Bundesliga ♂ · Link stały · Historia klubu
Mainz
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
VDVDD ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze z rzędu z golem: 7 mecze bez zwycięstwa: 7 u siebie porażki z rzędu: 3 u siebie porażki z rzędu: 2
po porażce 1-4 z Elversberg · 2 Z, 0 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (11 strzelone, 14 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
8. miejsce po 8. kolejce · najlepsze 5., najgorsze 8. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Mainz
Atak · gole na mecz: 2,30 (1,30 u siebie, 3,30 na wyjeździe) · 13,3 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 17% meczów · karne: 0 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 76-90. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,70 (2,30 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 50% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 14, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 11,2 · spalone na mecz: 2,3 · żółte: 2,00 i czerwone kartki: 0,60 na mecz (fiches de match, mecze: 53)
Bramkarz · Luke Gauer
Trener · U. Fischer od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 5 od 2010
System: 3-5-2, défense à trois centraux · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 3-1-4-2 ×2)
Forma (API-Football): DWLWLW
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Mainz
- Kontuzja D. Kohr · Stopa nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja O. Ruoppi · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja R. Zentner · Dłoń lub nadgarstek nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja Silas · Złamanie nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Composition probable — 3-5-2Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Mainz | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Union Berlin | 32 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Union Berlin | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2023-24 | Schalke 04 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Hertha | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Stefan Posch| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Mainz | 5 | 0 | 0 | 9 | — | 1 | 6,7 |
| 2026-27 | Austria | 4 | 0 | 0 | 7 | — | 2 | 5,7 |
| 2025-26 | Mainz | 16 | 0 | 0 | 8 | — | 4 | 7,0 |
| 2025-26 | Como | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Bologna | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Bologna | 14 | 0 | 0 | 11 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Atalanta | 5 | 0 | 0 | 11 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Como | 5 | 0 | 0 | 11 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Bologna | 31 | 1 | 2 | 30 | — | 7 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Danny Vieira da Costa| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 8,2 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | 25 | 0 | 1 | 19 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | 19 | 0 | 1 | 7 | — | 1 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Kacper Potulski| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Mainz | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Poland | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 3,5 |
| 2025-26 | Mainz | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Kodai Sano| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | PSV Eindhoven | 8 | 1 | 0 | 8 | — | 1 | 7,1 |
| 2026-27 | Mainz | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,5 |
| 2025-26 | Nijmegen | 5 | 0 | 1 | 5 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Mainz | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Mainz | 34 | 0 | 0 | 16 | — | 3 | 7,0 |
| 2024-25 | Nijmegen | 26 | 3 | 2 | 32 | — | 3 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Nijmegen | 25 | 5 | 2 | 22 | — | 4 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Nadiem Amiri| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Germany | 2 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2026-27 | Mainz | 1 | 2 | 2 | — | — | 0 | 10,0 |
| 2025-26 | Mainz | 2 | 1 | 0 | 5 | — | 1 | 7,5 |
| 2024-25 | Mainz | 30 | 7 (2 z karnych) | 5 | 44 | — | 9 2 | 7,3 |
| 2023-24 | Mainz | 15 | 1 | 0 | 1 | — | 5 | 6,7 |
