AntosofaU ballò analizatu da u canapè

Super League Grèce ♂ · sab. 23 ghj. 2027 · 17:00

Iraklis – PAOK

Freschezza di l'infurmazioni 4 da verificà

Certe infurmazioni sò vechje: da cunfruntà cù l'annunzii di i club nanzu à scumette.

Ùn ci hè ancu previsione per sta partita : ghjunghje cù a prossima racolta.

Forma
Chì ghjè ?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Iraklis VVDDN da u più anticu à u più recente

11/10/2026cas.Levadiakos Super League Grèce ♂2 – 0V
11/10/2026cas.Levadeiakos Super League Grèce ♂2 – 0V
18/10/2026for.PAOK Super League Grèce ♂1 – 2D
24/10/2026cas.Kifisia Super League Grèce ♂2 – 3D
02/11/2026for.Kalamata Super League Grèce ♂1 – 1N

PAOK VDVDV da u più anticu à u più recente

20/09/2026for.Panetolikos Super League Grèce ♂3 – 1V
12/10/2026cas.Kalamata Super League Grèce ♂1 – 3D
18/10/2026cas.Iraklis Super League Grèce ♂2 – 1V
25/10/2026for.OFI Crete Super League Grèce ♂1 – 2D
01/11/2026cas.Asteras Tripolis Super League Grèce ♂2 – 1V

Tutte e cumpetizioni cunfuse ; u faccia à faccia quì sottu ùn ritene chè i scontri diretti, da u più recente à u più anticu.

Serie in corsu
Chì ghjè ?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Iraklis 5 partite marchendu 3 partite senza vittoria 3 partite senza vittoria fora
esce da un pattu 1-1 contr'à Kalamata · 2 V, 1 P, 2 S in l'ultime 5 partite (8 gol fatti, 6 incassati)

PAOK 14 partite marchendu
esce da una vittoria 2-1 contr'à Asteras Tripolis · 3 V, 0 P, 2 S in l'ultime 5 partite (9 gol fatti, 8 incassati)

Paragunà e duie squadre →

Forze in presenza
Chì ghjè ?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Iraklis

Attaccu · 1,20 reta(e) per partita · 8,4 tiri per partita, 24 % in u quadru

Difesa · 1,05 incassata(e) per partita

Disciplina · 15,9 fallu(i) per partita · 1,5 fora di ghjocu per partita · 2,50 gialla(e) è 0,40 rossa(e) per partita (fiches de match, 8 partita(e))

Guardianu · micca infurmatu

Allenatore · micca infurmatu

PAOK

Attaccu · 2,10 reta(e) per partita (2,30 in casa, 2,00 fora) · 11,6 tiri per partita, 31 % in u quadru · senza marcà in 0 % di e partite · rigori 2 marcatu(i) · tempu forte : 31-45a minuta

Difesa · 1,30 incassata(e) per partita (1,00 in casa, 1,70 fora) · 29 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 46-60a minuta · 11 gialla(e), 2 rossa(e)

Disciplina · 13,9 fallu(i) per partita · 2,1 fora di ghjocu per partita · 2,40 gialla(e) è 0,70 rossa(e) per partita (fiches de match, 16 partita(e))

Guardianu · D. Monastirlis rotazione · 4 parata(e), 80 % di i tiri in u quadru parati · 0,77 incassata(e) per 90 min · nota 5,8

Allenatore · A. Lisci dapoi 01/07/2026 · 5 club allenatu(i) dapoi 2020
Sistema : 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 31e et la 45e minute

Forma (API-Football) : WWLWWLW

Feriti è squalificati
Chì ghjè ?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Iraklis

Nisunu assente cunnisciutu à u 25/10/2026.

PAOK

Nisunu assente cunnisciutu à u 23/10/2026.

Arbitru
Chì ghjè ?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Arbitru ùn hè ancu designatu in i nostri dati (designazione cunnisciuta qualchì ghjornu nanzu à a partita).

Risicu disciplinariu
Chì ghjè ?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Falli aspettati : 11,1 per Iraklis, 10,9 per PAOK · Carte gialle aspettate : 3,6 · Fora di ghjocu aspettati : 4,6

Arbitru micca ancu designatu : media di a cumpetizione.

