Premier League ♂ · za 21 nov 2026 · 11:00
Coventry – Crystal Palace
Actualiteit van de informatie 4 na te kijken
- Voorspelling berekend : 17 u geleden
- Selectie van Coventry : op 23/10/2026 na te kijken
- Afwezigen bij Coventry : op 25/10/2026 na te kijken
- Selectie van Crystal Palace : op 23/10/2026 na te kijken
- Afwezigen bij Crystal Palace : op 23/10/2026 na te kijken
Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.
KansenWat is dit?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.
Wat is dit?
Verwachte score 1 – 0 (9 %) · verwachte doelpunten 1,60 – 1,23 Wat is dit?
Wat is dit?
Lezing: van 10 wedstrijden als deze zou Coventry er ongeveer 4 winnen en de andere 6 niet.
Twee meningen 1 · N · 2 Wat is dit?
✓ Beide meningen komen overeen: de voorspelling houdt stand met twee verschillende methodes.
Bron: cotes du marché · berekend op 08/11/2026. Geen quoteringen hier: quoteringen en signalen staan in de accountruimte.
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
Coventry VVDDV van oudste naar meest recente
| 19/09/2026 | uit | Nott'm Forest Premier League ♂ | 1 – 0 | V |
| 12/10/2026 | thuis | Newcastle Premier League ♂ | 4 – 1 | V |
| 19/10/2026 | uit | Tottenham Premier League ♂ | 1 – 3 | D |
| 24/10/2026 | thuis | Fulham Premier League ♂ | 0 – 1 | D |
| 31/10/2026 | thuis | Sunderland Premier League ♂ | 3 – 1 | V |
Crystal Palace NVDDD van oudste naar meest recente
| 20/09/2026 | uit | Leeds Premier League ♂ | 0 – 0 | N |
| 11/10/2026 | thuis | Nott'm Forest Premier League ♂ | 3 – 1 | V |
| 18/10/2026 | uit | Brighton Premier League ♂ | 0 – 5 | D |
| 25/10/2026 | thuis | Newcastle Premier League ♂ | 0 – 2 | D |
| 31/10/2026 | uit | Tottenham Premier League ♂ | 0 – 2 | D |
Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Coventry geen reeks (twee gelijke uitslagen op rij)
komt van een 3-1-zege tegen Sunderland · 3 W, 0 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (9 gescoord, 6 tegen)
Crystal Palace 3 nederlagen op rij 3 wedstrijden zonder doelpunt 3 wedstrijden zonder overwinning uit
komt van een 0-2-nederlaag tegen Tottenham · 1 W, 1 G, 3 V in de laatste 5 wedstrijden (3 gescoord, 10 tegen)
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Coventry
Aanval · 0,90 doelpunt(en) per wedstrijd (1,30 thuis, 0,50 uit) · 10,6 schoten per wedstrijd, 29% op doel · niet gescoord in 57% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 46-60e minuut
Verdediging · 2,00 tegen per wedstrijd (2,30 thuis, 1,80 uit) · 14% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 46-60e minuut · 8 geel, 1 rood
Discipline · 10,8 overtreding(en) per wedstrijd · 1,6 buitenspel per wedstrijd · 1,10 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 8 wedstrijd(en))
Doelman · C. Rushworth · 15 redding(en), 58% van de schoten op doel gestopt · 1,57 tegen per 90 min · cijfer 6,5
Trainer · F. Lampard sinds 01/11/2024 · 4 club(s) getraind sinds 2018
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (ook 3-4-2-1 ×3, 4-1-4-1 ×1)
Vorm (API-Football): LLLLWWL
Crystal Palace
Aanval · 1,30 doelpunt(en) per wedstrijd (2,00 thuis, 0,80 uit) · 10,7 schoten per wedstrijd, 34% op doel · niet gescoord in 43% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 31-45e minuut
Verdediging · 2,40 tegen per wedstrijd (2,70 thuis, 2,30 uit) · 14% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 46-60e minuut · 9 geel, 1 rood
Discipline · 10,3 overtreding(en) per wedstrijd · 1,9 buitenspel per wedstrijd · 1,60 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))
Doelman · W. Benítez rotatie · 4 redding(en), 100% van de schoten op doel gestopt · 0,00 tegen per 90 min · cijfer 7,3
Trainer · P. Sage sinds 01/07/2026 · 4 club(s) getraind sinds 2012
Systeem: 3-4-2-1, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute
Vorm (API-Football): LLWLDWL
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Coventry
- Blessure A. Amenda · Kuit miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
- Blessure H. Wright · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
- Blessure J. Eccles · Blessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
- Blessure L. Woolfenden · Knie miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.