| 2023-24 | Leverkusen | 8 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Phillipp Mwene| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Austria | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 |
| 2026-27 | Mainz | 1 | 0 | 2 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Mainz | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Mainz | 32 | 1 | 4 | 24 | — | 7 | 6,8 |
| 2023-24 | Mainz | 23 | 1 | 2 | 34 | — | 4 1 | 6,8 |
| 2023-24 | PSV Eindhoven | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Anthony Caci| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 1 | — | — | 0 | 8,2 |
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | 33 | 1 | 7 | 37 | — | 6 | 7,0 |
| 2023-24 | 31 | 2 | 3 | 34 | — | 8 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jae-Sung Lee| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 1 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,4 |
| 2024-25 | 33 | 7 | 6 | 23 | — | 4 | 7,2 |
| 2023-24 | 29 | 6 | 3 | 19 | — | 6 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Phillip Tietz| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Mainz | 1 | 4 | 0 | — | — | 0 | 10,0 |
| 2025-26 | Mainz | 19 | 5 | 2 | 32 | — | 2 | 6,5 |
| 2025-26 | Augsburg | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Augsburg | 34 | 7 (1 z karnych) | 2 | 36 | — | 4 | 6,8 |
| 2023-24 | Augsburg | 34 | 8 | 4 | 42 | — | 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Darmstadt | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Sheraldo Rudi Becker| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Mainz | 1 | 1 | 0 | 3 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Mainz | 14 | 3 | 3 | 13 | — | 2 | 6,9 |
| 2025-26 | Osasuna | 2 | 1 | 2 | 1 | — | 0 | 8,0 |
| 2024-25 | Osasuna | 26 | 2 | 1 | 8 | — | 1 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Sociedad | 22 | 2 | 1 | 8 | — | 1 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Osasuna | 16 | 2 | 2 | 11 | — | 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Sociedad | 15 | 2 | 2 | 11 | — | 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Union Berlin | 11 | 0 | 1 | 6 | — | 0 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 37
- 11/08/2026 S. PoschStefan Posch
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mainz 5 0 0 9 — 1 6,7 2026-27 Austria 4 0 0 7 — 2 5,7 2025-26 Mainz 16 0 0 8 — 4 7,0 2025-26 Como 1 0 0 — — 0 7,2 2025-26 Bologna 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Bologna 14 0 0 11 — 1 6,9 2024-25 Atalanta 5 0 0 11 — 0 6,9 2024-25 Como 5 0 0 11 — 0 6,9 2023-24 Bologna 31 1 2 30 — 7 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Como - 29/07/2026 A. SchwolowAlexander Schwolow
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mainz 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Union Berlin 32 0 0 — — 0 6,7 2023-24 Union Berlin 1 0 0 — — 0 7,3 2023-24 Schalke 04 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Hertha — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Heart Of Midlothian - 28/07/2026 A. SchwolowAlexander Schwolow
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mainz 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Union Berlin 32 0 0 — — 0 6,7 2023-24 Union Berlin 1 0 0 — — 0 7,3 2023-24 Schalke 04 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Hertha — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Heart Of Midlothian - 21/07/2026 A. HaidaraAmadou Haidara
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Lens 1 0 0 — — 0 7,0 2025-26 Lens 3 0 0 — — 0 6,7 2025-26 RB Leipzig 0 0 0 — — 0 — 2024-25 RB Leipzig 30 0 1 23 — 7 6,8 2023-24 RB Leipzig 21 2 1 14 — 5 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od FSV Mainz 05 - 30/06/2026 E. MartelEric Martel
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mainz 3 1 0 3 — 0 6,6 2025-26 FC Koln 2 1 0 5 — 1 6,9 2024-25 FC Koln 31 3 0 37 — 4 7,3 2023-24 FC Koln 30 1 1 52 — 6 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od 1. FC Köln - 30/06/2026 F. GruberFabio Gruber
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mainz 1 0 0 3 — 0 7,5 2025-26 Nurnberg 1 0 0 3 — 0 6,6 2024-25 Nurnberg 14 1 0 8 — 2 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od 1. FC Nürnberg - 30/06/2026 R. KönigsdörfferRansford-Yeboah Königsdörffer
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mainz 1 1 0 — — 0 6,6 2025-26 Hamburg 3 0 0 1 — 0 6,4 2024-25 Hamburg 32 14 2 19 — 4 6,9 2023-24 Hamburg 30 2 3 25 — 3 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Hamburger SV - 30/06/2026 R. NakuzolaR. Nakuzola
