Ligue Europa ♂ · czw. 05 lis 2026 · 17:45
Lille – Plzen
Aktualność informacji 5 do sprawdzenia
- Prognoza obliczona : 22/10/2026 do sprawdzenia
- Kadra Lille : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Lille : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Kadra Plzen : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Plzen : 23/10/2026 do sprawdzenia
Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.
PrawdopodobieństwaCo to jest?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.
Co to jest?
najbardziej prawdopodobny wynik: wygrana gospodarzy · pewność dobra Co to jest?
Jak to czytać: na 10 takich meczów Lille wygrałaby około 6, a pozostałych 4 nie.
Źródło: Elo (coupe d'Europe) · obliczono 22/10/2026. Tu nie ma kursów: kursy i sygnały są w panel konta.
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
Lille NVDND od najstarszego do najnowszego
| 20/08/2026 | wyj. | KF Egnatia Ligue Europa ♂ | 0 – 0 | N |
| 27/08/2026 | dom. | KF Egnatia Ligue Europa ♂ | 2 – 1 | V |
| 17/09/2026 | dom. | Torreense Ligue Europa ♂ | 1 – 2 | D |
| 15/10/2026 | wyj. | Sparta Prague Ligue Europa ♂ | 1 – 1 | N |
| 22/10/2026 | dom. | Sociedad Ligue Europa ♂ | 0 – 6 | D |
Plzen DVDDD od najstarszego do najnowszego
| 20/08/2026 | wyj. | Red Star Belgrade Ligue Europa ♂ | 0 – 3 | D |
| 27/08/2026 | dom. | Red Star Belgrade Ligue Europa ♂ | 5 – 1 | V |
| 17/09/2026 | dom. | St. Gilloise Ligue Europa ♂ | 0 – 3 | D |
| 15/10/2026 | wyj. | Ferencvarosi TC Ligue Europa ♂ | 1 – 2 | D |
| 22/10/2026 | dom. | PFC Levski Sofia Ligue Europa ♂ | 1 – 2 | D |
Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Lille mecze bez zwycięstwa: 3
po porażce 0-6 z Sociedad · 1 Z, 2 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (4 strzelone, 10 stracone)
Plzen porażki z rzędu: 3
po porażce 1-2 z PFC Levski Sofia · 1 Z, 0 R, 4 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 11 stracone)
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Lille
Atak · gole na mecz: 1,40 (1,50 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 15,0 strzałów na mecz, 33% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta
Obrona · stracone na mecz: 0,70 (0,80 u siebie, 0,70 na wyjeździe) · 57% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 9, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 11,8 · spalone na mecz: 1,2 · żółte: 1,60 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 5)
Bramkarz · B. Özer · obrony: 19, 83% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,67 · ocena 7,4
Trener · Davide Ancelotti od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 16e et la 30e minute
Forma (API-Football): WDWWLWD
Plzen
Atak · gole na mecz: 1,40 · 15,0 strzałów na mecz, 67% celnych
Obrona · stracone na mecz: 2,20
Dyscyplina · faule na mecz: 12,6 · spalone na mecz: 0,4 · żółte: 1,80 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 5)
Bramkarz · D. Ťapaj rotacja · obrony: 4, 67% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,00 · ocena 6,7
Trener · R. Kováč od 01/09/2026 · prowadzone kluby: 5 od 2020
System: équilibre entre attaque et défense
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Lille
- Kontuzja A. Ueda · Stopa nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja H. Igamane · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja T. Santos · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: E. Mbappe (Czerwona kartka), O. Sahraoui (Decyzja trenera)
Plzen
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: A. Sojka (Health problems), M. Tvrdon (Off the roster), V. Jemelka (Kolano), J. Paluska (Decyzja trenera), P. Adu (Decyzja trenera)
SędziaCo to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Co to jest?
Sędzia : Radoslav Gidzhenov mecze w tym sezonie: 13
Asystenci: Miroslav Maksimov, Todor Vukov · Sędzia techniczny: Nikola Popov · VAR: Fedayi San (asystent VAR: Dimitar Dimitrov) · oficjalna nominacja (uefa.com)
25,7 odgwizdanych fauli na mecz · spalone: 2,0 · 4,55 żółtych i 0,09 czerwonych kartek na mecz · podyktowane karne: 3 (statystyki z meczów: 3)
Lille: 11,8 faulu/i na mecz · Plzen: 12,6.
Sędzia w normie obu drużyn (25,7 odgwizdanych fauli na mecz, 24,4 zwykle popełnianych łącznie przez obie drużyny).