I più esposti à una carta gialla

GhjucatoreSquadraFalli / 90 minGialle / 90 minRisicu
C. ZafeirisChristos Zafeiris
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Greece4005—26,5
2026-27PAOK2001—27,9
2025-26PAOK2002—06,6

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

PAOK1,170,4829 %

Attaccanti u più spessu fora di ghjocu : F. KluitFabio Kluit

StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Iraklis—00————
2026-27St Etienne—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita), F. MeriénFabian Merién
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27PSV Eindhoven000——0—
2026-27St Etienne—00————
2026-27Iraklis—00————
2025-26PSV Eindhoven100——06,7

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita), G. VerhulstGino Verhulst
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Iraklis—00————
2026-27St Etienne—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita), T. AliTaha Abdi Ali
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27PAOK4111—07,1
2026-27Sweden200——06,5

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita)

Stima à partesi da a cumpusizione probabile è da e statistiche di a stagione : tassi per 90 minuti di ogni titulare (avvicinati à a media di u postu quandu hà ghjucatu pocu), di fronte à a severità di l'arbitru. Ùn hè micca una previsione ufficiale.

Marcatori probabili
Chì ghjè ?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Iraklis

Ùn ci hè abbastanza dati per stimà i marcatori.

PAOK

GhjucatoreMarcaGolPassateGol / 90 minGhjoca
14 A. ŽivkovićAndrija Živković
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27PAOK411——0 1—
2026-27Serbia100——1—
2025-26PAOK255435—3 17,2
2024-25PAOK164316—47,3
2023-24PAOK268 (1 rig.)621—77,4

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

9 %11—40 %
22 T. AliTaha Abdi Ali
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27PAOK4111—07,1
2026-27Sweden200——06,5

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

8 %110,4641 %
16 O. UgresićOgnjen Ugrešić
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-275112—06,6

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

6 %110,4532 %
39 D. BerdosD. Berdos
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2025-26000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

3 %00—60 %
37 B. DungaB. Dunga
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2025-26000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

3 %00—60 %

Prubabilità chì un ghjucatore marchi almenu un gol : gol aspettati di a so squadra (mudellu) sparti secondu a so parte di i gol di a stagione, u so postu è u so tempu di ghjocu, po pisati secondu a so prubabilità di ghjucà. Statistica, micca cunsigliu.

Cumpusizioni probabili
Chì ghjè ?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Iraklis — 4-3-3

Allenatore micca infurmatu in i dati.

A. Bouhamdi PSV Eindhoven · 2026-27 : 6 partite, 0 gol(i), 2 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 5,7 Iraklis · 2026-27 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) St Etienne · 2026-27 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) PSV Eindhoven · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 A. Bouhamdi *Austyn Monet Jones Middlesbrough · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 St Etienne · 2026-27 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Iraklis · 2026-27 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Middlesbrough · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 Hull · 2024-25 : 41 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 24 fallu(i), — fora di ghjocu, 8 ghjalla(e), nota 6,9 Hull · 2023-24 : 45 partite, 1 gol(i), 3 passata(e), 27 fallu(i), — fora di ghjocu, 7 ghjalla(e), nota 7,0 A. Jones *Ayoni Santos Sparta Rotterdam · 2026-27 : 3 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,1 PSV Eindhoven · 2026-27 : 3 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 St Etienne · 2026-27 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Iraklis · 2026-27 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Sparta Rotterdam · 2025-26 : 3 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 A. Santos *Brent Jonkers St Etienne · 2026-27 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Iraklis · 2026-27 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) B. Jonkers *Boet Mulders St Etienne · 2026-27 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Iraklis · 2026-27 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) B. Mulders *D. Stam Iraklis · 2026-27 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) St Etienne · 2026-27 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) D. Stam *Essien Bassey PSV Eindhoven · 2026-27 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Iraklis · 2026-27 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) St Etienne · 2026-27 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) PSV Eindhoven · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 E. Bassey *Eskil Moedt Iraklis · 2026-27 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) St Etienne · 2026-27 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) E. Moedt *Fabio Kluit Iraklis · 2026-27 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) St Etienne · 2026-27 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) F. Kluit *Fabian Merién PSV Eindhoven · 2026-27 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) St Etienne · 2026-27 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Iraklis · 2026-27 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) PSV Eindhoven · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 F. Merién *Gino Verhulst Iraklis · 2026-27 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) St Etienne · 2026-27 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) G. Verhulst *
A. Bouhamdi
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27PSV Eindhoven6023—05,7
2026-27Iraklis—00————
2026-27St Etienne—00————
2025-26PSV Eindhoven100——06,6