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Rot-Weiss Essen U19 - 30/06/2026 S. BeckerSheraldo Rudi Becker
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mainz 1 1 0 3 — 1 6,9 2025-26 Mainz 14 3 3 13 — 2 6,9 2025-26 Osasuna 2 1 2 1 — 0 8,0 2024-25 Osasuna 26 2 1 8 — 1 1 6,8 2024-25 Sociedad 22 2 1 8 — 1 1 6,8 2023-24 Osasuna 16 2 2 11 — 1 6,9 2023-24 Sociedad 15 2 2 11 — 1 6,9 2023-24 Union Berlin 11 0 1 6 — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Osasuna - 30/06/2026 S. KawasakiSota Kawasaki
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mainz 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Mainz 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Portimonense — 0 0 — — — — 2023-24 Portimonense 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Kyoto Sanga - 29/06/2026 A. NordinAlvin Vilhelm Valdemar Nordin
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Groningen 2 0 0 0 — 0 4,2 2026-27 Rennes 1 0 0 0 — 0 3,4 2025-26 Rennes 10 1 3 8 — 1 6,8 2025-26 Mainz 2 0 0 1 — 0 7,1 2024-25 Montpellier 16 4 (1 z karnych) 1 13 — 2 7,0 2024-25 Mainz 13 0 0 1 — 0 6,7 2023-24 Montpellier 20 5 3 13 — 1 1 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Rennes - 29/06/2026 B. BobzienBen Bobzien
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Dresden 1 1 2 — — 0 10,0 2026-27 Dynamo Dresden 1 1 2 — — 0 10,0 2025-26 Dresden 15 4 5 9 — 1 6,9 2025-26 Dynamo Dresden 15 4 5 9 — 1 6,9 2025-26 Mainz 1 0 0 2 — 1 6,0 2024-25 A. Klagenfurt 31 9 (5 z karnych) 1 19 — 6 7,1 2023-24 A. Lustenau 27 1 4 13 — 4 6,7 2023-24 Mainz — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Dynamo Dresden - 29/06/2026 Hong Hyun-SeokHyun-Seok Hong
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 FC Midtjylland 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Gent 19 1 0 5 — 0 6,7 2025-26 Nantes 6 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Mainz — 0 0 — — — — 2024-25 Mainz 32 0 1 3 — 0 6,6 2024-25 Gent 3 0 0 — — 0 7,1 2023-24 Gent 3 0 0 — — 0 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Gent - 29/06/2026 K. SchoppKonstantin Schopp
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Hartberg 8 0 0 11 — 3 6,8 2025-26 Hartberg 7 0 0 4 — 1 1 6,7 2025-26 Mainz 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Sturm Graz 4 0 0 — — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od TSV Hartberg - 29/06/2026 M. RichterMarco Richter
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Darmstadt 4 0 0 2 — 0 6,2 2025-26 Darmstadt 2 0 0 2 — 0 6,5 2025-26 Mainz — 0 0 — — — — 2024-25 Hamburg 1 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Mainz 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Mainz 20 1 0 10 — 3 6,7 2023-24 Hertha 3 0 0 3 — 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od SV Darmstadt 98 - 29/06/2026 O. RuoppiOtto Ruoppi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 KuPS Kuopio 15 1 1 9 — 0 7,1 2026-27 Mainz 1 0 1 — — 0 7,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od KuPS - 29/06/2026 S. BeckerSheraldo Rudi Becker
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mainz 1 1 0 3 — 1 6,9 2025-26 Mainz 14 3 3 13 — 2 6,9 2025-26 Osasuna 2 1 2 1 — 0 8,0 2024-25 Osasuna 26 2 1 8 — 1 1 6,8 2024-25 Sociedad 22 2 1 8 — 1 1 6,8 2023-24 Osasuna 16 2 2 11 — 1 6,9 2023-24 Sociedad 15 2 2 11 — 1 6,9 2023-24 Union Berlin 11 0 1 6 — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Osasuna - 29/06/2026 S. KawasakiSota Kawasaki
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mainz 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Mainz 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Portimonense — 0 0 — — — — 2023-24 Portimonense 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Kyoto Sanga - 29/06/2026 T. KraußTom Krauß
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 FC Koln 1 0 0 — — 0 7,3 2025-26 FC Koln 1 0 0 2 — 0 5,6 2024-25 Luton 24 2 4 34 — 1 7,0 2024-25 Bochum 14 0 0 14 — 2 7,0 2024-25 Mainz 14 0 0 14 — 2 7,0 2023-24 Mainz 29 1 2 32 — 5 6,7 2023-24 Schalke 04 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od 1. FC Köln - 01/02/2026 S. BeckerSheraldo Rudi Becker
