AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Championship ♂ · sob. 10 kwi 2027 · 16:00

Charlton – Stoke

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Charlton NDDDD od najstarszego do najnowszego

13/10/2026wyj.Burnley Championship ♂2 – 2N
17/10/2026wyj.Watford Championship ♂0 – 2D
24/10/2026dom.Norwich Championship ♂1 – 3D
31/10/2026wyj.Middlesbrough Championship ♂0 – 3D
03/11/2026dom.Bolton Championship ♂0 – 1D

Stoke DVNVV od najstarszego do najnowszego

13/10/2026dom.Middlesbrough Championship ♂2 – 3D
17/10/2026wyj.Derby Championship ♂1 – 0V
24/10/2026dom.Bristol City Championship ♂0 – 0N
31/10/2026dom.Preston Championship ♂2 – 0V
03/11/2026wyj.Blackburn Championship ♂2 – 1V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Charlton mecze bez zwycięstwa: 11 mecze bez zwycięstwa: 6 na wyjeździe mecze bez zwycięstwa: 5 u siebie porażki z rzędu: 4 mecze bez gola: 2
po porażce 0-1 z Bolton · 0 Z, 1 R, 4 P w ostatnich 5 meczach (3 strzelone, 11 stracone)

Stoke mecze bez porażki: 5 na wyjeździe mecze bez porażki: 4 zwycięstwa z rzędu: 4 na wyjeździe zwycięstwa z rzędu: 2
po zwycięstwie 2-1 z Blackburn · 3 Z, 1 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 4 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Charlton

Atak · gole na mecz: 0,90 (0,80 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 10,5 strzałów na mecz, 32% celnych · bez gola w 36% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,40 (0,40 u siebie, 2,20 na wyjeździe) · 27% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 21, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 12,6 · spalone na mecz: 1,9 · żółte: 2,10 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 17)

Bramkarz · W. Mannion rotacja · obrony: 1, 50% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,95 · ocena 7,2

Trener · N. Jones od 01/02/2024 · prowadzone kluby: 5 od 2014
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 3-4-2-1 ×2)

Forma (API-Football): WWDLDDLDDL

Stoke

Atak · gole na mecz: 1,60 (2,00 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 11,3 strzałów na mecz, 31% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,50 (1,20 u siebie, 1,70 na wyjeździe) · 27% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 23, czerwone: 2

Dyscyplina · faule na mecz: 13,2 · spalone na mecz: 2,4 · żółte: 2,00 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 12)

Bramkarz · V. Johansson rotacja · obrony: 5, 100% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 10,0

Trener · M. Robins od 01/01/2025 · prowadzone kluby: 5 od 2009
System: 3-4-3, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 4-2-3-1 ×3, 3-5-2 ×2)

Forma (API-Football): LLWWDWWWLW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Charlton

  • Kontuzja C. Sichenje · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja R. Apter · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: M. Godden (Uraz mięśniowy), N. Chalobah (Uraz mięśniowy)

Stoke

  • Kontuzja A. Ampah · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja A. Cresswell · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja E. Bocat · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja S. Gallagher · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja S. Ingelsson · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,3 dla Charlton, 11,2 dla Stoke · Oczekiwane żółte kartki: 3,4 · Oczekiwane spalone: 4,8

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: J. McGlynnJack Ryan McGlynn

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Stoke7215—17,2
2026-27Stoke City4203—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), M. AlliMillenic Alli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Charlton Athletic FC200——06,4
2026-27Charlton200——06,4
2026-27Rep. Of Ireland101——07,3
2025-26Portsmouth211223—16,6
2025-26Luton4205—17,2
2024-25Luton164012—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Micah MbickMicah Mbick
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Charlton100——06,2
2026-27Charlton Athletic FC100——06,2
2025-26Charlton Athletic FC—00————
2025-26Charlton—00————
2024-25Charlton Athletic FC8002—06,5
2024-25Charlton8002—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), M. GoddenMatthew James Godden
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Charlton1101—07,2
2026-27Charlton Athletic FC1101—07,2
2025-26Charlton Athletic FC11208—16,7
2025-26Charlton11208—16,7
2024-25Charlton Athletic FC4718 (3 z karnych)138—17,0
2024-25Charlton4718 (3 z karnych)138—17,0
2024-25Coventry—00————
2023-24Coventry356013—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Charlton

Za mało danych, by oszacować strzelców.

