanDanylo Sikan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Anderlecht8107—16,5
2026-27Ukraine2102—17,2
2025-26Trabzonspor173126—16,9
2025-26Anderlecht92113—16,8
2024-25Trabzonspor143126—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %100,1675 %
10 M. WinklerMarten Winkler
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Anderlecht5207—07,1
2026-27Hertha2122—08,1
2025-26Hertha4105—07,2
2024-25Hertha202113—36,7
2023-24Hertha305532—76,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %200,6041 %
61 J. BethumeJ. Bethume
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274103—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %100,4441 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Kortrijk — 4-3-3

Trener : Michiel Jonckheere od 01/10/2025 · odczyt z 23/10/2026

Marko Ilić Kortrijk · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Cesena · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Kortrijk · 2025-26: mecze 26, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Anderlecht · 2025-26: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Bologna · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Kortrijk · 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Bologna · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Bologna · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Kortrijk · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 31 M. IlićGilles Ruyssen Kortrijk · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Kortrijk · 2025-26: mecze 25, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Dender · 2024-25: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule 30, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,9 Dender · 2023-24: mecze 22, gole 1, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 22 G. RuyssenRudy Kohon Kortrijk · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,3 Kortrijk · 2025-26: mecze 23, gole 0, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 Betis · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Troyes · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Troyes · 2023-24: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 36 R. KohonHarrison Murray-Campbell 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 4 H. Murray-CampbellJames Willy Ndjeungoue 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 2025-26: mecze 26, gole 1, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,7 2024-25: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 7,1 5 J. NdjeungoueBrecht Dejaegere Kortrijk · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Kortrijk · 2025-26: mecze 26, gole 2, asysty 4, faule 43, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,4 Kortrijk · 2024-25: mecze 25, gole 1, asysty 1, faule 28, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Toulouse · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 19 B. DejaegereBoris Luc Lambert Kortrijk · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Kortrijk · 2025-26: mecze 28, gole 1, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Willem II · 2024-25: mecze 26, gole 2, asysty 0, faule 22, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 35 B. LambertKen Masui Kortrijk · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Beerschot VA · 2025-26: mecze 9, gole 2, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 71 K. MasuiThierry Winston Jordan Ambrose 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 2025-26: mecze 29, gole 10, asysty 9, faule 21, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,6 2024-25: mecze 33, gole 3, asysty 3, faule 14, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 2023-24: mecze 33, gole 3, asysty 3, faule 14, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 68 T. AmbroseGoduine Koyalipou Kortrijk · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Angers · 2025-26: mecze 13, gole 2, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Levante · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Lens · 2024-25: mecze 18, gole 4, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Beveren · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Beveren · 2023-24: mecze 24, gole 14, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Lausanne · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 10 G. KoyalipouJellert Van Landschoot 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 2025-26: mecze 30, gole 10, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 18 J. Van Landschoot
Marko Ilić
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Kortrijk600——06,8
2026-27Cesena1002—06,2
2025-26Kortrijk26001—46,8
2025-26Anderlecht100012—46,8
2025-26Bologna—00————
2024-25Kortrijk500——07,3
2024-25Bologna000——0—
2023-24Bologna000——0—
2023-24Kortrijk000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gilles Ruyssen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Kortrijk6005—16,5
2025-26Kortrijk250014—36,9
2024-25Dender380030—66,9
2023-24Dender221018—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rudy Kohon
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Kortrijk6008—2 16,3
2025-26Kortrijk230121—66,8
2024-25Betis000——0—
2024-25Troyes—00————
2023-24Troyes10004—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Harrison Murray-Campbell
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277007—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

James Willy Ndjeungoue
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276008—26,7
2025-26261018—56,7
2024-259005—0 17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Brecht Dejaegere
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Kortrijk80015—17,1
2025-26Kortrijk262443—67,4
2024-25Kortrijk251128—46,9
2023-24Toulouse000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Boris Luc Lambert
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Kortrijk6006—06,3
2025-26Kortrijk281110—46,9
2024-25Willem II262022—56,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ken Masui
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Kortrijk600——06,7
2025-26Beerschot VA92 (1 z karnych)08—17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Thierry Winston Jordan Ambrose
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2780110—36,8
2025-262910 (2 z karnych)921—47,6
2024-25333314—56,8
2023-24333314—56,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Goduine Koyalipou
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Kortrijk8002—06,4
2025-26Angers132 (1 z karnych)14—06,6
2025-26Levante3001—06,6
2024-25Lens18407—06,8
2024-25Beveren—00————
2023-24Beveren2414 (2 z karnych)020—27,1
2023-24Lausanne000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jellert Van Landschoot
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27800——06,7
2025-263010114—47,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Anderlecht — 4-3-3