Crystal Palace
- Blessure C. Riad · Knie miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
- Blessure D. Henderson · Voet miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
- Blessure Q. Timber · Blessure miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
- Blessure T. Tomiyasu · Kuit miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.
Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: A. Disasi (Rode kaart), B. Chilwell (Blessure), C. Doucoure (Off the roster), E. Guessand (Off the roster), J. Larsen (Blessure), J. Lerma (Off the roster), J. Mateta (Hamstring), Z. Gozo (Off the roster)
ScheidsrechterWat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Wat is dit?
Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).
Disciplinair risicoWat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Wat is dit?
Verwachte overtredingen: 12,1 voor Coventry, 12,1 voor Crystal Palace · Verwachte gele kaarten: 3,8 · Verwacht buitenspel: 3,2
Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.
Meeste kans op een gele kaart
| Speler | Team | Overtredingen / 90 min | Geel / 90 min | Risico | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Caleb Marfo YirenkyiCaleb Marfo Yirenkyi
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Coventry | 2,12 | 0,29 | 28 % |
Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: S. CherifSidiki Cherif W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Coventry 2 0 0 0 — 0 6,6 2026-27 Fenerbahce 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Fenerbahce 12 2 0 8 — 0 6,5 2025-26 Angers 1 0 0 1 — 0 6,9 2024-25 Angers 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Angers 2 0 0 — — 0 — Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 France 3 0 0 1 — 0 6,5 2026-27 Crystal Palace 2 0 0 2 — 0 6,1 2025-26 Crystal Palace 1 1 (1 strafsch.) 0 1 — 0 7,3 2024-25 Crystal Palace 37 14 (2 strafsch.) 2 27 — 2 6,9 2023-24 Crystal Palace 35 16 (2 strafsch.) 5 35 — 3 7,0
Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.
Waarschijnlijke doelpuntenmakersWat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Wat is dit?
Coventry
| Speler | Scoort | Doelpunten | Assists | Doelpunten / 90 min | Speelt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 J. DasilvaJay Rhys Dasilva
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 12 % | 1 | 1 | 0,14 | 81 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29 V. TorpVictor Torp Overgaard
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 8 % | 2 | 1 | 1,00 | 34 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 T. AwoniyiTaiwo Micheal Awoniyi
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 3 % | 1 | 1 | 1,29 | 24 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 J. RudoniJack Edward Rudoni
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 2 % | 1 | 0 | 1,45 | 24 % |
Crystal Palace
| Speler | Scoort | Doelpunten | Assists | Doelpunten / 90 min | Speelt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22 J. Strand LarsenJørgen Strand Larsen
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 4 % | 2 | 1 | 2,47 | 24 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26 C. RichardsChristopher Jeffrey Richards
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 3 % | 1 | 0 | 0,55 | 34 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
47 Adler NascimentoAdler Bruno Sá Nogueira de Nascimento
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 2 % | 0 | 0 | — | 60 % |
Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.