Stoke

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
13 J. DevennyJustin Devenny
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Stoke72 (1 z karnych)04—16,8
2026-27Northern Ireland4001—17,0
2026-27Stoke City42 (1 z karnych)03—17,1
2025-26Crystal Palace100——0—
2024-25Crystal Palace23118—16,6
2023-24Crystal Palace000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

15 %200,4051 %
7 J. McGlynnJack Ryan McGlynn
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Stoke7215—17,2
2026-27Stoke City4203—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

14 %210,4145 %
9 R. BoženíkRóbert Boženík
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Slovakia210——1—
2026-27Stoke City2206—07,6
2026-27Stoke2206—07,6
2025-26Stoke221039—26,3
2025-26Stoke City221039—26,3
2024-25Boavista335 (1 z karnych)168—76,7
2023-24Boavista319265—47,0
2023-24Feyenoord000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %201,9121 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Charlton — 4-3-3

Trener : N. Jones od 01/02/2024 · odczyt z 23/10/2026

William John Mannion Charlton Athletic FC · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Charlton · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Charlton Athletic FC · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Charlton · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Charlton Athletic FC · 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Charlton · 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Charlton Athletic FC · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Charlton · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 25 W. MannionTyler Bindon Charlton Athletic FC · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Charlton · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 5,4 Nott'm Forest · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 44 T. BindonKayne Ramsay Charlton · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Charlton Athletic FC · 2025-26: mecze 37, gole 0, asysty 1, faule 43, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,7 Charlton · 2025-26: mecze 37, gole 0, asysty 1, faule 43, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,7 Charlton Athletic FC · 2024-25: mecze 35, gole 1, asysty 1, faule 33, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 Charlton · 2024-25: mecze 35, gole 1, asysty 1, faule 33, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 Charlton Athletic FC · 2023-24: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Charlton · 2023-24: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 2 K. RamsayBilly Dawson Koumetio Charlton Athletic FC · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Charlton · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Dundee · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Dundee · 2024-25: mecze 25, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Dunkerque · 2023-24: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 Blackburn Rovers FC · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Austria Vienna · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Blackburn · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 12 B. Dawson KoumetioLloyd Richard Jones Charlton Athletic FC · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Charlton · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Charlton Athletic FC · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,2 Charlton · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,2 Charlton Athletic FC · 2024-25: mecze 39, gole 3, asysty 0, faule 28, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,4 Charlton · 2024-25: mecze 39, gole 3, asysty 0, faule 28, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,4 Charlton Athletic FC · 2023-24: mecze 32, gole 2, asysty 0, faule 24, spalone —, żółte kartki 10, ocena 7,0 Charlton · 2023-24: mecze 32, gole 2, asysty 0, faule 24, spalone —, żółte kartki 10, ocena 7,0 5 L. JonesOliver William Skipp Charlton · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Charlton Athletic FC · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Leicester · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Leicester · 2024-25: mecze 24, gole 0, asysty 0, faule 21, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,5 Tottenham · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 21, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Tottenham · 2023-24: mecze 21, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 34 O. SkippDanny John McNamara Charlton · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Charlton Athletic FC · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Millwall · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Millwall · 2024-25: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Millwall · 2023-24: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule 28, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,7 20 D. McNamaraIvan Mesík Slovakia · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Charlton · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,1 Charlton Athletic FC · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,1 Heracles · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Heracles · 2024-25: mecze 33, gole 