Ligue 2 ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis
Laval
Wat is dit?
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
NDNDV laatste 5 wedstrijden, van oudste naar meest recente
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Alle competities 6 wedstrijden zonder overwinning uit 3 wedstrijden ongeslagen thuis 3 nederlagen op rij uit
komt van een 1-0-zege tegen Boulogne · 1 W, 2 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (7 gescoord, 8 tegen)
Verloop van de standWat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Wat is dit?
16e na 11 speeldag(en) · beste 9e, slechtste 18e · Vergelijken met een ander team →
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Laval
Aanval · 1,40 doelpunt(en) per wedstrijd (1,40 thuis, 1,50 uit) · 10,4 schoten per wedstrijd, 37% op doel · niet gescoord in 11% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 76-90e minuut
Verdediging · 2,20 tegen per wedstrijd (2,00 thuis, 2,50 uit) · 0% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 31-45e minuut · 16 geel, 2 rood
Discipline · 14,1 overtreding(en) per wedstrijd · 1,8 buitenspel per wedstrijd · 2,20 geel en 0,50 rood per wedstrijd (fiches de match, 54 wedstrijd(en))
Doelman · M. Samassa · 23 redding(en), 62% van de schoten op doel gestopt · 2,00 tegen per 90 min · cijfer 6,7
Trainer · David Vignes sinds 01/08/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 4-3-1-2 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 4-3-3 ×1, 3-4-1-2 ×1)
Vorm (API-Football): LWDLLLDLD
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Laval
Geen bekende afwezige per 23/10/2026.
Composition probable — 4-3-1-2Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 5,8 |
| 2025-26 | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2023-24 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
William Ludovic Brandon Bianda| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | 7 | 0 | 0 | 8 | — | 1 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Sidi Bane| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Laval | 4 | 1 | 0 | 2 | — | 0 1 | 6,2 |
| 2025-26 | AVS | 9 | 1 | 0 | 13 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | Laval | 9 | 0 | 0 | 3 | — | 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Annecy | 14 | 0 | 0 | 8 | — | 2 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Lens | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
L. Samb| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 5 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Ababacar Moustapha Lô| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Laval | 8 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Amiens | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Metz | 16 | 0 | 0 | 7 | — | 4 | 6,8 |
| 2023-24 | Metz | 6 | 0 | 0 | 3 | — | 0 1 | 6,5 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Sam Sanna| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 1 | 0 | 10 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | 28 | 2 | 3 | 32 | — | 3 | 7,0 |
| 2023-24 | 38 | 1 | 2 | 53 | — | 6 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Esteban Mouton| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 2 | 9 | — | 1 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Ethan Clavreul| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 2 | 4 | 13 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,3 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
C. Gourichy| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
M. Houdayer| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 3 | 0 | 12 | — | 2 | 7,2 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Trevis Dago| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Laval | 6 | 2 | 0 | 9 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | Laval | 0 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Annecy | 23 | 4 | 0 | 40 | — | 5 | 6,7 |
| 2024-25 | Lille | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Lille | 4 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 10 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (23/10/2026) behouden.
TransfersWat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Wat is dit?
