AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Premier League ♂ · sob. 13 mar 2027 · 16:00

Man United – Everton

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Man United NNNDD od najstarszego do najnowszego

20/09/2026wyj.Fulham Premier League ♂1 – 1N
10/10/2026dom.Tottenham Premier League ♂1 – 1N
18/10/2026wyj.Leeds Premier League ♂1 – 1N
25/10/2026dom.Bournemouth Premier League ♂0 – 3D
31/10/2026wyj.Chelsea Premier League ♂0 – 2D

Everton VNDDV od najstarszego do najnowszego

19/09/2026dom.Ipswich Premier League ♂1 – 0V
11/10/2026wyj.Hull Premier League ♂2 – 2N
17/10/2026dom.Chelsea Premier League ♂0 – 2D
24/10/2026wyj.Arsenal Premier League ♂0 – 2D
02/11/2026wyj.Newcastle Premier League ♂1 – 0V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Man United mecze bez zwycięstwa: 7 mecze bez zwycięstwa: 5 na wyjeździe mecze bez zwycięstwa: 3 u siebie porażki z rzędu: 2 mecze bez gola: 2
po porażce 0-2 z Chelsea · 0 Z, 3 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (3 strzelone, 8 stracone)

Everton brak serii (dwa takie same wyniki z rzędu)
po zwycięstwie 1-0 z Newcastle · 2 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (4 strzelone, 6 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Man United

Atak · gole na mecz: 1,55 · 17,0 strzałów na mecz, 33% celnych

Obrona · stracone na mecz: 1,40

Dyscyplina · faule na mecz: 10,5 · spalone na mecz: 1,3 · żółte: 2,10 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · Alf Steward

Trener · Michael Carrick od 13/01/2026
System: équilibre entre attaque et défense

Everton

Atak · gole na mecz: 1,10 (1,30 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 12,3 strzałów na mecz, 39% celnych · bez gola w 29% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,00 (1,00 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 43% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 12, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 9,8 · spalone na mecz: 2,1 · żółte: 2,10 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 19)

Bramkarz · J. Pickford rotacja · obrony: 3, 100% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 7,1

Trener · L. Baines od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 2 od 2022
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-1-4-1 ×1)

Forma (API-Football): WDDDWDL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Man United

Brak znanych nieobecności na dzień 25/10/2026.

Podane przez jedno medium, do potwierdzenia: Axel Tuanzebe (Niedostępność, L'Équipe)

Everton

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,1 dla Man United, 10,2 dla Everton · Oczekiwane żółte kartki: 3,3 · Oczekiwane spalone: 4,6

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: Adam CarsonAdam Carson

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

(0,6 na mecz), Albert BroomeAlbert Broome

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

(0,6 na mecz), Albert PrinceAlbert Prince

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

(0,6 na mecz), T. DiblingTyler-Jay Dibling
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Everton2011—07,1
2025-26Everton2002—06,3
2025-26Southampton1001—06,5
2024-25Southampton332030—66,7
2023-24Southampton100——07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Man United

Za mało danych, by oszacować strzelców.

Everton

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
11 T. BarryThierno Barry
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Everton2310—08,0
2025-26Everton100——06,3
2024-25Villarreal3511 (1 z karnych)447—47,0
2024-25FC Basel 189335 (1 z karnych)03—08,1
2023-24FC Basel 1893359548—87,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %311,9334 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Man United — 4-3-3

Trener : Michael Carrick od 13/01/2026 · odczyt z 25/10/2026

Alf Steward A. StewardAlan McDermott A. McDermottAlexander Higgins A. HigginsAlfred Ambler A. AmblerAndrew Mitchell A. MitchellAidan Barlow A. BarlowAlex Robertson A. RobertsonAlf Bellis A. BellisAdam Carson A. CarsonAlbert Broome A. BroomeAlbert Prince A. Prince
Alf Steward

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Alan McDermott

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Alexander Higgins

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Alfred Ambler

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Andrew Mitchell

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Aidan Barlow

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Alex Robertson

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Alf Bellis

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Adam Carson

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Albert Broome

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Albert Prince

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (znane pozycje, bez minut na boisku). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Everton — 4-3-3