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mainz 1 1 0 3 — 1 6,9 2025-26 Mainz 14 3 3 13 — 2 6,9 2025-26 Osasuna 2 1 2 1 — 0 8,0 2024-25 Osasuna 26 2 1 8 — 1 1 6,8 2024-25 Sociedad 22 2 1 8 — 1 1 6,8 2023-24 Osasuna 16 2 2 11 — 1 6,9 2023-24 Sociedad 15 2 2 11 — 1 6,9 2023-24 Union Berlin 11 0 1 6 — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Osasuna - 01/02/2026 O. RuoppiOtto Ruoppi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 KuPS Kuopio 15 1 1 9 — 0 7,1 2026-27 Mainz 1 0 1 — — 0 7,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od KuPS - 31/01/2026 O. RuoppiOtto Ruoppi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 KuPS Kuopio 15 1 1 9 — 0 7,1 2026-27 Mainz 1 0 1 — — 0 7,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od KuPS - 21/01/2026 S. PoschStefan Posch
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mainz 5 0 0 9 — 1 6,7 2026-27 Austria 4 0 0 7 — 2 5,7 2025-26 Mainz 16 0 0 8 — 4 7,0 2025-26 Como 1 0 0 — — 0 7,2 2025-26 Bologna 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Bologna 14 0 0 11 — 1 6,9 2024-25 Atalanta 5 0 0 11 — 0 6,9 2024-25 Como 5 0 0 11 — 0 6,9 2023-24 Bologna 31 1 2 30 — 7 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Como - 12/01/2026 Hong Hyun-SeokHyun-Seok Hong
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 FC Midtjylland 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Gent 19 1 0 5 — 0 6,7 2025-26 Nantes 6 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Mainz — 0 0 — — — — 2024-25 Mainz 32 0 1 3 — 0 6,6 2024-25 Gent 3 0 0 — — 0 7,1 2023-24 Gent 3 0 0 — — 0 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Nantes - 05/01/2026 S. Katompa MvumpaSilas Katompa Mvumpa
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Mainz 8 1 0 4 — 1 6,6 2024-25 Stuttgart 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Stuttgart 27 5 2 13 — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od VfB Stuttgart
Odejścia 47
- 09/09/2026 M. RichterMarco Richter
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Darmstadt 4 0 0 2 — 0 6,2 2025-26 Darmstadt 2 0 0 2 — 0 6,5 2025-26 Mainz — 0 0 — — — — 2024-25 Hamburg 1 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Mainz 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Mainz 20 1 0 10 — 3 6,7 2023-24 Hertha 3 0 0 3 — 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do SV Darmstadt 98 - 01/09/2026 Hong Hyun-SeokHyun-Seok Hong
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 FC Midtjylland 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Gent 19 1 0 5 — 0 6,7 2025-26 Nantes 6 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Mainz — 0 0 — — — — 2024-25 Mainz 32 0 1 3 — 0 6,6 2024-25 Gent 3 0 0 — — 0 7,1 2023-24 Gent 3 0 0 — — 0 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do FC Midtjylland - 31/08/2026 A. Hanche-OlsenAndreas Schjølberg Hanche-Olsen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Norway 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Mainz 2 0 0 2 — 1 6,5 2024-25 Mainz 28 1 1 20 — 4 1 6,7 2023-24 Mainz 15 1 0 13 — 5 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Chicago Fire - 30/08/2026 A. Hanche-OlsenAndreas Schjølberg Hanche-Olsen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Norway 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Mainz 2 0 0 2 — 1 6,5 2024-25 Mainz 28 1 1 20 — 4 1 6,7 2023-24 Mainz 15 1 0 13 — 5 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Chicago Fire - 30/08/2026 M. RichterMarco Richter
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Darmstadt 4 0 0 2 — 0 6,2 2025-26 Darmstadt 2 0 0 2 — 0 6,5 2025-26 Mainz — 0 0 — — — — 2024-25 Hamburg 1 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Mainz 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Mainz 20 1 0 10 — 3 6,7 2023-24 Hertha 3 0 0 3 — 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do SV Darmstadt 98 - 27/08/2026 W. BøvingWilliam Bøving Wick
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nurnberg 5 0 0 0 — 0 6,7 2026-27 Mainz 1 1 0 — — 0 7,6 2025-26 Sturm Graz 3 0 3 — — 0 7,1 2025-26 Mainz 1 0 0 — — 0 5,9 2024-25 Sturm Graz 31 11 (1 z karnych) 5 9 — 0 1 7,1 2023-24 Sturm Graz 29 3 5 12 — 1 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do 1. FC Nürnberg - 16/07/2026 N. WeiperNelson Felix Patrick Weiper
