AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

2. Bundesliga ♂ · niedz. 28 lut 2027 · 08:30

Heidenheim – Bielefeld

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Heidenheim NNDND od najstarszego do najnowszego

20/09/2026wyj.Bielefeld 2. Bundesliga ♂2 – 2N
09/10/2026dom.Kaiserslautern 2. Bundesliga ♂0 – 0N
17/10/2026wyj.Wolfsburg 2. Bundesliga ♂1 – 3D
24/10/2026dom.Cottbus 2. Bundesliga ♂1 – 1N
31/10/2026wyj.Karlsruhe 2. Bundesliga ♂1 – 2D

Bielefeld NVVDV od najstarszego do najnowszego

20/09/2026dom.Heidenheim 2. Bundesliga ♂2 – 2N
11/10/2026wyj.Bochum 2. Bundesliga ♂1 – 0V
18/10/2026dom.Osnabruck 2. Bundesliga ♂2 – 1V
24/10/2026wyj.Hertha 2. Bundesliga ♂0 – 1D
30/10/2026dom.Braunschweig 2. Bundesliga ♂3 – 1V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Heidenheim mecze bez porażki: 8 u siebie mecze bez zwycięstwa: 5 mecze bez zwycięstwa: 3 na wyjeździe
po porażce 1-2 z Karlsruhe · 0 Z, 3 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (5 strzelone, 8 stracone)

Bielefeld mecze bez porażki: 10 u siebie
po zwycięstwie 3-1 z Braunschweig · 3 Z, 1 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (8 strzelone, 5 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Heidenheim

Atak · gole na mecz: 1,90 (2,50 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 17,9 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 13% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,90 (1,50 u siebie, 2,30 na wyjeździe) · 38% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 12, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 9,7 · spalone na mecz: 3,9 · żółte: 1,60 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 9)

Bramkarz · T. Dähne · obrony: 22, 81% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,83 · ocena 6,9

Trener · F. Schmidt od 01/09/2007 · prowadzone kluby: 1 od 2007
System: 4-4-2 · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-5-1 ×1, 4-4-1-1 ×1)

Forma (API-Football): WLWWWDDL

Bielefeld

Atak · gole na mecz: 1,60 (2,30 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 12,7 strzałów na mecz, 26% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,60 (1,30 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 25% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 16, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 12,3 · spalone na mecz: 1,8 · żółte: 2,00 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 9)

Bramkarz · J. Kersken rotacja · obrony: 5, 71% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,50 · ocena 9,9

Trener · Oliver Kirch od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-4-2 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-1-4-1 ×3, 4-3-3 ×1)

Forma (API-Football): LWLDLDWW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Heidenheim

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Bielefeld

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,1 dla Heidenheim, 12,5 dla Bielefeld · Oczekiwane żółte kartki: 3,7 · Oczekiwane spalone: 4,6

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
J. FelixJoel Rasmus Felix
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bielefeld1004—15,9
2026-27Arminia Bielefeld1004—15,9
2025-26Bielefeld1001—06,9
2025-26Arminia Bielefeld1001—06,9
2024-25Bielefeld211014—46,9
2024-25Arminia Bielefeld211014—46,9
2024-25Silkeborg—00————
2023-24Silkeborg14007—26,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bielefeld1,580,3126 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: A. VogtAlessandro Vogt

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Heidenheim5005—06,4
2025-26FC ST. Gallen500——0—
2024-25FC ST. Gallen500——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), M. CostlyMarcel Costly
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), M. BreunigMaximilian Breunig
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Heidenheim1001—06,5
2025-26Magdeburg2101—06,9
2025-26Heidenheim—00————
2024-25Heidenheim192 (1 z karnych)08—06,6
2023-24Freiburg2001—06,3
2023-24Heidenheim—001——6,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), D. MinDavid Min
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bielefeld4006—16,4
2026-27Arminia Bielefeld3006—06,4
2026-27Utrecht2004—06,5
2025-26Utrecht8005—06,5
2024-25Utrecht343026—26,7
2023-24Waalwijk2910 (1 z karnych)121—37,0
2023-24Utrecht—0 (1 z karnych)121——7,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Heidenheim