1, asysty 0, faule 39, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,0 Pescara · 2023-24: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 8 18 I. MesíkMillenic Alli Charlton Athletic FC · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Charlton · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Rep. Of Ireland · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Portsmouth · 2025-26: mecze 21, gole 1, asysty 2, faule 23, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Luton · 2025-26: mecze 4, gole 2, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Luton · 2024-25: mecze 16, gole 4, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 19 M. AlliMicah Mbick Charlton · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Charlton Athletic FC · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Charlton Athletic FC · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Charlton · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Charlton Athletic FC · 2024-25: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Charlton · 2024-25: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 33 M. MbickMatthew James Godden Charlton · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Charlton Athletic FC · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Charlton Athletic FC · 2025-26: mecze 11, gole 2, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Charlton · 2025-26: mecze 11, gole 2, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Charlton Athletic FC · 2024-25: mecze 47, gole 18, asysty 1, faule 38, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Charlton · 2024-25: mecze 47, gole 18, asysty 1, faule 38, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Coventry · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Coventry · 2023-24: mecze 35, gole 6, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 24 M. Godden
William John Mannion
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Charlton Athletic FC100——07,2
2026-27Charlton100——07,2
2025-26Charlton Athletic FC100——07,2
2025-26Charlton100——07,2
2024-25Charlton Athletic FC31002—06,9
2024-25Charlton31002—06,9
2023-24Charlton Athletic FC—00———7,0
2023-24Charlton—00———7,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tyler Bindon
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Charlton Athletic FC5017—16,5
2026-27Charlton5017—15,4
2024-25Nott'm Forest100——06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kayne Ramsay
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Charlton3102—06,9
2025-26Charlton Athletic FC370143—76,7
2025-26Charlton370143—76,7
2024-25Charlton Athletic FC351133—47,2
2024-25Charlton351133—47,2
2023-24Charlton Athletic FC7004—26,7
2023-24Charlton7004—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Billy Dawson Koumetio
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Charlton Athletic FC2001—06,9
2026-27Charlton2001—06,9
2025-26Dundee210——0—
2024-25Dundee250011—36,8
2023-24Dunkerque80016—36,6
2023-24Blackburn Rovers FC000——0—
2023-24Austria Vienna000——0—
2023-24Blackburn000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lloyd Richard Jones
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Charlton Athletic FC2101—07,1
2026-27Charlton2101—07,1
2025-26Charlton Athletic FC100——05,2
2025-26Charlton100——05,2
2024-25Charlton Athletic FC393028—87,4
2024-25Charlton393028—87,4
2023-24Charlton Athletic FC322024—107,0
2023-24Charlton322024—107,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Oliver William Skipp
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Charlton7009—26,7
2026-27Charlton Athletic FC4003—16,8
2025-26Leicester100——06,9
2024-25Leicester240021—86,5
2024-25Tottenham00021—06,5
2023-24Tottenham21008—36,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Danny John McNamara
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Charlton2001—06,2
2026-27Charlton Athletic FC2001—06,2
2025-26Millwall100——06,2
2024-25Millwall13006—16,6
2023-24Millwall330028—76,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ivan Mesík
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Slovakia2012—06,9
2026-27Charlton2003—06,1
2026-27Charlton Athletic FC2003—06,1
2025-26Heracles3014—06,9
2024-25Heracles331039—97,0
2023-24Pescara3300——8—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Millenic Alli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Charlton Athletic FC200——06,4
2026-27Charlton200——06,4
2026-27Rep. Of Ireland101——07,3
2025-26Portsmouth211223—16,6
2025-26Luton4205—17,2
2024-25Luton164012—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Micah Mbick
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Charlton100——06,2
2026-27Charlton Athletic FC100——06,2
2025-26Charlton Athletic FC—00————
2025-26Charlton—00————
2024-25Charlton Athletic FC8002—06,5
2024-25Charlton8002—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Matthew James Godden
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Charlton1101—07,2
2026-27Charlton Athletic FC1101—07,2
2025-26Charlton Athletic FC11208—16,7
2025-26Charlton11208—16,7
2024-25Charlton Athletic FC4718 (3 z karnych)138—17,0
2024-25Charlton4718 (3 z karnych)138—17,0
2024-25Coventry—00————
2023-24Coventry356013—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Stoke — 4-3-3