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sturm Graz 4 2 0 4 — 1 6,7 2025-26 Mainz 1 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Mainz 29 3 2 19 — 2 6,7 2023-24 Mainz 5 0 0 — — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Sturm Graz - 15/07/2026 B. BobzienBen Bobzien
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Dresden 1 1 2 — — 0 10,0 2026-27 Dynamo Dresden 1 1 2 — — 0 10,0 2025-26 Dresden 15 4 5 9 — 1 6,9 2025-26 Dynamo Dresden 15 4 5 9 — 1 6,9 2025-26 Mainz 1 0 0 2 — 1 6,0 2024-25 A. Klagenfurt 31 9 (5 z karnych) 1 19 — 6 7,1 2023-24 A. Lustenau 27 1 4 13 — 4 6,7 2023-24 Mainz — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Dynamo Dresden - 15/07/2026 N. TauerNiklas Tauer
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Braunschweig 7 0 0 6 — 2 6,6 2024-25 Eintracht Braunschweig 7 0 0 6 — 2 6,6 2023-24 Eintracht Braunschweig 16 0 0 11 — 3 6,6 2023-24 Braunschweig 16 0 0 11 — 3 6,6 2023-24 Schalke 04 1 0 0 11 — 0 6,6 2023-24 Mainz — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Havelse - 14/07/2026 B. BobzienBen Bobzien
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Dresden 1 1 2 — — 0 10,0 2026-27 Dynamo Dresden 1 1 2 — — 0 10,0 2025-26 Dresden 15 4 5 9 — 1 6,9 2025-26 Dynamo Dresden 15 4 5 9 — 1 6,9 2025-26 Mainz 1 0 0 2 — 1 6,0 2024-25 A. Klagenfurt 31 9 (5 z karnych) 1 19 — 6 7,1 2023-24 A. Lustenau 27 1 4 13 — 4 6,7 2023-24 Mainz — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Dynamo Dresden - 14/07/2026 N. TauerNiklas Tauer
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Braunschweig 7 0 0 6 — 2 6,6 2024-25 Eintracht Braunschweig 7 0 0 6 — 2 6,6 2023-24 Eintracht Braunschweig 16 0 0 11 — 3 6,6 2023-24 Braunschweig 16 0 0 11 — 3 6,6 2023-24 Schalke 04 1 0 0 11 — 0 6,6 2023-24 Mainz — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Havelse - 12/07/2026 Maxim Bora DalMaxim Bora Dal
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Greuther Furth 1 1 0 — — 0 7,9 2025-26 Mainz — 0 0 — — — — 2024-25 Mainz 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Mainz 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do SpVgg Greuther Fürth - 11/07/2026 Maxim Bora DalMaxim Bora Dal
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Greuther Furth 1 1 0 — — 0 7,9 2025-26 Mainz — 0 0 — — — — 2024-25 Mainz 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Mainz 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do SpVgg Greuther Fürth - 05/07/2026 L. RießLasse Finn Rieß
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 34 0 0 — — 1 7,3 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Fortuna Düsseldorf - 30/06/2026 T. KraußTom Krauß
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 FC Koln 1 0 0 — — 0 7,3 2025-26 FC Koln 1 0 0 2 — 0 5,6 2024-25 Luton 24 2 4 34 — 1 7,0 2024-25 Bochum 14 0 0 14 — 2 7,0 2024-25 Mainz 14 0 0 14 — 2 7,0 2023-24 Mainz 29 1 2 32 — 5 6,7 2023-24 Schalke 04 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do 1. FC Köln - 30/06/2026 T. MüllerTobias Müller
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Magdeburg 1 0 1 — — 0 8,0 2025-26 Magdeburg 3 0 0 2 — 1 7,3 2024-25 Magdeburg 15 0 0 18 — 2 6,8 2024-25 Mainz 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Magdeburg 15 1 0 14 — 5 7,0 2023-24 Paderborn 10 0 0 14 — 1 7,0 2023-24 Mainz 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Preußen Münster 0 0 0 0 — 0 7,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Hoffenheim II - 30/06/2026 A. NordinAlvin Vilhelm Valdemar Nordin
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Groningen 2 0 0 0 — 0 4,2 2026-27 Rennes 1 0 0 0 — 0 3,4 2025-26 Rennes 10 1 3 8 — 1 6,8 2025-26 Mainz 2 0 0 1 — 0 7,1 2024-25 Montpellier 16 4 (1 z karnych) 1 13 — 2 7,0 2024-25 Mainz 13 0 0 1 — 0 6,7 2023-24 Montpellier 20 5 3 13 — 1 1 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Rennes - 30/06/2026 D. BatzDaniel Batz
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 M'gladbach 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Mainz 21 0 0 — — 2 7,4 2024-25 Mainz 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Mainz 4 0 0 — — 0 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Borussia Mönchengladbach - 30/06/2026 Daniel GleiberDaniel Gleiber
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do FC Saarbrücken - 30/06/2026 J. AmannJ. Amann
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do FC Viktoria Köln - 30/06/2026 K. BosKasey Bos