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
19 J. FöhrenbachJonas Föhrenbach
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278113—06,9
2025-26200——06,7
2024-25350115—36,6
2023-24330015—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

19 %110,1283 %
18 A. VogtAlessandro Vogt
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Heidenheim5005—06,4
2025-26FC ST. Gallen500——0—
2024-25FC ST. Gallen500——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %000,0049 %
38 Y. WagnerYannik Wagner
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27110——17,3
2025-26400——06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %102,0024 %
27 M. HeuleMichael Heule
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Heidenheim6015—17,2
2026-27FC Thun3002—06,5
2025-26FC Thun312729—87,2
2024-25Stade Lausanne-Ouchy2930——8—
2023-24Stade Lausanne-Ouchy13009—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %010,0066 %
10 C. ContehChristian Joe Conteh
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Heidenheim6003—06,6
2025-26Heidenheim9004—06,6
2025-26Braunschweig110——18,0
2025-26Eintracht Braunschweig110——18,0
2024-25Braunschweig18015—4 16,6
2024-25Eintracht Braunschweig18015—4 16,6
2024-25Osnabruck000——0—
2023-24Osnabruck30429—36,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %000,0041 %

Bielefeld

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
2 F. HagmannFelix Hagmann
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bielefeld3100—06,8
2026-27Arminia Bielefeld1100—07,7
2025-26Bielefeld200——07,1
2025-26Arminia Bielefeld200——07,1
2024-25Arminia Bielefeld13016—26,7
2024-25Bielefeld13016—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %100,4232 %
11 J. GrodowskiJoel Grodowski
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arminia Bielefeld1105—17,0
2026-27Bielefeld1105—17,0
2025-26Bielefeld2005—06,8
2025-26Arminia Bielefeld2005—06,8
2024-25Bielefeld175214—27,0
2024-25Arminia Bielefeld175214—27,0
2024-25Preußen Münster1006—06,2
2023-24Preußen Münster3617011—47,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %100,7524 %
39 A. F. Ocansey V.A. F. Ocansey V.

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

4 %00—60 %
33 M. TheissM. Theiss
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26Arminia Bielefeld000——0—
2025-26Bielefeld000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %00—60 %
21 S. RussoStefano Russo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arminia Bielefeld1101—07,3
2026-27Bielefeld1101—07,3
2025-26Bielefeld1001—07,3
2025-26Arminia Bielefeld1001—07,3
2024-25Bielefeld251227—67,3
2024-25Arminia Bielefeld251227—67,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,7524 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Heidenheim — 4-3-3