Trener : L. Baines od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026

Jordan Lee Pickford England · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Everton · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Everton · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Everton · 2024-25: mecze 38, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,3 Everton · 2023-24: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 1 J. PickfordMichael Vincent Keane 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2024-25: mecze 14, gole 3, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 2023-24: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 5 M. KeaneVitalii Mykolenko Everton · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Ukraine · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 Everton · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Everton · 2024-25: mecze 35, gole 1, asysty 2, faule 22, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Everton · 2023-24: mecze 28, gole 2, asysty 0, faule 23, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 16 V. MykolenkoAinsley Cory Maitland-Niles Everton · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Lyon · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lyon · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Lyon · 2024-25: mecze 34, gole 1, asysty 4, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Lyon · 2023-24: mecze 23, gole 1, asysty 4, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,9 2 A. Maitland-NilesJake O'Brien Rep. Of Ireland · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Everton · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Everton · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Everton · 2024-25: mecze 20, gole 2, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Lyon · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lyon · 2023-24: mecze 27, gole 4, asysty 2, faule 17, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 6,9 Crystal Palace · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 15 J. O'BrienKiernan Frank Dewsbury-Hall Everton · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Everton · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Chelsea · 2024-25: mecze 13, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Leicester · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Leicester · 2023-24: mecze 44, gole 12, asysty 13, faule 27, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,7 8 K. Dewsbury-HallJames David Garner Everton · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 England · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 2,9 Everton · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Everton · 2024-25: mecze 21, gole 0, asysty 1, faule 20, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Everton · 2023-24: mecze 37, gole 1, asysty 2, faule 39, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 37 J. GarnerHarrison Armstrong Everton · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Preston · 2025-26: mecze 17, gole 1, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Preston North End FC · 2025-26: mecze 17, gole 1, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Everton · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 2, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,3 Derby · 2024-25: mecze 15, gole 1, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Derby County FC · 2024-25: mecze 15, gole 1, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Everton · 2024-25: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 45 H. ArmstrongTyler-Jay Dibling Everton · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Everton · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Southampton · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Southampton · 2024-25: mecze 33, gole 2, asysty 0, faule 30, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,7 Southampton · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 20 T. DiblingThierno Barry Everton · 2026-27: mecze 2, gole 3, asysty 1, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,0 Everton · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Villarreal · 2024-25: mecze 35, gole 11, asysty 4, faule 47, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 FC Basel 1893 · 2024-25: mecze 3, gole 5, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,1 FC Basel 1893 · 2023-24: mecze 35, gole 9, asysty 5, faule 48, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,0 11 T. BarryBrennan Price Johnson Wales · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Everton · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Stoke City · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Stoke · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Crystal Palace · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Ipswich · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,0 Tottenham · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Tottenham · 2024-25: mecze 33, gole 11, asysty 3, faule 27, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 Ipswich · 2024-25: mecze 32, gole 1, asysty 2, faule 27, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 6,5 West Ham · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Tottenham · 2023-24: mecze 32, gole 5, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 West Ham · 2023-24: mecze 25, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Nott'm Forest · 2023-24: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 22 B. Johnson
Jordan Lee Pickford
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27England200——06,9
2026-27Everton2000—07,1
2025-26Everton500——07,2
2024-25Everton3801——77,3
2023-24Everton38001—57,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Michael Vincent Keane
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272001—07,3
2025-261001—07,2
2024-2514309—57,0
2023-249105—26,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Vitalii Mykolenko
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Everton2012—06,9
2026-27Ukraine1002—07,7
2025-26Everton1001—07,2
2024-25Everton351222—47,0
2023-24Everton282023—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ainsley Cory Maitland-Niles
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Everton1001—06,8
2026-27Lyon000——0—
2025-26Lyon300——06,6
2024-25Lyon341416—17,0
2023-24Lyon231 (1 z karnych)45—1 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jake O'Brien
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rep. Of Ireland4004—07,1
2026-27Everton1002—07,0
2025-26Everton100——06,9
2024-25Everton202013—56,9
2024-25Lyon000——0—
2023-24Lyon274217—4 16,9
2023-24Crystal Palace000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kiernan Frank Dewsbury-Hall
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Everton2000—06,9
2025-26Everton100——06,9
2024-25Chelsea13014—06,7
2024-25Leicester—00————
2023-24Leicester4412 (1 z karnych)1327—67,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

James David Garner
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Everton2001—07,3
2026-27England1000—02,9
2025-26Everton100——07,2
2024-25Everton210120—56,9
2023-24Everton371239—77,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Harrison Armstrong
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Everton1001—07,2
2025-26Preston171111—36,9
2025-26Preston North End FC171111—36,9
2025-26Everton102——08,3
2024-25Derby151010—36,8
2024-25Derby County FC151010—36,8
2024-25Everton3002—16,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tyler-Jay Dibling
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Everton2011—07,1
2025-26Everton2002—06,3
2025-26Southampton1001—06,5
2024-25Southampton332030—66,7
2023-24Southampton100——07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Thierno Barry
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Everton2310—08,0
2025-26Everton100——06,3
2024-25Villarreal3511 (1 z karnych)447—47,0
2024-25FC Basel 189335 (1 z karnych)03—08,1
2023-24FC Basel 1893359548—87,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Brennan Price Johnson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wales2002—06,3
2026-27Everton2111—07,4
2026-27Stoke City100——06,9
2026-27Stoke100——06,9
2025-26Crystal Palace100——06,5
2025-26Ipswich1101—08,0
2025-26Tottenham100——06,2
2024-25Tottenham3311327—57,1
2024-25Ipswich321227—5 16,5
2024-25West Ham—00————
2023-24Tottenham32501—36,7
2023-24West Ham25003—16,5
2023-24Nott'm Forest3001—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

3zwycięstwa Man United
2remis(y)
1zwycięstwa Everton
2,7gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Man United 11, Everton 5 · obie drużyny strzelają w 33 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 50 % · żółte: 4,6, czerwone: 0,2 na mecz (raporty: 5) · sędziowie: John Brooks, D. England, T. Harrington

Strzelcy w tych meczach : B. Sesko Man United, 2 · J. Zirkzee Man United, 2 · M. Rashford Man United, 2 · A. Doucouré Everton, 1 · A. Maitland-Niles Everton, 1 · B. Mbeumo Man United, 1

DataMeczWynikZwycięzca
06/09/2026Everton – Man United Premier League ♂2 – 2remis
23/02/2026Everton – Man United Premier League ♂0 – 1Man United
24/11/2025Man United – Everton Premier League ♂0 – 1Everton
22/02/2025Everton – Man United Premier League ♂2 – 2remis
01/12/2024Man United – Everton Premier League ♂4 – 0Man United
09/03/2024Man United – Everton Premier League ♂2 – 0Man United

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Man United – Everton →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

France · prawa na sezon: Canal+ kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Premier League : Canal+ (2025-2028). À vérifier.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13