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Alfie Jones
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Middlesbrough2003—06,5
2026-27St Etienne—00————
2026-27Iraklis—00————
2025-26Middlesbrough1002—06,7
2024-25Hull410024—86,9
2023-24Hull451327—77,0

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ayoni Santos
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Sparta Rotterdam3002—07,1
2026-27PSV Eindhoven3001—06,7
2026-27St Etienne—00————
2026-27Iraklis—00————
2025-26Sparta Rotterdam3105—07,0

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Brent Jonkers
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27St Etienne—00————
2026-27Iraklis—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Boet Mulders
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27St Etienne—00————
2026-27Iraklis—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

D. Stam
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Iraklis—00————
2026-27St Etienne—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Essien Bassey
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27PSV Eindhoven000——0—
2026-27Iraklis—00————
2026-27St Etienne—00————
2025-26PSV Eindhoven100——06,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Eskil Moedt
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Iraklis—00————
2026-27St Etienne—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Fabio Kluit
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Iraklis—00————
2026-27St Etienne—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Fabian Merién
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27PSV Eindhoven000——0—
2026-27St Etienne—00————
2026-27Iraklis—00————
2025-26PSV Eindhoven100——06,7

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Gino Verhulst
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Iraklis—00————
2026-27St Etienne—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (posti cunnisciuti, senza tempu di ghjocu). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu.

PAOK — 4-3-3

Allenatore : A. Lisci dapoi 01/07/2026 · rilevatu u 23/10/2026

Jiří Pavlenka PAOK · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 PAOK · 2025-26 : 33 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,9 PAOK · 2024-25 : 13 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Werder Bremen · 2023-24 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 1 J. PavlenkaDiego Henrique Costa Barbosa PAOK · 2026-27 : 3 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 Wolves · 2023-24 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 19 D. CostaJonjoe Kenny Preston · 2026-27 : 5 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 Preston North End FC · 2026-27 : 4 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 PAOK · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,2 Rep. Of Ireland · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,3 Celtic · 2026-27 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Bolton · 2025-26 : 14 partite, 6 gol(i), 3 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 7,1 Bolton Wanderers FC · 2025-26 : 14 partite, 6 gol(i), 3 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 7,1 PAOK · 2025-26 : 11 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,7 Celtic · 2025-26 : 3 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 Hertha · 2024-25 : 32 partite, 1 gol(i), 8 passata(e), 33 fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e), nota 7,2 Celtic · 2024-25 : 8 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,7 Hertha · 2023-24 : 29 partite, 3 gol(i), 5 passata(e), 34 fallu(i), — fora di ghjocu, 7 ghjalla(e), nota 7,0 Celtic · 2023-24 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 3 J. KennyPantelis Hatzidiakos Greece · 2026-27 : 3 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 PAOK · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,9 FC Copenhagen · 2025-26 : 28 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), 22 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 7,1 FC Copenhagen · 2024-25 : 24 partite, 1 gol(i), 2 passata(e), 20 fallu(i), — fora di ghjocu, 7 ghjalla(e), nota 7,1 Cagliari · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Cagliari · 2023-24 : 13 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 7 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,5 AZ Alkmaar · 2023-24 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,9 4 P. HatzidiakosDimitrios Christos Giannoulis PAOK · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,9 Greece · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Augsburg · 2025-26 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,2 Augsburg · 2024-25 : 31 partite, 1 gol(i), 4 passata(e), 17 fallu(i), — fora di ghjocu, 8 ghjalla(e), nota 7,0 Norwich · 2023-24 : 35 partite, 0 gol(i), 4 passata(e), 33 fallu(i), — fora di ghjocu, 7 ghjalla(e), nota 6,9 13 D. GiannoulisKristijan Jakić PAOK · 2026-27 : 4 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,8 Augsburg · 2026-27 : 1 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,6 Croatia · 2026-27 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Augsburg · 2025-26 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,6 Augsburg · 2024-25 : 31 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 23 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,9 Augsburg · 2023-24 : 14 partite, 2 gol(i), 1 passata(e), 18 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 6,9 Ein Frankfurt · 2023-24 : 4 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 18 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,9 18 K. JakićOgnjen Ugrešić 2026-27 : 5 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 16 O. UgresićChristos Zafeiris Greece · 2026-27 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,5 PAOK · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 7,9 PAOK · 2025-26 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 20 C. ZafeirisTaha Abdi Ali PAOK · 2026-27 : 4 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,1 Sweden · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 22 T. AliDimitrios Chatsidis 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 2025-26 : 3 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,3 52 D. ChatsidisAnestis Mythou 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,2 2025-26 : 5 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 56 A. Mythou
Jiří Pavlenka
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27PAOK200——06,5
2025-26PAOK3300——16,9
2024-25PAOK1300——0—
2023-24Werder Bremen700——06,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Diego Henrique Costa Barbosa
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27PAOK3002—06,7
2023-24Wolves—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Johnny Kenny
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Preston5204—06,8
2026-27Preston North End FC4203—06,9
2026-27PAOK200——07,2
2026-27Rep. Of Ireland100——06,3
2026-27Celtic000——0—
2025-26Bolton146 (1 rig.)38—37,1
2025-26Bolton Wanderers FC146 (1 rig.)38—37,1
2025-26PAOK11018—26,7
2025-26Celtic3002—06,5
2024-25Hertha321833—67,2
2024-25Celtic8113—16,7
2023-24Hertha293534—77,0
2023-24Celtic—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Pantelis Hatzidiakos
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Greece3001—06,7
2026-27PAOK2001—16,9
2025-26FC Copenhagen282022—47,1
2024-25FC Copenhagen241220—77,1
2024-25Cagliari000——0—
2023-24Cagliari13007—16,5
2023-24AZ Alkmaar2002—16,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Dimitrios Christos Giannoulis
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27PAOK200——16,9
2026-27Greece100——0—
2025-26Augsburg2001—07,2
2024-25Augsburg311417—87,0
2023-24Norwich350433—76,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Kristijan Jakić
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27PAOK4015—16,8
2026-27Augsburg110——17,6
2026-27Croatia000——0—
2025-26Augsburg2002—16,6
2024-25Augsburg310123—26,9
2023-24Augsburg142118—46,9
2023-24Ein Frankfurt40118—16,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ognjen Ugrešić
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-275112—06,6