Trener : F. Schmidt od 01/09/2007 · odczyt z 23/10/2026

Thomas Dähne Heidenheim · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Holstein Kiel · 2024-25: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Holstein Kiel · 2023-24: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 33 T. DähneJonas Föhrenbach 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 2024-25: mecze 35, gole 0, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 2023-24: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 19 J. FöhrenbachMichael Heule Heidenheim · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 FC Thun · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 FC Thun · 2025-26: mecze 31, gole 2, asysty 7, faule 29, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,2 Stade Lausanne-Ouchy · 2024-25: mecze 29, gole 3, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 8 Stade Lausanne-Ouchy · 2023-24: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 27 M. HeuleTim Siersleben 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,0 2024-25: mecze 16, gole 0, asysty 0, faule 21, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 2023-24: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 4 T. SierslebenMarnon-Thomas Busch 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 2023-24: mecze 16, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 2 M. BuschChristian Joe Conteh Heidenheim · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Heidenheim · 2025-26: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Braunschweig · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 8,0 Eintracht Braunschweig · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 8,0 Braunschweig · 2024-25: mecze 18, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 6,6 Eintracht Braunschweig · 2024-25: mecze 18, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 6,6 Osnabruck · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Osnabruck · 2023-24: mecze 30, gole 4, asysty 2, faule 9, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 10 C. ContehJulian Niehues Heidenheim · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Heidenheim · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Heidenheim · 2024-25: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Kaiserslautern · 2023-24: mecze 26, gole 1, asysty 0, faule 27, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,9 Heidenheim · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 16 J. NiehuesJan Schöppner 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 2024-25: mecze 35, gole 4, asysty 3, faule 35, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,9 2023-24: mecze 26, gole 2, asysty 2, faule 14, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 3 J. SchöppnerAlessandro Vogt Heidenheim · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 FC ST. Gallen · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 FC ST. Gallen · 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 18 A. VogtMarcel Costly 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 24 M. CostlyMaximilian Breunig Heidenheim · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Magdeburg · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Heidenheim · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Heidenheim · 2024-25: mecze 19, gole 2, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Freiburg · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Heidenheim · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 14 M. Breunig
Thomas Dähne
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Heidenheim6000—06,9
2024-25Holstein Kiel9001—07,3
2023-24Holstein Kiel300——06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jonas Föhrenbach
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278113—06,9
2025-26200——06,7
2024-25350115—36,6
2023-24330015—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Michael Heule
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Heidenheim6015—17,2
2026-27FC Thun3002—06,5
2025-26FC Thun312729—87,2
2024-25Stade Lausanne-Ouchy2930——8—
2023-24Stade Lausanne-Ouchy13009—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tim Siersleben
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275005—06,6
2025-262001—1 16,0
2024-25160021—46,8
2023-24140016—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marnon-Thomas Busch
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271001—06,6
2025-262001—06,5
2024-2533019—16,8
2023-2416009—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Christian Joe Conteh
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Heidenheim6003—06,6
2025-26Heidenheim9004—06,6
2025-26Braunschweig110——18,0
2025-26Eintracht Braunschweig110——18,0
2024-25Braunschweig18015—4 16,6
2024-25Eintracht Braunschweig18015—4 16,6
2024-25Osnabruck000——0—
2023-24Osnabruck30429—36,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Julian Niehues
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Heidenheim100——07,2
2025-26Heidenheim1002—16,5
2024-25Heidenheim12001—16,7
2023-24Kaiserslautern261027—66,9
2023-24Heidenheim—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jan Schöppner
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271002—16,5
2025-262002—16,3
2024-25354335—86,9
2023-24262214—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alessandro Vogt
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Heidenheim5005—06,4
2025-26FC ST. Gallen500——0—
2024-25FC ST. Gallen500——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marcel Costly
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Maximilian Breunig
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Heidenheim1001—06,5
2025-26Magdeburg2101—06,9
2025-26Heidenheim—00————
2024-25Heidenheim192 (1 z karnych)08—06,6
2023-24Freiburg2001—06,3
2023-24Heidenheim—001——6,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bielefeld — 4-3-3