Aanwinsten 34
- 31/08/2026 A. DialloAlpha Diallo
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Laval 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Lens — 0 0 — — — — 2024-25 Oud-Heverlee Leuven 1 0 0 1 — 0 6,2 2024-25 Lens 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Nancy — 0 0 — — — — 2023-24 Paris SG 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Bordeaux — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Lens - 30/08/2026 A. DialloAlpha Diallo
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Laval 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Lens — 0 0 — — — — 2024-25 Oud-Heverlee Leuven 1 0 0 1 — 0 6,2 2024-25 Lens 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Nancy — 0 0 — — — — 2023-24 Paris SG 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Bordeaux — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Lens - 20/07/2026 C. FatouCorentin Fatou
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Laval 2 0 1 2 — 0 6,5 2025-26 Boulogne 29 6 (2 strafsch.) 2 19 — 1 6,6 2024-25 Boulogne 6 0 0 4 — 0 6,3 2023-24 Boulogne 26 7 0 — — 1 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Boulogne - 05/07/2026 F. CoquelinFrancis Joseph Coquelin
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Laval 2 0 0 1 — 0 6,4 2025-26 Nantes 1 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Nantes 6 1 1 7 — 1 7,1 2024-25 Villarreal 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Villarreal 19 0 0 18 — 4 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Nantes - 02/07/2026 T. BouriaudTeddy Bouriaud
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Laval 2 0 0 2 — 0 7,3 2025-26 Nancy 1 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 Nancy 6 0 1 13 — 1 6,8 2023-24 Nancy 18 1 0 — — 4 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Nancy - 01/07/2026 T. BouriaudTeddy Bouriaud
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Laval 2 0 0 2 — 0 7,3 2025-26 Nancy 1 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 Nancy 6 0 1 13 — 1 6,8 2023-24 Nancy 18 1 0 — — 4 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Nancy - 30/06/2026 J. GaudinJules Gaudin
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Laval 9 0 0 12 — 1 6,4 2025-26 Charleroi 19 0 0 11 — 1 1 6,7 2024-25 Paris FC 16 0 1 17 — 1 7,1 2024-25 Caen 11 0 1 17 — 4 7,1 2023-24 Paris FC 37 1 2 36 — 7 7,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Charleroi - 30/06/2026 A. KantéAboubakary Kanté
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Laval 7 3 0 5 — 0 6,8 2026-27 Middlesbrough 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Austria Vienna 0 0 0 — — 0 — 2025-26 St Etienne 13 0 0 33 — 3 6,9 2025-26 Austria Vienna 2 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Dunkerque 1 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 Middlesbrough 1 0 0 2 — 1 6,7 2024-25 Ajaccio 25 6 1 20 — 0 6,8 2024-25 Dunkerque 25 6 1 20 — 0 6,8 2024-25 Austria Vienna — 0 0 — — — — 2024-25 Troyes — 0 0 — — — — 2023-24 Troyes 18 0 1 44 — 0 6,8 2023-24 Huesca 16 0 0 15 — 2 6,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Dunkerque - 30/06/2026 A. LôAbabacar Moustapha Lô
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Laval 8 0 0 3 — 0 6,8 2025-26 Amiens 2 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Metz 16 0 0 7 — 4 6,8 2023-24 Metz 6 0 0 3 — 0 1 6,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Amiens - 30/06/2026 A. MoussaouiAmine Moussaoui
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Laval 2 0 1 1 — 0 7,5 2025-26 Angers — 0 0 — — — — 2024-25 Angers 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Angers - 30/06/2026 C. GourichyC. Gourichy
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 8 0 0 4 — 0 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Thionville Lusitanos - 30/06/2026 H. EsmelH. Esmel
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij van Le Puy Foot - 29/06/2026 C. GourichyC. Gourichy