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Christos Zafeiris
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Greece4005—26,5
2026-27PAOK2001—27,9
2025-26PAOK2002—06,6

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Taha Abdi Ali
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27PAOK4111—07,1
2026-27Sweden200——06,5

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Dimitrios Chatsidis
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27200——06,6
2025-263002—06,3

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Anestis Mythou
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27200——07,2
2025-26510——06,7

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu.

Faccia à faccia
Chì ghjè ?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1vittoria(e) Iraklis
3patta(e)
2vittoria(e) PAOK
2,2gol per partita

6 scontru(i) : Iraklis 6 reta(e), PAOK 7 · e duie squadre marcanu in 50 % di i casi · più di 2,5 gol in 33 % · 8,0 gialla(e) è 1,0 rossa(e) per partita (1 scheda(e)) · arbitri : Vassilis Fotias

Marcatori di sti duelli : Giannis Michailidis PAOK, 1 · Pedro Marques Iraklis, 1 · Simon Banza PAOK, 1

DataPartitaRisultatuVincitore
18/10/2026PAOK – Iraklis Super League Grèce ♂2 – 1PAOK
26/02/2017Iraklis – PAOK Super League Grèce ♂1 – 1patta
16/10/2016PAOK – Iraklis Super League Grèce ♂1 – 0PAOK
14/02/2016PAOK – Iraklis Super League Grèce ♂0 – 1Iraklis
18/10/2015Iraklis – PAOK Super League Grèce ♂3 – 3patta
10/04/2011Iraklis – PAOK Super League Grèce ♂0 – 0patta

Da a più recente à a più anziana.

Tutta a storia Iraklis – PAOK →

Diffusione TV
Chì ghjè ?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Diffusione scunnisciuta : nè canale annunziatu, nè diritti indicati per sta cumpetizione.

Nisunu sistema ùn guarantisce un guadagnu · pruibitu à i minori di 18 anni · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13