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Excelsior 5 0 0 2 — 0 6,8 2025-26 Mainz — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Excelsior - 30/06/2026 N. VeratschnigNikolas Konrad Veratschnig
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Salzburg 5 0 0 0 — 1 7,0 2026-27 Austria 1 0 0 — — 0 7,7 2025-26 Mainz 1 0 0 1 — 1 6,5 2024-25 Mainz 27 0 0 9 — 1 6,6 2023-24 Wolfsberger AC 25 0 3 23 — 8 1 7,0 2023-24 Mainz — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Red Bull Salzburg - 29/06/2026 A. SiebArmindo Sieb
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Mainz 2 0 0 2 — 0 6,6 2024-25 Mainz 27 2 2 13 — 2 6,6 2023-24 Greuther Furth 33 12 1 36 — 3 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Bayern München - 29/06/2026 M. LeitschMaxim Leitsch
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 1 0 0 1 — 0 6,9 2024-25 28 1 0 10 — 2 6,8 2023-24 7 0 0 2 — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Leitsch Maxim - 29/06/2026 N. TauerNiklas Tauer
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Braunschweig 7 0 0 6 — 2 6,6 2024-25 Eintracht Braunschweig 7 0 0 6 — 2 6,6 2023-24 Eintracht Braunschweig 16 0 0 11 — 3 6,6 2023-24 Braunschweig 16 0 0 11 — 3 6,6 2023-24 Schalke 04 1 0 0 11 — 0 6,6 2023-24 Mainz — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Tauer Niklas
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 24/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Zittersieg des FC Bayern bei Gwinns Comeback Sportschau · sob. 00:20 · Kontuzja
- FC Bayern mit spätem Doppelschlag gegen Werder Sportschau · pt. 20:27
- Bayern agradece empenho do adjunto Aaron Danks Record · pt. 20:19
- Fischer über Nicht-Nominierung von Amiri: "Ich hoffe, er war enttäuscht" kicker · pt. 18:06
- Treinador adjunto do Bayern Munique: «Tive conversas ótimas com Kompany nos últimos dias» Record · pt. 18:05 · Kontuzja
- "NLZ-Paradebeispiel": Nebel verlängert in Mainz kicker · pt. 16:36
- Mainz bindet "Paradebeispiel" Nebel - Aston Villa arbeitet an Emery-Verlängerung kicker · pt. 16:11 · Transfer
- Bukayo Saka sera absent plusieurs semaines après sa blessure contre le Bayern L'Équipe · pt. 15:41 · Kontuzja
- Vasco Botelho da Costa: «Não é por jogarmos em Alvalade que vamos deixar de ter ambição» Record · pt. 14:36
- Der Beschützer: Warum sich mit Danks bei Bayern wenig änderte kicker · pt. 14:17
- Danks da la última hora del estado de salud del entrenador del Bayern, Vincent Kompany Mundo Deportivo · pt. 13:09
- Nach Bayern-Aus: Schmadtke weist Vorwürfe zurück kicker · pt. 11:47
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Bayern Munich 131 15N 722 Bundesliga ♂ · niedz. 15:30 Augsburg
Mainz 351 25N 402 Bundesliga ♂ · sob. 15:30 Mainz
Union Berlin nadchodzące Bundesliga ♂ · sob. 15:30 RB Leipzig
Mainz nadchodzące Bundesliga ♂ · sob. 15:30 Mainz
Freiburg nadchodzące Bundesliga ♂ · sob. 15:30 Mainz
FC Koln nadchodzące Bundesliga ♂ · sob. 15:30 Dortmund
Mainz nadchodzące Bundesliga ♂ · wt. 20:30 Mainz
Hoffenheim nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 30/10/2026 | Elversberg – Mainz | 4 – 1 |
| 24/10/2026 | Mainz – Werder Bremen | 2 – 3 |
| 17/10/2026 | Schalke 04 – Mainz | 0 – 1 |
| 10/10/2026 | Mainz – Leverkusen | 3 – 4 |
| 19/09/2026 | M'gladbach – Mainz | 3 – 4 |
| 12/09/2026 | Mainz – Ein Frankfurt | 1 – 3 |
| 06/09/2026 | Hamburg – Mainz | 0 – 5 |
| 29/08/2026 | Mainz – Paderborn | 0 – 0 |
| 16/05/2026 | Heidenheim – Mainz | 0 – 2 |
| 10/05/2026 | Mainz – Union Berlin | 1 – 3 |
| 03/05/2026 | St Pauli – Mainz | 1 – 2 |
| 25/04/2026 | Mainz – Bayern Munich | 3 – 4 |
| 19/04/2026 | M'gladbach – Mainz | 1 – 1 |
| 12/04/2026 | Mainz – Freiburg | 0 – 1 |
| 04/04/2026 | Hoffenheim – Mainz | 1 – 2 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | S. PoschStefan Posch
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 28 | 5 | 5 | 448 | 0 | 0 | 9 | — | 1 | 6,7 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | E. MartelEric Martel
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 3 | 1 | 99 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | D. KohrDominik Kohr
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Pomocnik | 31 | 1 | 1 | 90 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 8,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | F. GruberFabio Gruber