Ryzyko dyscyplinarneCo to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Co to jest?
Oczekiwane faule: 10,7 dla Lille, 11,8 dla Plzen · Oczekiwane żółte kartki: 3,8 · Oczekiwane spalone: 3,6
Sędzia: 0 % odgwizdanych fauli i +11 % kartek względem średniej rozgrywek (mecze w tym sezonie: 13).
Najbardziej zagrożeni żółtą kartką
| Zawodnik | Drużyna | Faule / 90 min | Żółte / 90 min | Ryzyko | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
P. HrošovskýPatrik Hrošovský
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Plzen | 1,23 | 0,45 | 30 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
C. SouaréCheick Oumar Souaré
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Plzen | 1,50 | 0,32 | 27 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
S. DwehSampson Kargeoh Dweh Jr.
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Plzen | 1,46 | 0,28 | 25 % |
Napastnicy najczęściej na spalonym: H. HaraldssonHákon Arnar Haraldsson M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Lille 7 1 0 7 — 1 6,9 2026-27 Iceland 4 0 2 4 — 0 7,1 2025-26 Lille 2 1 0 3 — 1 7,0 2024-25 Lille 26 5 3 19 — 3 7,2 2023-24 Lille 26 2 0 15 — 5 6,7 2023-24 FC Copenhagen 0 0 0 — — 0 — Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Lille 7 2 (1 z karnych) 2 2 — 1 6,8 2025-26 Lille 12 4 (1 z karnych) 0 10 — 1 6,5 2024-25 Milan 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Milan 35 15 (4 z karnych) 8 31 — 1 1 7,2 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Lille 6 2 1 7 — 0 7,1 2025-26 Strasbourg 1 0 0 — — 0 7,2 2025-26 Nott'm Forest 1 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Strasbourg 30 6 8 29 — 4 7,3 2023-24 Strasbourg 31 3 6 32 — 4 1 7,1 2023-24 Bordeaux 0 0 0 — — 0 — Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Plzen 3 0 0 2 — 0 3,1 2023-24 Lommel SK — 0 0 — — — —
Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.
Prawdopodobni strzelcyCo to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Co to jest?
Lille
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 O. GiroudOlivier Jonathan Giroud
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 26 % | 2 | 2 | 0,45 | 100 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 H. HaraldssonHákon Arnar Haraldsson
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 19 % | 1 | 0 | 0,18 | 100 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 D. BakwaDilane Bakwa
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 18 % | 2 | 1 | 0,55 | 66 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 E. MbappéEthan Mbappé Lottin
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 12 % | 1 | 0 | 0,25 | 100 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 N. BentalebNabil Bentaleb
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 4 % | 0 | 1 | 0,00 | 100 % |
Plzen
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 D. VišinskýDenis Višinský
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 6 % | 1 | 0 | 1,58 | 49 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 A. NovakA. Novak Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | 3 % | 0 | 0 | — | 60 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
80 P. AduPrince Kwabena Adu
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 3 % | 0 | 0 | 0,00 | 66 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
99 A. MemićAmar Memić
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 3 % | 0 | 0 | 0,00 | 83 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17 P. HrošovskýPatrik Hrošovský
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 3 % | 0 | 0 | 0,00 | 83 % |
Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.