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 8 0 0 4 — 0 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Thionville Lusitanos - 29/06/2026 F. CoquelinFrancis Joseph Coquelin
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Laval 2 0 0 1 — 0 6,4 2025-26 Nantes 1 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Nantes 6 1 1 7 — 1 7,1 2024-25 Villarreal 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Villarreal 19 0 0 18 — 4 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Nantes - 29/06/2026 H. EsmelH. Esmel
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij van Le Puy Foot - 29/06/2026 L. MartinsLoïs Martins
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 9 0 0 5 — 2 6,4 2023-24 2 0 0 1 — 1 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Gobelins - 29/06/2026 A. Faurand-TournaireAymeric Faurand-Tournaire
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 1 0 0 2 — 0 6,6 2024-25 7 0 1 3 — 0 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van La Roche VF - 29/06/2026 A. MoussaouiAmine Moussaoui
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Laval 2 0 1 1 — 0 7,5 2025-26 Angers — 0 0 — — — — 2024-25 Angers 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Angers - 29/06/2026 C. FatouCorentin Fatou
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Laval 2 0 1 2 — 0 6,5 2025-26 Boulogne 29 6 (2 strafsch.) 2 19 — 1 6,6 2024-25 Boulogne 6 0 0 4 — 0 6,3 2023-24 Boulogne 26 7 0 — — 1 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Boulogne - 29/06/2026 N. MupembaNoa-Grace Mupemba
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 2 0 0 — — 0 6,6 2025-26 1 0 0 2 — 0 6,5 2024-25 — 0 0 — — — — 2023-24 5 0 0 2 — 0 6,4 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Chateauroux - 01/02/2026 S. BaneSidi Bane
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Laval 4 1 0 2 — 0 1 6,2 2025-26 AVS 9 1 0 13 — 1 6,5 2025-26 Laval 9 0 0 3 — 2 6,9 2024-25 Annecy 14 0 0 8 — 2 1 6,7 2024-25 Lens 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van AVS - 31/01/2026 Owen KouassiChrist-Owen Kouassi Bathele
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Grenoble 2 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Laval 1 0 0 1 — 0 7,0 2025-26 Lecce 1 0 0 — — 0 7,5 2024-25 Laval 33 2 1 32 — 7 1 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Lecce - 18/01/2026 D. MbayoDylan Mbayo
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Zwolle 9 0 4 7 — 0 6,8 2025-26 Zwolle 2 0 1 1 — 0 6,7 2025-26 Laval 1 0 0 2 — 1 6,2 2024-25 Zwolle 34 4 7 22 — 2 6,9 2024-25 Kortrijk 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Kortrijk 9 0 0 — — 1 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van PEC Zwolle - 10/01/2026 A. BadeAnge Bade
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 3 0 0 — — 0 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Bayonne - 31/12/2025 T. DagoTrevis Dago
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Laval 6 2 0 9 — 1 6,5 2025-26 Laval 0 1 0 2 — 0 7,3 2024-25 Annecy 23 4 0 40 — 5 6,7 2024-25 Lille 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Lille 4 0 1 2 — 1 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Lille
Vertrekken 40
- 02/09/2026 N. MupembaNoa-Grace Mupemba
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 2 0 0 — — 0 6,6 2025-26 1 0 0 2 — 0 6,5 2024-25 — 0 0 — — — — 2023-24 5 0 0 2 — 0 6,4 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Rapperswil - 01/09/2026 N. MupembaNoa-Grace Mupemba
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 2 0 0 — — 0 6,6 2025-26 1 0 0 2 — 0 6,5 2024-25 — 0 0 — — — — 2023-24 5 0 0 2 — 0 6,4 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Rapperswil - 25/08/2026 M. SelloukiMalik Sellouki