Trener : Oliver Kirch od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Jonas Thomas Kersken Bielefeld · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 9,9 Arminia Bielefeld · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 9,9 Bielefeld · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,8 Arminia Bielefeld · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,8 Bielefeld · 2024-25: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 Arminia Bielefeld · 2024-25: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 Bielefeld · 2023-24: mecze 37, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,7 Arminia Bielefeld · 2023-24: mecze 37, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,7 1 J. KerskenFelix Hagmann Bielefeld · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Arminia Bielefeld · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 Bielefeld · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Arminia Bielefeld · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Arminia Bielefeld · 2024-25: mecze 13, gole 0, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Bielefeld · 2024-25: mecze 13, gole 0, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 2 F. HagmannHenri Koudossou Arminia Bielefeld · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Bielefeld · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Nurnberg · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Augsburg · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Augsburg · 2024-25: mecze 26, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 ADO Den Haag · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Den Haag · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Den Haag · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 ADO Den Haag · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Augsburg · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 A. Lustenau · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 7 H. KoudossouMaximilian Bauer Bielefeld · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Arminia Bielefeld · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Arminia Bielefeld · 2025-26: mecze 17, gole 1, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Bielefeld · 2025-26: mecze 17, gole 1, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Augsburg · 2024-25: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Kaiserslautern · 2024-25: mecze 11, gole 0, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 Augsburg · 2023-24: mecze 14, gole 1, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 5 M. BauerJoel Rasmus Felix Bielefeld · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 5,9 Arminia Bielefeld · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 5,9 Bielefeld · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Arminia Bielefeld · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Bielefeld · 2024-25: mecze 21, gole 1, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Arminia Bielefeld · 2024-25: mecze 21, gole 1, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Silkeborg · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Silkeborg · 2023-24: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 3 J. FelixLeon Jensen Bielefeld · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Arminia Bielefeld · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Millwall · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Hertha · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 Millwall · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Millwall · 2024-25: mecze 41, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Karlsruhe · 2024-25: mecze 31, gole 4, asysty 1, faule 36, spalone —, żółte kartki 10, ocena 7,0 Lincoln City FC · 2023-24: mecze 46, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 Lincoln · 2023-24: mecze 46, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 Karlsruhe · 2023-24: mecze 26, gole 2, asysty 1, faule 20, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,0 31 L. JensenStefano Russo Arminia Bielefeld · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Bielefeld · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Bielefeld · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Arminia Bielefeld · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Bielefeld · 2024-25: mecze 25, gole 1, asysty 2, faule 27, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,3 Arminia Bielefeld · 2024-25: mecze 25, gole 1, asysty 2, faule 27, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,3 21 S. RussoJannik Rochelt Bielefeld · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Arminia Bielefeld · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Bielefeld · 2025-26: mecze 17, gole 1, asysty 4, faule 10, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Arminia Bielefeld · 2025-26: mecze 17, gole 1, asysty 4, faule 10, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Hannover · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Hannover · 2024-25: mecze 31, gole 2, asysty 2, faule 20, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Elversberg · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 2, faule 20, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Elversberg · 2023-24: mecze 33, gole 4, asysty 7, faule 31, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 10 J. RocheltDavid Min Bielefeld · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Arminia Bielefeld · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Utrecht · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Utrecht · 2025-26: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Utrecht · 2024-25: mecze 34, gole 3, asysty 0, faule 26, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Waalwijk · 2023-24: mecze 29, gole 10, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Utrecht · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 9 D. MinJoel Grodowski Arminia Bielefeld · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Bielefeld · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Bielefeld · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Arminia Bielefeld · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Bielefeld · 2024-25: mecze 17, gole 5, asysty 2, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Arminia Bielefeld · 2024-25: mecze 17, gole 5, asysty 2, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Preußen Münster · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Preußen Münster · 2023-24: mecze 36, gole 17, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 11 J. GrodowskiThaddäus-Monju Momuluh Bielefeld · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Arminia Bielefeld · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Bielefeld · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Arminia Bielefeld · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Hannover · 2024-25: mecze 21, gole 2, asysty 1, faule 23, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Bielefeld · 2023-24: mecze 11, gole 1, asysty 2, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Arminia Bielefeld · 2023-24: mecze 11, gole 1, asysty 2, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Hannover · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 14 M. Momuluh
Jonas Thomas Kersken
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bielefeld100——09,9
2026-27Arminia Bielefeld100——09,9
2025-26Bielefeld200——07,8
2025-26Arminia Bielefeld200——07,8
2024-25Bielefeld38000—17,5
2024-25Arminia Bielefeld38000—17,5
2023-24Bielefeld37000—17,7
2023-24Arminia Bielefeld37000—17,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Felix Hagmann
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bielefeld3100—06,8
2026-27Arminia Bielefeld1100—07,7
2025-26Bielefeld200——07,1
2025-26Arminia Bielefeld200——07,1
2024-25Arminia Bielefeld13016—26,7
2024-25Bielefeld13016—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Henri Koudossou
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arminia Bielefeld100——06,5
2026-27Bielefeld100——06,5
2025-26Nurnberg100——06,7
2025-26Augsburg—00————
2024-25Augsburg26007—16,7
2024-25ADO Den Haag—00————
2024-25Den Haag—00————
2023-24Den Haag2002—16,9
2023-24ADO Den Haag2002—16,9
2023-24Augsburg000——0—
2023-24A. Lustenau—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Maximilian Bauer
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bielefeld101——07,3
2026-27Arminia Bielefeld101——07,3
2025-26Arminia Bielefeld171012—47,0
2025-26Bielefeld171012—47,0
2024-25Augsburg11007—16,6
2024-25Kaiserslautern11019—47,1
2023-24Augsburg141013—36,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Joel Rasmus Felix
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bielefeld1004—15,9
2026-27Arminia Bielefeld1004—15,9
2025-26Bielefeld1001—06,9
2025-26Arminia Bielefeld1001—06,9
2024-25Bielefeld211014—46,9
2024-25Arminia Bielefeld211014—46,9
2024-25Silkeborg—00————
2023-24Silkeborg14007—26,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Leon Jensen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bielefeld5014—06,7
2026-27Arminia Bielefeld3012—06,6
2026-27Millwall100——07,5
2025-26Hertha1002—17,5
2025-26Millwall—00————
2024-25Millwall4100——16,7
2024-25Karlsruhe314136—107,0
2023-24Lincoln City FC4600——47,1
2023-24Lincoln4600——47,1
2023-24Karlsruhe262120—87,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Stefano Russo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arminia Bielefeld1101—07,3
2026-27Bielefeld1101—07,3
2025-26Bielefeld1001—07,3
2025-26Arminia Bielefeld1001—07,3
2024-25Bielefeld251227—67,3
2024-25Arminia Bielefeld251227—67,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jannik Rochelt
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bielefeld100——07,2
2026-27Arminia Bielefeld100——07,2
2025-26Bielefeld171410—06,6
2025-26Arminia Bielefeld171410—06,6
2025-26Hannover100——06,5
2024-25Hannover312220—16,8
2024-25Elversberg00220—06,8
2023-24Elversberg334731—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