Przewidywane składyCo to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
Lille — 4-3-3
Trener : Davide Ancelotti od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lille | 6 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,4 |
| 2025-26 | Eyupspor | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Lille | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Eyupspor | 34 | 0 | 0 | — | — | 5 | 7,2 |
| 2023-24 | Eyupspor | 13 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Romain Paul Jean-Michel Perraud| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lille | 7 | 0 | 0 | 5 | — | 2 | 6,8 |
| 2025-26 | Lille | 10 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Betis | 28 | 2 | 2 | 26 | — | 7 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Nice | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Nice | 19 | 0 | 1 | 4 | — | 2 | 6,5 |
| 2023-24 | Southampton | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alexsandro Victor de Souza Ribeiro| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 6 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 7,4 |
| 2025-26 | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,4 |
| 2024-25 | 31 | 1 | 1 | 28 | — | 10 | 7,2 |
| 2023-24 | 29 | 0 | 0 | 27 | — | 6 1 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Nathan Ngoy| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lille | 6 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Belgium | 4 | 0 | 0 | 6 | — | 0 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Lille | 9 | 0 | 0 | 3 | — | 2 | 6,7 |
| 2024-25 | Standard | 17 | 0 | 0 | 13 | — | 1 | 7,2 |
| 2023-24 | Standard | 17 | 0 | 0 | 13 | — | 1 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Tanguy-Austin Nianzou Kouassi| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lille | 2 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Sevilla | 12 | 0 | 0 | 15 | — | 5 1 | 6,5 |
| 2024-25 | Sevilla | 10 | 0 | 0 | 10 | — | 3 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Sevilla | 23 | 0 | 0 | 6 | — | 3 | 6,4 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Nabil Bentaleb| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lille | 7 | 0 | 1 | 8 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Lille | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,7 |
| 2024-25 | Lille | 12 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 |
| 2023-24 | Lille | 26 | 0 | 3 | 23 | — | 7 | 7,1 |
| 2023-24 | Angers | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ethan Mbappé Lottin| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lille | 6 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Lille | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Lille | 11 | 0 | 0 | 5 | — | 3 | 6,7 |
| 2024-25 | Paris SG | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Paris SG | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ngal'ayel Mukau| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lille | 7 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Lille | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Lille | 29 | 0 | 1 | 19 | — | 4 | 6,8 |
| 2024-25 | Mechelen | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Mechelen | 29 | 0 | 1 | 19 | — | 4 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Hákon Arnar Haraldsson| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lille | 7 | 1 | 0 | 7 | — | 1 | 6,9 |
| 2026-27 | Iceland | 4 | 0 | 2 | 4 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Lille | 2 | 1 | 0 | 3 | — | 1 | 7,0 |
| 2024-25 | Lille | 26 | 5 | 3 | 19 | — | 3 | 7,2 |
| 2023-24 | Lille | 26 | 2 | 0 | 15 | — | 5 | 6,7 |
| 2023-24 | FC Copenhagen | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Olivier Jonathan Giroud| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lille | 7 | 2 (1 z karnych) | 2 | 2 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Lille | 12 | 4 (1 z karnych) | 0 | 10 | — | 1 | 6,5 |
| 2024-25 | Milan | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Milan | 35 | 15 (4 z karnych) | 8 | 31 | — | 1 1 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Dilane Bakwa| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lille | 6 | 2 | 1 | 7 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Strasbourg | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Nott'm Forest | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Strasbourg | 30 | 6 | 8 | 29 | — | 4 | 7,3 |
| 2023-24 | Strasbourg | 31 | 3 | 6 | 32 | — | 4 1 | 7,1 |
| 2023-24 | Bordeaux | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Plzen — 4-1-2-1-2
Trener : R. Kováč od 01/09/2026 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Plzen | 3 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,7 |
| 2026-27 | Austria | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Grazer AK | 15 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Sampson Kargeoh Dweh Jr.| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Denis Vavro| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Slovakia | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 4,7 |
| 2026-27 | Plzen | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,4 |
| 2025-26 | Wolfsburg | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Wolfsburg | 29 | 2 | 0 | 7 | — | 4 | 7,2 |
| 2024-25 | FC Copenhagen | 5 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 7,2 |
| 2023-24 | FC Copenhagen | 29 | 2 | 0 | 16 | — | 4 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Tobiáš Pališčák| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 3,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Filip Prebsl| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Plzen | 3 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,4 |
| 2024-25 | Gornik Zabrze | 9 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Amar Memić| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Plzen | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 5,7 |
| 2026-27 | Bosnia & Herzegovina | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Patrik Hrošovský| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Plzen | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 2 | 6,0 |
| 2025-26 | Genk | 7 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Genk | 38 | 6 | 4 | 12 | — | 2 | 7,0 |
| 2023-24 | Genk | 38 | 6 | 4 | 12 | — | 2 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Cheick Oumar Souaré| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 3,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Denis Višinský| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Plzen | 4 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 6,4 |
| 2026-27 | Czech Republic | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2026-27 | Czechia | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Christophe Kabongo| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Plzen | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 3,1 |
| 2023-24 | Lommel SK | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Prince Kwabena Adu| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (22/10/2026) zachowanych.
Bezpośrednie meczeCo to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Co to jest?
Brak niedawnych bezpośrednich meczów w danych.
Pełna historia Lille – Plzen →
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
Po meczu
- Le LOSC monte au créneau après la lourde sanction infligée à Olivier Létang Foot Mercato · czw. 19:16
- LOSC : Olivier Létang suspendu quatre mois par la FFF ! Foot Mercato · czw. 18:05 · Zawieszenie
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Transmisja TVCo to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Co to jest?
Brak znanego nadawcy dla Portugal.
| Reszta Europy | Kanał |
|---|---|
| France | Canal+ prawa na sezon |