Waarschijnlijke opstellingenWat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
Coventry — 4-2-3-1
Trainer : F. Lampard sinds 01/11/2024 · vastgelegd op 23/10/2026
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Coventry | 7 | 0 | 1 | 0 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Coventry | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Hull | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Brighton | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Swansea City AFC | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Swansea City AFC | 46 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Brighton | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Jay Rhys Dasilva| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Coventry | 7 | 1 | 1 | 4 | — | 1 | 6,7 |
| 2026-27 | Wales | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Brentford | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Coventry | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Coventry | 33 | 0 | 1 | 21 | — | 2 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Brentford | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Coventry | 37 | 0 | 3 | 17 | — | 4 | 6,9 |
| 2023-24 | Brentford | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,4 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Bobby Craig Thomas| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Coventry | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 |
| 2025-26 | Coventry | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Coventry | 40 | 5 | 0 | 25 | — | 5 | 7,1 |
| 2023-24 | Coventry | 44 | 2 | 0 | 39 | — | 9 | 7,1 |
| 2023-24 | Burnley | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Ethan Rupert Pinnock| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Coventry | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,5 |
| 2026-27 | Brentford | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Brentford | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Brentford | 31 | 2 | 0 | 8 | — | 2 | 7,0 |
| 2023-24 | Brentford | 29 | 2 | 0 | 4 | — | 1 | 7,1 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Milan Fabrizio van Ewijk| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Coventry | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Coventry | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Coventry | 47 | 2 | 4 | 40 | — | 3 | 7,0 |
| 2023-24 | Coventry | 42 | 2 | 5 | 26 | — | 4 | 7,0 |
| 2023-24 | Heerenveen | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Tatsuhiro Sakamoto| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,2 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | 44 | 4 | 6 | 31 | — | 4 | 6,9 |
| 2023-24 | 29 | 7 | 2 | 21 | — | 3 | 7,1 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Caleb Marfo Yirenkyi| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Coventry | 2 | 0 | 1 | 8 | — | 1 | 6,5 |
| 2026-27 | FC Nordsjaelland | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 7,3 |
| 2025-26 | FC Nordsjaelland | 30 | 2 | 6 | 48 | — | 9 | 7,1 |
| 2024-25 | FC Nordsjaelland | 25 | 2 | 2 | 33 | — | 4 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Jack Edward Rudoni| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Coventry | 1 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,6 |
| 2025-26 | Coventry | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Coventry | 45 | 10 | 12 | 46 | — | 3 | 7,2 |
| 2023-24 | Huddersfield | 35 | 5 | 3 | 45 | — | 9 | 7,0 |
| 2023-24 | Coventry | — | 0 | 3 | 45 | — | — | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Solomon Brandon Michael Clarke Thomas-Asante| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Coventry | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 3,5 |
| 2025-26 | Coventry | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Coventry | 38 | 4 | 3 | 17 | — | 3 | 6,7 |
| 2024-25 | West Brom | 0 | 0 | 3 | 17 | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | West Brom | 41 | 11 (1 strafsch.) | 2 | 28 | — | 4 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Matthew Jacob Grimes| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Coventry | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Coventry | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Swansea City AFC | 29 | 2 | 1 | 13 | — | 4 | 7,2 |
| 2024-25 | Coventry | 18 | 2 | 1 | 13 | — | 4 | 7,2 |
| 2023-24 | Swansea City AFC | 46 | 4 (2 strafsch.) | 5 | 29 | — | 5 | 7,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Sidiki Cherif| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Coventry | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,6 |
| 2026-27 | Fenerbahce | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Fenerbahce | 12 | 2 | 0 | 8 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Angers | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Angers | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Angers | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 11 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.