David Min
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bielefeld4006—16,4
2026-27Arminia Bielefeld3006—06,4
2026-27Utrecht2004—06,5
2025-26Utrecht8005—06,5
2024-25Utrecht343026—26,7
2023-24Waalwijk2910 (1 z karnych)121—37,0
2023-24Utrecht—0 (1 z karnych)121——7,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Joel Grodowski
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arminia Bielefeld1105—17,0
2026-27Bielefeld1105—17,0
2025-26Bielefeld2005—06,8
2025-26Arminia Bielefeld2005—06,8
2024-25Bielefeld175214—27,0
2024-25Arminia Bielefeld175214—27,0
2024-25Preußen Münster1006—06,2
2023-24Preußen Münster3617011—47,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Thaddäus-Monju Momuluh
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bielefeld100——06,2
2026-27Arminia Bielefeld100——06,2
2025-26Bielefeld1101—07,3
2025-26Arminia Bielefeld1101—07,3
2024-25Hannover212123—36,7
2023-24Bielefeld11129—26,9
2023-24Arminia Bielefeld11129—26,9
2023-24Hannover100——06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2zwycięstwa Heidenheim
3remis(y)
1zwycięstwa Bielefeld
2,2gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Heidenheim 6, Bielefeld 7 · obie drużyny strzelają w 50 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 50 % · żółte: 7,0, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 1) · sędziowie: Felix Wagner

Strzelcy w tych meczach : B. Zivzivadze Heidenheim, 1 · J. Grodowski Bielefeld, 1 · P. Hennrich Heidenheim, 1

DataMeczWynikZwycięzca
20/09/2026Bielefeld – Heidenheim 2. Bundesliga ♂2 – 2remis
26/02/2023Bielefeld – Heidenheim 2. Bundesliga ♂0 – 1Heidenheim
21/08/2022Heidenheim – Bielefeld 2. Bundesliga ♂1 – 1remis
28/06/2020Bielefeld – Heidenheim 2. Bundesliga ♂3 – 0Bielefeld
14/12/2019Heidenheim – Bielefeld 2. Bundesliga ♂0 – 0remis
22/12/2018Bielefeld – Heidenheim 2. Bundesliga ♂1 – 2Heidenheim

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Heidenheim – Bielefeld →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13