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Rio Ave 5 0 0 2 — 0 6,5 2026-27 Laval 2 0 0 2 — 0 6,7 2025-26 Laval 2 1 0 — — 1 7,3 2024-25 Laval 33 11 3 29 — 3 7,1 2024-25 ADO Den Haag — 0 0 — — — — 2024-25 Den Haag — 0 0 — — — — 2023-24 Den Haag 3 0 0 — — 0 6,6 2023-24 ADO Den Haag 3 0 0 — — 0 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Rio Ave - 24/08/2026 M. SelloukiMalik Sellouki
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Rio Ave 5 0 0 2 — 0 6,5 2026-27 Laval 2 0 0 2 — 0 6,7 2025-26 Laval 2 1 0 — — 1 7,3 2024-25 Laval 33 11 3 29 — 3 7,1 2024-25 ADO Den Haag — 0 0 — — — — 2024-25 Den Haag — 0 0 — — — — 2023-24 Den Haag 3 0 0 — — 0 6,6 2023-24 ADO Den Haag 3 0 0 — — 0 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Rio Ave - 18/08/2026 A. Faurand-TournaireAymeric Faurand-Tournaire
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 1 0 0 2 — 0 6,6 2024-25 7 0 1 3 — 0 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Ha Noi - 17/08/2026 A. Faurand-TournaireAymeric Faurand-Tournaire
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 1 0 0 2 — 0 6,6 2024-25 7 0 1 3 — 0 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Ha Noi - 27/07/2026 M. AdiléhouMoïse Wilfrid Maoussé Adiléhou
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 23 0 0 11 — 3 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Adilehou Moise - 15/07/2026 M. CamaraMamadou Camara
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Montpellier 6 1 0 7 — 0 6,8 2026-27 Rennes 2 0 0 1 — 1 6,6 2026-27 PAOK 1 0 0 — — 0 6,2 2026-27 Roma 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Nantes 0 0 0 — — 0 — 2025-26 PAOK 33 0 0 15 — 3 6,6 2025-26 Rennes 3 0 0 3 — 0 6,8 2025-26 Laval 1 0 0 2 — 0 6,2 2024-25 Rennes 34 5 3 41 — 5 7,1 2024-25 Brest 34 5 3 41 — 5 7,1 2024-25 Laval 30 5 (1 strafsch.) 1 41 — 5 6,9 2024-25 PAOK 19 7 1 33 — 5 1 7,0 2024-25 Young Boys 18 0 0 26 — 3 2 7,0 2024-25 Lens — 0 0 — — — — 2024-25 Monaco 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Olympiakos 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Brest 32 7 (1 strafsch.) 3 37 — 7 7,1 2023-24 Young Boys 29 1 1 43 — 13 7,1 2023-24 Monaco 20 1 (1 strafsch.) 2 25 — 4 7,0 2023-24 Olympiakos 17 2 0 22 — 5 7,0 2023-24 Nancy 8 0 0 — — 3 1 — 2023-24 Lens 0 0 0 — — 0 — 2023-24 PAOK — 0 0 22 — — 7,0 2023-24 Roma 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Montpellier - 14/07/2026 M. CamaraMamadou Camara
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Montpellier 6 1 0 7 — 0 6,8 2026-27 Rennes 2 0 0 1 — 1 6,6 2026-27 PAOK 1 0 0 — — 0 6,2 2026-27 Roma 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Nantes 0 0 0 — — 0 — 2025-26 PAOK 33 0 0 15 — 3 6,6 2025-26 Rennes 3 0 0 3 — 0 6,8 2025-26 Laval 1 0 0 2 — 0 6,2 2024-25 Rennes 34 5 3 41 — 5 7,1 2024-25 Brest 34 5 3 41 — 5 7,1 2024-25 Laval 30 5 (1 strafsch.) 1 41 — 5 6,9 2024-25 PAOK 19 7 1 33 — 5 1 7,0 2024-25 Young Boys 18 0 0 26 — 3 2 7,0 2024-25 Lens — 0 0 — — — — 2024-25 Monaco 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Olympiakos 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Brest 32 7 (1 strafsch.) 3 37 — 7 7,1 2023-24 Young Boys 29 1 1 43 — 13 7,1 2023-24 Monaco 20 1 (1 strafsch.) 2 25 — 4 7,0 2023-24 Olympiakos 17 2 0 22 — 5 7,0 2023-24 Nancy 8 0 0 — — 3 1 — 2023-24 Lens 0 0 0 — — 0 — 2023-24 PAOK — 0 0 22 — — 7,0 2023-24 Roma 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Montpellier - 12/07/2026 T. ThomasTitouan Christophe Gérard Thomas
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Laval 25 1 1 33 — 7 7,0 2024-25 Laval 32 3 0 31 — 6 6,9 2024-25 Bordeaux — 0 0 — — — — 2023-24 Charlton 40 0 1 31 — 9 6,7 2023-24 Charlton Athletic FC 40 0 1 31 — 9 6,7 2023-24 Laval 31 1 1 14 — 2 1 6,7 2023-24 Estoril 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Fleury 91 - 30/06/2026 L. MartinsLoïs Martins
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 9 0 0 5 — 2 6,4 2023-24 2 0 0 1 — 1 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Avranches - 30/06/2026 M. TchokountéMalik Tchokounté