Trener : M. Robins od 01/01/2025 · odczyt z 23/10/2026

Viktor Tobias Johansson Stoke City · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 10,0 Stoke · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 10,0 Sweden · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Stoke · 2025-26: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Stoke City · 2025-26: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Stoke · 2024-25: mecze 46, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 Stoke City · 2024-25: mecze 46, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 Rotherham · 2023-24: mecze 45, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,3 Stoke · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Stoke City · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 1 V. JohanssonMohammed Bosun Lawal Stoke · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Stoke City · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,0 Rep. Of Ireland · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,0 Stoke · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Stoke City · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Stoke · 2024-25: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Stoke City · 2024-25: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Celtic · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 18 B. LawalBenjamin Lewis Wilmot Stoke City · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Stoke · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Stoke · 2025-26: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Stoke City · 2025-26: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Stoke · 2024-25: mecze 39, gole 3, asysty 0, faule 33, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,0 Stoke City · 2024-25: mecze 39, gole 3, asysty 0, faule 33, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,0 Stoke City · 2023-24: mecze 25, gole 1, asysty 2, faule 23, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 Stoke · 2023-24: mecze 25, gole 1, asysty 2, faule 23, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 16 B. WilmotLuke Graham Stoke City · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Stoke · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Scotland · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Dundee · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Dundee · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Falkirk · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Dundee · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 5 L. GrahamLuca Bombino Stoke · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Stoke City · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 21 L. BombinoEthan Stuart William Galbraith Northern Ireland · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Stoke City · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Stoke · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Swansea City AFC · 2025-26: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 8 E. GalbraithBenjamin David Pearson Stoke City · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Stoke · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Stoke · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Stoke City · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Stoke · 2024-25: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,7 Stoke City · 2024-25: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,7 Stoke City · 2023-24: mecze 29, gole 0, asysty 1, faule 30, spalone —, żółte kartki 12, ocena 6,8 Stoke · 2023-24: mecze 29, gole 0, asysty 1, faule 30, spalone —, żółte kartki 12, ocena 6,8 4 B. PearsonTomáš Rigo Slovakia · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Stoke City · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Stoke · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Stoke · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Stoke City · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 19 T. RigoJustin Devenny Stoke · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Northern Ireland · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Stoke City · 2026-27: mecze 4, gole 2, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Crystal Palace · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Crystal Palace · 2024-25: mecze 23, gole 1, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Crystal Palace · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 13 J. DevennyJack Ryan McGlynn Stoke · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Stoke City · 2026-27: mecze 4, gole 2, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 7 J. McGlynnMillion Manhoef Stoke City · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Stoke · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Stoke · 2025-26: mecze 4, gole 2, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Stoke City · 2025-26: mecze 4, gole 2, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Stoke · 2024-25: mecze 35, gole 5, asysty 5, faule 28, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Stoke City · 2024-25: mecze 35, gole 5, asysty 5, faule 28, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Vitesse · 2023-24: mecze 18, gole 4, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,8 Stoke · 2023-24: mecze 14, gole 4, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Stoke City · 2023-24: mecze 14, gole 4, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 42 M. Manhoef
Viktor Tobias Johansson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Stoke City100——010,0
2026-27Stoke100——010,0
2026-27Sweden000——0—
2025-26Stoke601——26,9
2025-26Stoke City601——26,9
2024-25Stoke4600——47,2
2024-25Stoke City4600——47,2
2023-24Rotherham45001—47,3
2023-24Stoke—001——7,3
2023-24Stoke City—001——7,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mohammed Bosun Lawal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Stoke7001—07,2
2026-27Stoke City4001—16,0
2026-27Rep. Of Ireland1000—06,0
2025-26Stoke—00————
2025-26Stoke City—00————
2024-25Stoke700——0—
2024-25Stoke City700——0—
2023-24Celtic000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Benjamin Lewis Wilmot
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Stoke City2003—07,1
2026-27Stoke2003—07,1
2025-26Stoke6004—17,2
2025-26Stoke City6004—17,2
2024-25Stoke393033—87,0
2024-25Stoke City393033—87,0
2023-24Stoke City251223—76,9
2023-24Stoke251223—76,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Luke Graham
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Stoke City2001—06,8
2026-27Stoke2001—06,8
2026-27Scotland0000—00,0
2025-26Dundee310——0—
2024-25Dundee000——0—
2024-25Falkirk000——0—
2023-24Dundee000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Luca Bombino
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Stoke7005—06,9
2026-27Stoke City4005—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ethan Stuart William Galbraith
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Northern Ireland3004—16,7
2026-27Stoke City2001—06,6
2026-27Stoke2001—06,6
2025-26Swansea City AFC4104—17,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Benjamin David Pearson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Stoke City1001—06,9
2026-27Stoke1001—06,9
2025-26Stoke1001—06,6
2025-26Stoke City1001—06,6
2024-25Stoke130013—56,7
2024-25Stoke City130013—56,7
2023-24Stoke City290130—126,8
2023-24Stoke290130—126,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tomáš Rigo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Slovakia4000—06,7
2026-27Stoke City100——06,3
2026-27Stoke100——06,3
2025-26Stoke2001—06,9
2025-26Stoke City2001—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Justin Devenny
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Stoke72 (1 z karnych)04—16,8
2026-27Northern Ireland4001—17,0
2026-27Stoke City42 (1 z karnych)03—17,1
2025-26Crystal Palace100——0—
2024-25Crystal Palace23118—16,6
2023-24Crystal Palace000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jack Ryan McGlynn
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Stoke7215—17,2
2026-27Stoke City4203—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Million Manhoef
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Stoke City2002—06,7
2026-27Stoke2002—06,7
2025-26Stoke4204—17,2
2025-26Stoke City4204—17,2
2024-25Stoke355528—16,8
2024-25Stoke City355528—16,8
2023-24Vitesse184020—0 16,8
2023-24Stoke144119—26,9
2023-24Stoke City144119—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

3zwycięstwa Charlton
0remis(y)
3zwycięstwa Stoke
2,8gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Charlton 6, Stoke 11 · obie drużyny strzelają w 33 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 67 % · żółte: 5,0, czerwone: 1,0 na mecz (raporty: 1) · sędziowie: Robert Madley

Strzelcy w tych meczach : J. Devenny Stoke, 2 · E. Galbraith Stoke, 1 · G. Hirst Stoke, 1

DataMeczWynikZwycięzca
05/09/2026Stoke – Charlton Championship ♂4 – 0Stoke
11/02/2026Charlton – Stoke Championship ♂1 – 0Charlton
25/11/2025Stoke – Charlton Championship ♂3 – 0Stoke
08/02/2020Stoke – Charlton Championship ♂3 – 1Stoke
10/08/2019Charlton – Stoke Championship ♂3 – 1Charlton
29/01/2008Charlton – Stoke Championship ♂1 – 0Charlton

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Charlton – Stoke →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13