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,5 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | K. SanoKodai Sano
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 25 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,5 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | N. AmiriNadiem Amiri
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 29 | 1 | 1 | 90 | 2 | 2 | — | — | 0 | 10 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | P. MwenePhillipp Mwene
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 31 | 1 | 1 | 90 | 0 | 2 | 1 | — | 0 | 7,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | R. ZentnerRobin Zentner
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Bramkarz | 31 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | A. CaciAnthony Caci
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 28 | 1 | 1 | 75 | 0 | 1 | — | — | 0 | 8,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | P. TietzPhillip Tietz
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 28 | 1 | 1 | 75 | 4 | 0 | — | — | 0 | 10 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | D. da CostaDanny Vieira da Costa
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 32 | 1 | 1 | 62 | 0 | 0 | — | — | 0 | 8,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | Lee Jae-SungJae-Sung Lee
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 33 | 1 | 1 | 62 | 0 | 1 | — | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | S. BeckerSheraldo Rudi Becker
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 30 | 1 | 1 | 62 | 1 | 0 | 3 | — | 1 | 6,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | B. HollerbachBenedict Hollerbach
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 24 | 2 | 0 | 29 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 4,5 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 48 | K. PotulskiKacper Potulski
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 18 | 1 | 0 | 28 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | O. RuoppiOtto Ruoppi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Pomocnik | 19 | 1 | 0 | 28 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | R. KönigsdörfferRansford-Yeboah Königsdörffer
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 24 | 1 | 0 | 28 | 1 | 0 | — | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | S. WidmerSilvan Dominic Widmer
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 32 | 1 | 0 | 15 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | P. NebelPaul Nebel
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 1 | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 40 | M. KinzigMaximilian Kinzig
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | A. SchwolowAlexander Schwolow
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 33 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | L. MaloneyLennard Maloney
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 26 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | S. BellSamuel John Bell
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 34 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | S. KawasakiSota Kawasaki
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| — | A. HaidaraAmadou Haidara
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 | D. ImafidonD. Imafidon
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 42 | Luke GauerLuke Gauer
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | P. SchulzP. Schulz Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Pomocnik | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | T. YamazakiT. Yamazaki Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Pomocnik | 21 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 8
Odeszli w trakcie sezonu 1
Zawodnicy, którzy grali w Mainz w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.
| Zawodnik | Pozycja | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| W. Bøving | Napastnik | 1 | 0 | 15 | 1 | 0 | 7,6 |
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Mainz przeciwko:
- Augsburg
- Bayern Munich
- Dortmund
- Ein Frankfurt
- Elversberg
- FC Koln
- Freiburg
- Hamburg
- Hoffenheim
- Leverkusen
- M'gladbach
- Paderborn
- RB Leipzig
- Schalke 04
- Stuttgart
- Union Berlin
- Werder Bremen
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.