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 3 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 30 9 (2 strafsch.) 1 51 — 5 7,1 2023-24 35 8 (1 strafsch.) 1 72 — 6 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Rouen - 30/06/2026 P. OuanehPeter Ouaneh
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 3 0 0 — — 0 6,9 2024-25 10 0 0 6 — 0 6,7 2023-24 18 0 0 9 — 0 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Uta Arad - 30/06/2026 T. ThomasTitouan Christophe Gérard Thomas
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Laval 25 1 1 33 — 7 7,0 2024-25 Laval 32 3 0 31 — 6 6,9 2024-25 Bordeaux — 0 0 — — — — 2023-24 Charlton 40 0 1 31 — 9 6,7 2023-24 Charlton Athletic FC 40 0 1 31 — 9 6,7 2023-24 Laval 31 1 1 14 — 2 1 6,7 2023-24 Estoril 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Fleury 91 - 30/06/2026 E. MontetEnzo Montet
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 1 0 0 1 — 0 6,9 2024-25 7 1 0 7 — 2 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Thionville Lusitanos - 29/06/2026 D. MbayoDylan Mbayo
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Zwolle 9 0 4 7 — 0 6,8 2025-26 Zwolle 2 0 1 1 — 0 6,7 2025-26 Laval 1 0 0 2 — 1 6,2 2024-25 Zwolle 34 4 7 22 — 2 6,9 2024-25 Kortrijk 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Kortrijk 9 0 0 — — 1 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar PEC Zwolle - 29/06/2026 E. MaddyEros Maddy
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Laval 3 0 0 1 — 1 6,5 2025-26 Auxerre — 0 0 — — — — 2024-25 Auxerre 15 0 0 3 — 1 6,5 2023-24 Auxerre 14 0 0 2 — 0 6,4 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Auxerre - 29/06/2026 M. RaimbaultMathis Raimbault
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Saint-Colomban Locminé - 29/06/2026 M. TchokountéMalik Tchokounté
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 3 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 30 9 (2 strafsch.) 1 51 — 5 7,1 2023-24 35 8 (1 strafsch.) 1 72 — 6 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Tchokounte Malik - 29/06/2026 Owen KouassiChrist-Owen Kouassi Bathele
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Grenoble 2 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Laval 1 0 0 1 — 0 7,0 2025-26 Lecce 1 0 0 — — 0 7,5 2024-25 Laval 33 2 1 32 — 7 1 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Lecce - 29/06/2026 T. ThomasTitouan Christophe Gérard Thomas
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Laval 25 1 1 33 — 7 7,0 2024-25 Laval 32 3 0 31 — 6 6,9 2024-25 Bordeaux — 0 0 — — — — 2023-24 Charlton 40 0 1 31 — 9 6,7 2023-24 Charlton Athletic FC 40 0 1 31 — 9 6,7 2023-24 Laval 31 1 1 14 — 2 1 6,7 2023-24 Estoril 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Thomas Titouan - 29/06/2026 T. VargasThibaut Vargas
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 2 0 0 1 — 0 6,8 2024-25 34 3 6 17 — 3 7,3 2023-24 38 1 8 10 — 3 7,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Vargas Thibaut - 29/06/2026 W. BenardWilliam Benard
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 3 0 1 6 — 1 7,0 2024-25 1 0 0 — — 0 — 2023-24 11 0 0 9 — 1 6,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Benard William - 29/06/2026 Y. AradjYlies Aradj
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Laval 2 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Toulouse — 0 0 — — — — 2024-25 Toulouse 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Toulouse 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Toulouse - 29/06/2026 Yohan TavaresYohan Tavares
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 17 0 0 18 — 2 1 6,8 2024-25 29 0 0 35 — 5 6,9 2023-24 21 0 0 8 — 2 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Tavares Yohan
Sinds het begin van vorig seizoen, volgens API-Football, vastgelegd op 24/10/2026. Bedragen zoals de bron ze geeft, vaak ontbrekend: er wordt geen marktwaarde berekend.