Crystal Palace — 3-4-2-1
Trainer : P. Sage sinds 01/07/2026 · vastgelegd op 23/10/2026
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Crystal Palace | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | PSV Eindhoven | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Crystal Palace | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | PSV Eindhoven | 34 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Crystal Palace | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | PSV Eindhoven | 33 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Christopher Jeffrey Richards| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 1 | 0 | 2 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | 5 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,3 |
| 2023-24 | 35 | 1 | 1 | 12 | — | 3 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Jaydee Canvot| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Crystal Palace | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Crystal Palace | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Toulouse | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Toulouse | 24 | 0 | 0 | 18 | — | 2 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Axel Wilson Arthur Disasi Mhakinis Belho| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Crystal Palace | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | West Ham | 3 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Aston Villa | 7 | 0 | 0 | 3 | — | 2 | 6,7 |
| 2024-25 | Chelsea | 6 | 1 | 0 | 3 | — | 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Chelsea | 31 | 2 | 0 | 17 | — | 6 | 6,8 |
| 2023-24 | Monaco | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Adam James Wharton| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | England | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Crystal Palace | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Crystal Palace | 1 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Crystal Palace | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,1 |
| 2023-24 | Blackburn | 26 | 2 | 3 | 29 | — | 5 | 7,2 |
| 2023-24 | Blackburn Rovers FC | 26 | 2 | 3 | 29 | — | 5 | 7,2 |
| 2023-24 | Crystal Palace | 16 | 0 | 3 | 18 | — | 2 | 7,1 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Anan Khalaili| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Israel | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2026-27 | Crystal Palace | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | St. Gilloise | 36 | 2 | 4 | 23 | — | 6 | 7,2 |
| 2024-25 | St. Gilloise | 36 | 2 | 4 | 23 | — | 6 | 7,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Tyrick Kwon Mitchell| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | 5 | 1 | 0 | 2 | — | 2 | 7,0 |
| 2023-24 | 37 | 2 | 3 | 22 | — | 6 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
William James Hughes| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,7 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,5 |
| 2024-25 | 5 | 0 | 0 | 7 | — | 3 | 6,9 |
| 2023-24 | 31 | 0 | 1 | 39 | — | 6 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Darío Esteban Osorio Osorio| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | FC Midtjylland | 4 | 1 | 1 | 3 | — | 1 | 7,7 |
| 2026-27 | Crystal Palace | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | FC Midtjylland | 11 | 0 | 2 | 18 | — | 4 | 6,8 |
| 2024-25 | FC Midtjylland | 25 | 3 | 2 | 21 | — | 5 1 | 7,1 |
| 2023-24 | FC Midtjylland | 23 | 8 (1 strafsch.) | 2 | 17 | — | 3 | 7,1 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Jefferson Andrés Lerma Solís| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | 5 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | 28 | 1 | 1 | 43 | — | 8 | 7,1 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Jean-Philippe Mateta| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | France | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2026-27 | Crystal Palace | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,1 |
| 2025-26 | Crystal Palace | 1 | 1 (1 strafsch.) | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Crystal Palace | 37 | 14 (2 strafsch.) | 2 | 27 | — | 2 | 6,9 |
| 2023-24 | Crystal Palace | 35 | 16 (2 strafsch.) | 5 | 35 | — | 3 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 8 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (22/10/2026) behouden.
Onderlinge duelsWat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Wat is dit?
4 onderlinge wedstrijd(en): Coventry 7 doelpunt(en), Crystal Palace 5 · beide scoren in 50% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 50%
| Datum | Wedstrijd | Uitslag | Winnaar |
|---|---|---|---|
| 28/02/1998 | Crystal Palace – Coventry Premier League ♂ | 0 – 3 | Coventry |
| 24/09/1997 | Coventry – Crystal Palace Premier League ♂ | 1 – 1 | gelijk |
| 11/02/1995 | Crystal Palace – Coventry Premier League ♂ | 0 – 2 | Coventry |
| 02/11/1994 | Coventry – Crystal Palace Premier League ♂ | 1 – 4 | Crystal Palace |
Van meest recent naar oudst.
Volledige historiek Coventry – Crystal Palace →
Tv-uitzendingWat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Wat is dit?
Geen bekende zender voor Guadeloupe.
| Elders in Europa | Zender |
|---|---|
| France | Canal+ rechten van het seizoen |