Trener : Vitor Bruno od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Colin Maurice Coosemans 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 2024-25: mecze 36, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 2023-24: mecze 36, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 26 C. CoosemansAli Maamar 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 2, faule 14, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 2024-25: mecze 19, gole 0, asysty 2, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 79 A. MaamarLéo Pétrot Anderlecht · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Elche · 2025-26: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,8 St Etienne · 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 3, faule 22, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 St Etienne · 2023-24: mecze 36, gole 1, asysty 0, faule 27, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 27 L. PétrotHans Carl Ludwig Augustinsson Anderlecht · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Anderlecht · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 Anderlecht · 2024-25: mecze 24, gole 1, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Sevilla · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Anderlecht · 2023-24: mecze 31, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3 Sevilla · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 6 L. AugustinssonGiulian Biancone Anderlecht · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,6 Olympiakos · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Olympiakos · 2024-25: mecze 17, gole 0, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Olympiakos · 2023-24: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Nott'm Forest · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 4 G. BianconeMarco Kana Anderlecht · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Anderlecht · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Anderlecht · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Kortrijk · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Kortrijk · 2023-24: mecze 20, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 5 Anderlecht · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 55 M. KanaLukáš Ambros Anderlecht · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Czechia · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,8 Czech Republic · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,8 Gornik Zabrze · 2025-26: mecze 26, gole 1, asysty 5, faule 34, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 Gornik Zabrze · 2024-25: mecze 26, gole 0, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Wolfsburg · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 18 L. AmbrosIlias Koutsoupias Anderlecht · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Frosinone · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Frosinone · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Catanzaro · 2024-25: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Frosinone · 2024-25: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Bari · 2023-24: mecze 14, gole 2, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 30 I. KoutsoupiasDanylo Sikan Anderlecht · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Ukraine · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Trabzonspor · 2025-26: mecze 17, gole 3, asysty 1, faule 26, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Anderlecht · 2025-26: mecze 9, gole 2, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Trabzonspor · 2024-25: mecze 14, gole 3, asysty 1, faule 26, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 14 D. SikanTawfik Bentayeb Anderlecht · 2026-27: mecze 6, gole 3, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Troyes · 2025-26: mecze 3, gole 2, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Rodez · 2024-25: mecze 29, gole 10, asysty 1, faule 22, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 21 T. BentayebOliver Antman Anderlecht · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Finland · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Rangers · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Go Ahead Eagles · 2024-25: mecze 32, gole 6, asysty 15, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 FC Nordsjaelland · 2024-25: mecze 3, gole 1, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 FC Nordsjaelland · 2023-24: mecze 22, gole 3, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 11 O. Antman
Colin Maurice Coosemans
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27800——07,5
2025-26200——07,0
2024-253600——17,4
2023-243600——17,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ali Maamar
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2780214—07,0
2025-261002—06,3
2024-25190211—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Léo Pétrot
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Anderlecht8017—17,0
2025-26Elche4102—07,8
2024-25St Etienne310322—46,8
2023-24St Etienne361027—37,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Hans Carl Ludwig Augustinsson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Anderlecht8007—06,8
2025-26Anderlecht2009—27,2
2024-25Anderlecht241115—17,0
2024-25Sevilla—00————
2023-24Anderlecht3100——3—
2023-24Sevilla—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Giulian Biancone
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Anderlecht6008—37,6
2025-26Olympiakos100——06,9
2024-25Olympiakos17018—36,8
2023-24Olympiakos110014—36,9
2023-24Nott'm Forest000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marco Kana
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Anderlecht80011—46,9
2025-26Anderlecht2002—17,0
2024-25Anderlecht100——06,7
2024-25Kortrijk—00————
2023-24Kortrijk2000——5—
2023-24Anderlecht200——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lukáš Ambros
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Anderlecht7007—17,0
2026-27Czechia2001—05,8
2026-27Czech Republic2001—05,8
2025-26Gornik Zabrze261534—56,8
2024-25Gornik Zabrze260114—16,8
2023-24Wolfsburg000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ilias Koutsoupias
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Anderlecht4011—17,3
2026-27Frosinone100——07,3
2025-26Frosinone2001—06,5
2024-25Catanzaro110011—16,9
2024-25Frosinone61011—16,9
2023-24Bari142113—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Danylo Sikan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Anderlecht8107—16,5
2026-27Ukraine2102—17,2
2025-26Trabzonspor173126—16,9
2025-26Anderlecht92113—16,8
2024-25Trabzonspor143126—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tawfik Bentayeb
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Anderlecht6314—07,2
2025-26Troyes3203—07,0
2024-25Rodez2910122—56,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Oliver Antman
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Anderlecht8014—26,9
2026-27Finland2101—07,3
2025-26Rangers—00————
2024-25Go Ahead Eagles3261510—17,1
2024-25FC Nordsjaelland3112—17,2
2023-24FC Nordsjaelland22317—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1zwycięstwa Kortrijk
2remis(y)
3zwycięstwa Anderlecht
2,7gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Kortrijk 5, Anderlecht 11 · obie drużyny strzelają w 33 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 50 % · żółte: 3,0, czerwone: 0,3 na mecz (raporty: 4) · sędziowie: B. Put, L. D'hondt, W. Smet

Strzelcy w tych meczach : K. Dolberg Anderlecht, 2 · C. Huerta Anderlecht, 1 · D. Sikan Anderlecht, 1 · I. Davies Kortrijk, 1 · M. Stroeykens Anderlecht, 1 · T. Hazard Anderlecht, 1

DataMeczWynikZwycięzca
03/09/2026Anderlecht – Kortrijk Jupiler Pro League ♂1 – 0Anderlecht
19/01/2025Kortrijk – Anderlecht Jupiler Pro League ♂0 – 2Anderlecht
03/11/2024Anderlecht – Kortrijk Jupiler Pro League ♂4 – 0Anderlecht
16/03/2024Anderlecht – Kortrijk Jupiler Pro League ♂0 – 1Kortrijk
17/09/2023Kortrijk – Anderlecht Jupiler Pro League ♂2 – 2remis
19/02/2023Kortrijk – Anderlecht Jupiler Pro League ♂2 – 2remis

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Kortrijk – Anderlecht →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13