In de persWat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Wat is dit?
- Ligue 2: pourquoi Saint-Étienne prend un huis clos partiel pour trois matchs RMC Sport · wo 20:48
- Big foot, Bane & Bo's Broncos - Inside Denver's 5,280ft sporting empire Sky Sports · wo 06:00
- Doncic outshines Curry with half-court shot AND behind-the-back assist! Sky Sports · do 16:40
- Reims nouveau dauphin en Ligue 2, Clermont repris après avoir mené 3-0 : ce qu'il faut retenir du multiplex de la 9e journée L'Équipe · vr 20:26
- Ligue 2 : grosse victoire de Reims contre Dijon, remontada dingue de Laval contre Clermont Foot Mercato · vr 20:02
- Gaël Monfils déjà à la retraite !? Décryptage d'un tremblement de terre du tennis français (Court N°1) RMC Sport · do 11:55 · Transfer
- Semenyo 'froze' after alleged racist abuse, court told BBC Sport · wo 14:16
- Monaco prête un joueur à Laval Foot Mercato · di 12:03
- Transferts : l'attaquant Oumar Konaté (Monaco) prêté à Laval (L2) L'Équipe · di 11:41 · Transfer
- 'What a pass!' - Jokic pulls off OUTRAGEOUS behind-the-back dime across court! Sky Sports · ma 19:50
- « C'est sur le terrain que j'ai gagné le respect des détenus », Christophe Ferron, ancien joueur pro à Lorient et Laval, devenu moniteur de sport en prison L'Équipe · wo 13:00
Koppen uit de media, met links naar hun artikelen. Automatisch gekoppeld: een fout blijft mogelijk.
Volgende wedstrijden
Laval 701 18N 122 Ligue 2 ♂ · vr 19:00 Laval
Montpellier 231 27N 502 Ligue 2 ♂ · vr 19:00 Annecy
Laval komt eraan Ligue 2 ♂ · vr 19:00 Laval
Dunkerque komt eraan Ligue 2 ♂ · za 19:00 Reims
Laval komt eraan Ligue 2 ♂ · vr 19:00 Laval
Guingamp komt eraan Ligue 2 ♂ · vr 19:00 Laval
Pau FC komt eraan Ligue 2 ♂ · vr 19:00 Red Star
Laval komt eraan
Laatste wedstrijden
| Datum | Wedstrijd | Uitslag |
|---|---|---|
| 30/10/2026 | Laval – Boulogne | 1 – 0 |
| 23/10/2026 | Nancy – Laval | 1 – 0 |
| 16/10/2026 | Laval – Clermont | 3 – 3 |
| 09/10/2026 | Pau FC – Laval | 3 – 2 |
| 18/09/2026 | Laval – Sochaux | 1 – 1 |
| 11/09/2026 | Dijon – Laval | 3 – 2 |
| 04/09/2026 | Laval – Red Star | 1 – 2 |
| 28/08/2026 | Laval – Grenoble | 0 – 3 |
| 22/08/2026 | Metz – Laval | 1 – 1 |
| 14/08/2026 | Laval – Nantes | 2 – 1 |
| 08/08/2026 | Rodez – Laval | 3 – 1 |
| 09/05/2026 | Laval – Boulogne | 2 – 1 |
| 02/05/2026 | Troyes – Laval | 4 – 0 |
| 24/04/2026 | Laval – Rodez | 0 – 0 |
| 20/04/2026 | Dunkerque – Laval | 0 – 2 |
SpelersprestatiesWat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Wat is dit?
| # | Speler | Positie | Leeftijd | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | S. SannaSam Sanna
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 26 | 9 | 9 | 753 | 1 | 0 | 10 | — | 0 | 6,9 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | J. GaudinJules Gaudin
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 25 | 9 | 8 | 690 | 0 | 0 | 12 | — | 1 | 6,4 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | M. HoudayerM. Houdayer
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 20 | 9 | 8 | 642 | 3 | 0 | 12 | — | 2 | 7,2 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | A. LôAbabacar Moustapha Lô
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 25 | 8 | 8 | 618 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | E. MoutonEsteban Mouton
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 22 | 8 | 7 | 684 | 0 | 2 | 9 | — | 1 | 6,8 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | W. BiandaWilliam Ludovic Brandon Bianda
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 25 | 8 | 7 | 663 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,8 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | M. SamassaMamadou Samassa
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 35 | 7 | 7 | 630 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,7 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | C. MandoukiCyril Paul Mandouki
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 34 | 8 | 6 | 527 | 0 | 0 | 14 | — | 1 | 6,6 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | T. DagoTrevis Dago
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 20 | 6 | 5 | 355 | 2 | 0 | 9 | — | 1 | 6,5 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | E. ClavreulEthan Clavreul
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 19 | 8 | 4 | 504 | 2 | 4 | 13 | — | 1 | 6,7 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | A. KantéAboubakary Kanté
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 31 | 7 | 4 | 347 | 3 | 0 | 5 | — | 0 | 6,8 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | S. BaneSidi Bane
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 22 | 4 | 4 | 289 | 1 | 0 | 2 | — | 0 1 | 6,2 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | A. BeaudouinA. Beaudouin
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 20 | 7 | 3 | 328 | 0 | 0 | 9 | — | 1 | 6,8 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | J. MaggiottiJulien Maggiotti
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 30 | 6 | 3 | 275 | 1 | 0 | 2 | — | 2 1 | 6,7 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | C. GourichyC. Gourichy
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 25 | 8 | 2 | 90 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,8 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 | L. SambL. Samb
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 24 | 5 | 2 | 201 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | M. SidibeM. Sidibe
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 20 | 3 | 2 | 148 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,3 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | M. HautboisMaxime Hautbois
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 34 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | — | — | 0 | 5,8 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | S. MellierS. Mellier
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 18 | 2 | 2 | 132 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,9 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | T. BouriaudTeddy Bouriaud
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 28 | 2 | 2 | 129 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,3 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | Y. CourtYoann Court
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 17 | 6 | 1 | 157 | 0 | 0 | 2 | — | 2 | 6,5 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | F. CoquelinFrancis Joseph Coquelin
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 34 | 2 | 1 | 37 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,4 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 | A. MoussaouiAmine Moussaoui
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 19 | 2 | 0 | 55 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 7,5 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | C. FatouCorentin Fatou
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 26 | 2 | 0 | 34 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 6,5 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | A. DialloAlpha Diallo
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 19 | 1 | 0 | 13 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | Mohamed SouaréMohamed Souaré
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 18 | 1 | 0 | 11 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 40 | L. DroyauxLucas Droyaux
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 20 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | M. CommaretMattéo Commaret
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 23 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.
Selectie per 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 11 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen
Vertrokken in de loop van het seizoen 3
Spelers die dit seizoen voor Laval speelden en niet meer tot de kern behoren: hun cijfers hier blijven hier, die van de nieuwe club staan op diens pagina.
| Speler | Positie | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chafik Gourichy | Middenvelder | 0 | 0 | 287 | 0 | 1 | 6,8 |
| M. Sellouki | Aanvaller | 2 | 2 | 155 | 0 | 0 | 6,7 |
| N. Mupemba | Aanvaller | 2 | 0 | 36 | 0 | 0 | 6,6 |
Historiek van de onderlinge duels
Alle wedstrijden van Laval tegen:
- Annecy
- Boulogne
- Clermont
- Dijon
- Dunkerque
- Grenoble
- Guingamp
- Metz
- Montpellier
- Nancy
- Nantes
- Pau FC
- Red Star
- Reims
- Rodez
- Sochaux
- St Etienne
Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.